ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

18 Mayıs 2024, Cumartesi 10:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Fıkralar
forum sohbet oyun basliklari
   Fıkralar ve komik yazılar paylaşıp tebessüm edelim ;)
 <<12345678 91011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2008 Sal 21:41:13sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
alesta83 :

Ben bu Mankeni aldım çay bahçesinde Gece düzenliyoruzda :)

alesta83

alesta83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2008 Per 01:34:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Wiyerrriy  bunu senin için hazırladım..Afiyetler olsun

Sakın haaaaaaa bensiz yeme  yoksaaa

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2008 Per 01:37:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

YA çok saol yaa ama bu benin dişimin koğuuna yetmez ki bunu ben aldım sen kendinede bir tane yap  Şunun duruşuna bakya ben yemeye başladım .... bu arada teşekkürler...

Dayağıda yemekden sonra yerimm .... 

Eline Sağlık Çok Hoş Olmuş amaya

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2008 Cum 21:51:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir gün din kültürü dersinde hoca bi çocuğu kaldırıp: ismin ne diye sormuş çocuk :fatih demiş hoca :ii o zaman bize bi fatiha suresi oku da dinleyelim demiş okumuş oturmuş bi kızı kaldırmış senin adın ne demiş: kız kevser demiş sende bize bi kevser suresi oku demiş kız okurken bii çocuk sürünerek dışarı çıktığını görmüş hemen sormuş senin ismin ne bakıyım die: çocuk ise ismim yasin ama arkadaşlar kısaca bana sübhaneke derleş demiş.........:))

alesta83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2008 Cum 21:59:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Janım yarenim h.gelmişsin uzun zamandır yoksun merak ettim seni İyi ki gelmişsin janısı..

alesta83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2008 Cum 22:03:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Adam evine donunce karisini hungur hungur aglarken
 bulmus.

Telasla sormus.

-"Eczaci." demis karisi icini cekerek. "Telefonda bana 
kufur etti!

Adam ofkeyle eczaneye kosmus.

-"Sen ne dedin benim karima" diye saldirmis eczaciya.

-"Durun!" demis eczaci, "Bir de beni dinleyin! 

Bu sabah saatin alarmi calmayinca hayli gec
 kalkabildim.

Kahvalti etmeden kapidan firladim ki evin ve arabanin
 anahtarlarini

iceride unutmusum. Pencerenin camini kirarak 
anahtarlari aldim.

Geciktim diye biraz hiz yapinca yolda ceza yedim. Yari
 yolda lastigim patladi.
 Eczaneye geldim ki kapida bir suru insan beklesiyor.
 Kapiyi  acarken telefon yerinden firlarcasina 
caliyordu. Birinin parasinin uzerini vermek icin hamle
 yaptigimda paralar yere sacildi.

Ellerimin ve dizlerimin uzerinde paralari toplarken
 telefon hala caliyordu. Ayaga kalkarken kasanin acik 
cekmecesine basimi vurunca

yere yuvarlandim. Telefon hala caliyordu. Hamle
 yaparken ortadaki rafa carptim. En pahali parfumler
yerlere dusup kirildi. Telefon hala deli gibi
 caliyordu. Sonunda actim. kariniz ariyormus. 

-"Rektal Termometreyi nasil kullanacagim?" diye sordu.
 Beyefendi size yemin ederim kendisine sadece dogruyu
 soyledim!"

alesta83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2008 Cmt 11:51:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sizin ülkede kızlar okuyabiliyor mu?
-yok ben türkiyede okuyabilen ilk türk kızıyım!

-
evlerinizde elektrik var mı?
- hayır televizyonu mum ışığında izliyoz malesef.

-neredensin?
- türkiye.
- usame bin ladin turkiye de saklanıyormuş doğru mu?
- hayır.. Amerika da şimdi.. Beni biraz önce aradı.. Yengenle berabermiş.

-sizde niye beyzbol yok?
-sizde de uc top bilardo yok naber?

-siz orda deveye MI biniyosunuz?
- evet türkiye de herkes deveye biner. Deve taksileri falan vardır. Deve kullanma ehliyeti almak için de 18 yaşında olmak gerekir. Ben 18 yaşına girince babam bana deve alcak.

Alman: - türkiye de itfaiyeci var mı?
türk: - hayır dev battaniyeler var onlardan örtüyoruz biz yanan binalara ormanlara..

Paris te bir isveçli ile geçen diyalog
-nerelisin?
-türküm
-hayır diilsin
-neden diilmişim?
-çünkü türkler sarışınuzun boylu ve mavi gözlü olurlar
-nerden kapıldın bu fikre?
-hasan diye bir türkle tanıştımo sarışınmavi gözlü ve uzun boyluydu
-bravo ya...

-
siz kiz cocuklarini gomuyorsunuz deil MI
-hı hı ben toprakta yetistim kok vermem uzun surdu

-ngiliz hatun: inanamıyorum! Sabah kahvaltısında hem zeytin hemde kızarmıs sucukmu yiyeceksin? nasıl oluyorda yiyebiliyorsun bunları hemde büyük bir istahla?
-ben: peki ya sen sabah kahvaltısında yagda pismis yumurtanın yanında nasıl haslanmıs fasulye yiyebiliyorsun?

-
fırına attım olmadı kaynattım yine olmadı. Annene sorar mısın sizin orda (türkiye de) karpuzu nasıl pişiriyorlar?
- anneme sormama gerek yok bayan bütün türkler bilir bunu tavada kızartacaksın!

-nerdensin?
-turkiye
- AA bende biliyorum orayi afrikada nijeryanin altinda degil MI??
- yokk ustunde gecen hafta tasindik..

-sizin ülkede maşallah diye bi kamyon şirketi MI var?
-yoo neden
-her gelen türk arabasında maşallah yazıoda

-
siz muslumanlarin simdi 4 tane MI karisi oluyo?
- evet.. NE guzel di MI..
- olur mu oyle sey ya.. Nasil yani simdi sen benimle evleniyosunsonra bir baskasiyla.. Sonra bi daha.. Sonra bi daha
- yok uc alana bir bedava veriyolar.. Ucuza geliyo..

- sizde kitap var MI?
- NE gibi?
- yani okulda diyorum kitaplariniz var MI? Nereden ogreniyorsunuz bilgileri?
- valla kitap yok hocalar ezberlerinden anlatiyorlar. Zaten hocaya bi sey olursa biz de okulu birakiyoruz

alesta83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2008 Cmt 22:38:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir aydır sürekli peynirli cheetos çalan hırsız martı :))içeri girince etrafı da kolaçan etmeyi de unutmuyor yaa şeker şey:))

alesta83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2008 Cmt 22:42:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Çenesi düşük hayvanlar ;)

alesta83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2008 Cmt 22:50:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Spiker geyikleri :))

ÜMİT AKTAN: AMOKACHİ MAL VARLIĞINI İÇİNE SOKTU. (KOCAELİ-BEŞİKTAŞ MAÇINDA AMOKACHİ ALTIN ZİNCİRİNİ FORMASININ İÇİNE SOKUNCA...)

ÜMİT AKTAN: KARLI BİR GÜN
SAHADAKİ KARLARIN TAMAMI TEMİZLENEMEMİŞ, BURADAN BAKILDIĞINDA SAHA YOĞURTLU ISPANAK GİBİ GÖRÜNÜYOR.

ÜMİT AKTAN: O TOPU GOL YAPMAK İÇİN HİÇBİR ŞEY YAPMAYA GEREK YOK. ORADA AĞAÇ OLSA, GELİP TOP ÇARPSA GOL OLUR. DEDELER YARIŞINDA DERECE ALAMAMIŞ BİR DEDE BİLE TEKERLEKLİ SANDALYEYLE O GOLÜ ATARDI. (KASIM 2002 FENERBAHÇE-BURSASPOR MAÇINI RADYO D DEN ANLATAN VE WASHİNGTON UN KAÇIRDIĞI HER GOL SONRASI SİNİRLENEN ÜMİT AKTAN)

ÜMİT AKTAN: EVET SAYIN SEYİRCİLER, HAKEM UKRAYNALI OYUNCUYU MAÇTAN SONRA EVLAT EDİNECEKMİŞ GİBİ DAVRANIYOR. (UKRAYNA - TÜRKİYE MAÇI)

ÜMİT AKTAN: FC SİON UN ADI BUGÜNDEN SONRA DEPRE-SİON OLACAK SAYIN SEYİRCİLER. (FC SİON - GALATASARAY ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖN ELEME MAÇI SONU)

ÜMİT AKTAN: EVET GOLÜ ATAN FUTBOLCU LETCHKOV... EVET, NOTLARIMA BAKIYORUM LETCHKOV ALMANYA NIN HAMBURGER TAKIMINDA TOP KOŞTURUYOR... EVET, YANLIŞ MI BAKTIM NOTLARIMA DİYE BİR DAHA BAKIYORUM... EVET, GERÇEKTEN HAMBURGER TAKIMINDA OYNUYOR... (ABD 1994 ALMANYA - BULGARİSTAN ÇEYREK FİNAL MAÇI )

ÜMİT AKTAN: YANLIŞ KARAR VEREN HAKEMİ SEYİRCİLER PROTESTO EDER: "BU DÜNYADAKİ EN YALNIZ İNSANLAR HAKEMLERDİR SEVGİLİ SEYİRCİLER, BU DÜNYANIN HER YERİNDE BÖYLEDİR."

ÜMİT AKTAN: GÜRCİSTAN MAÇI
- KAŞINIYORUZ, ADETA KAYBETMEK İÇİN OYNUYORUZ.
- PARA VERSEK YAPMAZLAR BUNU, ÇİZGİDEN KENDİ AYAĞIYLA ÇIKARDI. (GÜRCİSTAN IN İLK YARIDA KAÇIRDIĞI NET POZİSYONDAN SONRA)
- BU HAKEMİN LİSANSINI CARRRTTT DİYE YIRTIP ATMAK LAZIM. (TÜRKİYE NİN İPTAL EDİLEN GOLÜNDEN SONRA)
- ALLAH KAHRETSİNDEN BAŞKA DİYECEK SÖZÜM YOK. (HAKEM İÇİN...)
- SAYIN ŞENES ERZİK SİZ NE İŞ YAPARSINIZ. (ŞENES ERZİK İN DE MAÇI İZLEDİĞİNİ SÖYLEDİKTEN SONRA)
- GÜRCİSTAN MAÇI KAZANIRSA HAKEMİ SIRTINA ALIP İSPANYA YA KADAR GÖTÜRMESİ GEREKİYOR.
- OT SEÇİYOR, BURANIN ÇİMLERİ DAHA İYİ DEDİ" (KALECİ ATIŞINI YAPMAK İSTEMEYEN KALECİ İÇİN...)
- HAYDİ KAHVECİ, SÖYLE KAHVEYİ BİTİR MAÇI (NİHAT FRİKİK KULANIRKEN...)
- HAKEM BİTİRME DÜDÜĞÜNÜ ÇALDI, HAKEM HEM ÇALDI, HEM OYNADI BU AKŞAM...

ÜMİT AKTAN: YAPMA BE NİELSEN YAPMA! SEN HAKEMSEN, BEN DE BOĞAZ KÖPRÜSÜ NÜ YAPAN MÜHENDİSİM! (GALATASARAY - JUVENTUS MAÇI)

ÜMİT AKTAN: BİR FRANSIZ BİR ALMAN DAN, BİR TÜRK VE BİR İNGİLİZ TAKIMLARININ MAÇINDA ÖZÜR DİLİYOR. (MANCHESTER UNİTED-GALATASARAY MAÇINDA CANTONA STUMPF A YAPTIĞI FAULDEN SONRA ÖZÜR DİLERKEN)

İLKER YASİN: EVET SAYIN SEYİRCİLER, ELİN ZENCİSİ, ELİN ARABI HAT-TRİCK YAPIYOR BİZİM HAKAN IMIZ, BİZİM OKTAY IMIZ UYUYOR. (OLİVİERA NİN HAT-TRİCK YAPTIGI BELÇİKA-TÜRKİYE MAÇI ESNASINDA)

İLKER YASİN: MAÇIN BİTMESİNE 20 DAKİKA KALMASINA 10 DAKİKA VAR. ARTIK KARŞILAŞMANIN SON ANLARI... HEYECAN DORUKTA... BAYRAKLARINIZ HAZIR MI? ARABALARINIZ KAPIDA MI? (BEŞİKTAŞ MAÇI)

BÜLENT KARPAT: TUGAY, VURURSA GOL OLUR, VURUYOOOOR, AUT...

ORHAN AYHAN: KOSECKİ , KOSECKİ, KOSECKİ, KOSECKİ TOPU SÜRÜYOR, KOSECKİ BİR ÇALIM, KOSECKİ KOSECKİ BİR ÇALIM DAHA, KOSECKİ CEZA ALANINA YÖNELİYOR, KOSECKİ KOSECKİ RAKİBİNİ YATIRDI. KOSECKİ GOLE GİDİYOR, KOSECKİ KOSECKİ ŞUUUUT VE GOOOOOOOOOOOOL!!! HAYVANSIN KOSECKİİİİ!!!

ORHAN AYHAN: EVET SAYIN SEYİRCİLER MAÇ BAŞLADI. BU ARADA İSVİÇRELİ HAKEM AYNI TARZAN A BENZİYOR... GENÇLİĞİMİZDE TARZAN IN FİLMLERİNDE BAŞROL OYNAYAN ARTİSTİN AYNI GENÇLİĞİ... VALLAHİ ÇOK YAKIŞIKLI...

ORHAN AYHAN: EVET ORDA BİR FAUL VAR GALİBA SEVGİLİ DİNLEYENLER... ŞU ANDA TAM OLARAK GÖREMİYORUM. YANİ SEVGİLİ DİNLEYENLER, BİZE DE BU STATLARDA ANLATIM İÇİN O KADAR KÖTÜ YERLER VERİYORLAR Kİ, KIYIDA KÖŞEDE... BİZ DE BURADA GÖREVİMİZİ YAPIYORUZ. MESELA ŞU ANDA KARŞIMDA OLDUKÇA HEYBETLİ BİR BAYAN VAR, YANİ SAHAYI TAM OLARAK GÖRMEM MÜMKÜN DEĞİL... (BEŞİKTAŞ-ANTALYASPOR MAÇI)

ORHAN AYHAN: TAFFEREL DEGAJI YAPTI ŞÖÖÖLE UZUNCA BİR VURUŞ. BU BANA ESKİ MAÇLARI HATIRLATTI, BÖYLE TOPU HAVALARA DİKMEK BAYAĞI ÖNEMLİYDİ... TABİ O ZAMANLAR BÖYLE ÇİM SAHALAR YOKTU, SAHALAR ÇAMUR DERYASINA DÖNERDİ... BU ARADA SAFFET VE GOL. (GALATASARAY - İSTANBULSPOR MAÇI)

KEMAL DİNÇER: FRANSIZLARIN BİR ATASÖZÜ VARDIR: "SEN ÇALIŞIRSAN ALLAH DA SANA YARDIM EDER" DERLER. ŞİMDİ FENERBAHÇE ÇALIŞIYOR. ŞANS DA ONLARA YARDIM EDİYOR.
TURGAY ŞEREN: İYİ DE ANELKA SONRADAN MÜSLÜMAN OLDU. BAKALIM ALLAH ONA DA YARDIM EDECEK Mİ?
KEMAL DİNÇER: EDER ABİ, NİYE ETMESİN?
TURGAY ŞEREN: BENCE DE ETMESİ LAZIM. ETMELİDİR. EDER DE ZATEN...

TURGAY ŞEREN: "İKİNCİ GOL DE BOER UN AYAĞININ ŞEYİNDEN OLDU, ÜÇÜNCÜ GOL GENE DE BOER UN ŞEYİNDEN OLDU..."

AHMET ÇAKAR: AĞZINLA KUŞ TUTSAN... NE KUŞU?! EJDERHA TUTSAN BUNLARA YARANAMAZSINIZ..."
CC sohbet icin buraya
 <<12345678 91011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir