ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
19 Mayıs 2024, Pazar 08:31   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Harwest> Forum Mesajları
    Harwest'e ait Toplam 17371 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...16971698169917001701170217031704170517061707 1708170917101711171217131714171517161717...1738>>

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Güzel Sözler >Ata Sözlerimiz ve Anlamları>
  11.Ağu.2006 Cum 14:26:49
fiogf49gjkf0d

Süper. tşkler,

Hepimiz atasözlerini kullanır ama anlamlarının ne olduğunuda anlayamazdık veya yanlış telafüz ederdik cevaplarını,

Klavyene ve ellerine sağlık,

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Beni Niye Vurdular Anne!>
  11.Ağu.2006 Cum 14:04:21

ABD ve müttefikleri Ortadoğu da birçok ülkeyi böldü; bizleri fikirleri, hedefleri ve siyasi araçları farklı parçacıklar haline getirdi. Hedef ve Arapların birliği gibi kavramlar sözlükten çıkarıldı. Sizce Arap dışişleri bakanları niçin toplandı? Aciz olduklarını ilan etmek ve Amerika nın tespih taneleri gibi oynadığı Güvenlik Konseyi ne başvurulmasını istemek için mi? Zengin bir kadının servetinden en büyük payı vermeye rıza göstererek bir erkekle kendisini koruması için evlenmesi gibi, halklarımızı Batı nın kollarına attık.
ABD nin İsrail i güvenlik açısından nasıl desteklediğini, Saddam ın İsrail e attığı ve sınırlı hasarlar veren füzelerinin, Washington ın İsrail i savunma sistemiyle donatmasına yol açtığını hatırlıyoruz. Öfkeyle Yeter artık diyoruz. Enerji alanındaki geniş imkânlarımızı, boğazlar gibi stratejik mevkilerdeki kontrolümüzü kullanmadıkça, zafer elde edemeyiz.
Temmuz başından bu yana Türkiye kentleri İsrail in Filistin saldırılarını kınayan gösterilere sahne oluyor. 9 Temmuz da yüz binlerce kişi İstanbul da büyük bir gösteriye katıldı. Filistin bayrakları açtılar, İsrail terörünün güven ve istikrarın sarsılmasının nedeni olduğunu teyit ederek şehitlerin resimlerini taşıdılar, İsrail başbakanını savaş suçlusu olarak nitelediler.
17 Temmuz da Lübnan saldırılarını kınamak için Ankara da da kalabalık bir gösteri yapan Türkler, Filistin ve Iraklılara desteklerini yineledi. ABD 2003 te Irak a Türkiye den girmek istemişti; ama TBMM ABD yle güçlü ilişkilere rağmen bunu reddetti. ABD sonuç olarak hava sahasını ve topraklarını açan kardeş bir Arap toprağından, yani Ürdün üzerinden Irak a girdi.
Şimdi Hamas da Hizbullah da İsrail deki kadın ve çocuk esirlerin bırakılmasını istiyor. Siyonistlerin asker kaçırma eylemlerine verdiği tepki orantılı mıydı? Hayır, aksine Hamas ve Hizbullah ın yaptığından bin kat fazlaydı. Peki bu örgütleri böyle bir maceraya iten Arap yenilgisinden başka nedir? Irak, Gazze ve Lübnan, Arapların desteklediği hatalar yüzünden yerle bir edilmedi mi? Alçalmışlığa boğulmuşuz. Yoksa İsrail le anlaşmak mı istiyorsunuz? Buyrun gücünüz yetiyorsa anlaşın. Oysa İsrail size değer biçmiyor, ne sulhunuza ne de öfkenize önem veriyor. Sizi haritada bile görmüyor. Ey halkım ne zamana kadar böyle suskun kalacaksın! (Suriye gazetesi Thawra, 20 Temmuz 2006)

Peygamber Efendimiz bile,ben arabım ama arap benden değil  demiştir.

Filistin ve Lübnanlı kardeşlerimiz hep yanınızdayız

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Çok Saçma Bir Gündü..>
  11.Ağu.2006 Cum 01:05:06
fiogf49gjkf0d

NERDE ESKİ GÜNLER 

....Sene bin dokuz yüz çif sıfır.
..........................
................
....Deden bilmez.....
.... ama baban çok iyi bilir.
....................
..........
....Salı günü cuma namazından çıktıktan sonra...
...................
.............
....Atın üstünde yaya harbe gidiyoz.
.................
.........
....Çölde kar diz boyu.
....Karşımda düşman askeri,
....Çektim kılıcımı iki el ateş ettim.
................
.............
....Adamı bacağından vurdum,
....Kolunu alcıya aldılar.
....................
............
....Hastaneye son sürat gidiyoz.
....Arabada damla benzin yok.
................
.............
....Neyse o zamanlar elektrik yok,
....Mum ısığında tv izliyoz.
....................
..........
....Böyle bir olay geçtide başımdan
....sizlerle paylaşmak istedim.
..............
..........
....Yaaa nerde eski günler.....
..................
................
.............
........ .............
..

İşte saçmanın danıskası:)))))))))

alıntı.....

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Çok Saçma Bir Gündü..>
  11.Ağu.2006 Cum 01:01:05
fiogf49gjkf0d

SAÇMALAMAK MI SAÇMALAMAMAK MI

bu hayat denen şeyi bir anlasam saçmalamama gerek kalmayacak ama anlamıyorum. anlamaya çalışsam mı yoksa hayatta var olmanın nedeni hayatı anlamaya çalışarak kaçırılan hayatın son anda fark edilerek tüh ulan kaçırdık onca seneyi diye hayıflanmak mı acaba ya cümlenin başı neydi?neyse yeteri kadar saçmaladım yeter bugünlük...

