ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
23 Mayıs 2024, Perşembe 21:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   cc ajansız ne olurdu
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

cEmiRc

cEmiRc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 15:01:23      cc ajansız ne olurdusohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

bence küfür yemekten odalarda gezilmezdi

sizce????

qriLkis

qriLkis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 15:05:25sohbet oyun linki

dediqin gibi olurdu

Ama bunun yeri burası diil

cEmiRc

cEmiRc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 15:06:33sohbet oyun linki

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 17:38:44sohbet oyun linki

Olaya bır de farklı yonden bakabılırız. Su an Chat cıty de durum su; Insanlar chat cıty e uye oluyorlar, bazı ınsanlar ajan olabılmek ıcın vıp oluyorlar, daha sonra vıp olup amacına ulasamayan yanı yıldız alamayan bazı arkadaslar "madem ajan olamadım, ben de ınsanlara huzursuzluk vereyım, ajanları yorayım." gıbı dusunce ıcerısıne gırebılıyor.(burda anlatmak ıstedıgım ajan olabılme sevdasının da huzursuzluk yarattıgı-ama herkes ıcın demedım BAZILARI dedım)

Aslında bır yerde ajan sıstemı yetersız gıbı. Cunku ajan cezayı hakeden kısıye ceza verıyor. Ama ceza alan kısı farklı bır nıckle gırıp devam edebılıyor.

Ama ben kestıremedım ajansız cc nın nasıl olacagını.

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 18:11:32sohbet oyun linki

Evangeline,

Güzel yakalamışsın olayları

Bende kendimce gördüklerimi ekleyeyim;

önemli bir konu daha var zaten ajanlar yeterli olabilecek userlerden seçilmiş olsa,

yani kendilerine yakın olan insanlar dan değil de gerçek anlamda kişiliği oturmuş insanlardan seçilmiş olsa, sanırım sorun çözülecektir...

Çünkü,

Ben şunu gözlemledim, küfür ü marifet sayan bir kaç nick değişik nickler alarak yıldız alıyorlar...

Bu kişilerin kim olduğunu o yıldızı veren şefleri tabiki biliyor...

Ayrıca ailesel sorunları ya da cep ev telleri userlerde dolaşan kişilere artık yıldız verilmemesi gerektiğini düşünüyorum...

Sebebine gelince,

Bu ajanlar,kalabalık odalar da özel yaşantılarının açıklanması korkusuyla, küfür eden tiplere hep taviz vermektedirler...

Böylece asla düzen sağlananmamakta ve akıllara ajan olmasa daha mı iyi olur sorusu gelmektedir...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 21:27:27sohbet oyun linki

Gene duramadım doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış

.Odalarda küfürler devam ederken, ajanların girdiğinde güllük gülüstan olunuyosa herşey,çıktıktan sonra gene devam ediliyosa,ben derimki ha var ha yok olmasada olur.

.Ajana haber veriyosan burada küfürler var bi zahmet bakıver dediğinde tamam diyip,gelmezken sonra özelden sorması hala devam ediyomu diye!!! (bu ajan kendini bilir)o anda o kişinin filtreden 30 dakika alması,diğer ağzı bozuklar gelene kadar idare ediyor:)

. ben derimki şahsi görüşüm inanınki ajana gerek yok.filtre olayı varya ajandan daha yardımcı bizlere hiç olmassa affetmiyo,her ne  kadar millet yolunuda bulsa çekirge hesabı 1,2 sıçrasada sonra yakalanıyor

Yani kısaca ajana gerek yok( Şimdi ajanlar merak eder kim o diye zan altında kalmasınlar.Şef İnfumum)

neyse yorum yok

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 21:34:20sohbet oyun linki
Bence insanlar küfür etmekten bıkarlardı artık.. Ajansız daha güzel olurdu en azından ortalıkta sadece küfür olurdu fesatlık ve oyun olmazdı

TheAirJordanMJ23

TheAirJordanMJ23 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 21:46:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Harwest :

Gene duramadım doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış

.Odalarda küfürler devam ederken, ajanların girdiğinde güllük gülüstan olunuyosa herşey,çıktıktan sonra gene devam ediliyosa,ben derimki ha var ha yok olmasada olur.

.Ajana haber veriyosan burada küfürler var bi zahmet bakıver dediğinde tamam diyip,gelmezken sonra özelden sorması hala devam ediyomu diye!!! (bu ajan kendini bilir)o anda o kişinin filtreden 30 dakika alması,

. ben derimki şahsi görüşüm inanınki ajana gerek yok.filtre olayı varya ajandan daha yardımcı bizlere hiç olmassa affetmiyo,her ne  kadar millet yolunuda bulsa çekirge hesabı 1,2 sıçrasada sonra yakalanıyor

Yani kısaca ajana gerek yok

neyse yorum yok...

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 21:52:39sohbet oyun linki
prangaxxx :

Evangeline,

Güzel yakalamışsın olayları

Bende kendimce gördüklerimi ekleyeyim;

önemli bir konu daha var zaten ajanlar yeterli olabilecek userlerden seçilmiş olsa,

yani kendilerine yakın olan insanlar dan değil de gerçek anlamda kişiliği oturmuş insanlardan seçilmiş olsa, sanırım sorun çözülecektir...

Çünkü,

Ben şunu gözlemledim, küfür ü marifet sayan bir kaç nick değişik nickler alarak yıldız alıyorlar...

Bu kişilerin kim olduğunu o yıldızı veren şefleri tabiki biliyor...

Ayrıca ailesel sorunları ya da cep ev telleri userlerde dolaşan kişilere artık yıldız verilmemesi gerektiğini düşünüyorum...

Sebebine gelince,

Bu ajanlar,kalabalık odalar da özel yaşantılarının açıklanması korkusuyla, küfür eden tiplere hep taviz vermektedirler...

Böylece asla düzen sağlananmamakta ve akıllara ajan olmasa daha mı iyi olur sorusu gelmektedir...

Onur Abim.. Öyle insanlar varki küfürü artık sanat haline getirmişler.. Adamlar msnden txt dosyası içinde küfür arşivi yolluyorlar al kopyala filtreye takılmazsın diyorlar Akılları sıra bu iyilik oluyor onlara göre.. Zamanında ettiğim küfürün haddi hesabı olmadı.. Ama zaman geçtikçe küfür ettiğin insanların ailesi aklına geliyor ve özür diliyorsn küfür ettiklerinden.. Tabi bu davranışı yapmak için vicdan olması lazım biraz.. Yinede chef olsam küfür edenleri banlamam.. Konuşurum.. Her küfürün bir nedeni var

Ayrıca özel bir oda oluştururum mesela Sokak isimli bir oda orası küfür odası olur.. Her türlü konuşma ve küfür serbest orada.. Ama yanlızca vipliler girebilir.. Yoksa Cc sahipleri bir çıkarları olmadan açmazlar o odayı

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 22:18:54sohbet oyun linki
:)))))))) Burakcımm   o dosyayı banada gönder yaww, belki lazım olur,öğrende yapmassan yapma demiş atalarımız vay beeee bu işlerdemi dosyalaşmış artık.ne çağ gerisi kalmışım bende
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir