ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
16 Nisan 2024, Salı 22:14   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Melissa606> Forum Mesajları
    Melissa606'e ait Toplam 2803 Forum Mesajı var
<<1 234567891011...100...200...281>>

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >İşte Filistinli ile İsrailli nin İnsanlık Farkı>
  20.Oca.2009 Sal 21:13:50
fiogf49gjkf0d

İşte Filistinli ile İsrailli nin İnsanlık Farkı

(Genel bir tanımlama...)

Aksiyon dergisi bu haftaki sayısında İsrail i şoke edecek iki fotoğraf yayınladı. İbretlik fotograflardan biri 1948 yılına bir diğeri de 2009 yılına ait..

Yıl 1948... Aylardan mayıs... İsrail in bağımsızlığını yeni ilan ettiği günler... Hava sıcak... İkrit köyünde yaşayan bir Filistinli, susayan İsrail askerine toprak testide soğuk su ikram ediyor.

Filistinli köylünün kucağında ve yanında çocukları var.

Birgün İsrail askerlerinin acımasızca katliam yapacağından, çocukları hedef alacağından habersiz, onun su içişini izliyorlar.

Yıl 2009. El bebek, gül bebek büyümek onların da hakkı... Sokaklarda tıpış tıpış yürümek, koşturmak; top, saklambaç ve seksek oynamak onların da hakkı... Akşam işten dönen babalarını kapıda karşılayıp boyunlarına sarılmak, bir öpücük karşılığında çikolata almak onların da hakkı... Ama İsrail bu hakkı çok görüyor Filistinli bebeklere... Bebeklerin biraz büyüyüp çocuk olmasına bile müsaade etmiyor İsrail askerleri... Gül bebek değil, Öl bebek diyorlar âdeta...

Kaynak:Haber 7

Yorumsuz...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Canım Kardeşim Melissa606 (Meral) nın doğum günü kutlu olsun>
  13.Eki.2008 Pzt 19:38:13
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Kardeşim…Doğum günümü kutlamak için açtığın başlığa yürekten yazmış olduğun cümlelere karşılık ne cevap verebilirim bilmiyorum…İçtenliğin için teşekkür ederim…Sen benim için arkadaştan öte bir dost,bir kardeş gibisin…İyi günümde,hüzünlü günümde herzaman yanımdasın…Teşekkür ederim…

Biraz buruk olduğum için sadece teşekkür edebiliyorum…Başlığı açarken hüzünlü olduğumu bilmeden açtığını biliyorum.İyi dileklerini görünce yazma ihtiyacı hissettim…

İyi ki senin gibi iyi yürekli,içten temiz bir insanı tanımışım,iyi ki varsın kardeşim…

Forum kelebeği sevgili autumn…Benim için dilemiş olduğun tüm dileklerin aynısını bende senin için diliyorum…

Teşekkür ederim…

Forumun inatçı ama sevimli kurdu Manolya,şuan için gönüllerin ajanı;ama gelecek için rozet ajan olarak gördüğüm sevgili juliet,enubell,Lecoultre,emekli ajan sevgili özhur,esprili editör sevgili Hürrem,Naongaemle,damla,kamil,justeri (cem),Ahum,Turuncu Şapkalım (Bende seni çok seviyorum,her zaman değerlisin benim için) ve han53…

İyi dilekleriniz için hepinize tüm içtenliğimle teşekkür ediyorum…

Doğum günümden birkaç gün sonrası benim için çok iyi başlamasa da,içimde derin,buruk bir hüzün olsa da hayat devam ediyor ve her şeye rağmen yine de gelecek için hep umut etmek daha güzel şeyler hayal etmek bize güç veriyor…

Allah ın (C.C) izniyle hep birlikte nice mutlu yıllara arkadaşlar…

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Şiir Köşesi...>
  13.Eki.2008 Pzt 19:22:56
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

ANNEME

Anne girdin düşüme.
Yorganın olsun duam;
Mezarında üşüme.

Anlamam, anlatamam.
Düşen düştü peşime,
Artık vadeler tamam...

ANNECİĞİM

Ak saçlı başını alıp eline,
Kara hülyalara dal anneciğim!
O titrek kalbini bahtın yeline,
Bir ince tüy gibi sal anneciğim!

Sanma bir gün geçer bu karanlıklar,
Gecenin ardında yine gece var;
Çocuklar hıçkırır, anneler ağlar,
Yaşlı gözlerinle kal anneciğim!

Necip Fazıl Kısakürek

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Uyarıcı Bir Resim!!! Atam İzindeyiz Sen Rahat Uyu>
  25.Eyl.2008 Per 16:14:18
fiogf49gjkf0d

Enteresan...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Şu Anda Hangi Parçayı Dinliyorsunuz ?>
  24.Eyl.2008 Çar 13:33:01
fiogf49gjkf0d

Şükriye Tutkun

Gücüm Yetene Kadar...

DİNLE

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Kendi Kalemimden...>
  23.Eyl.2008 Sal 15:00:39
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Kardeşim...

Yüreğinden geçen duygular,ancak bu kadar güzel dile getirilebilirdi...Çok güzel ifade etmişsin duygularını...

Yine de hiç acı çekmemeni hep gülmeni dilerim...

Emeğine,yüreğine sağlık...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >EVLİLİĞİM BİTTİ DİYENLERE...!!!>
  23.Eyl.2008 Sal 14:21:53
fiogf49gjkf0d

Forum kuralları değişmiş olmalı...

Başlığın kalktığını düşünerek tıkladım,kalkan başlık değil,aykırı olmayan yorumlarmış meğer...

Sakıncalı olan oomygril ün

açılmış olan başlığı belirtmesi miydi,yoksa benim başlığı açan arkadaşın merakını gidermek adına verdiğim sakınca teşkil etmeyen doğru bilgi mi sakınca teşkil ediyordu,anlaşılır şey değil...

Madem iyi niyetle yapılan birşeydi başlıkta kalkmalıydı...Madem başlık kalkmadı ve yorumlar silindi,o halde yorumlar sakıncalı ya da gereksiz görüldü...Yorumlar sakıncalı ve gereksiz olmadığına göre forum kurallarının değiştiğini ve bunun kullanıcılara bildirilmediğni kabul etmek gerek...

Bundan sonraki forum kurallarında açılan başlıkların defalarca açılabileceği ve bu başlıklara yorum yazılmaması gerektiğine dair bir madde bulmamız dileğiyle...:)

Kolay gelsin...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Ödüle Layık Resimler...>
  20.Eyl.2008 Cmt 13:42:57
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

İşin gerçeği simacc,bende insan mimiklerini ifade eden resimlerin ödül almasına bir anlam veremiyorum...

Bu fotoğrafı ilginç kılıp ödüle değer bir hale getiren yüzde ki ifade midir,ne gibi bir özlellik bu resme ödülü kazandırmıştır merak uydarıyor açıkçası...

Ve fotoğrafta ödüle değer birşey göremediğim için önceden buraya koymadığım aşağıdaki resim nasıl oluyor da ödüle layık olabiliyor,hakikaten ilginç...

Katılımın için teşekkürler simacc...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Ateşle Ölümüne Dansın Meyveleri...>
  20.Eyl.2008 Cmt 13:22:55
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Ateşle Ölümüne Dansın Meyveleri

Maceracı fotoğrafçı değmen kahramanın gösteremeyeceği bir cesaretle makinasını alıp lavların içine daldı ve adeta cehennemden yansıyan manzaralar çekti.

ABD de ateşle dans eden fotoğrafçı belki de hiç kimsenin gösteremeyeceği bir cesaret örneği gösterdi ve makinasını alıp lavların içine daldı. Her yer yanıyordu ama o küçük kamerasının arkasında adeta bir buz adam soğukkanlılığıyla dimdik duruyordu.

İşte fotoğrafçının karelerine yansıyan o inanılmaz görüntüler...

Amerikalı Brad Lewis isimli maceraperest fotoğrafçı, bugüne kadar tüm dünyayı adım adım dolaşarak fotoğrafladı. Volkan adam adıyla da ün salan Lewis bugüne kadar yüzlerce kez kendini tehlikeye atmış ve ölümle burun buruna gelmişti. Cesur fotoğrafçının son girişimi de Hawai deki Kilauea volkanının püskürdükten sonra etrafa yayılan lavlarının görüntülerini yakalamak oldu. Cehennem sıcağının içine daldım ve en ufak bir yara almadan uzun zamandır çekmeyi planladığım unutulmaz görüntüleri çektim şeklinde tarif ediyor yaşadığı heyecanı 50 yaşındaki fotoğrafçı. Brad, çektiği inanılmaz görüntüleri Hawai deki Volkanik Gözlem Merkezi ne bağışladı.

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Ödüle Layık Resimler...>
  20.Eyl.2008 Cmt 13:00:55
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

<<1 234567891011...100...200...281>>