ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 09:14   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Harwest> Forum Mesajları
    Harwest'e ait Toplam 17371 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...16981699170017011702170317041705170617071708 1709171017111712171317141715171617171718...1738>>

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >evli erkek>
  10.Ağu.2006 Per 21:59:33
Emektar
Adamın biri sabah uyanınca o gün 90 yaşında olduğunu hatırlamış. Yavaş yavaş yataktan kalkarken gözü ayaklarına ilişmiş "sevgili ayaklarım" demiş, "Bugün 90 yaşına girdik. Bu kadar sene beni istediğim yere götürdüğünüz, bu yaşıma sizinle girdiğim için bahtiyarım, sizlere çok teşekkür ederim, nice seneler dilerim."
Sonra dizlerine dikkat etmiş "Sevgili dizlerim, bugün 90 yaşına girdik. Bu kadar sene beni taşıdınız,"bükül" dedim büküldünüz, çömel dedim çömeldiniz, bu yaşıma sizinle girdiğim için şükür ediyorum. Sizlere çok teşekkür ederim, nice seneler dilerim"
Sonra gözü biraz daha yukarı kaymış "Eee emektar" demiş "Eğer sende yaşasaydın bu günümüzü birlikte kutlayacaktık

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >.....:::::Secmece Fıkralar:::::.....(cok komik)>
  10.Ağu.2006 Per 21:54:28

:))))))))))))))))))))))))))

Çok güldüm yaaaa hay ellerin dert görmesin aliciğim

Bu arada da Moderatörlüğün hayırlı olsun canım kardeşim

Neyse yorum yok...

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Ayrılık Üstüne..>
  10.Ağu.2006 Per 21:49:31

Ayrılık yaman kelime, ne siz sorunn ne ben söyleyim.

İşte aynen o 4.gruba girenlerden hissediyorum kendimi

Neyse yorum yok...

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >KENDİ KENDİNİZE EN SIK SÖĞLEDİĞİNİZ KELİME>
  10.Ağu.2006 Per 21:43:26

:)))))))))

Neyse yorum yok.... demek

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Yumurtanız Nasıl Olsun>
  10.Ağu.2006 Per 21:20:01

:)))))))))

Allaa allahhh neler görücez daha,süper de,anlayamadığım o işaretler yumurta haşlandıkçamı oluşuyor,yoksa kaynadıkça suyun ve yumurtanın ısısına göremi, nelere şahit olucaz daha 

Süperrrrrrr

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Havada Terör Alarmı>
  10.Ağu.2006 Per 21:07:14
fiogf49gjkf0d

Evet maalesef ortalık karışıyo gene,

Tşkler Nefertiti, Cc ye alışkanlığımız yüzünden Haberleri bile detaylı dinleyemiyoruz,

Her konuda bizleri aydınlattığın için çok tşkler.

Amerika+İngiltere el ele evlatları,maşaları israil. lübnana,filistine

Yazıklar olsun bunların vahşetlerine  ses çıkarmayıp sadece seyredenlere

Neyse yorum yok

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Biliyor musun?>
  10.Ağu.2006 Per 20:53:56

:))))))))))

İyi valla soruları sorun çekilin kenara,

Bir köpek yaşı niçin yedi insan yaşına eşittir?
Elektrik kesilince telefonlar nasıl çalışır?
Soğan doğrarken niçin gözlerimiz yaşarır?
İnsanlar yiyeceklerini niçin pişirerek yerler?
Bira içenler niçin sık tuvalete giderler?
Gökyüzü neden mavi, deniz suyu neden tuzludur

C.1- Bilimsel diil,ben yaşamımda 5 köpek eskittim,demekki insan yaşamına eşit değiller,(eceliyle yani kaza maza değil)

C.2-Elektrik kesilebilir,belki aynı semtte değilizdir,kesinti olan semtle,veya Telefon santralleri Jeneratöre bağlıdır,acil haberleşme nedeniyle önlem alınmıştır,olamaz mı

C.3-Acı soğan derlerya yakın durursan gözüne sıçrıyo  suyu, ondan yaşarıyo besbelli,en önemlisi gözlük takmadığımızdan

C.4-İnsanların diş ve çene mekanizmaları sert maddeleri,pirinç,makarna vsvs gibi kesmeye gücü olmadığından,yemekleri pişirmedeki amaç,ekmeği suyuna banarak yemekten karınları doyduğu için heralde

C.5-Bira hammallıktır dememişler boşuna,iç bakalım rakı sıkça tuvalete gidiyomusun, öğrenmek lazım aslında neden diye?

C.6-pas geçiniz,sıradaki soru gelsin

Şaka makada güzel sorular aslında boş zamanımda araştırıp yazıyım

Neyse yorum yok...

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >İSRAİLLERİN TÜM DÜNYANIN GÖRMESİNİ İSTEMEDİĞİ GÖRÜNTÜLER>
  10.Ağu.2006 Per 15:10:32
fiogf49gjkf0d

İnsanlık dışı görüntüler,tüyler ürpertici,içler acısı,kahretsin

Neyse yorum yok...

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >İsrail in Hedefi>
  10.Ağu.2006 Per 15:03:59

İsrail Zulmü ve Avrupa Uygarlığı

İki dünya savaşında milyonlarca insanın boş yere kanı akınca ve "medeniyet denilen tek dişi kalmış canavar"ın bütün teknolojik imkanları insanları öldürmek ve atmosferi kirletmek için kullanılınca batı Uygarlığı sınıfta kalmıştı. Bundan önce aydınlanmanın dik başlılığı ve dünyaya yukarıdan bakışının bir uzantısı olan tek (Avrupa) merkezli medeniyet iddiası da öldürücü bir darbe almış, insaf sahibi Batılı düşünürler, tek medeniyet ve kültür yerine çok medeniyet ve kültürden, bunların eşit değerinden söz etmeye başladılar.
Bir daha canavar kan almasın, boş yere insanlar ölmesin, sağa sola savrulmasın, ocaklar sönmesin, göz yaşları sel olmasın, haklı haksız tarafsız ve uluslar arası kurumlar tarafından ayırt edilsin, daha sonraları meşhur olan deyişle uluslar arası topluluk, haksıza karşı haklının yanında yer alsın... diye milletler cemiyeti ve daha sonra Birleşmiş Milletler teşkilatı kuruldu. Kâğıt üzerinde ve düşünce olarak her şey güzeldi, 14 asır önce (İslam dan da önce), haksızlığa karşı mücadele etmek üzere kurulmuş bulunan ve Hz. Peygamber in de üye olup de İslam dan sonra da "Bugün de olsa katılırdım" dediği "hilfü l-fudûl"ün çağımıza yakın ve daha büyük bir örneği idi. Ama ne yazık ki, teoride olan pratiğe yansımadı, Güvenlik Konseyi yüzünden -beş büyük devlet dışında kalan- devletlerin iradelerine ambargo kondu, yine güçlülerin dediği oldu, oluyor; dünyanın bütün devletleri bir şeye "kara, kötü, haksız, olmamalı" dese ama bir G.K. üyesi devlet aksini söylese (veto etse) dünyanın dediği olmuyor. Kıbrıs meselesinde Rusya Güney Kıbrıs ı tutuyor, Kuzey lehine alınacak kararı veto ediyor, İsrail in yıllardan beri Filistin de sürdürdüğü insanlık dışı zulmü ABD destekliyor, kınama kararı bile aldırmıyor; dünyanın gözü önünde hiçbir ahlaka, hukuka, vicdana, dine (milli ve egoist hale getirilmiş yorumuyla Yahudilik hariç) sığmayan zulünm devam ediyor.
Şimdi ben bir soru soruyorum: Başta Avrupa olmak üzere bütün dünya gerçekten istese ve ağırlığını koysa, ABD ye rağmen İsrail zulmünü sona erdiremez mi?Cevap veriyorum: Kesin olarak sona erdirebilir.
Durum böyle olunca:
1. ABD halkının yüzde altmış beşi, Irak ta savaşa hala taraftar olduğu, aynı halkın İsrail zulmünü engellemek için de elinden geleni yapmadığı için ABD devleti ve halkıyla zulümlerden sorumludur, zulümlere ortaktır.
2. Avrupa devletleri ve halkları bu zulümleri durdurmak için ellerinden geleni yapmadıkları için olan bitenden sorumludurlar.
3. Batı uygarlığı bu sonuçları sebebiyle iflas etmiştir.
4. İslam dünyası denilen halkı Müslüman ülkeler de, bu tüyler ürperten cinayetler karşısında ellerinden gelenin yarısını bile yapmadıkları için sorumludurlar; tıpkı Batı uygarlığının temel değerleri açısından iflas etmiş, sıfır almış olan batılılar gibi, İslam ın temel değerleri bakımından da Müslümanlar iflas etmiş, sıfır almışlardır.
Hepimiz sorumluyuz, zulüm var oldukça ve onu engelelemek için elden gelen yapılmadıkça topyekun bela kapının önünde demektir

Hayrettin karaman

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >*|* SUDA DOGUM :S *|*>
  10.Ağu.2006 Per 12:53:09

:))))))))))))))))))))))))

Harwahahahhahahhahahhhhaa

Sabah sabah kopuyoruz gene sayenizdeee:))

Nerdende bulursunuz bunları,

Ezelim,  tşklerrrrr....

Neyse yorum yok...

<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...16981699170017011702170317041705170617071708 1709171017111712171317141715171617171718...1738>>