ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 15:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Sanat ve Felsefe
forum sohbet oyun basliklari
   alesta83 ün Sayfası...
 <<1234 567891011121314...100...200...289>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

alesta83

alesta83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 14:46:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
İyi ol fakat çok iyi olma. Birazcık huysuz ol fakat çok değil. İçinden geliyorsa dua et. Eğer sana rahatlık veriyorsa arada bir küfür de et.
*
Etrafındakilere mümkün olduğunca dostça davran, müşfik ol. Eğer bir gün kötü davranmanı gerektirecek bir durum karşısında kalırsan; bağır, çağır, kır, dök ve unut!
Her zaman ve her yerde eline geçen bütün saadeti yakala, en ufak bir parçanın bile kaçmasına izin verme.
*
Yaşa her şeyden önce, yaşa ve sırf tesadüfen bu dünyaya gelmiş olduğun için, laf olsun diye günlerini geçirme.
Eğer gerçek aşkı tanıyacak kadar şanslıysan; bütün kalbin, ruhun ve bedeninle sev!
Hayatını o şekilde yaşa ki; her an kendi elini sıkabilesin ve her gün faydalı olan, hiç olmazsa bir şey yap ki; geceler yaklaşırken örtüleri üzerine çekip kendi kendine “Ben elimden geleni yaptım” diyebilesin.
Düşüncelerin neyse hayatın da odur. Eğer hayatının gidişini değiştirmek istiyorsan düşüncelerini değiştir.
*
W. SHAKSPEARE

alesta83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 21:36:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
200 kg ekmek ilerekor türkiye nin !
Turkiye, yilda kisi basina 200 kilo ekmek tuketimiyle, Guinness Rekorlar Kitabinin 2007 yili basiminda "en cok ekmek tuketen ulke" olarak yer aldi.

Guinness Rekorlar Kitabi eski Turkiye fahri temsilcisi Prof. Dr. Orhan Kural, yaptigi aciklamada, Guinness Rekorlar Kitabi nin 2007 yili kitapciginda Turkiye nin sadece bir konuyla yer aldigini soyledi.

Kitapcikta Turkiye nin en cok ekmek tuketen ulke olarak bulundugunu belirten Kural, "Kitapcik henuz yeni yayimlandi. Burada Turkiye, kisi basina yilda 200 kilo ekmek tuketimiyle yer aldi. 2006 yili kitapciginda ise 6 ayri rekorla yer almistik" dedi.

Guinness Rekorlar Kitabinin 2007 basiminda, yilda kisi basina en cok tuketilen urun ile yer alan diger ulkeler soyle:

Et: Arjantin (56,3 kilo)

Bira: Cek Cumhuriyeti (157 litre)

Elma: Moldova (79,9 kilo)

Donmus et: Norvec (35,5 kilo)

Peynir: Yunanistan (27,5 kilo)

Sarap: Luksemburg (79,5 litre)

Misir gevregi: Isvec (10,4 kilo)

Bal: Guney Afrika (2 kilo)

Dondurma : Avustralya (16,6 litre)

Cay: Irlanda (2,6 kilo)

Cikolata : Isvicre (11,5 kilo)

alesta83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 21:41:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ne oluyor bize ! Bunlar ve bunların benzeri bir sürü haber yayınlanıyor artık.Okumaya  ve seyretme ye cesaret edemiyorum. insanlık dışı kelimeler yetersiz kalıyor...

17 aylık bebeğe tecavüz edilmiş

İZMİR, (DHA)

Geçen cuma gecesi annesi 36 yaşındaki F.B. tarafından İzmir in Menderes İlçesi ndeki sağlık ocağına getirilen ve işkence gördüğü belirlenen 17 aylık bebek N.N.B ye defalarca tecavüze uğradığı da ortaya çıktı.

Adli tıp muayenesinde, makatında oluşan çiziğin tecavüzden kaynaklandığı belirlendi. Alınan sperm örneklerinin kriminal incelemesi sürüyor. Minik kıza kim veya kimlerin tecavüzüne uğradığı bu inceleme sonucunda belirlencek. Belinde, başında, bacaklarında, hatta göz kapaklarında bile aşırı morluklara rastlanan N.N.B. nin doktorları, bunların düşmeyle tanımlayacağını, vücuda uygulanan şiddetin kesin olduğunu belirttiler. Kız çocuğuna işkence yapıldığının belirlenmesi üzerine anne ile evde kalan 3 kişi tutuklanmıştı.

alesta83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 21:43:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
YAŞANANLARI ŞİDDET SÖZCÜĞÜ BİLE ANLATMIYOR. İŞTE LİSELER BU HALDE
Kanlı bıçaklı lise bahçesi!

Kız meselesi yüzünden birbirine giren lise öğrencilerinin kanlı bıçaklı kavgası okul bahçesine sıçradı. İki öğrencinin yaralandığı kavgaya polis güçlükle müdahale edebildi

Haluk Atalay

Beyoğlu Ticaret Meslek Lisesi nde dün kız meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada, lise 1 inci sınıf öğrencisi U.K. ve aynı okuldan mezun M.Ö. aldıkları bıçak darbeleriyle yaralandı.
Liselerde yaşanan şiddetin son perdesi dün Beyoğlu Ticaret Meslek Lisesi nde yaşandı. 12.30 sıralarında okul bahçesinde başlayan kavga yaklaşık bir saat sürdü.
Lise son sınıf öğrencisi olan A.C. ve S.C. isimli kardeşler, lise 1 inci sınıfta okuyan ve aynı zamanda Beyoğlu Mızıkacıları adlı müzik grubunun solisti olan U.K. ve aynı okuldan mezun olan M.Ö. yü bıçakladı.
Okul yönetimi ve öğretmenlerin müdahale etmeye çalıştığı kavga okul içine de sıçradı. Okulun içine kaçan birini kovalayan S.C., diğer öğrencilerin panik yaşamasına neden oldu. Durumun bildirilmesi üzerine okula gelerek olaya müdahale eden polis, gözaltına aldığı öğrencileri tartakladı.

8 kişi gözaltına alındı
Kavganın çıkış nedeninin okulda okuyan bir kız öğrenci olduğu iddia edildi. Yaralanan ve ilk tedavilerinin ardından taburcu edilen U.K. ve M.Ö. ile olayda bıçak kullandıkları öne sürülen S.C. ve A.C. nin de aralarında bulunduğu 8 kişi gözaltına alındı.

alesta83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 21:45:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

NELER OLUYOR BİZE

İspanyol turiste camide tecavüz

İrene ye "Sana arkadaki tarihi hamamı göstereceğim" diyerek tecavüz eden kimliği belirsiz adam, kayıplara karıştı

01.11.2006

İspanyol İrene L., geçtiğimiz cuma günü İstanbul a geldi ve Sultanahmet te bir otele yerleşti. İki gün keyifle tarihi yerleri gezen İrene, pazartesi günü Süleymaniye Camii ne gitti. Saat 17.00 de namaz vaktiydi ve caminin avlusu kalabalıktı. Şemsiyeli bir adam yanına yaklaştı ve "çat pat" İngilizcesi yle arka tarafta çok önemli, tarihi bir hamamın varlığından bahsedek İrene ye mutlaka orayı da görmesi gerektiğini söyledi. Genç kadın, hamam olduğu söylenen bölüme yürümeye başladı. İrene, kimsenin olmadığı anda sırtına bir tabanca namlusu dayandığını hissederek irkildi. Büyük bir cesaretle tabancayı almaya çalıştı ama başaramadı.

ÖNCE DAYAK ATTI
Saldırgan, turisti yumruklamaya başladı. Yere düşünce de saçlarından tutup sürükleyerek, köşeye çekti. İrene, ağzını kapatan adamın elini ısırdı, ama saldırgan bu kez daha kuvvetli yumrukladı. Darbeler yüzünden sersemleyen kadına tecavüz eden saldırgan, çantadaki cep telefonu, 200 YTL parayı ve kredi kartlarını da alarak kayıplara karıştı. Olay yerine gelen polis, İrene yi hastaneye götürdü. Bu arada olay yerinde araştırma yapan polis, saldırganın şemsiyesini buldu. Çizilen robot resimden de yararlanılarak şimdi her yerde saldırgan aranıyor.

SALDIRI AVLUDA GERÇEKLEŞTİ
Namaz vakti Süleymaniye Camii ne gelen İspanyol turiste, kimliği belirlenemeyen bir saldırgan silah çekip, kuytu köşede saldırdı.

alesta83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 22:06:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KRİTER

Her kadın gönlüne göre bir hayat arkadaşı bulmak ister. Ancak, yıllar geçtikçe erkekte aranan özellikler azalır. 70 inde nefes alan bir eş yeter!

20 LİK KRİTERLER

* Yakışıklı.
* Sempatik.
* Maddi durumu yerinde.
* Beni ilgiyle dinleyecek.
* Espri anlayışı gelişmiş.
* Gücü kuvveti yerinde.
* İyi giyinmekten hoşlanan.
* Her konuda zevk sahibi.
* Sürpriz yapmayı seven.
* Romantik ve hayal gücü zengin.

30 unda ne ister?

* İyi görünümlü ve tercihen kafasında saçı olan.
* Arabadan inerken kapıyı açan, yemeğe gittiğimizde sandalyemi tutan.
* Pahalı bir restorana götürecek kadar parası olan.
* Konuşmaktan çok dinleyen.
* Fıkra anlattığımda katıla katıla gülen.
* Alışverişte paketlerimin hepsini zahmetsizce taşıyacak kadar gücü kuvveti yerinde.
* En az 1 kravata sahip.
* Yaptığım yemekleri beğenen.
* Doğum günü ve yıldönümlerini unutmayan.
* Haftada en az bir kez romantik olabilen.

40 tan sonrası...

* Çok da çirkin değil... (Tamam kel olabilir!)
* Ben binmeden arabayı hareket ettirmeyen.
* Fırsat oldukça akşam yemeğine götüren.
* Beni dinlerken başını sallayan
* Anlattığım fıkraların can alıcı yerlerini hatırlayan.
* Evdeki eşyaların yerini değiştirmeme yardım edecek kadar gücü kuvveti yerinde.
* Göbeğini kamufle edecek şekilde kıyafet şeçen.
* Klozetin kapağını indirmeyi unutmayan.
* Çoğu hafta sonu traş olan.

50 liklerin hayali

* Burun ve kulağının içindeki kıllar fazla uzun olmayan.
* Topluluk içinde gaz çıkarmayan.
* Para isteme alışkanlığı edinmemiş.
* Ben birşey anlatırken uyuyakalmayan.
* Haftasonları poposunu koltuktan kaldıracak kadar gücü kuvveti yerinde.
* Ayağındaki 2 çorap aynı renk olan ve temiz giyinen.
* TV karşısında akşam yemeğinden hoşlanan.
* Adımı unutmayan.

60 yaş ve gerçekler

* Haftada bir olmasa da aklına estikçe sakal traşı olan.
* Küçük çocukları ürkütmeyen
* Banyonun nerede olduğunu hatırlayan.
* Bakımı fazla masraflı olmayan
* Mümkün olduğu kadar gürültüsüz horlayan.
* Neye güldügünü birden unutmayan.
* Yardım almadan ayağa kalkabilecek kadar gücü kuvveti yerinde olan.
* Lapa yiyeceklerden hoşlanan.
* Takma dişlerini nereye koyduğunu unutmayan

alesta83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 23:09:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bekarlık Sultanlıktır......

Bekarlik iyidir !
 "Bekarlik sultanliktir" sozu,
 eskiden sadece erkekler icin soylenirdi.
 Gunumuzde ise evlenmek istemeyen kadinlarin sayisi cogalmaya basladi.
 Bu artis sebepsiz olmamali ...
 GUNUMUZDE erkeklerden cok kadinlar bekar kalmaya hevesleniyor.
 Kadin nufusunun erkek nufusundan fazla olmasi ise, es bulmayi guclestiriyor.
 Gunumuzun calisan kadinlari icin evlilik yasamsal bir onem tasimiyor.
 Iste size bekarligin, kadinlar icin ne gibi yararlari oldugunu anlatiyoruz.
 Yani bekar kalanlar uzulmesinler:
 * Tatil donemlerinde, evin eksikleriyle ugrasmak yerine arkadaslarinizla
geziye cikabilirsiniz .
 * Televizyonun uzaktan kumanda aleti hep sizin elinizde olur. Futbol maci
izlemek zorunda kalmazsiniz.
 * Evinizde caninizin istedigini yapabilirsiniz. Duzenli yasamaniz gerekmez.
 * Arkadaslarinizla dilediginiz gibi telefon sohbeti yapabilirsiniz. Saatlerce
konusmanizda bir sakinca olmaz.
 * Haftasonlarini dilediginiz gibi gecirebilirsiniz. Isterseniz, gun boyu
yataktan cikmayarak, tembelligin tadina varirsiniz.
 * Kazandiginiz parayi dilediginiz gibi harcayabilirsiniz. Hic kimse size
tutumlu olmanizi ogutlemez ve sizi para biriktirmeye zorlamaz.
 * Evinizde dilediginiz dekorasyon degisikligini yapabilirsiniz. Kimse size
karsi cikmaz.
 * Cevrenizde her zaman bir hayran grubu olusur. Bekar olmaniz, erkeklerin
ilgisini cekmenizi saglar. Kismetiniz hep acik olur.
 * Evli arkadaslarinizdan cok daha fazla davet alirsiniz. Evlilerin eglenmeye
fazla zaman ayiramayacaklari dusunulur.
 * Her yerde dilediginiz gibi davranabilirsiniz. Baskalarinin kurallarina uymak
zorunda olmazsiniz. Ustelik sizi garip davranislarinizdan dolayi ikaz edecek
kimse de olmaz.
 * Her aksam is donusu kan ter icinde mutfaga girmek zorunda kalmazsiniz.
Caniniz istiyorsa yemek yapar, istemiyorsa da yapmazsiniz.
 * Hic tanimadiginiz kisileri annenizle babanizin yerine koyup, onlara saygi
gostermek zorunda degilsiniz. Kayinvalide sorununuzun olmamasi sizi
rahatlatmali.
 * Her hafta alisveris listesini alip, markete kosturmak zorunda kalmazsiniz.
__._,_.___

