ChatCity sohbet arkadaþ sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamýný keþfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayýnýný yap

Forum sayfalarý sohbet arkadaþ sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamýný keþfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kýz arkadaþ bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
18 Mayýs 2024, Cumartesi 10:36   
kýz arkadaþ sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarýnda mesaj yazmadan önce Forum Kurallarýný mutlaka okuyunuz...

alesta83> Forum Mesajlarý
    alesta83'e ait Toplam 2664 Forum Mesajý var
<<1...93949596979899100101102103 104105106107108109110111112113...200...267>>

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Baþlýklarý

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >alesta83 ün Sayfasý...>
  24.Oca.2007 Çar 23:49:05

Janým kuzenim yüreðine saðlýk ..

Evet seni anlýyorum janýsý ben ne desem boþ

ne yüreði kendinin ne gücü gücsüzlüðü
her þeyden yoksun insan kollarýný söyle bir
acsa gölgesi sanki haclarýn gölgesidir
mutlulugu sýkýca tutsa avucunda olur
acýyla dolu garýp bir ayrýlýktýr ömrü
mutlu aþk yoktur

þu silahsýz erlere benzer insanýn ömru
simdi giysileri de yazgýlarý da baþka
sabahleyin erkenden uyanýp
kalksalar da
aksam olunca yine aylak ve caresizler
hayat bu de geç gülüm gözyaþýný harcama
mutlu aþk yoktur

güzel aþkým sevgilim kanayan yaram benim
içimdesin kanadý kýrýk bir kuþ gibi sen
bir gün dalgýn gözlerle kimiz neyiz bilmeden
bakan þu insanlarýn düsmeyecek dilinden
iri gözlerin için can veren sözcüklerim
mutlu aþk yoktur

çok geç ögrenmek için yeniden yasamayý
tek ses olmuþ aglýyor yüregimiz gecede
mutsuzlugu istiyor en küçük þarký bile
her titreyiþ payýný arýtýyor yaþlar ile
her gitar havasinda nice hýckýrýk gerek
mutlu aþk yoktur

aþk var mýdýr yüreði acýyla doldurmayan
aþk var mýdýr dikeni sararýp soldurmayan
ask var mýdýr aþýðý kahredip öldürmeyen
hele de senden senden daha çok 
senden daha çok gözyaþýný
seven aþk var mý
mutlu aþk yoktur

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Baþlýklarý

CC-Forum> Yaþamdan Kesitler >Ýlginç Videolar, Fotoðraflar, Grafikler, Sunumlar >YALNIZLIK>
  24.Oca.2007 Çar 23:17:34

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Baþlýklarý

CC-Forum> Yaþamdan Kesitler >Ýlginç Videolar, Fotoðraflar, Grafikler, Sunumlar >---*_GÜZEL ELLER_*---->
  24.Oca.2007 Çar 21:14:38

ELLER...

__._,_.___

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Baþlýklarý

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fýkralar >Fýkra fýkra fýkraa :))>
  24.Oca.2007 Çar 21:01:51
fiogf49gjkf0d

Adamin biri karisi öldükten sonra yanliziga dayanamaz ve kendine bir papagan almaya karar verir. Papagan satan bir dükkana girer. Orada bir papagan gözüne carpar ve onu almaya karar verir. Papagani eve getirir ve konusmasini bekler. Ílk gün papagan konusmaz. Adam tabii önce alismasi lagzim der ve papagana ilgi göstermeye baslar. Konusur özel yemek verir vs. aradan bir ay gecmesine ragmen papagan konusmaz. Adam yavas yavas sinirlenmeye baslar. Papagani bogazindan eline alir ver derki. benim dedigimi de yoksa tüglerini koparirim. Adam baslar.. baba de len. papagandan cit yok. adam bir tüg koparir. sonra tekrar baba de len. papagandan cit yok. adam bir tüg daha koparir derken papaganda tüg kalmaz. Halen konusmayan papagana ders olsun diye papagani kümese atar ve uyumaya gider. Ertesi sabah bir baksinki tavuklar ciril ciplak tügsüs ciftlikte geziyorlar. Adam birdem meraka girer ne oldu diye, yoksa tavuklara hastalikmi geldi falan. adam hemen gidip kümese bakar, birde ne görsün. Papagan almis tavugun birini. tutmus bogazindan ve sunlari söyler: baba de len. tavuktan cit yok, papagan bir tüg koparir. ve tekrar baba de len. tavuktan cit yok ve papagan yine bir tüg koparir..............

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Baþlýklarý

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fýkralar >Fýkra...)>
  24.Oca.2007 Çar 21:00:16

Adamin biri karisi öldükten sonra yanliziga dayanamaz ve kendine bir papagan almaya karar verir. Papagan satan bir dükkana girer. Orada bir papagan gözüne carpar ve onu almaya karar verir. Papagani eve getirir ve konusmasini bekler. Ílk gün papagan konusmaz. Adam tabii önce alismasi lagzim der ve papagana ilgi göstermeye baslar. Konusur özel yemek verir vs. aradan bir ay gecmesine ragmen papagan konusmaz. Adam yavas yavas sinirlenmeye baslar. Papagani bogazindan eline alir ver derki. benim dedigimi de yoksa tüglerini koparirim. Adam baslar.. baba de len. papagandan cit yok. adam bir tüg koparir. sonra tekrar baba de len. papagandan cit yok. adam bir tüg daha koparir derken papaganda tüg kalmaz. Halen konusmayan papagana ders olsun diye papagani kümese atar ve uyumaya gider. Ertesi sabah bir baksinki tavuklar ciril ciplak tügsüs ciftlikte geziyorlar. Adam birdem meraka girer ne oldu diye, yoksa tavuklara hastalikmi geldi falan. adam hemen gidip kümese bakar, birde ne görsün. Papagan almis tavugun birini. tutmus bogazindan ve sunlari söyler: baba de len. tavuktan cit yok, papagan bir tüg koparir. ve tekrar baba de len. tavuktan cit yok ve papagan yine bir tüg koparir..............

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Baþlýklarý

24.Oca.2007 Çar 14:00:51

Janým kuzenim benim saðol eyvallah janýsý o senin güzelliðin janýsý . Kuzenim  hoþgeldin sefalar getirdin mutlu ettin beni seninle az da olsa konuþmak isterdim   yanlýz bir sorun var hemen öylesine girdim çýkmak zorundayým  gece gelebilirsen az konuþalým derim musaitsen seni koomacan öptüm görüþelim derim

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Baþlýklarý

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Þiir sevenler >Þiir Köþesi...>
  24.Oca.2007 Çar 13:46:35
fiogf49gjkf0d

BAÐIÞLAYIN MUMCU VE OKKAN…

Bir yürek

Kocaman…

Ankara’dan sesleniyordu

Ulusuna:

-Uyanýn ey halkým,

sizin sýrtýnýzdan geçinenler

sizin ülkenizi satýyorlar

uyanýn-

Bir yürek

Kocaman…

Diyarbakýr’dan sesleniyordu,

Gücünün yettiðince,

-Memuriyet- sýnýrlarý elverdiðince;

-Uyanýn ey halkým,

sizin sýrtýnýzdan geçinenler

sizin ülkenizi satýyorlar

uyanýn-

Ýki ayrý yürek,

Ýki ayrý ülke topraðý…

Ýki ayný mücadele. Ve…

Ayný son…

Ayný tarih…

24 Ocak…

Susturuldular,

Susturulduk…

Unutuldular,

Unuttuk…

O’nlar bizim için öldüler,

Biz…

Koruyamadýk.

Yetmedi,

Yaþatamadýk…

Baðýþlayýn…

Katlediliþinin 14. yýlý Uður Mumcu (24 Ocak

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Baþlýklarý

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fýkralar >Fýkra Köþesi...>
  24.Oca.2007 Çar 13:43:21
YILIN FIKRASI

Bir Amerikali, bir Ingiliz ve bir Iraklikahvede oturmus cay iciyorlar.Amerikali cayini bitirince bardagi  havaya firlatmis, silahini cikarip bardaga ates edip parcalamis: "Bizde bardaklar o kadar ucuzdur ki biz Amerika da ayni bardakla iki  kere cay icmeyiz" Ingiliz de bunun uzerinecayini bitirip bardagi havaya firlatmis ve ates ederek bardagi parcalamis: "Bizim Ingiliz kumsallarinda bardak  yapacak cam icin o kadar cok kumsal vardir ki, ayni bardakla iki kere cay icmeyiz" Bunun uzerine Irakli da cayini bitirmis, bardagi havaya firlatmis, silahini cekip  Amerikali ve Ingilizi vurup oldurmus
"Bagdat ta bu Ingiliz ve Amerikalilardan o kadar cok var ki, biz ayni adamlarla oturup iki kere  cay icmeyiz..."

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Baþlýklarý

24.Oca.2007 Çar 12:50:42
Harwest janým yarenim  paylaþýmlarýn çook güzel janýsý yüreðine parmaklarýna saðlýk  yarenim  her zaman bekliyorum

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Baþlýklarý

24.Oca.2007 Çar 12:47:30
fiogf49gjkf0d
Janým kuzenim yüreðine saðlýk yaaaw seni arada bir burda görmek de  güzel  canýsý yanlýz fazlada uzatma arayý derim
<<1...93949596979899100101102103 104105106107108109110111112113...200...267>>