ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
2 Haziran 2024, Pazar 13:19   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Harwest> Forum Mesajları
    Harwest'e ait Toplam 17371 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...17051706170717081709171017111712171317141715 1716171717181719172017211722172317241725...1738>>

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >bir zamanlar ivet vardı>
  6.Ağu.2006 Pzr 22:04:10

a.selammmmm  ivet

sesinini beğeniyorduk,başımıza iş açtın gene öyle ya bu kadar tatlı bir sesin bu kadarda güzel olacağını düşünmemiştik. allah sahibine bağışlasın ne diyelim hoşgeldin sefalar getirdin

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >***Ustekinin Profiline Bakarak Geleceini Tahmin et;) ***>
  6.Ağu.2006 Pzr 15:46:43

Ayyyyyyy ayyyy  Barbişimmmmmmm.canım benim yaaa.ne güzel temennilerin var öyle .

çok doğru söylüyosun bazılarında aynen katılıyorum,ester yengende frenlemeye çalışsa beni,duramıyos işte alışkanlık ne yapalım:)))

o anlattıkların, güzel sözlerin için ne yapsam bilmiyomki:)) nasıl teşekkür etsem yoksa CCBANKtan sana kredimi versem.şaka tabide senin böyle şeye asla ihtiyacın olmaz. Neyse gelelim asıl mevzuya;

Üst kattaki komşu ByAnil.senin geleceğinde parlak. ODTÜ Uzay ve Hava Bilimlerini okuyup

Nasa da ileri mevkilerde hizmetler verecek gibi görüyorum seni hadi hayırlısı

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Üyelik Sistemi Hakkında Öneri!>
  6.Ağu.2006 Pzr 13:37:17
:)))))  Aliciğim tşkler,canım arada bir hatırlat sana zahmet, havalar sıcakya kaptırıp gidiyoz bazen

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >***Ustekinin Profiline Bakarak Geleceini Tahmin et;) ***>
  6.Ağu.2006 Pzr 00:28:24
fiogf49gjkf0d
Evangeline :

Muhaha barbıe. am bana gore. Gozumden hıc bır sey kacmaz

Barbie arkadasımızın arkadas lıstesıne baktım baya bı arkadası var. Profılınde Zonguldaklı oldugunu goruyoruz. Barbıe arkadasımız ılerde Zonguldakı Komur Isletmelerının(dogru yazamamıs olabılırım) sahıbının zengın oglu ıle evlenebılır.

Aynen barbişşş :))) bende Evangeline katılıyorum yarının Ereğli Kömür İşletmelerinin Gn.Md.nün oğluyla evlilik görünüyor

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski ChatCity den Eski Duyurular >Lütfen DİKKAT! Sahte mail ve messenger adresleri!>
  5.Ağu.2006 Cmt 23:59:25

okuduk tşkler aydınlatıcı bilgiler için  sanada tşkler nehir

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >cc ajansız ne olurdu>
  5.Ağu.2006 Cmt 22:18:54
:)))))))) Burakcımm   o dosyayı banada gönder yaww, belki lazım olur,öğrende yapmassan yapma demiş atalarımız vay beeee bu işlerdemi dosyalaşmış artık.ne çağ gerisi kalmışım bende

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >cc ajansız ne olurdu>
  5.Ağu.2006 Cmt 21:27:27

Gene duramadım doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış

.Odalarda küfürler devam ederken, ajanların girdiğinde güllük gülüstan olunuyosa herşey,çıktıktan sonra gene devam ediliyosa,ben derimki ha var ha yok olmasada olur.

.Ajana haber veriyosan burada küfürler var bi zahmet bakıver dediğinde tamam diyip,gelmezken sonra özelden sorması hala devam ediyomu diye!!! (bu ajan kendini bilir)o anda o kişinin filtreden 30 dakika alması,diğer ağzı bozuklar gelene kadar idare ediyor:)

. ben derimki şahsi görüşüm inanınki ajana gerek yok.filtre olayı varya ajandan daha yardımcı bizlere hiç olmassa affetmiyo,her ne  kadar millet yolunuda bulsa çekirge hesabı 1,2 sıçrasada sonra yakalanıyor

Yani kısaca ajana gerek yok( Şimdi ajanlar merak eder kim o diye zan altında kalmasınlar.Şef İnfumum)

neyse yorum yok

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >KİRLİ ÇAMAŞIRLAR....>
  5.Ağu.2006 Cmt 21:04:34

