ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
20 Mayıs 2024, Pazartesi 16:15   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...104105106107108109110111112113114 115116117118119120121122123124...200...300...400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >BİR YILIN ARDINDAN...>
  1.Oca.2008 Sal 06:35:43
fiogf49gjkf0d

HurremSultaan                                                                         Erkekten bozma Hinba kılıklı, keltoş Nefertiti

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >BİR YILIN ARDINDAN...>
  31.Ara.2007 Pzt 00:44:36
fiogf49gjkf0d
Olmaz, resim değişilemez... O sanat ağırlıklı bir poz, sanat için frikik mübah...  Ayrıca bu alttaki çayır ağası kılıklı, ne olduğu belirsiz ben değilim... Benden çok Yaşar Kemal in "Çakırcalı Efe" roman karakterine benziyor... Halkı ve jüri üyelerini yanıltma! "Buzda Dans" yarışmasını izledim de...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >NİŞANTAŞI - TÜRKÇE SÖZLÜK...>
  30.Ara.2007 Pzr 20:01:35
fiogf49gjkf0d
Ban - ben
San - sen
Lütfaaan - (lütfen)
Biliyomısaaaaan - (Biliyor musun)
Hayvanssııaaan - (Hayvansın)
falan oldum -
falan yapmak -?
hadi papaaay - Haydi baybay
intiharlardayım - çok üzüldüm
pozitif elektrik alamadım senden yane,taam mı? - senden hoşlanmadım
inanmıyoroaam - inanmıyorum
regular cola - normal kola (light değil)
yivrençsiaaan - iğrençsin
nerdeyim oldum - nerede olduğunu şaşırmak
partilemek -parti
aklımdasyn yapmak - cep telefonunu çaldırıp kapatmak
bay gelmek hatta kus gelmek - bıkmak,usanmak
çılgın atmak - delirmek
merba - merhaba
nasssın - nasılsın
ban iyyiam, san - ben iyiyim, sen
ban de ama çık mıkarrna yedıam - ben de ama çok makarna yedim
pantlonundan bellıa - pantolonundan belli
vıraenç duryo dı mıa - iğrenç duruyor değil mi
vet, boyfrand yüznden labilir mia - evet, sevgilin yüzünden olabilir mi
bilmiyoruam kia - bilmiyorum ki
narde okuyosssuan - nerede okuyorsun
kıç ünversitesia - koç üniversitesi

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >KANADA DA YAŞAYAN BİR MERSİNLİ NİN GÜNLÜĞÜ... Bol kahkahalar:)))))>
  30.Ara.2007 Pzr 19:58:44
fiogf49gjkf0d
Kanada ya Tasinan Bir Mersinli nin Gunlugu

Sevgili Gunluk

12 Agustos
Kanada daki yeni evime tasindim.cok
heyecanliyim. Burasi cok guzel.Daglarin manzarasi muhtesem. Onlarin karlarla kapli halini gorebilmek icin sabrimi zorluyorum.
14 Ekim
Kanada dunyanin en guzel yeri.Yapraklar kirmizi ve turuncunun tonlarina donmeye basladi.Bir atla kir gezintisi yaptim ve bir kac geyik gordum.cok
guzeldiler. Muhtemelen yeryuzundeki en harika hayvanlar. Burasi cennet olmali.Burayi cok seviyorum
11 Kasim
Geyik avlama sezonu kisa bir sure
sonra basliyor. Boyle harika hayvanlari oldurmeyi nasil olurda isterleranlamiyorum. Umarim yakinda kar yagisi baslar.
Burayi seviyorum.
2 Aralik
Dun gece kar yagdi.Heryerin beyaz bir ortu ile kaplanisiniseyretmek icin gece kalktim.Tipki karpostal gibi. Disari ciktik merdivenlerdeki ve garajin onundeki karlari kurekle temizledik. Kartopu oynadik(ben kazandim). Kar temizleme makinasi (belediye nin)gelince,
garajin onundeki karlari tekrar temizlemek zorunda kaldik.Harika bir yer.Kanada yi seviyorum .
12 Aralik
Dun gece biraz daha kar yagdi. Kar temizleme makinasi ilegarajin onundeki karlari tekrar temizledik. Burayi seviyorum.
19 Aralik
Dun gece biraz daha kar yagdi.Ise gitmek icin
garajdan cikamadim.Burasi ok guzel bir yer fakat kurekle kartemizlemekten yoruldum. Kar temizleme makinesina Lanet olsun!
22 Aralik
Bu beyaz lanet dun gece biraz daha yagdi.Kurekle kar atmaktan
ellerim su topladi ve belim agrimaya basladi. Kar temizleme makinasinin
ben garajin onun kurekle temizleyene kadar yolun kosesinde gizlendigini
dusunuyorum. Pe......   herif!
25 Aralik 
Canına okuduğumun yilbasisi.Yine yagdi.Eger kar temizleme makinasini kullanan p... herifi bir elime geçirirsem yemin ederim  gebertecem.
Yollardaki lanet buzlari eritmek icin neden daha fazla tuz kullanmadigini anlamiyorum.
27 Aralik
Allahin belasi dun gece yine yagdi.Kar temizleme makinasinin en son
gelisinden beri 3 gundur karlari kurekle atamadigim icin eve hapsoldum.Hic
bir yere gidemiyorum.Hava durumunu sunan spiker bu gece 25 santim daha yagacagini soyledi.25cm karin kac kurek edecegini Biliyormusun ?
28 Aralik
Kusbeyinli spiker yanilmis.83cm daha yagdi.Bu gidisle karlar
yazdan once erimez. Kar temizleme araci kara saplandi ve hiyar oglu
hiyar surucu benden kuregimi odunc istedi. Karlari temizlerken tam alti
kurek kirdigimi ve sonuncusunu da onun kalin kafasinda kirmaktan zevk
duyacagimi soyledim.
4 Ocak
Nihayet evden cikabildim.Markete gittim ve yiyecek aldim.Donuste lanet geyigin biri arabamin onune atladi. Arabamda
yaklasik 3000 dolarlik hasar var. Bu hayvanlarin hepsini gebertmek
lazim.Lanet yaratiklar her yerde varlar. Umarim avcilar hepsinin kokunu
kurutur.
3 Mayis
Arabayi sehirde bir tamirciye goturdum.Yollara dokulen bas belasi tuzlar yuzunden arabamin kaportasi curumus.
10 Mayis
Turkiye ye kesin donus yaptim ve Mersin e bir daha ayrilmamak uzere
tasindim...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >HER İLDEN BİR KARE...>
  30.Ara.2007 Pzr 19:49:21
fiogf49gjkf0d
Teşekkürler N_O_A... Sanırım atlamışım, sabahın o saatlerinde bazen uykulu olabiliyorum...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >KÖPEĞİN ŞAKASINA BAKIN HELE...>
  30.Ara.2007 Pzr 17:51:19
fiogf49gjkf0d

https://img181.imageshack.us/img181/5739/djst0lc8.jpg

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >AĞRI DAĞ IN ETEĞI (YENi VERSiYON) ÖLDÜM bittim:)))>
  30.Ara.2007 Pzr 16:03:52
fiogf49gjkf0d
Abilerinin izinde tam gaz devam... Teşekkürler MAAFFAAYY...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

30.Ara.2007 Pzr 07:14:26
fiogf49gjkf0d
Chat Cityliler binası temel atma töreninden bir görüntüyle başlayalım. Yılını bende hatırlamıyorum bir gündü, tam Chat City forumun ortasına aldığımız cc03 ile ilk temelleri atmıştık. Maksat dosluktu, şirinlikti öylede olduuu...

Sonra genel koordinatör aramaya çıktık... Sokakta dilencilik adıyla halkı aciz, taciz eden o tatlı kişilik çıkmadı mı karşınıza... Aşağıdaki adam tanıdınız mı? N_O_A

Chat Cit forum sevenlerin editörü  Nefertiti, bu resmi "editörlüğe adaylığımı koyuyorum varmı başka aday" dediği anlardı... Hey gidi günler...

Eskiler bilir... Hani İnfumum bir gün "rüyamda aksakallı bir dede gördüm, benide ajan yapın" dediğinde, bizde sokakta incil satan Pianist i alıp gelmiştik... Bu hocadır, hem de hacı deyip bu güne kadar kandırmıştık herkesi... San Peter Kilisesinin Pianist nickli papazı ,aynı zamanda müzisyeni Chat City de gold ajan olmuştu... 

Chat City nin küçük afacanı, halkın sevgilisi tabiki de IOKANI... Çok küçük yaşta Chat City nin kapısında bulmuştuk onu... Şimdi büyüdü, kocaman ajan oldu... Hey gidi günler, yine gözlerim yaşardı...

Chat City ve deliliklerin birleştiği nokta... Mystoriouss bir sirkciydi... Ateşle dans ederdi... Sonra oda tövbe etti ve şimdi gold ajan olarak aramızda... Sirk yıllarından kalan bir resmi...

Ve ve Chat City nin olmassa olmazı... Wernell, insan kaynakları müdürümüz... İnsanım, kaynağım, tüm dertleri çözerim dedi, bu yola baş koydu... Bir atı insan yapayım deyip uğraşırken çekilen bir resim, Chat City liler kolejinden...

LeCoultre ajanların arasına gireyim  diye yapmadığı kalmadı.. Ağzıyla kuş tutdu yine olmadı... Ama en sonunda aşağıdaki resimdede görüldüğü gibi atlayınca hoppadanak aramıza düştü...

O küçük yaşlardan beri takmıştı zaten ajanlık, KGB falan... Elinde erkek gibi tabaca tutar, gelene renkli boyalar püskürtür, sonra da annesinden bir araba dayak yerdi... Aile geleneklerine göre bir kahramanlık yapıncaya kadar ZuzuZezeZizi adını taşıyacakmış...

Aylarca, haftalarca Chat City de ajan hatta şef olmaya çalıştı... TRT 4 teki dersleri hiç kaçırmadı ve sonunda şef oldu... İnfumum un bütün hayatı matematik... Kendisi çok cimri olduğu için, gram ve kilo konularında ihtisas sahibi... O günlerden bir resim...

Jisell burda bize işkencenin tarihini anlatıyor... Biz de sıkılmış, bön bön dinliyoruz... Ben mi nerdeyim? Bu resimde gözükmüyorum, çünkü çok minyonum... En soldaki XBaHaRX... En sağdaki sevgi pıtırcığımız Nehir... 

Ve acısıyla tatlısıyla bir yıl böyle geçti gitti... Acılar vardı, sevinçler çoktu... Bir ışık altında toplanmıştı bir avuç insan... Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >BEN OKUKEN ÇOK BEĞENDİM, SİZ DE OKUYUN İSTEDİM...>
  30.Ara.2007 Pzr 06:21:53
fiogf49gjkf0d

Yıl 1910...

Fransızlar, yeni buluşları olan uçağı tanıtmak için tüm uluslardan katılımcıları davet ederler... Herkes böyle bir icadın gerçekleşmiş olması nedeniyle şaşkın ve meraklıdır... Dönemin Osmanlı Hükümeti ne de katılımcı için haber gönderilmiş... Hükümet icatlara oldukça meraklı olan Alİ Rıza Paşa yi gönderelim "O meraklıdır" demişler... Ve derhal saraya çağırmışlar... Kendisine Fransızlar ın buluşundan bahsetmişler ve Osmanlı yi temsilen gitmesini istemişler... Ali Rıza Paşa "bunu biz yapmalıydık" demiş içinden hayıflanarak...  "Yalnız" demişler Paşa ya "davet 2 kişilik, yanına 1 kişi daha al onu da sen belirle" demişler... Ali Rıza Paşa biraz düşünmüş vebir "delikanlı var, onu götüreyim" demiş... Neyse Alİ Rıza Paşa ve delikanlı Paris’ in yolunu tutmuşlar...  Paris’te Otel e yerleşmişler... Ve buluşun gösterileceği gün kalabalık  meydan ve pist herkes merakla bekliyor...  Derken pilot hazırlıklarını yapıyor... Üstüne mont giyiyor bir de, gözlük takıyor... Uçak havalanıyor... Parendeler, taklalar, manevralar müthiş bir gösteri... Piste iniyor... Alkışlar arasında iniyor uçaktan... Herkes kıskanç ama şaşkın. Bir yetkili, bir gönüllü İstiyor... Pilotun arkasında ona eşlik edebilecek cesareti olan. Bizim delikanlı atılıyor. "Ben ben..." "Tamam," deniliyor... Delikanlıya gözlük ve mont veriliyor... Delikanlı montu giyiyor, gözlüğü takıyor... Kalabalıktan sıyrılmak üzere iken, Ali Rıza Paşa kolundan tutuyor. "Boşver sen binme bırak başkası binsin" diyor... "Neden" diye soruyor delikanlı "bir şey mi hissettiniz?" "Yok, sen yine de binme evlat" diyor... Derken başkası biniyor uçağa. Uçak havalanıyor
delikanlı öfkeli Paşa Ya... Parendeler,manevralar, derken uçak alev
topuna dönüyor ve piste çakılıyor. 2 ölü...
Delikanlı Paşa ya bakıyor hayretler içinde... Paşa mağrur ve mutlu bir insani kurtardiği için... Ama bir başkası ölmüştür...

Ama kurtardığı bir İnsan değildir...

Bir ulustur...

Çünkü delikanlı Mustafa Kemal Atatürk tür...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >TOPLAYIN VALİZLERİ, ÇÜNKÜ BURADAN GİDİYORUZ...>
  30.Ara.2007 Pzr 05:50:58
fiogf49gjkf0d

<<1...100...104105106107108109110111112113114 115116117118119120121122123124...200...300...400...413>>