ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 13:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Yeni Editörler Arıyoruz
 <<1234567 891011121314151617...44>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

beyazkus1994

beyazkus1994 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2006 Per 14:07:19sohbet oyun linki
halil :

Arkadaşlar;

Moderatörlük başvurularında tüm başvurular değerlendirilmektedir.Yapılanma dahilinde mevcut kadroda görev alamayan arkadaşlar,güncel değerlendirmeler sonucunda her an kadromuzda yer alabilirler.

Moderatör seçimlerinde başvurular eşit koşullarda değerlendirilir,kadro değişiklikleri söz konusu olduğunda,elimizdeki mevcut başvurulardan yararlanılmaktadır.Yapılanmamız,forum analizlerimiz,kadro değerlendirmelerimiz sürekli güncelliğini korumaktadır ve koruyacaktır.Bu açıdan belirli aralıklarla Moderatör seçimleri olacak dememiz yanlış olur.Her an uygun görülen aday Moderatör kadrosuna seçilebilir.

ben de olacam moderatör

Scorp1oN

Scorp1oN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Tem.2006 Cmt 19:01:44sohbet oyun linki
Yeni Modları İstek Beklioruz....

ela1905papatya

ela1905papatya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Tem.2006 Cmt 19:33:08sohbet oyun linki

benden bişicik olmaz daha başlıkları bile doğru yere açamıyorum

TheBrain

TheBrain resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2006 Pzt 18:10:56sohbet oyun linki

Merhaba

Bende mod olmak istiyorum.Siteyi yeni tanıdım fakat daha önce pekçok forumda modluk yaptım ayrıca kendi forumlarımdada adminlik yaptım.Yaşımın önemi olmadığını düşünüyorum çünkü küçük yaştan beri bilgisayarla ilgileniyorum.Yazılım donanım ve mizah konularında etkili olabileceğimi düşünüyorum.Bu sitede ajan yada mod olmayı çok istiyorum.

Saygılarımla

T h e  © B r @ i n ©

xxangelicxxgirlxx

xxangelicxxgirlxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2006 Sal 13:43:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MERHABA BENDE MOD OLMAK İSTİYORUM  KENDİME BU KONUDA ÇOK GÜVENİYORUM  VE SECİLECEGİME İNANAIYORUM ÖZELİKLEDE BUNU CC DÜZENİ SAGLAMAK İÇİN YAPMAK İSTİYORUM SECERSENİZ SEVİNİRİM...

TEARAWAY

TEARAWAY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2006 Sal 15:19:05sohbet oyun linki

selam aslında yeni sayılırım ben diz üstü bilgisayarımdan gprs üzerinden katılıyorum devamlı seyahat halindeyim memleketimin hemen hemen heryerini gezdim özel ilgi alanlarım müzik kitap tiyatro kültür gezileri fotoğraf çekmek vs gibi şeyler

vaktimin çoğu burada geçiyor ve çeşitli haksızlıklar görüyorum ve seviyesiz konuşmalara şah it oluyorum ve birşey yapamamak beni ortamdan soğutuyorçoğu zaman sırf bu yüzden kendime özel oda aldım oraya çekiliyorum burada güzel bir ortam var ve ben bu ortamın bir parçası olarak işe yarar birşeyler yapabilirsem kendimi gerçekten mutlu hissedicem

LeCman

LeCman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2006 Çar 10:25:47sohbet oyun linki
Tek İsteğim ßu cc ye ßir YarDımım Dokunmasını İsterim Ne oLursa Hazırım ßen !

blacklegand

blacklegand resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2006 Per 01:36:40sohbet oyun linki

moderatör olmak isterim biraz daha aktif olurum zaten baya bi dengesiz var onlara karşı olmak bile bence aranan kriterlerden olmalı

HipHop2006

HipHop2006 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 20:30:13sohbet oyun linki
Ben Mod olabilirim.. Yani Kısacası Kabiliyetim var..

12work

12work resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Tem.2006 Cmt 10:14:10sohbet oyun linki
Beni mod yaparsanız görevimi en iyi şekilde yaparım
CC sohbet icin buraya
 <<1234567 891011121314151617...44>>