alesta83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 23:18:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:) GERÇEK OLAYLAR
     1. Exxon a ait bir petrol tankeri Kanada aciklarinda battiktan sonra, iki tane deniz ayisi 80.000 dolar harcanarak temizlenmis ve buyuk bir torenle denize birakilmislar. Tam 2 dakika sonra herkesin gozleri onunde bir mavi balina deniz ayilarini yemis.
     2. New York ta yasayan bir psikoloji ogrencisi kiz bos odasini bir marangoza kiralar. Amaci onunla konusup, adamin davranislarini incelemek. Ama iki hafta sonra marangoz kizi bir balta ile parcalar.
      3. Bonn da iki gosterici, domuzlarin kesimevi ne barbarca goturulup orada kesilmelerini protesto ederken, domuzlarin bulundugu yerin kapilari kirilir ve 2000 domuz kacisirken, iki gostericiyi ezerek oldururler.
     4. Amerika da kadinin biri evine gelir ve kocasini mutfakta titrerken gorur. Belinden su-kaynatici ya dogru bir kablo gitmektedir. Kadin hemen kalin bir tahta parcasi bulur ve adamin koluna vurarak onu elektrik sokundan ayirmaya calisir. Adamin kolu iki yerinden kirilir. Sonradan anlasilirki, kocasi orada mutlu bir sekilde wallkman dinliyordur.
     5. Irakli bir terorist postaya bombali-mektup verir. Posta ucreti eksik odendigi icin mektup kendisine geri postalanir. Herseyi unutan terorist mektubu acinca parcalanarak olur.
__._,_.___

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 23:25:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Alesta tüm yazıların haberlerin magazinsel olayların eğlenceli yazıların harika.Çok tşkler bizlerle paylaşımlarından dolayı çok tşkler

alesta83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 23:55:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HAYAT ZOR !...

Giden zamanı geri getirmeye ve gidenleri döndürmeye hangimizin gücü yeter? Hangimiz "o an" söyleyeceklerini söyleyemediği veya yanlış şeyler diline geldi diye "o an"ı tekrar yaşatabilir??

Kim ağlattığı insanı, ağlattığı anda güldürebilmek için vakti geriye sarabilir??? Kesinlikle bunlar ancak teknoloji yardımıyla insanın beyninde olabilecek şeyler! Araçlar: photo, video, rüya..

Ama gerçekte???? Ya photo kapanınca, video bitince, rüyadan uyanınca... "Hayat" dedikleri hatta "hayat zor" dedikleri işte o zaman başlıyor.......

Ben, ben, hiç birşeyi geri alamam, yaşadıklarımı baştan yaşayamam, onlar oldu, bitti, ben, ben bunları düşündükçe "hayat"ımı "zor"laştırırım, herkes gibi "hayat zor" derim, ertesi gün, gülerim, geçerim, onlar oldu, bitti.......

Gerçekten mi?? Gerçekten bu kadar "basit oldu ve bitti" diyebilir miyim? Hiç hatırlamaz, hiç düşünmez, hiç ağlamaz mıyım?

Ne zaman "bunu yapmamam lazım!" desem onu olağandan hızlı yerine getiririm, ne zaman "bunu düşünmeyeceğim!" desem onu olağan fazla düşünürüm, ne zaman "burdan gitmem gerek!" desem orda olağandan fazla kalırım, ne zaman "onu söylememem gerek!" desem onu ilk önce sölerim, ne zaman "şu an ağlamam çok saçma!" desem hıçkırıklarla ağlarım..............

Saçma ama denge yoksunu bir insanım!

Kendim için : hüzünlüydü dün, sakardım, ağlamaklıydım, fazla duygusaldım, durgundum, neşesiz sayılırdım, romatiktim ayrıca..

Ama bugün....

Güne bomba başlayıp hızlı bitirmek istiyorum ve yarın geceyi sabaha ulaştırıp içime çekmeyi düşünüyorum! Başka türlü
"hayat zor!"....
CC sohbet icin buraya
 <<1234 567891011121314...100...200...289>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir