ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Haziran 2024, Perşembe 14:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   **NİYE?**
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IdAdAsKiZiI

IdAdAsKiZiI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2006 Çar 18:07:50      **NİYE?**sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
düşünüyormda dünyadaki her varlıktan daha üstünken bişeylerin stop noktasını bilmiorzz....AÇIZ...birbirimiz e üstün olma isteği nie. nie umarsız egolarımız için birbirimizi üzüyorz yada niee bütün bunlar olurken seyirci kalıyorz herşeye. bana dokunmayan yılan saçmalğını güdüyorz. çokmu cürretkarsınız mutluluk adına yada çokmu önyargılı. hiçmi boğulmuyosunz kendi pisliğinzde yada hiçmi düşünmüyorsnz pisliğinizde boğulanları... artık yaşama amacını evrensel teori haline getiren bilmişlerin yolunu nie doru yol biliorz? nie güçlü zayıfı yener die yola çıkıorz?zayıf olduğunz anlar hiçmi gelmedi?çokmu safsınız yada çokmu içten pazarlıklı? anlamıyorm yada artık anlamak istemiorm. benmi çok düşünceliym insanlara karşı yoksa bu basit dünyanın döngüsünümü şaşırdım. olmıck şeyler adınamı yoruyorm güçsz bedenimiolmıck şeyler içinmi hırpalıyorm bana kalan ufacık aklımı..... yıldızların altında şarkısını sölerkn bile fesat düşünen insanlar varken benmi çok boş konuşuyorm. yoksa sizmi umursamıyosnz hayatı. bi ucundan tutmak bu kadarmı zor. bataklığın içinde gitmek zevkmi verio herbir fikrinize, uzuvunuza....delik deşik vücutlarıyla hala gülen yüzle bakan çocuklara sadece benmi acıyorm yoksa sizmi acımasız güdüleriniz yüzünden karşılarına geçip hatıra niyetine fotoğraflar çektiriyosnz... herbirinizin pis ve vahşet dolu fikirlerini bildiğimz şu dünyada o kadar rahatsınızkii ne dur dien biri var nede içinizdeki vicdan kalıbının yerindeki canii ruh değişebiliyo...2,3 gereksiz kağıdı bile resimlerinizle süsleyen yalaklarınız o kadar körkii herbirinizn bataklığındaki pisliği temizler hale gelmişler. küçük beyinlerinizi kim bu kadar doldurdu kin,nefret,canilik.... boş insan müsfettesini kim koydu önünüze. bu kadar rahatsanız onca bedeni parçalanmış çocuklar önünde, hala kolunda bacağında pisliğinizin izlerini taşıyan insanların karşısında, hayatını söndürdüğünüz binlerce milyonlarca mezar taşı bulunamayan meftalar karşısında bu kadar rahatsanız dvm edin .. bataklığınızda batıp çıkmağa elbet üstünüze basıp kendinide feda etck bir allahın kulu çıkck o zaman napcanz mrk ediorm.................... {kısısel gorusumm kendı yazımdır..alıntı dııL}
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2006 Çar 18:18:33sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
bu soruların muhattabını kınamakla beraber ne demek istediğini anladım veya ben başka şey anladım orası çokta önemli değil  sana şunu söliyiyim eğer bütün bunların olmasını isemiyosan elindende bişi gelmiyosa bize din kültürü öğretmenimizin sölediği şeyi söylemek istiyorum eğer öğretmensen işini en iyi şekilde yap eğer öğrenciysen yine işini en iyi şekilde yap yani her ne yapıyosan mükembel şekilde  yap
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir