ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

20 Mayıs 2024, Pazartesi 21:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Aldatmakmı? Aldatılmakmı?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 14:58:24      Aldatmakmı? Aldatılmakmı?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Çok Acayip Bir Şey Oldu, Diye Adam Arkadaşına Anlatır:
Dün Gece Kapıyı Çaldım, Karanlıkta Açanı Hizmetçi Kız Zannedip Öptüm.. Meğer Karımış .

Eee, Ne Olmuş Yani? Der Beriki.

Daha Ne Olsun Be Adam? Karımı Öperken Karım, Dikkat Et Sevgilim, Kocam Aniden Gelebilir, Diye, Kulağıma Fısıldadı ?

Birde Aile Arasında Faicası Var Mesala Şöle;

Minik Oglan Bahçede Oynarken, Babasinin Arabasiyla Sokaktan Geçip, Ormana Dogru Gittigini Görmüs. Merak Bu Ya. O Da Arabayi İzleyerek Ormana Gitmis.
Bir De Ne Görsün. Babasi İle Teyzesi Arabanin Yaninda Durmus Öpüsüyorlar. Çocuk Bu Ya, Gördügünden Etkilenmis Durumda Kosarak Eve Dönmüs, Nefes Nefese Heyecanli Bir Şekilde Annesine, "Anne, Anne. Biraz Önce Babami Ormanda" Derken Annesi Sözünü Kesmis Ve "Dur Biraz. Nefes Al. Sakinles. Öyle Anlat" Demis.
Oglan Sakinlestikten Sonra Devam Etmis, "Bahçede Oynarken Babamin Arabasiyla Ormana Dogru Gittigini Gördüm. Ben De Ormana Gittim. Orada Babami Teyzemle Öpüsürlerken Gördüm. Bir Süre Sonra Babam Ceketini, Teyzemde Gömlegini Çikardi. Sonra Arabanin Arka Koltuguna Geçtiler".
Anne Çocuga Dönmüs, "Dur Bakalim, Ne Kadar İlginç Bir Öykü Bu. Devamini Anlatma, Sakla. Aksam Yemeginde Babanla Beraberken Bitirirsin. Sen Bu Öyküyü Bitirirken Babanin Suratini Görmek İstiyorum".
Aksam Olmus, Yemege Oturmuslar. Anne Çocuga Dönmüs; "Bu Gün Neler Yaptigini Bize Anlatsana" Demis.
Oglan Baslamis; "Bahçede Oynarken Babamin Arabasiyla Ormana Dogru Gittigini Gördüm. Ben De Ormana Gittim. Orada Babami Teyzemle Öpüsürlerken Gördüm. Bir Süre Sonra Babam Ceketini, Teyzemde Gömlegini Çikardi. Sonra Arabanin Arka Koltuguna Geçtiler. Ardindan Geçen Sene Babam Seyahatteykenn Senin Amcamla Yaptigin Seyden Yaptilar".

Aman Allahım. Evlerden Irak Bir Durum.....

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 15:05:06sohbet oyun linki

1. hikaye cok guzel ama 2.si daha daha guzel.Nedemısler Couktan Al Haberi

Bec abi Bu gulduren paylasım ıcın Tesekkurler...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 15:08:09sohbet oyun linki
 Ahahahhahaahahah... Yavuz hırsız ev sahibi bastırmak istemiş ne var canım bunda?

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 19:40:32sohbet oyun linki

becqu bu ne ? kimin eli kimin cebinde yahu 

allah yardim etsin onlara bu isin icinden cikmak zor

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir