ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 11:56   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

alesta83> Forum Mesajları
    alesta83'e ait Toplam 2664 Forum Mesajı var
<<1...100...200201202203204205206207208209210 211212213214215216217218219220...267>>

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Hangİ Ülkeye Gİtmek İstersİnİz !!>
  21.Eki.2006 Cmt 23:14:49
fiogf49gjkf0d

ÖLMEDEN ÖNCE GÖRÜLMESİ GEREKEN 50 YER....

South Island - ABD

Cape Town - Güney Afrika Cumhuriyeti

Golden Temple (Altın Tapınak) - Hindistan

Taj Mahal - Hindistan

Canadian Rockies (Rocky Dağları) - Kanada

Uluru - Avusturalya

Chichen Itza - Meksika

Machu Picchu - Peru

Petra - Ürdün

The Pyramids (Piramitler) - Mısır

Venice (Venedik) - Avusturya

Maldives (Maldivler)

Great Wall Of China (Çin Seddi)

Victoria Falls (Victoria Şelalesi) - Zimbabwe

Yosemite National Park (Yosemite Ulusal Parkı)

Auckland - Yeni Zelanda

Angkor Wat - Kamboçya

Himalayas (Himalaya Dağları)

Masai Mara - Kenya

Luxor - Mısır

La Digue - Seyşeller

Abu Simbel - Mısır

French Polynesia

Bali

Angel Falls (Angel Şelalesi) - Venezüella

Zermatt - İsviçre
Iceland (İzlanda)

Barbados

Bangkok - Tayland

Sri Lanka

Dubai

Barcelona - İspanya

San Francisco - ABD

Rome - İtalya

Galapagos Islands (Galapagos Adaları) - Ekvador

Rio de Janeiro - Brezilya

Alaska

Paris - Fransa

Niagara Falls (Niagara Şelalesi) - ABD

New York - ABD

Sydney - Avusturalya

Las Vegas - ABD

Florida

Great Barrier Reef (Büyük Mercan Kayalığı)

Hawaii

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >TEBESSÜM...>
  21.Eki.2006 Cmt 22:45:24
fiogf49gjkf0d

Puahhahahahah. Çok komik yahuuuuu

SEF: Ooo, Kaan bey nerelerdesiniz? Kotu bir şey olmamıştır insallah.

(Yine gec geldi hiyar.) 

KAAN: Sormayın müdür bey, basima neler geldi bir bilseniz!

(Ulan bu da beni her gun kapida bekliyor herhalde.) 

SEF: Hayirdir n oldu?

(Gozleri kan canagi, aksam odun gibi icmis bu hiyar!)

KAAN: Efendim dun halamin oglunun evinde kaldim, gecenin vakti karakola dustuk maalesef.

(Inandi galiba. Isterse detay sorsun, yol boyunca hikâye dusundum.) 

SEF: (Inanmis gibi yaptim ya, gozleri parladi. Yol boyunca yalan dusunmustur zaten.) Allah Allah geçmiş olsun,gelin oturun soyle.

(Hala les gibi icki kokuyor it!) 

KAAN: (O kadar da sakiz cignedik ama kokuya uyandi galiba lavuk)Simdi efendim,benim dayimin oğlu (lan demin halamın oglu mu demistim yoksa?)

Kedi ticaretiyle ugrasiyor. 

SEF: (Oha! Uydurduğu mesleğe bak)

Aaa, cok ilginc bir is.Para birakiyor mu bari. 

KAAN: (Sanane lan parasindan)Sokak kedisi degil efendim, amcamin oğlu (Lan valla iyice karistirdim. Amcaoglu muydu, dayioglu mu?)

Van kedisi satıyor.

SEF: Eee, n’olmus, kedi mafyasıyla başı derde mi girmis?

(Lafi soktuk ama anlayacak adam nerede?) 

KAAN: (Espri yapti hayvan)Yok efendim, oyle değil. Simdi teyzemin oğlu (Ulan suna bastan kuzen desene, is iyice moka sardi )

Van kedisi satiyor. Istanbul’da bu isi sayili adam yapiyor biliyorsunuz. 

SEF: Bu meslek dalini ilk kez sizden duydum, sayisini bilemiycem.

(Yahu, laf sokmaya çalışacağıma uçarak kafayı çaksam ya şuna. Neyse sakinleşeyim.) 

KAAN: Neyse beyefendi, diger saticilardan biri, sokak kedilerini toplayip gozlerine lens takiyormus meger (uctuk mu ki?), sonra da değişik göz renkleri var diye Van kedisi olarak satiyormus. 

SEF: (Vay ki vay, vay ki vay! Bu itin idrarini tahlile gondericem, alkol kafasi degil bu) Bakin siz su sahtekârlara. 

KAAN: Kesinlikle haklisiniz efendim, neler var. Baksaniza, sen tut hayvanlarin gercek gozunun ustune renkli lens tak, sonra da Van kedisi diye sat. (Kesin abarttık)  

SEF: (Onu anladık essek sıpası, gerisinde ne yumurtlaya can ben onu merak ediyorum)Sizin kuzenin ne alakasi var ki bununla?

(Kuzen dedim ya, sevindi, gözleri parladı. Salak...Salaak...Salaaak...) 

KAAN: (Kuzen dedi, valla kuzen dedi. Kurtuldum stresten)

Efendim, İstanbul’da ne kadar Van kedisi ticareti yapan varsa topluyorlar. 

SEF: Doğru ya, zaten sayili.

(Bunu dövmek de beni kesmeyecek, ne yapsam acaba?) 

KAAN: Aynen oyle beyefendi. Neyse, evdeyim diye beni de aldilar.

(Of be, kurtulduk galiba) 

SEF: (Karsi saldirinin zamani geldi),Neyse olayin ayrintilarini okuruz gazetelerden, ilginc olay, kesin haber olur.

(Bakalım nasıl karşılayacak?) 

KAAN: (Bunu da hesapladim dallama, ulan ne zekiyim be.)

Yok, efendim, yapanlar bulundu. Sonra araya bir suru insan girdi, bizim yeğen (hay anasını mictik) de suçsuz olduğu için, ticari itibari sarsılmasın diye gazetelere yansimayacak olay. 

SEF: (Bak, bak, bak. Yavsaga bak! Analitik dusunuyor ya,bunu da hesaplamis.Analitik kötek atıcam bu deveye)

Neyse, gecmis olsun. Siz bugun eve gidin, iyice bi dinlenin isterseniz. Moraliniz bozulmus, uykusuz kalmissiniz.

(Lan bi git, daha kapida yersin ucan tekmeyi. Bu sefer girismezsem serefsizim) 

KAAN: (Hisar da manitalar bekliyor, tabii giderim kerizim. Lan bu lambayı da müdür yapmışlar ya buraya, helal olsun valla.He he he.)

Sagolun, aslinda iyi degilim, dinlensem gerçekten iyi olur.

(Lan herif saatini falan cikariyor, odunu yiyeceğiz galiba, vazgecelim) Ama gece ne gune duruyor ki beyefendi, gece dinlenirim. 

Zaten gec geldim, arkadaslara da ayip oldu.

SEF: (Saati çıkarmadan dalmam lazımdı aslında uyandı hayvan)E hadi yerinize gecin o zaman. Tekrar tekrar geçmiş olsun. 

(Isten kovmak tatmin etse, dakikada kovucam da, dövmem lazım, söyle evire çevire dövmem lazım ki hincimi alabileyim. Neyse bir dahaki sefere) 

KAAN: Sagolun efendim, anlayisiniza teşekkür ederim

(Lan gitse miydim ki? Saati öylesine çıkardı belki de.) 

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >GÜNÜN SÖZÜ>
  21.Eki.2006 Cmt 22:40:10
fiogf49gjkf0d

Bu zamanda az dostun olsun daha iyi,
Herkesle uzaktan hoş beş edip geçmeli.
Can gözünü açınca  görüyor ki insan,
En büyük düşmanıymış en çok güvendiği.
                                               (Ömer Hayyam)

Kötülük yaptığın birinden kaç. İyilik yaptığın birinden se çok daha uzaklara kaç. (Anonim)

Kimselere hayır demeyi bilmezsen, insanlar sana hayır demeyi çok çabuk öğretir. (Anonim)

Bilge insan, kendi kusurlarını ; küçük insan ise başkalarının kusurlarını arar.
(Konfüçyüs)

Ne elbiseler gördüm, içinde adam yok , ne adamlar gördüm sırtında elbise yok." Mevlana

Sabret ; yarın hepsini unutacaksın ! Biraz daha sabret, yarın hepsi seni unutacaktır.
                                                                           (Marcus Aurelius)

__._,_.___

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >kadın-erkek>
  21.Eki.2006 Cmt 02:16:38
fiogf49gjkf0d

KADIN & ERKEK

KADIN IÇIN MÜKEMMEL GÜN :
08:15 Öpücüklerle uyandirilma...
08:30 Dünden beri 1,5 kilo vermis oldugunu görme... ))))
08:45 Yatakta kahvalti, portakal suyu, kepekli ekmek...
09.15 Sicak bir banyo.
10:00 Rahat bir tenis maçi.... (tabiiki kazanilanindan)
10:30 Yüz bakimi, manikür, sampuan ve masaj....
12:00 En iyi arkadasla disarida ögle yemegi..
12:45 Eski sevgilinin karisinin 5 kilo aldigi haberi
geldi....)))))))))
13:00 Arkadaşlarla alisveris....
15:00 Ögle uykusu, sessiz, serin ve los....
16:00 Gizli bir hayrandan gelen bir düzine gül...
16:15 Aerobik, ardindan masaj...
17:30 Aksam yemegi için kiyafet seçimi...
19:30 Mum isiginda romantik bir aksam yemegi...
22:00 Sicak dus... (Ama, yalniz)
22:30 Sevisme...
23:00 Sarilma ve tatli konusmalar... (mir, mir vaziyeti!)
23:15 Onun kuvvetli kollarinda uykuya dalma...

ERKEK IÇIN MÜKEMMEL GÜN:
06:00 Saat alarmi...
06:15 Gariyla sex...
06:30 Tuvalet ve otururken gazete okuma.
07:00 Kahvalti, sucuklu yumurta.
07:30 Söförün gelişi...
07:45 Havaalanı yolunda koyu kahve....
08:15 Antalya ya giden özel jet....
09:30 Kemer e giderken limuzinde kestirmek....
09:45 Denizde muhtelif sporlar, su kayagi, jet ski vs..
11:45 Ögle yemegi, istiridye, balik, soguk-serin beyaz sarap...
12:15 Sekreterle sex...
12:30 Tekrar deniz sporlari...
14:15 Limuzinle havaalanina dönüs, yolda bir hafif kokteyl...
14:30 Özel jetle Dalaman a gidis...
15:15 Göcek den üstsüz kizlarin tayfa oldugu tekne ile denize açilis...))))))
16:30 Tekne ile gezinti, aksam üzeri rakisi ve balik.
17:00 Özel jetle istanbul a dönüs, yolda ünlü bir mankenden masaj...
19:00 Haberler... Borsa yükseliyor..
19:30 Aksam yemegi, istakoz, lüfer ve raki...
21:00 Yemek sonrasi Napolyon konyak ve Davidoff puro ile dinlenme.
22:00 19 yasinda bir çitirla sex....
23:00 Masaj ve jakuzi...
23:45 Yatak vakti....
23:50 Uyumadan önce kuvvetli bir osuruk... )))))))
__._,_.___

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Fıkra...)>
  21.Eki.2006 Cmt 02:08:32
fiogf49gjkf0d

ÜTÜ

Sarışın yanmış iki kulağıyla doktora gider.
Doktor;
- Kulaklarına ne oldu .
sarışın;
- Ütü yapıyordum ve telefon çaldı. Ben de telefon diye ütüyü koydum kulağıma .
Doktor;
- Peki öteki kulağına ne oldu? .
sarışın;
- Lanet olası tekrar aradı ...

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Ayrılık Bahaneleri>
  21.Eki.2006 Cmt 02:04:24
fiogf49gjkf0d
ayrılma bahaneleri

*.beni kendi cinsim daa cok cekiyo
e$cinsel olcam ben

*.bende sana yetecek kadar ben kalmadı

*.ben sana a$ik olmak uzereyim ama biliyorum ki sen benim agzima sichacaksin. o yuzden bu ili$ki bitmeli.

*.bana göre fazla iyisin, seni hak etmiyorum...

*.- şu aralar çok yoğunum, seninle ilgilenemiyeceğim. (** oldum, bi ortamlar bi ortamlar, bildiğin gibi değil)

*.- halecim, zengin oldum kızım ben parayı buldum hadi canım hadiii.... manken falan bakıcam ben artık...

*.- ayrılmalıyız badenaz
- ama nasılll.. neden tankut? biz ayyyy-rııı-laaaa-mayız
- nerden biliyorsun? denemeye değmez mi sence?

*.zirvede bırakalım

*.her zaman canımsın, ama bunun gerçek hayatta karşılığı yok!
ne demekse!?

*.seni tamamen kaybetmeyi goze alamam, arkadas kalalim (buyrun burdan yakin)

*.-bugün allah için ne yaptın?
-hiç bişey
-o zaman ayrılmalıyız kusra bakma

*.seninle birlikte gezerken beni çok tahrik ediyosun sonra bu ağrı yapıo. ben bu aılarla yasamak istemiyorum, helga...

*.seni cok anneme benzettim kusura bakma

*.ben fakirim sana laik olamam

*.-çok yoruldum, bir molaya ihtiyacım var
+basket maçı sandın herhalde!

*.senin gibi birisini haketmiyorum ))))))
daha iyisine layıksın
yollarımız ayrı bir türlü kesişemiyoruz hep paralel gidiyoruz....
felannnnnnnnn

*.sen benim için çok iyisin (nasıl ya! yani illa seni yerlerde mi sürüklemem gerekiyor, tekme tokat mı girmeliyim)

*.- bir aşkı paylaşmak için çok geç, bir paylaşıma aşık olmak içinse henüz erken.
- nası yani?
- gitmem gerek. &lt;koşarak uzaklaşır&gt;

*.seninle düzgün bi ili$ki ya$amak istiyorum ama $u anda ciddi bi$eyler ya$amak istemiyorum (henüz bu konularda çocuk oldugumu kabul ediyorum, ama büyümek de istemiyorum).. ama seni kaybetmek de istemiyorum.. büyüyünce gelecegim ilk kiz sensin

__._,

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Tarih ve Şehir>
  20.Eki.2006 Cum 13:42:33
fiogf49gjkf0d

Arka planda birşey mi eksik ne ? Bogaz köprüsü olabilir mi?

Zamanında ne balık çıkıyormuş.. Gördükleriniz palamut...

Balıkçı motorları seyrek deniz trafi inde rahat görünüyorlar. Arkada yangın geçirmiş ve restore edilmemiş Çıra an sarayını görebilirsiniz..

Beşiktaş iskelesine bakın..

Bu manzarayı birçok İstanbul lu hergün çilekeş trafik içinde görüyor..O zamanlar ne kadar huzurlu Barbaros bulvarı..

Ufak sahil köyüne benzer bu yer yoksa hergün milletin arabalarla birbirini yedi i Dolmabahçe olmasın ?? İnönü stadı daha yok..

Ee peki eskiden Beşiktaş nerde oynuyordu diyenler için.. Yanlış bilmiyorsam ismi Şeref stadı..Abananlar topu bo aza yolluyormuş. Atan alır kuralı uygulanmıyordu herhalde..

Milli takım artık kiminle oynuyorsa.? Arkadaki Gazhane görüntüsü buranın İnönü stadı oldu unu gösteriyor.. 1947 yılında inşaası bitirilen İnönü stadı nın mimari çizimleri zamanının ünlü stadyum mimarı İtalyan Vietti Violi ye ait.Gazhane kaldırılamadı ı için tam olarak planlar uygulanamamış ve Gazhane tarafına sadece duvar çekilmiş..

Bu görüntü İstanbul lu olanlara çok tanıdık geliyordur.. Camiden de anlaşılaca ı üzere burası Beşiktaş iskele tarafına, Barbaros Bulvarından bakış açısı...

Beşiktaş a farklı açıdan bakmaya devam

Barbaros bulvarının yapımı sırasında karşı taraftan çekilmiş fotograflar.. Nerde meşhur plazalarımız, otellerimiz , köprülü kavşaklarımız ve yeni semtlerimiz?? Şimdi görüntü küçük Manhattan mış.. Geçelim.. Şu masumiyete bakın derim..

Galata Köprüsü nün 1845 yılında yaptırılan ahşap hali...

Eski galata köprüsünün asfaltlı hali..

Şimdileri yok edilmek istenilen vapurlar köprü iskelesine yanaşıyor..

Buralar hiçbirzaman trafi in bitmedi i dünyaca meşhur e lence mekanlarımızın eski yeri olabilir mi ? Laila,sorti,reina vs. nerelerde ??
Görmüş oldu umuz siyah bölge kömür depoları olarak kullanılırmış. Zonguldak tan gemilerle gelen kömürler buraya boşaltılırmış.

Artık Bogaz ın neresi ise??

Çok eskilerden bir Ortaköy Cami fotografı..

Zamanında İstanbul da öyle bir kış olmuş ki insanlar bo azı yürüyerek geçmişler... diye hikayeler anlatılır.. Aşa ıda Tuna nehrinden kopup gelen buzul parçaları Bo azı geçerken gözüküyorlar.. İnsanlar bu fırsatı kaçırmayıp bu anı ölümsüzleştirmişler..

[IMG]Meşhur Nimet Abla gişesi.. İkramiye kimin oldu acaba ??[/IMG]

Unkapanı ndaki Tarihi su kemerleri, az bilinen adıyla Bozda an kemerleri.. İstanbul un konumu nedeniyle su sıkıntısını gidermek için Roma imparatorlu u zamanında yapılmış yapılardır. Bu kemerler Belgrad ormanında bulunan su havsalarından su taşımak için kullanılırmış.. Taşınan su Yerebatan sarayı gibi sarnıçlarda depolanırmış.. Böylece kentin su ihtiyacı garanti altında olurmuş..Bu arada İstanbul un tarih boyunca sık sık kuşatma altına alındı ını da belirtmek isterim..

Kadıköy ün meşhur buluşma yerlerinden birinin baya ı eski bir hali..

Valla bunlar okul arşivi de il ama netten bulabildi im birkaç foto daha...Bu Fotolardaki yerlerin şimdiki hallerini bilince insan ne diyece ini bilemiyor...

kadıköy iskelesine baksanıza

__._,_.___

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Fıkra...)>
  20.Eki.2006 Cum 13:11:27
fiogf49gjkf0d

:) Diş doktoru...

Diş hekiminin odasına giren genç ve güzel kadın: Ah doktorcuğum, bu dişi çektirmektense çocuk dogurmayi tercih  ederim. Doktor gayet sakin bir ifadeyle: Kararinizi çabuk verin koltuğun ayarini ona göre
yapacağım.

:) ÖĞRETMENİ SEÇTİM
Temel in 3 tane sevgilisi vardır. Biri öğretmen,  biri doktor, biri  de santralcidir. Fakat öğretmenle evlenmeye karar verir. Bunu bilen arkadaşı sorar  - "Niye öğretmen de diğerleri değil?" diye.  Temel de ona döner:  - Ula der, bilmez misin doktorlar "bugün git yarin gel" der, santralci de "Şu an meşgul daha sonra tekrar deneyin" der. Ama ö?retmen ne der? Hadi bir daha tekrarlayalım...

:) YANLIŞ NUMARA
 "Alo efendim"   "Pardon galiba yanlış numarayı çevirdim"  "Dikkat etsene geri zekâlı "  "Geri zekâlı sensin, üstüne birde bit beyinlisin" "Ne sen kiminle konuştuğunu biliyormusun???" "Hayır"
"Ben İstanbul emniyet müdürüyüm" (biraz sessizlikten sonra)  "Sen kiminle konuştuğunu biliyormusun"   "Hayır"  " hass*tir o zaman

:) ÇEKİYORUM GÜLÜMSE
Savcı, morgdaki üç cesedi incelemek üzere gelmişti.  Birinci ceset sırıtıyordu. Savcı nedenini sordu.  Milli piyangoda büyük ikramiyeyi kazandı,sevincine  dayanamadı,kalp  krizi geçirdi ve oldu", dediler.

İkinci ceset de sırıtıyordu. Savcı sordu; -Bu neden sırıtıyor? "Bunun da oğlu doğmuştu. Sevinçten kalbine yenik düştü" diye   açıkladılar. Üçüncü ceset Temel in kömür halindeki cesediydi. O da sırıtıyordu. "Bu neden oldu?" diye  sordu  savcı. "Efendim, buna yıldırım çarptı" dediler. -Peki neden sırıtıyordu?  -Fotoğrafını çekiyorlar sanmış.

:) MİNİ ETEK
Temel Dursun a arabasının öyküsünü  anlatıyordu:  - "Bir gün otostop yapıyordum ki önümde, bir arabayla, mini etekli  güzel bir bayan durdu ve beni arabasına aldı. Bir süre gittikten sonra kadın
arabayı kuytu bir  köseye çekti. Mini eteğini iyice yukarı çekip, - Benden ne istersen alabilirsin dedi, ben de arabasını aldım. Dursun : - "İyi etmişsin Temel, zaten mini etek sana hiç
yakışmazdı."

:) YÜZÜNÜ KAPAT
Temel bir gün denize girmiş ama çırılçıplak Köyün çocukları şaka olsun diye Temel in butun elbiselerini alıp  kacmis, zavallı Temel de denizde öylece kalakalmis. Beklemiş gelen yok giden
yok.Yardim edecek kimse de yok. Hava biraz kararınca ne yapsın bizim Temel cikmis denizden.Hemen az ilerdeki otların arasından usulca koyune doğru gitmeye baslamis.Otlak bitince evine de az
kaldigi için on tarafini eliyle kapatarak evine doğru koşmaya baslamis. O sırada Onu gören babası bagirmis: - "Ula salak uşak oranı kapayacagina yüzünü kapasana, kim taniycak oranı?"

:) LEZBİYEN
Temel bara gitmiş. Yanındaki kadınla sohbet ederken kadın:  "Ben lezbiyenim" demiş. Temel lezbiyenin ne olduğunu sorunca kadın: - "Ben yalnızca kadınlarla beraber olurum" demiş.
Temel in hoşuna gitmiş.  "ben de lezbiyenim demiş.

:) YANGIN

Adamın birinin evinde yangın çikmis. Komsulari yardıma kosmayip  olayı   seyretmeye baslayinca is basa düşmüş. İlk önce oğlunu yangının içerisinden çıkarıp dışarıda beklemesini
söylemiş. Dalmış tekrar duman ve ateşin içerisine, kızını çıkartmış dışarıya. Sonra karisini, sonra   köpeği ve kedisini. Daha sonra dışarı hiçbir şey getirmeden 3 kere daha içeri
girmiş çıkmış. Onu seyreden komşularından biri sormuş "Niçin yanan eve girip çıkıyorsun dışarı hiç bir şey getirmiyorsun?" diye.. "Kayınvalidem içeride!" demiş adam
"Arada bir girip çeviriyorum.!"

•  

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >bakalım çözebilecek misiniz???>
  20.Eki.2006 Cum 01:02:18
fiogf49gjkf0d
BU SORU BİR ÇOK FROM SİTESİNDE SORULMUŞ VE HALA MANTIKLI CEVAP BULUNAMAMIŞ www.limk.com baktım araştırdım ama yanıt bu

alesta83

alesta83 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Mekana Göre Erkekliğin Kitabı :)>
  19.Eki.2006 Per 14:29:04
fiogf49gjkf0d

Hangi erkekle neden cikilmaz?

1: Kiro

Nerede rastlarsin?
Plajda, havuzda, luks otellerde, gece kuluplerinde, otobuste, vapurda...
Kisacasi her yerde! Ozellikle de Istanbul sokaklarinda!

Nasil tanirsin?
Onu tanimak icin fazla caba harcamana gerek kalmaz, giyinisi ve davranislariyla hemen kendini belli eder.
Genellikle beyaz coraplari, boynundaki altin zinciri ve elindeki tespih onu ele verir.
Ama artik modern gorunuslu kirolar da var. Yine de onlari farketmek cok kolay!

Neden cikilmaz?
Cunku girdigin her ortamda seni rezil eder. Onunla konusacak fazla ortak konu bulamazsin. Ayni zamanda macodur; seni sahiplenir ve her seyinden haberdar olmak ister.

2: Inek

Nerede rastlarsin?
Okulda, dershanede, kutuphanede, panellerde, seminerlerde, is yerinde...

Nasil tanirsin?
Genellikle okumaktan gozleri bozulmustur ve gozluk takar. Modayi takip etmez.
Suveter, gomlek, kumas pantolon giyer. Surekli bir seyler okur; aslinda gordugu her seyi okur.

Neden cikilmaz?
Cunku onunla sadece kitaplardan ve derslerden konusabilirsin.
Sosyal yonu zayiftir; partiler, konserler hic ona gore degildir.

3: Capkin

Nerede rastlarsin?
Capkinlik yapilabilecek her yerde; havuz basinda, barlarda, gece ve spor kuluplerinde,
en luks semtlerde, otellerin pazar sabahi kahvaltilarinda...

Nasil tanirsin?
Bakislari ve muzip gulusleri onu ele verir. Genellikle yakisIkli ve havali olur.
Her zaman kendinden emin gorunur; burnu havadadir. En buyuk zevki, cevresindeki
her kizi etkilemeyi basarmaktir.

Neden cikilmaz?
YakisIkliligina kapilmamak gerek, cunku seni cok uzer! Etraftan gelen,
"Seninkini gordum, yaninda bir kiz vardi" gibi soylentiler seni bunalima surukleyebilir.

4: Maco

Nerede rastlarsin?
Nereden cikacagi hic belli olmaz.
Ne de olsa her erkegin icinde biraz vardir!

Nasil tanirsin?
Bazilari kendini hemen belli eder, bazilari ise gizli macodur.
Genellikle erkek arkadaslariyla takilir. Futbol maclarini kacirmaz.
Klasik giyinir; Koyu renk takim elbise, beyaz gomlek, siyah ayakkabi,
dustan sonra sadece taranip, birakilmis saclar...

Neden cikilmaz?
Giyimine, hareketlerine, makyajina, arkadas iliskilerine, kisaca her seyine karisir. Sana kisitlamalar getirir ve surekli kendisine hizmet etmeni bekler. Ilk gunlerde bu hareketlerine goz yumabilirsin, ama kisa sure sonra seni rahatsiz etmeye baslar. Ayrica seni eve kapatip, kendisi capkinlik yapar!

5: Imaj adami

Nerede rastlarsin?
Nerede kalabalik varsa orada! Bir aksam populer bir mekanda,
bir aksam marjinal bir eglence kulubunde...

Nasil tanirsin?
Ilk goruste onu tanimak biraz zordur. Modayi takip etmeye calisir,
ama basarili oldugu pek soylenemez. Her konuda soyleyecek bir lafi vardir,
ama genellikle bos konusur ve anlattiklari yuzeyseldir.

Neden cikilmaz?
Onunla ugrasmak zordur. Kisiligi oturmamistir; kompleksleri vardir.
Bunu sana da yansitir. Yaninda, kendini kotu ve yetersiz hissetmene neden olur.
<<1...100...200201202203204205206207208209210 211212213214215216217218219220...267>>