ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 23:17   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...392393394395396397398399400401402 403404405406407408409410411412413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >BİYONİK ADAM TAYSIN (acanbaşı:Pp)>
  10.Nis.2006 Pzt 10:38:41
    O; uranüs ün honululu eyaletinden geldi... Nasa tarafından gerçek kimliği saklanan taysın ın aslında pil, motor yağı vs. ile beslendiğini yakaladık... Bu açığı verirken farkına varmadan dünyevi beslenmenin özentisiyle pissa içip, kahve yemek istediğini söyleyince kamoyu olaya el koydu. Şimdilerde uluslar arası araştırma merkezleri tarafından aranan taysın özenle saklanıyor... Yerini bilenlere kgb, fbı, mit, cıa tarafından 100.000$ para ödülü ve 333 misket verilecek.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Acanımız Oziegirl>
  10.Nis.2006 Pzt 10:18:23
DawsonCreek :
Yorum ve görüşlerinizi bekliyorum, şahsen ben sevmem. Ne zaman pissa içsek hesabı ödemeden kaçıyor. :))))   
  BELEŞCİ TAYSIN... KIS BANA ANNATTI HEP AYNI ŞEYİ YAPMANDAN BIKMIŞ... HESAPLAR BENDEN DEMİŞSİN KANDIRMIŞSIN ONU ZATEN BULGUR İÇTİĞİNİZDE HESABI O ÖDEMİŞ

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >GÜLDÜRÜKEN DÜŞÜNDÜREN FIKRALAR...>
  10.Nis.2006 Pzt 09:52:09
fiogf49gjkf0d
Erkekler ve yalanlar
Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düşürür ve...

"Aman tanrım" diye bağırdığında tanrı belirir ve "Ne diye bağırıyorsun?" der !

Ormancı baltasını suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler.

Tanrı suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir.
"Baltan bu muydu?" diye sorar.
Ormancı "Hayır" diye cevaplar.

Tanrı suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile
tekrar belirir ve yine sorar; "Baltan bu muydu?"
Ormancı yine "Hayır" diye cevaplar.

Tanrı suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile
tekrar belirir ve yine sorar; "Baltan bu muydu?"
Ormancı "Evet" der.

Ormancının dürüstlüğü tanrının çok hoşuna gider ve baltaların
üçünü de kendisine verir.
Ormancı mutlu bir şekilde evine döner. bir zaman sonra ormanc
eşiyle birlikte nehir boyunca yürürken karısı suya düşer ve ormancı;
"Aman tanrım" diye bağırır.

Tanrı yine belirir ve sorar."Ne diye bağırıyorsun?"
Ormancı "karım suya düştü" der.

Tanrı suya dalar ve Jennifer Lopez le birlikte geri döner.
"senin karın bu mu?" diye sorar.
Ormancı "evet" der.

Tanrı sinirlenmiştir; "yalan söylüyorsun. gerçek bu değil" der.
Ormancı;

"Özür dilerim tanrım. ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu.
Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu sefer Catherine
Zeta-Jones ile geri dönecektin. Ona da hayır deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin.

Tanrım... ben fakir bir adamım ve üç karının sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim.
Jennifer Lopez e evet dememin sebebi budur."

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >jaTux KİM>
  10.Nis.2006 Pzt 09:09:13
iyonia :

JatuxTan SecMeCeLeR

MAAŞALLAH YILDIZ NE İŞE YARAR BİLMİYORSUN AMA LOG ALMAYI BİLİYORSUN... BİRDE MERAKLI OLAN TARAF SENSİN NE ANLATMAYA ÇALIŞIYORSAN... KOMİK

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >KELİME ÇAĞRIŞTIR... BİR ÜSTTEKİNİN VERDİĞİ KELİME SİZE NEYİ ÇAĞRIŞTIRIYOR...>
  10.Nis.2006 Pzt 07:26:02
kutuplar

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >ERKEĞİN AŞIK OLUP OLMADIĞINI SÖYLEMENİN ZİRVEDEKİ 10 YOLU>
  10.Nis.2006 Pzt 05:41:04
   Çok güzel bir analiz olmuş arwen ciğim... Emeğine sağlık. Bunu deneyeceğim. Şimdilik aşık değil ama inşallah olacak

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Yaratıcı Resimler...>
  10.Nis.2006 Pzt 05:11:21

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >SEVDİĞİNİZE MEKTUPLAR...>
  10.Nis.2006 Pzt 02:58:50
                          SANA BU SON MAKTUP...
Kanatlarını çırpmaktan yorgun düşerse mutluluk, sevda türküleri hasretten dem vurmaya başlarsa, öyle sağanak değil, ince ince yağarsa yağmur, başının üstüne çöreklenirse hüzünlü bulutlar, amber gibi kokarsa toprak BENİ HATIRLA SEVDİĞİM; BİR YAĞMURU, BİR YÜREĞİNİ ÇOK SEVDİM...

Büyük bir trende, yalnız bir kompartıman görürsen, penceresinden akıp gidiyorsa şehirler, dur-durak bilmeden soluksuz yaşanıyorsa yolculukların, koltuğun üzerinde açık duruyorsa bir kitap, okudukça savruluyorsan zamanın suyunda, hangisi hayal, hangisi gerçek karıştırıyorsan, BENİ DÜŞÜN SEVDİĞİM; UZUN BİR YOLCULUĞUN TAM ORTASINDA, HİÇ İSTEMEDEN GİTTİM..

Denizden esiyorsa rüzgar, çığlık çığlığaysa martılar, ne yaptığının farkında bile değilsen onlara ekmek atarken, bil ki kulağına fısıldamışımdır, bil ki pike yapan her martıda gülümsüyorumdur yanında; SENDE GÜLÜMSE SEVDİĞİM...

Başı dumanlı bir dağ görürsen uzaklarda, birde yemyeşilse üstelik, bil ki zirvesinde ateş bırakmışımdır yüreğimden düşmüş, yanık bir türkü bırakmışımdır yarım kalmış, TAMAMLA SEVDİĞİM...

Ufukta belirirse bir silüet, belki beyaz bir gemi, belki yorgun bir balıkçı teknesi, ister güvertede el salayan bir kadın, ister sarı yağmurluğu, siyah çizmeleriyle ihtiyar kör bir balıkçı, BANA BAK SEVDİĞİM; KADININ GÖZLERİNDEKİ YAŞ, BALIKÇININ ALNINDAKİ TER BENİM...

Siyah- beyaz bir fotoğraf görürsen birgün, yolun sonunda henüz doğan güneşi gösteriyorsa yüzü kirli bir çocuk, gözleri şaşkınsa, ağzı açık, SATIN AL SEVDİĞİM; AYNI YOLUN YOLCUSU BİR YÜREĞİM VARDI BENİM, SANA VERMİŞTİM..

Nasılsa rastlarsın bir parkta, güvercinlere ekmek atan yaşlı bir kadına: neden sonra yorgun dizlerinin emriyle yığılıveren banka, elele tutuşan gençlere, oynayan çocuklara bakarken iç geçiren, kimbilir hangi an ın özlemiyle dalıp giden uzaklara, YANINA OTUR SEVDİĞİM; HÜZNÜNÜ DAĞIT..SENİN DAĞITAMADIĞIN HÜZNÜM OLMADI BENİM...

Sonbaharda yolun düşerse ormana, hele bir dedeli gibi esiyorsa rüzgar, gözlerinde soğuğun hediyesi yaşlar, başının üstünde takla atan sarı yapraklar, ayaklarının altında o tatlı hışırtı,İNADINA UMUT ET SEVDİĞİM; rüzgara çırılçıplak direnen ağaçları örnek al..Gecenin bir yarısı uyku tutmazsa bir türlü, yüreğindeki yangının hasret sinmiş kokusu açtırırısa pencerelerini, bir yıldız kayarsa karanlığın içine, hala parlayanlardan ayırma gözünü sakın ve sevinçle karşıla, vuslatı getirmeyecek güneşi...SIRF SEN YAŞIYORSUN DİYE SEVİNDİĞİM OLDU BENİM..

Olur ya, bir çeşme görürsün, ıssızlığın ortasında, hele soğuksa suyu, gölgesinde yapayalnız bekliyorsa bir ağacın; SAKIN GEÇİP GİTME SEVDİĞİM bir yudum da benim için iç! NE BİR ÇEŞMEYİ, NE BİR PINARI GERİ ÇEVİRMEDİM HİÇ!

Ama yalnız ama birlikte severdik karda yürümeyi..Bu kış da geçen yıl ki gibi çılgın olursa, sadece bir seferlik benim için düş yollara; kardanadam yapan çocuklara yardım et, kartopu oyna..Sırf sen aldın diye arada bir taktığım atkıyı, şaşkın yüzlü bir kardanadamın boynuna dola ve bir daha asla beyazlar giyinmiş bir şehirde, kapkara bir yüzle dolaşma!Sadece gömüldüğüm gün gel mezarımın başına, birkaç dakika daha kal herkes çekildikten sonra...Ben yüreğine yuva yapmış bir kuştum, gitmeden azat etmeyi unutma!!

Nedense içimden bir ses yağmur yağacağını söylüyor o gün... Ve ben her zaman olduğu gibi saklanmayacağım ondan..İlk kez toprak kokusuna bu kadar yakın, sana uzak olacağım..İlk kez derin derin içime çekmeyeceğim, gerek de olmayacak, kalmayacak farkımız..Ve ilk kez istediğimde dokunamayacağım sana..VARSIN BÖYLE BİTSİN HİKAYEMİZ SEVDİĞİM; Ne zehir zemberek kelimeler, ne ihanet,ne bitmek bilmiyen kavgalar; VARSIN ÖLÜM GİRSİN ARIMIZA SON KEZ TEŞEKKÜR EDELİM BİRBİRİRİMİZE, BEN DOSTUM TOPRAĞA, SEN YAVUKLUN HAYATA DÖN!

DİLERİM BAŞKA BİR SEVDA BEKLESİN SENİ; VE DİLERİM ENAZ BİZİMKİSİ KADAR GERÇEK OLSUN. HAYIR, DİLEMEKTEN DE ÖTE BİR ŞEY BU SANA VASİYETİMDİR.ELVEDA!!!

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >**ŞOK ŞOK ŞOK CC TİP lerin Kaynakları bulunuyor :))**>
  10.Nis.2006 Pzt 02:16:01
      Harikasın ruyenim ellerine ve emeğine sağlık

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Yaratıcı Resimler...>
  9.Nis.2006 Pzr 23:55:41

Sağolun arkadaşlar... Paylaşmak güzel bir olgu, hele sizlerle...

<<1...100...200...300...392393394395396397398399400401402 403404405406407408409410411412413>>