Alıntıdır

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >tokat>
  10.Ağu.2006 Per 22:27:49

İki ihtimal

2. Dunya Savasinda 2 yahudi Almanlara esir olmustur.Bunlardan biri
digerine kendilerine ne yapacaklarini sorar.O da baslar anlatmaya

" 2 ihtimal var ya bizi oldururler yada esir kampina yollarlar. Oldururseler
sorun yok, kampa gidersek 2 ihtimal var ya kursuna diziliriz ya da gaz
odasinda olduruluruz. Kursuna dizilirsek sorun yok, gaz odasina gidersek
2 ihtimal var bizden ya sabun yaparlar yada kagit. Sabun yaparlarsa
sorun yok kagit yaparsalar 2 ihtimal var ya gazete kagidi oluruz yada
tuvalet kagidi. Gazete kagidi olursak sorun yok tuvalet kagidi olursak
iste o zaman moku yedik".

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >İnsan kaynakları müdürü....>
  10.Ağu.2006 Per 22:22:51
Dünya Türklerin Olacak

Dünyanın gelişmiş ülkeleri bir araya gelmişler. Bir gün, en son teknolojilerle üretilmiş bir bilgisayara bütün ülkelerle ilgili verileri yüklemişler ve sormuşlar: "Dünyanın sahibi kim olacak?"
Bilgisayar uzun süre bilgileri değerlendirmiş ve büyük an gelmiş. Nefesler tutulmuş. Bilgisayar, sonucu yazıcıya göndermiş. Hakem heyeti sonucu ilan etmiş. "Türkiye"
Herkes şaşırmış. Mutlaka bir yanlışlık olmuştur düşüncesiyle aynı soruyu bir kez daha sormuşlar Bilgisayar uzun süre çalıştıktan sonucu yazıcıya göndermiş. "Türkiye"
Tüm dünya şoka girmiş. Birisinin aklına "niye?" diye sormak gelmiş. Herkes bu fikri beğenmiş ve bilgisayara sormuşlar. "Niye?"
Bilgisayar sonucu yazıcıya hiç düşünmeden göndermiş. "Herkes bir gün uzaya çıkacak ve dünya Türklere kalacak"

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >İnsan kaynakları müdürü....>
  10.Ağu.2006 Per 22:21:06
Başım belada
Siyasal gerginliğin dşında iki toplumun insanlarının arasındaki sosyo-kültürel farklılığın da büyük boyutlara ulastığı bir dönem de, bir Türk gurbetçisinin evi: Küçük oğlan, akşam üstü okuldan gelmiş... Kapıdan girer girmez:
Anne! diye seslenmiş, ben Alman oldum!
Annesi: O nasil söz? Sakın bir daha tekrarlama...
Anne ben Alman oldum. Bugün sınıfta karar verdik. Ben Almanım artık...
Annesi sus bakayım diye tiz perdeden bağırırken,babası da içerden duyup kosmuş. Bir tokat, bir tokat daha... Çocuk bir yandan yediği dayaktan korunmaya çalışırken, bir yandan da konuşmasını sürdürüyormuş:
Şu dünyanin işine bakın! Alman oldum. Yarım saat sonra Türklerle başım derde girdi!...

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >ingiliz>
  10.Ağu.2006 Per 22:14:49
 Milletvekili
Birgün bir amerikalı milletvekilini bir odaya almışlar ve sormuşlar:
-karınmı yoksa devletinmi.
amerikalı düşünmeden cevaplamış:
-devletim.
ordakiler:
-o zaman al şu tabancayı git yan odadaki karını vur.
adam sıkılmış terlemiş ve sonunda dayanamıyarak:
-yapamayacağım. demiş.
daha sonra bir türk milletvekilini
aynı odaya almışlar.aynı soruyu sormuşlar:
-karınmı yoksa milletinmi? .
millet vekili hiç düşünmeden:
-devletim demiş
-o zaman al şu tabancayı git yan odadaki karını vur.
odadan önce bir silah sesi sonra bir cam sesi gelmiş.çıkınca sormuşlar:
-ne oldu.
-sizin verdiğiniz silah kurusıkı çıktı bende karıyı camdan aşağı attım.

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >ingiliz>
  10.Ağu.2006 Per 22:09:54
Akıllı Eşek
Vekilin biri bir köyu gezerken, bağlı olduğu değirmeni döndüren bir eşek görmüş.
Yanındaki köylüye sormuş;
Bu eşeğin boynundaki zil ne işe yarıyor ?
Efendim, demiş köylü, o zil sustuğunda eşeğin durduğunu anlıyorum. Müdahale edince tekrar harekete başlıyor.
Akıllıca ,demiş vekil peki eşek olduğu yerde durupta başını sağa sola sallarsa nereden anlayacaksın durduğunu?
Anlayamam ama, ne gezer efendim sizin gibi akıllı eşek buralarda

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >evli erkek>
  10.Ağu.2006 Per 22:04:47
Dile benden ne dilersen
Temel, Dursun a arabasının öyküsünü anlatıyordu :
-"Bir gün otostop yapıyordum ki önümde, bu arabayla, mini etekli güzel bir bayan durdu ve beni arabasına aldı. Bir süre gittikten sonra kadın arabayı kuytu bir köşeye çekti. Mini eteğini iyice yukarı çekip, dudaklarını ıslattı ve "Benden ne istersen alabilirsin" dedi, ben de arabasını aldım."
Dursun : -"iyi etmişsin Temel, zaten mini etek sana hiç yakışmazdı
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...16971698169917001701170217031704170517061707 1708170917101711171217131714171517161717...1738>>