ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 19:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Evli İnsanlar ve Chatcity...
 <<1234567 89>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

livyl

livyl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2007 Per 13:50:12sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
yusufT1907 :
·SeiNFeLD· :

Bana Göre Evli insanlar, Sanal Sohbet Ortamına Sadece Kız Arayışı İçin Gelmiyorlar. Güzel Bir Sohbet ve Vakit Geçirmek İçin Gelirler. Buda Onların Keyfidir. Eger Niyeti Başka İse Bu Durum Çok yanlıştır...

Böyle Bir Başlık İçin Teşekkürler...

evet Barısım Haklısın ama O nıyetle Gelenlerde VAr Cok Yanlıs Seyler yaa... Karsısındakı Insanın Psıkoljısımnı Hıc dusunmezler Onların amacları bellıdır. Boyle ınsanları toplumda Barındırmamak lazım.

Bu konuyu günlerdir okuyorum yorumlara bakıyorum ki gördüğüm kadarıyla yarası olanlar gocunmuşlar. Maksat sohbetse neden olmasın. Sohbeti aşıyorsa, konu başka yerlere giriyorsa bu o kişiinin karekteridir. Realdede ayn ısını yapanlardır bırakın yalnızlıklarıyla kalsınlar. Zaten toplum bu gibilerini dışlamıştır. (Türk örf ve adetlerine göre ) Ayrıca belirtmek istiyorum ki ne aileler  yuvalar yıkılma tehlikesi içindedirler.Teknoloji sayesinde.

Melissa İlginç bir başlıktı teşekkürler.

wwarkheww

wwarkheww resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2007 Per 14:47:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Araştırmalar, kişiler arasındaki iletişimin sadece % 7 sinin kelimelerin kendileri tarafından iletildiğini göstermektedir. İletişimin % 38 i sesin tonu aracılığı ile gerçekleştirilir. İletişimin en büyük kısmı ise, yani yüzde 55 i vücut diliyle sağlanır. Yüz ifadeleri, el kol hareketleri, kişinin hareketlerinin tipi ve kalitesi; iletişimde kişinin söylediklerinden çok daha fazlasını anlatmaktadır.Arkadaşlar bir iletişim eksikliği var yazılanlarda    bence bir yer belirleyip karşılıklı konuşmayı deneyin  Ben bu konuya başka bir boyuttan bakmak istiyorum.İzlenme rekorları kıran binbir gece dizisi yılın dizisi haline gelirken ve toplum olarak biz bilmem kaç bin dolara çocuğu için 1 gecelik beraberlik yaşayan kişiyi nerdeyse yılın annesi seçecekken bu konuyu tartışıyo olmamız biraz garip PRANGA DEDİĞİN GİBİ ÖZ ÖNEMLİ

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 09:27:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar arkadaşlar...

Yorumlarınızı okudum...

Yusuf,paint,livyl,wwarkheww,teşekkür ederim yorumlarınız için...

Sefaix isimli kişinin yapmış olduğu açıklamaların kafa karıştırabileceği düşüncesiyle bu açıklamayı gerekli gördüm...Soru ilk başta:"Evli insanların burada ikinci bir sevgili arayışı içinde olabilmelerini nasıl değerlendiriyorsunuz?"idi...Bu cümlenin ikinci bir sevgili arayışı içinde olan evli insanları kapsadığını önceki açıklamalarımda defalarca söylemiştim.Ve burada yargılayıcı bir cümle yoktu...İnsanların bu konuda görüş ve yorumları talep edilmişti...Başlığı eleştiren ilk kişiye gereken açıklama yapılmıştı...Fakat gayet anlaşılır bir biçimde yapmış olduğum açıklama iki şahıs tarafından anlaşılmadığı gibi yine bu iki şahıs tarafından konu kişiselleştirilmiş hakaretlere,hoş olmayan sözlere kadar gitmiştir...Fakat buna rağmen sabrımı ve seviyemi korumuş,gayet seviyeli ve düzgün bir şekilde gereken cevap tarafımdan kendilerine iletilmiştir...Gereksiz saldırıların hakaretlerin devam etmesi üzerine Hürrem arkadaşımız soruyu daha anlaşılır kılmak için sorulan soruyu genişletmeme yardımcı olmuştur...Yani yapılan bir hata yoktur.Sadece soruyu daha anlaşılır kılmak için soru biraz daha genişletilmiştir...Sorunun sorulmuş ilk halide gayet anlaşılır ve nettir...Ve yapılan  o kadar açıklamadan sonra hala sorulan soru ve açılan başlığın amacı anlaşılmamışsa,bu başlığı açan kişinin sorunu değildir ve kendisini bağlamaz...

Sefaix isimli kişinin özel sorularına geçelim şimdi...Konuyu biraz kişiselleştirdiği için benimde cevabım kişisel olacak...

Eğer başlıklar açarak bu şekilde gündemde kalmak gibi bir niyetim olsaydı bu yine sizi ilgilendirmez ve yine beni bağlardı...(Çok şükür böyle kaygılarım yok...)

Son cümlesine açıklama getirecek olursak:

Sanırım ilk başta kurduğum cümleyi arkadaş anlamamakta ısrar etmiş :)

Altını çizerek söylüyorum: "Evli insanlar sevgili arayışı içinde...." diye bir cümle kurmadım...Sizin öyle bir yorum getirebilmeniz için böyle bir cümle kurmam gerekirdi...Ayrıca benim cümlemde bir cinsiyet ayrımı da gözetilmemişti...Konuyu hala başka taraflara çekip yorum yapacak arkadaşlar olursa,onlara da bu başlık altında olan bütün açıklamalarımı okumalarını öneririm...

Arkadaşlar hepinizden özür diliyorum ki kaç gündür  bu başlıkta olan böyle sorunlarla sizleri meşgul ediyorum...Ama yanlış anlaşılan ya da anlaşılmak istenen durumlar için bu açıklamaları yapmam gerekiyordu...

Yapmış olduğunuz nitelikli yorumlar içinde ayrıyeten teşekkür ederim...

Saygılar...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 09:58:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HurremSuItaan :
   Arkadaşlar, konuyu bir kez daha okuyup öyle yorumlar yapalım... Maksadını aşan yorumlardan kaçınalım. Lütfen forum kurallarına riayet edelim. Sevgiler.

ercan497

ercan497 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 10:11:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
konunun basligi ewli insanlar ve chat  öyle görünüyorki bazi kendini bilmezlerin yanlisliklari diger insanlara maledilmeye calisiliyor cünkü her girdigimde birileri ewliysen ne isin var derler  sanal ortam yalnizca sevgili bulmak degil ayni zamanda fikir alis verisidir   tabiki ewli bir insanin sanalda sevgili aramasina sonuna kadar karsiyim buda kisiliklerle ilgili bu erkek yada bayan olsun farketmez  saygilarimla

janliehye

janliehye resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2007 Cum 17:58:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evli insanlar ve Chatcity den ziyade evli insanlar ve internet aşkları tartışılsaydı daha doğru olurdu.Evli insanların kafa dağıtmaya ihtiyacı yok mu?Elbette var :) Bu sohbet ederek olabilir internet üzerinden yazılar okumakla,zeka oyunları oynamakla... diye devam edebilir!Evli olupta kendini burada tatmin etmeye çalışan insanlar elbette farklı onlar zaten insani değerlerini kaybettikleri için ancak insan müsvettesi olabilirler bunu realde veya sanalda yapmışsın hiç fark etmez ikiside aynı şey ben aldatma olarak görürüm.Bu da çok şerefsizce!

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2007 Pzr 10:00:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Melissa606 :

Merhabalar arkadaşlar...

Yorumlarınızı okudum...

Sefaix isimli kişinin yapmış olduğu açıklamaların kafa karıştırabileceği düşüncesiyle bu açıklamayı gerekli gördüm...Soru ilk başta:"Evli insanların burada ikinci bir sevgili arayışı içinde olabilmelerini nasıl değerlendiriyorsunuz?"idi...Bu cümlenin ikinci bir sevgili arayışı içinde olan evli insanları kapsadığını önceki açıklamalarımda defalarca söylemiştim.Ve burada yargılayıcı bir cümle yoktu...İnsanların bu konuda görüş ve yorumları talep edilmişti...Başlığı eleştiren ilk kişiye gereken açıklama yapılmıştı...Fakat gayet anlaşılır bir biçimde yapmış olduğum açıklama iki şahıs tarafından anlaşılmadığı gibi yine bu iki şahıs tarafından konu kişiselleştirilmiş hakaretlere,hoş olmayan sözlere kadar gitmiştir...Fakat buna rağmen sabrımı ve seviyemi korumuş,gayet seviyeli ve düzgün bir şekilde gereken cevap tarafımdan kendilerine iletilmiştir...Gereksiz saldırıların hakaretlerin devam etmesi üzerine Hürrem arkadaşımız soruyu daha anlaşılır kılmak için sorulan soruyu genişletmeme yardımcı olmuştur...Yani yapılan bir hata yoktur.Sadece soruyu daha anlaşılır kılmak için soru biraz daha genişletilmiştir...Sorunun sorulmuş ilk halide gayet anlaşılır ve nettir...Ve yapılan  o kadar açıklamadan sonra hala sorulan soru ve açılan başlığın amacı anlaşılmamışsa,bu başlığı açan kişinin sorunu değildir ve kendisini bağlamaz...

Sefaix isimli kişinin özel sorularına geçelim şimdi...Konuyu biraz kişiselleştirdiği için benimde cevabım kişisel olacak...

Eğer başlıklar açarak bu şekilde gündemde kalmak gibi bir niyetim olsaydı bu yine sizi ilgilendirmez ve yine beni bağlardı...(Çok şükür böyle kaygılarım yok...)

Altını çizerek söylüyorum: "Evli insanlar sevgili arayışı içinde...." diye bir cümle kurmadım...Sizin öyle bir yorum getirebilmeniz için böyle bir cümle kurmam gerekirdi...Ayrıca benim cümlemde bir cinsiyet ayrımı da gözetilmemişti...Konuyu hala başka taraflara çekip yorum yapacak arkadaşlar olursa,onlara da bu başlık altında olan bütün açıklamalarımı okumalarını öneririm...

Arkadaşlar hepinizden özür diliyorum ki kaç gündür  bu başlıkta olan böyle sorunlarla sizleri meşgul ediyorum...Ama yanlış anlaşılan ya da anlaşılmak istenen durumlar için bu açıklamaları yapmam gerekiyordu...

Saygılar...

Kıvırma yapmayalım ablacım. Başlığı editlediğini veya  editlediğinizi sen benden daha iyi biliyorsun... Neyse... Sen evli insanlara sevgi verme, onlar nereden bulacağını iyi bilirler...

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 12:02:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
XSefaiX :
Melissa606 :

Merhabalar arkadaşlar...

Yorumlarınızı okudum...

Saygılar...

Kıvırma yapmayalım ablacım. Başlığı editlediğini veya  editlediğinizi sen benden daha iyi biliyorsun... Neyse... Sen evli insanlara sevgi verme, onlar nereden bulacağını iyi bilirler...

Yorumsuz

Aslında muhatap almamam gerekiyor;ama kayıtsız kalamıyorum cevap hakkı doğuyor :)

Kıvırma yapmış olabileceğimi öne sürmenizi tarafıma yapılmış bir hakaret olarak değerlendiriyorum...(ki öyle)

Benim evli insanlara değer vermediğim gibi asılsız ve saçma bir düşünceyi ortaya atmanız  ise saçmalama ölçünüzü ikiye katlaşmış...Hala birşey anlamamışsız...Ne diye bilirim ki :)

Bundan sonra bu konuda gerekli olmadıkça konuşmayacağım...Gerekli de olmaz;çünkü biliyorum ki yazılsa da alakasız cümleler kurulacak...

Size önerim bu başlık altında olan bütün açıklamaları okuyun...

Benden bu kadar...

Hoş paylaşımlar...

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 12:18:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sız hıç pet shop boys dınleyerek demlı bır çay ıçtınızmı deneyın bence çok hos oluyo sen çok yasa pet boy shop

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 12:23:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bence Fat Boy Slim ile bir bardak Cola daha iyi gider...
CC sohbet icin buraya
 <<1234567 89>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir