ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Haziran 2024, Pazartesi 07:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   CC ÜNLÜLERİNİN GERÇEK KİMLİKLERİ... SİZİN İÇİN TARİHİ ARALADIK:))))
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2006 Çar 19:31:32      CC ÜNLÜLERİNİN GERÇEK KİMLİKLERİ... SİZİN İÇİN TARİHİ ARALADIK:))))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

İnfumum; ünlü matematik alimi, şair, düşünür... Orta Asya da dünyaya geldi... Henüz 4 yaşındayken elma bahçelerinde okka, kile, endazeyi keşfetti... Aşırı zekası babasının gönlünde taht kurmasının nedeni idi... 7 yaşında Farabiye talebe olarak teslim edildi. Uzun yıllar matematik ve cebir üzerine çalışmalar yaptı... Uzunluk ölçüsü, ağırlık ölçüsü ve hacim ölçüsü birimlerini bularak adını dünyaya duyurdu... Son dönemlerde hayatını şiire veren ünlü düşünürün eserleri arasında;
                   Haniyada benim 50 dirhem pırasam,
                   Endazesi 17 ye,
                   90 60 90 vücudum var,
                   Bir mumdur iki mumdur...
Yer almaktadır.

Nefertiti585; Mısır kralı firavun Ramses in eşi nefetiti, 584 kere ölüp, 585 kere dirildiği için adı nefertiti585 olarak anılmaktadır... Yugoslavya da köylü bir ailenin 8. çocuğu olarak dünyaya gelen nefetiti585, Patlıcan tarlalarında sesinin güzelliğiyle keşfedildi... Kaçırılıp Mısır sarayına getirilen nefertiti585, KARA ÇADIR İSMİ TUTAR parçasıyla Mısır kralı Ramses i büyüledi... Hayatına Keops ta Ramses in eşi olarak devam ederken, Ramses in ölümüyle Anadolu ya yerleşti... Aradığı şöhreti bulamayan Kraliçe, Anadolu da emlak alım satımı yapmaya başladı.

Roen; matbanın kurulmasıyla yardım ve destek amaçlı amca oğlu İbrahim Müteferrika nın yanına geldi... İlk yayımlanan gazetede makale ve köşe yazılarıyla halkın ve hükümetin sempatisini kazandı...Kendisi bir devşirme olan İbrahim Müteferrika nın aşırı devşirmelik teklifinden sıkılarak oradan ayrılıp adını Roen olarak değiştirdi... Yazılarına Roen imzasıyla devam ederken Sultan 03CengizCevahir tarafından saray baş mabeynliğine atandı... İlerki yıllarda Hazerfan Ahmed Çelebi ye teyyare hususunda destek verince 4.Murat tarafından Malta ya sürüldü...

Treli A-H-M-E-T Paşa; Dandanakan savaşında Yavuz Sultan Selim in ordularına esir düşen Jolly Jumper, Osmanlı sarayın da ki ilk yerini aşırı iriliği ile tulumbacılara katılarak aldı... Aşırı yoğunluk ve baskıdan bunalarak firar eden JJ Ridaniye ye yerleşti... Ridaniye de kendini Crotch olarak tanıtan JJ Osmanlının Ridaniye seferinde bir kez daha Osmanlıya esir düştü...Bu kez saraya çeşnici başı olarak verildi. Boğazına olan aşırı düşkünlüğü ona sarayı sevdirmeye başlamıştı. Sünnet olarak devşirildi. Adı Treli A-H-M-E-T olarak değiştirlidi. 16. yy da Hürrem sultanın maiyetinde yer aldı. Fakat haremde, harem şartlarının ağırlığı yüzünden saraydan kaçan Treli A-H-M-E-T Paşa, Lokman Hekim in yanında kobay olarak işe başladı... A-bı hayat yani ölümsüzlük suyunu içerek Bu günlere geldi. Kocaeli de ikamet eden Treli A-H-M-E-T Paşa şimdilerde internette surf yaparak zaman geçiriyor...

MYSToRiouSS; asıl adı >Juan Don Parabulamade... 1926 Meksicocity de dünyaya geldi... Gençliği sokaklarda berduşlarla geçen Juan, 1980 yılında Brezilyada bir film setinde keşfedildi... Köle İzaura dizisinde evin şımarık oğlunu oynayarak ün kazandı...  Bu filmde şöhretle gelen ani kararla adını MYSToRiouSS olarak değiştirdi... 1986 Yılında İbrahim Tatlıses ten aldığı, Kara Zindan filminde oynamak üzere Türkiye ye geldi... Film beklenen hasılatı vermeyince yol parası bulup ülkesine dönemeyen MYSToRiouSS yaşamını ayakkkabı boyası yaparak, düğün spikerliği ve gitar çalarak kazanıyor.

Opel61

Opel61 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2006 Çar 21:22:07sohbet oyun linki
Henüz ünlü olamadım ama olunca buraya benimde adımı yazın olurmu :) :) ben tanıtmayayım kendimi Opel deeyim ben size :) :) biliyorum forumu berbat ettim bu arada çok hoş bir topik hürrem sultan thank..

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2006 Çar 22:03:44sohbet oyun linki

Üstüme iylik sağlık kuru iftira bunlar asparagas haber tarih hesabını sorcak sizden hürroşşş ramses le mülaki etmeyin beni diye kaç defa diycem be ya ramses küçülsünde cebime girsin heh:P

HurremSultaan:Kanuni Sultan Suleymanin cariyesidir. osmanli sultanlarinin bir cariye ile evlenmeleri adetlere uygun olmamasina ragmen Kanuni Sultan Süleyman hurrem ile evlenmistir.
cariyeler cocuk dogururusa hurriyetlerini kazanirlardi . hurremde bu sayede hurriyetini kazandi . esirlikten kurtuldu .köle izaura modunda yaşamak ağır gelince olmıycak bu böyle diyip padişahlara kanca atan HurremSultaan ın hayatı zorluklarla geçmiştir.sen git damat ibrahimi idam ettir,üvey çocuklarını öldürt sonra da bir tek çocuğunun bile padişahlığını göreme bu kadarıda fazla diyen HurremSultaan star tv de yayınlanan dizisiyle üne kavuşmuştur gelsin paralar,şan,şöhret derken kendini Chatcity de bulan HurremSultan gecelere gecelere gecelere akalım hadi çoş hayat boş isimli birde albüm yapıp şöhretine şöhret katmıştır.Tişörtleri yok satan HurremSultaan hala aramızda debelenmektedir:)

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2006 Çar 22:07:34sohbet oyun linki
    Güzelim padişah oğlum var Sarı Selim imi unuttun...

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2006 Çar 22:12:23sohbet oyun linki

Sende kocam Akhenaton u unutup Ramses le başgöz ettin kızım ben yüzüne vuruyommu

Dur bi şarkı patlatıyım zeytinyağlı yiyemem aman basmada fistan giyemem aman gelelede karagözlüm geleleeee 

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2006 Çar 22:14:27sohbet oyun linki
 Senin makedon ismin Cansever değilmiydi?

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2006 Çar 22:16:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evet ama herkesin içinde söyleyip teşhir etme bizi ben senin Selma Yeşilelma kod adıyla albüm yaptığını söylüyormuyum?

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2006 Çar 22:26:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
    Bana sadece Gıyaseddin Selma der... Keykubat Gıyaseddin.

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2006 Çar 22:48:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
       Çeri başı değil çingene misin sen? Yeniçeri ağası birde seni hareme almadan neler yaptılar anlatsana?

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2006 Çar 23:31:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bu bilgileri sızdıranları merak ediyorum
CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir