ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
20 Mayıs 2024, Pazartesi 15:52   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...103104105106107108109110111112113 114115116117118119120121122123...200...300...400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >TERAPİYE HOŞGELDİNİZ...>
  4.Oca.2008 Cum 05:57:02
fiogf49gjkf0d
Hepimiz zaman zaman, sadece bir damla huzuru bulabileceğimiz küçük şeyler ararız... Aşağıdaki resimlerle adeta doğal terapi yaşayacaksınız... Resimleri seyrederken linkteki müziği açmanızı tavsiye ederim... Hoş seyirler...

MÜZİK İÇİN!

alıntıdır

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >HADİ SİZLERDE TANITIN...>
  4.Oca.2008 Cum 05:19:35
fiogf49gjkf0d
Bu başlıkta tarihler boyunca değişmeyen yaşadığımız, ya da bulunduğumuz yerleri tanıtalım... İlk olarak sizlere, İstanbul un geçmişten bu güne çok az değişime uğramış semtlerinden birini tanıtacağım... BALAT...

İstanbul un en eski semtlerinden Balat, tarihi dokusu, dik sokakları, kaldırım taşlarıyla zamana meydan okurken, insanları da modern hayattan kopmaya davet ediyor.

Yabancıların Altın Boynuz dediği Haliç in kenarında tarihi bir semttir Balat...

Dik sokakları, sokakları kesen merdivenleri ve hala sokakta doyasıya oynayabilen çocukların semtidir Balat.

Tarihi dokusundan mı dır nedir bilinmez insanları da durgundur Balat ın ve sokakların sessizliğini çoğu zaman çocuklar bozar...

Koşan, oynayan çocukların sesleri tarihi dokuda yankılanır... Ve ancak bu sesler, farklı bir boyuta geçmediğinizi fısıldar Balat a kendinizi kaptırdığınız anlarda...

Balat sokakları günlük koşuşturmanın ardından kendisine dönenleri huzur veren atmosferi ile karşılar...

Balat ın çocukları için kimi zanan günün en eğlenceli dakikaları çok az yerde rastlayabileceğiniz seyyar dönme dolaplarda geçer...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >FOTOĞRAFÇI GÖZÜYLE ANADOLU DAN NEFES KESEN MANZARALAR...>
  4.Oca.2008 Cum 05:08:59
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >İŞTE NEFERTİTİ:))>
  4.Oca.2008 Cum 04:10:23
fiogf49gjkf0d
Alın işte aziz kardeşlerim... Benim gibi bir melaikenin yanında bu bu kuyu cadısının esamesi okunmaz... O doğa üstü güçleri olan bir tür horoskopçu... Kuyu cadısı Nefoş...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CHAT CITY DEN TABLOLAR...>
  2.Oca.2008 Çar 03:56:26
fiogf49gjkf0d
Ne diyorsun kızım seeeeennn? Kalitemi bozdurma bana, ben Şahika yı sanatçı kişiliğimle döverim...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CHAT CITY DEN TABLOLAR...>
  2.Oca.2008 Çar 03:43:46
fiogf49gjkf0d

Düşünürken aklımıza geldi... CC evrim geçirmiş, kar-kış basmış odaları... Az daha hayal gücümüzü zorlayalım derken, bir de ne çıktı kafamızdan? Minyatürize edilmiş bir Chat City... Mesela kışı yaşayan bir odamız olsaydı, hayal bu ya bir de Osmanlı nın minyatürü gibi bizde tarihe geçseydik... Bakalım beğenecek misiniz?

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >O nun Doğum Günü - Murist>
  1.Oca.2008 Sal 23:31:08
fiogf49gjkf0d
ozhur :

HurremSuItaan :
murist :
İnan ne diyeceğimi şaşırmış durumdayım.Beni o kadar mutlu ettin ki tarif edemem öz kardeşim gibi sevip saydığım ve bu sanalın bana sunduğu en değerli varlık olan Özgür.İnşallah Allah`ın izni ile sen ve tüm sevdiklerim ile beraber nice yıllar geçireceğiz el ele.İyiki varsın canım kardeşim,abim,dostum,arkadaşım ve sırdaşım.                                                         
Hanginiz bozacı, hanginiz şıracıydınız? Kart zamparalar sizi... Sizde sır da çoktur...

SANKİ BİR EDİTÖR TEYZENİN SESİNİ DUYDUM. YAŞLILIK YİNE ÇENESİNE VURDU ANLAŞILAN.

Teyze mi? Astigmat mısın Öçür?

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >O nun Doğum Günü - Murist>
  1.Oca.2008 Sal 21:46:32
fiogf49gjkf0d
murist :
İnan ne diyeceğimi şaşırmış durumdayım.Beni o kadar mutlu ettin ki tarif edemem öz kardeşim gibi sevip saydığım ve bu sanalın bana sunduğu en değerli varlık olan Özgür.İnşallah Allah`ın izni ile sen ve tüm sevdiklerim ile beraber nice yıllar geçireceğiz el ele.İyiki varsın canım kardeşim,abim,dostum,arkadaşım ve sırdaşım.                                                         
Hanginiz bozacı, hanginiz şıracıydınız? Kart zamparalar sizi... Sizde sır da çoktur...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

1.Oca.2008 Sal 21:41:52
fiogf49gjkf0d
Doğacak başka bir tarih bulamadın mı sen yer yiyesice... Murat cığım bir yıl daha kartlaştığın için seni kutlasam mı, adına üzülsem mi bilemedim... Ama bütün iyi dileklerim seninle... Doğum günün kutlu olsun...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >HURREM İN ÇIĞLIĞI 1>
  1.Oca.2008 Sal 16:09:48
fiogf49gjkf0d
Harwişim, olayın aslı aşağıda da gayet açık... Bütün bunların tek bir sebebi var, o da Nefertiti... Aşağıdaki linkten anlayacaksın...
KUYU CADISI:)))
<<1...100...103104105106107108109110111112113 114115116117118119120121122123...200...300...400...413>>