Gerçekten gereksiz bir başlık,kim açarki kirli çamaşırlarını sonra herkesin özeli,gerçek hayatta açıyomusunuz ortaya döküyomusunuz kirlilerinizi hayır

eeee ozaman

neyse yorum yok tşkler

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Kedişli chatcity>
  5.Ağu.2006 Cmt 20:43:25

Sizlerin kedi muhabbetinden  cisss olayından ne aklıma geldi biliyomusunuz arkadaşlar haydaaaa bu tipte nerden çıktı şimdi diyceksiniz diye.bu tipin ilk çıktığı günlerde hanı aksiyon nedir millet bilmezken.hani meşhur kedinin milletin üzerine ciiss yapmasından alsanız 10,20,30,60...... dakika cezalarla giderdi.neymiş ajan çisss yapma diye kızdığın veya aaa burası hayvanat bahçesine dönmüş dediğin zaman ceza alıyomuşunuz buna rastlamadım bende yalnız iyi bildiğim tek şey. bu tip varya hani hep giydiğimiz.bunu alan user arkadaşın birisi o zamanki değerli bir bayan ajan olan  MevsimiHazan hanıma sadece yumruk atıyor öyleya deniycek adam para vermiş ,tabi bence kendimce bu saygısızlıktır,bile bile bunu yapmak .neyse bu ajan hanım arkadaşda yumruk yediği için haliyle bozuluyor nede olsa bir görevli,belki talimattan haberi olmadı ,bu anılan usere  ceza veriyor. kişinin şikayeti üzerine bu değerli ajan arkadaş görevinden alınıyor. yumruk yediği ve ceza verdiği için. yani birde madalyonun diğer tarafıyla bakın olaylara.
Sevgili prangaxxx sende kediyle uğraşıyosunda hani benden destek görseydin anında kedi olacaktın sende neyseki frenledim seni yoksa çok ceza alırdın:))))))
Tşkler
neyse yorum yok

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Sen Ben İsen Ben Nerdeyim>
  5.Ağu.2006 Cmt 19:36:30
Ben Orada Sen Burada

Ben orada öldüm en çok orada bilmezsin
Orada zaman buruşmuş bir eski resimdi
Orada sen yoktun, gözlerin belli belirsiz
Koptum oradan, bir kırık heykelim şimdi

Bir kolum derin denizlerde tek başına
Ayaklarım çöllerde kum tepelerinde gömülü
Alıp götürür saçlarımı bir soğuk rüzgâr
Ben orada öldüm, en çok orada bir başka türlü

Hiç bende değilsin, burada yoksun ki
Orada var mısın, ya da ben yok muyum
Tek değiliz seninle, bütün olmadık hiç
Şimdi nerdeyiz nasılız bilmiyorum

Orada akşamlar daha çok serin
Ben bu kadar değilim, bu kadar yıkık
Sarhoşum, kederliyim, yoksulum, sensizim
Orası sisler içinde orası karanlık.

Bensiz olduğun yerde değil mi en güzelsin
Bensiz olduğun yerde söyle şarkılarını aşkın
Bir mermeri al, yont, şekil ver ona benden
Bir günah işlercesine sessiz ve dalgın

En iyisi sen burada kal, hep burada
Ellerinle kal, dudaklarınla, gözlerinle
Tut ki bütün renkler senin mavi kırmızı
Burada her şey sen nasıl istersen öyle

Bir büyük ayna duvarlar çok büyük
Orayı düşünme hiç burada soyun
Utandır duvarları pencereleri, kapıları
İki yalnızız şimdi anlıyor musun

Var sandığın sen sen değilsin bir başkası
Benim anlasana benim o yok dediğin
Sabahları bir serin havayım içine dolan
Benim akşamları pencerende beklediğin

Hiçbir şey bilmiyorum, sen anlıyorsun
Senin bilmediklerini anladığım gibi
Güzel, parmaklarının değdiği bir şey
Sensizlikler içinde seninle olmak iyi

Orada bulutlar yağıyor paramparça
Orada ağlayan dağlardır göğe en yakın
Orada sen yoksun, orada bir şey yok
Orada kan ve ölüm, orada yangın

<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...17051706170717081709171017111712171317141715 1716171717181719172017211722172317241725...1738>>