ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 22:04   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...396397398399400401402403404405406 407408409410411412413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >İLGİNÇ RESİMLER...>
  27.Mar.2006 Pzt 23:23:18
sen hangisisin

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >İLGİNÇ RESİMLER...>
  27.Mar.2006 Pzt 23:20:26
inşallah daha önce açılmamışdır....

User-Posted Image (tm)

User-Posted Image (tm)

User-Posted Image (tm)

User-Posted Image (tm)

User-Posted Image (tm)

User-Posted Image (tm)

User-Posted Image (tm)

User-Posted Image (tm)

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >HABERLER...>
  27.Mar.2006 Pzt 23:11:18
fiogf49gjkf0d
3 YAŞINDAKİ ÇOCUK ÇAKMAKLA OYNARKEN EVİ YAKTI...

Ayşe Demirel, bugün öğle saatlerinde, 75 inci Yıl Mahallesi Rıza Bey Caddesi ndeki Yaren Apartmanı D Blok taki evlerinden çıkıp, büyük oğlu, 7 yaşındaki Furkan ı evlerinin yakınındaki Vestel İlköğretim Okulu Anasınıfı ndan alıp öğle yemeğine getirmek isterken 3 yaşındaki oğlu F. yi evde yalnız bıraktı.

Minik F.D. ortada bırakılan çakmağı alarak oynamaya başladı. Çakmağın aleviyle döşemelerin tutuşmasına neden olan çocuk, yangına yol açtı. Büyük oğlu Furkan ile dönen anne Demirel evden dumanlar yükseldiğini gördü.

Kapıyı açarak alev ve dumanların arasına dalan Ayşe Demirel, küçük F. yi alarak dışarı çıktı. Yangını fark eden komşuları itfaiyeye haber verdi. Manisa Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri gelerek yangına müdahale etti. Yangın kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü. Yatak odası tümüyle yanarken yangın eşyaları kullanılmaz hale getirdi ve evin her yanını is kapladı.

Çocuğunu kurtarmak için eve girdiği sırada elleri yanan anne Ayşe Demirel, Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi nde tedaviye alındı. Dumandan etkilenmiş olabileceği göz önüne alınarak küçük F. de gözetim altına alınmak üzere Moris Şinasi Çocuk Hastanesi ne götürüldü.

Ayşe Demirel in eşi Veli Demirel in Manisa Özel İdaresi Köy Hizmetleri Müdürlüğü nde işçi olarak çalıştığı ve bugün Gördes te görevli olduğu belirtildi. Veli Demirel in kardeşi Şükrü Demirel, yeğeni F. nin başında beklerken, can kaybı yaşanmamasına “Allah korumuş” dedi. Polis soruşturma başlattı.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >jaTux KİM>
  27.Mar.2006 Pzt 22:42:07
JaTux ben onu tanımıyorum... Ben birtek milletin JaTux dediği CETAX ı tanıyorum... o benim cetax ım... saygılı efendi hoş bir deli kanlı.. kimse kim bana ne ben onu çok seviyorum. ve ayrıca yıldız burda en çok ona yakışıyor devamı rozet olur umarım seni çok seviyorum cetax! aşık mı oluyom ne

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >KELİME ÇAĞRIŞTIR... BİR ÜSTTEKİNİN VERDİĞİ KELİME SİZE NEYİ ÇAĞRIŞTIRIYOR...>
  27.Mar.2006 Pzt 22:33:11
gerçek

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CHAT CITY PAPARAZZİLERİ İŞ BAŞINA...kim kiminle nerede, chat city playboyları,en karizma cc kızı,en>
  27.Mar.2006 Pzt 22:32:20

ahahahha... var mı ki? evet var... efesra ve yolcu onlar hep birlikte

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar >TV, MEDYA DÜNYASINDAN HABERLER...>
  27.Mar.2006 Pzt 21:42:18
RAFET EL ROMAN’IN ÇOCUKLARINA YAKIN OLMASI İÇİN ALMANYA’DAN EV ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜ TUĞBA ALTINTOP BU FİKRE NASIL BAKIYOR?..

27/3/2006 00:28

Tuğba Altıntop’un çocukları Almanya’da babası Rafet El Roman’ın yanında, kendisiyse Türkiye’de işinde gücünde!..

Geçtiğimiz hafta Rafet’ten Tuğba’ya enteresan bir teklif gelmiş, ünlü popçu eski eşini Almanya’ya davet etmiş, “Gel çocuklarına yakın ol! Almanya’da sana ev tutayım” demişti!..

Ancak Tuğba Altıntop eski eşinin bu teklifini reddetti!.. “Benim yerim Türkiye” diyen Tuğba, hiçbir yere gitmiyor!..

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar >TV, MEDYA DÜNYASINDAN HABERLER...>
  27.Mar.2006 Pzt 21:40:58
KURTLAR VADİSİ’NDE KULLANILAN VE “234 BİN YTL”DEN SATIŞA ÇIKARILAN “ZIRHLI ARACA” KİM TALİP OLDU?...

26/3/2006 11:41

Ratıng rekorları kıran Kurtlar Vadisi nin yanı sıra pek çok televizyon dizisinde de yer alan Ford marka para taşıma aracı, Aşkın Jeep tarafından satışa çıkarıldı.

2000 model mavi renkli araçla ilk ilgilenen kişi ise oyuncu Tamer Karadağlı oldu. Arazi araçlarına olan merakıyla tanınan Karadağlı, zırhlı aracı alırsa 130 bin euro (234 bin YTL) ödeyecek.

Bu Haber 2083 kez okundu.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

27.Mar.2006 Pzt 21:39:52
“AŞK OYUNU” DİZİSİNİN YAKIŞIKLISI KEREMCEM VE GÜZELİ YASEMİN ERGENE YLE "AŞK VE CİNSELLİK" ÜZERİNE “MİNİ ANKET!” MUZIR SORULARA MUZIR YANITLAR İÇİN TIKLAYIN!...

26/3/2006 13:46

İkisi de genç ikisi de hoş. Peki onlar kimi beğeniyor?

Sabah Gazetesi’nden Eylem Bilgiç, tam sayfa röportaj yaptığı Keremcem ve Yasemin Ergene ye karşı cinse ve cinselliğe bakışlarını sormuş...

İşte sorular ve ikilinin yanıtları;

* Sharon Stone mu Julia Roberts mı?
K.D: Sharon Stone.

*Brad Pitt mi, Jim Carry mi?
Y.E: Brad Pitt tabii ki. –

*Deniz kenarında tatil mi, dağda kayak yapmak mı?
K.D: Herhalde deniz kenarı, güneşi çok seviyorum çünkü.
Y.E: Ben de deniz kenarı isterim. Dalayım, teknemi bağlayıp yüzeyim...

*Karşı cinste sarışın mı, esmer mi tercih edersiniz?
K.D: Hiçbir fikrim yok. Renkle hiçbir alakası yok bunun.
Y.E: Kesinlikle esmer erkek. Ne o sarışın erkek çiğ çiğ...

*Poligami mi, monogami mi?
K.G : Tercihim monogami.
Y.E.: Poligami, monogami onlar ne?
K.G: Poligami çok eşlilik, monogami tek eşlilik. Ergenlik döneminde poligami genç erkekler tarafından sevilen ve hedeflenen bir şeydir. Benim de öyle dönemlerim oldu. Ama hiç hedeflenecek, takdir edilecek bir şey değil.
Y.E.: Benim için çok eşli, ben yapamam öyle tek kişiyle (gülüşmeler).

*Aşk mı seks mi?
K.G: Aşk.
Y.E: Aşk.

*Boxer mı, slip mi?
K.G: Boxer. Daha rahat, estetik, daha sağlıklı.
Y.E: Niye daha sağlıklı?
K.G.: Nasıl anlatayım ben sana bu sorunun cevabını şimdi?

*G-string mi, slip mi, şort mu?
Y.E: Ne söyleyeyim ki? Değişiyor, hepsinin yeri ayrı benim için. Ama herhalde g-string.

*Peki karşı cinste hangisini tercih ediyorsunuz?
K.G: (Gülüyor) Cevabını biliyorsunuz bu sorunun.
Y.E.: Ne?
K.G:G-string.
Y.E.: O niye?
K.G: Daha az...
Y.E.: Ele avuca daha iyi geliyor herhalde...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

27.Mar.2006 Pzt 21:38:43
ANTALYA’YA TATİLE GİDEN KAYA ÇİLİNGİROĞLU VE HAMİLE SEVGİLİSİ FERAYE UÇAKTA KİMİNLE “PİŞTİ” OLDU?... TIKLAYIN!...

26/3/2006 10:09

Kaya Çilingiroğlu ile dört aylık hamile sevgilisi Feraye Tanyolaç, Antalya da Gloria Golf te tatile gittiler...

Türk Hava Yolları na ait uçakla Antalya ya giden çift, uçakta Gülben Ergen le “Pişti”oldu...

Geçtiğimiz hafta bir akşam yemeğinde çekilmiş fotoğrafı basına yansıyan Feraye Tanyolaç ile Gülben Ergen, sadece selamlaşıp yerlerine oturdu. Hillside Su da düzenlenen detoks konferasına katılmak için Antalya ya gittiğini belirten Gülben Ergen, Feraye Tanyolaç la aynı otelde kaldıkları yönündeki iddiaların saçma olduğunu söyledi.

<<1...100...200...300...396397398399400401402403404405406 407408409410411412413>>