ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 15:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Yalnızlık Ne Zaman Dokunur İnsana and *8230;
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Briw

Briw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2006 Pzt 11:42:00      Yalnızlık Ne Zaman Dokunur İnsana and *8230;sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Yalnızlık Ne Zaman Dokunur İnsana…

* Akşam yemeğini yalnız başına yerken birden anlatmak, paylaşmak istediğin binlerce cümle olduğunu ve bu cümlelerin boğazına dizildiğini anladığın an...

* Hastalandığınızda bir tas çorba pişireniniz yoksa, ameliyata girerken cüzdanınızı hastabakıcıya bırakıp hakkını helal et diyorsanız yalnızlığı iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.

* Arkadaşlarla içmek varken, yalnız başına bilgisayarın başında içtiğin an

* İçeriden nefis yemek kokularının gelmediği, hoş geldin oğlum / kızım / sevgilim / arkadaşım şeklinde karşılanmadığın bir eve adim attığında.

* The doorsdan people are strange şarkısı dinlerken şarkının sözlerinin kendinize ne kadar uyduğunu anladığınız anlar.

* Yolda hiçbir yere yetişme gereği olmadan yürürken, birden yavaş yavaş yağmur baslar. kişi alışkanlık olarak adımlarını hızlandırır. sonra hatırlar ki nasılsa görecek, seni umursayan, sırılsıklam olmuş olmana üzülecek, seni seven biri yok. adımları tekrar yavaşlatır, evine yalnız başına aksam yemeğini yemek üzere en uzun yoldan dönerken.

* Gözlerinizden yaş düşerken kendi mendilinizi kendiniz aldığınız an.

* Etrafınızı deli gibi dağıtmanıza rağmen kimselerin size laf söylemediği, kimselerin o dağınıklarınızı toplamadığı anlar. dağınık olmak hoş ama, bu noktada anlaşılan yalnızlık en az o eşyalar kadar dağıtır, toparlanamaz hale getirir insani.

* Sevdiğin şarkıyı senin kadar sevebilecek hiç kimsenin yanında olmadığı an.

* Diğerlerinden olmadığın, biraz daha farklı olduğun için arkadaşlarının seni terk ettiğini anladığın anlar...

* Evde şaşkın bir vaziyette salya sümük ağlarken uzun uzun kimi arasam diye düşündüğünüz ve isteğiniz gibi bir isim bulamadığınız zamanlar

* İstiklalde yalnız başınıza yürüdüğünüz zaman

* İş dönüşü kapıyı anahtarla açıp karanlık eve girdiğinizde "ben geldim" diyecek kimse olmadığında. hatta daha beteri, kimse olmadığını bile bile "ben geldim ulan evim, nasıl geçti günün beyav" dediğinizde. evle, bilgisayarla, televizyonla, puzzle la, müzikle, mutfak penceresiyle, otla bokla yüksek sesle konuştuğunuzda.

* Gece çok geç olmuş sanıp yatarken saatin daha 12 bile olmadığı anlaşılan ve kendi kendine gülerek "tavuk gibi erken mi yatacaksın" denilen an.

* Elektriklerin kesildiği gecelerde daha net hissedilir. ne tv ne de bilgisayar olduğundan minderle ya da kolonya şişesi ile konuşulan anlardır.

* Bir bayram sabahı, ailece yaşayan karşı komşunuzun sizin yalnızlığınıza çare olsun diye istersen gel beraber kahvaltı yapalım çağrısını duyduğunuz an

* Hastayken, nane-limon yapacak, ateşinize bakacak, üzerinizi örtecek ve şefkat gösterecek kimsenin olmadığı anlar.

* Heves edip aldığınız tüm yiyeceklerin en küçük boy olmalarına rağmen bitmeden bayatlayıp atıldığı anlardır. yiyeceği çöpe dökerken başınızı kaldırıp gözlerinizi kısıp, dersiniz: işte bu an o an, anladım..

* Bir elinde sigara diğerinde bira, kucağındaki hemstıira bakıp gülümsediğin anlardır. hatta "hemstırda birazdan sigara dumanından rahatsız olup kaçacak" diye düşündüğün anlardır.

* Evde yaptığınız yemeği tek başına yerken, masaya oturduğunda bir kaç saniyelik sessizliğin olduğu an. sonradan televizyonu açmak zorunda kalabilir insan, sırf yalnızlık hissi veren bu sessizliği bozmak için..

* Evinizde müzik dinlerken sevdiğiniz bir şarkinin çıktığı bir anda, gaza gelip bağıra bağıra şarkıyı söylediğiniz ve iğrenç sesiniz yüzünden kimseden fırça yemeyeceğinizi anlayıp kedere boğulduğunuz andır.

* Güzel bir yemek yaparsın tek başına yerken halıya bir parça dökülür eğilip sorarsın "nasıl güzel olmuş mu?" işte yalnızlığını anladığın an o andır.

* Televizyondaki spiker sunumunu bitirip iyi akşamlar dediğinde "sanada" diye karşılık verme ihtiyacı duyduğun an.

* Yılbaşı akşamı eve gelirken sokaklardaki neşeli kalabalığı izlemek sonrasında boş evde yapacak bir şey bulamamak . ..

* Aziz Nesin sesler adlı şiirinde bu anları çok güzel anlatmıştır. şiiri okuduğunuzda yalnız olduğunuz kafanıza çok güzel dank eder.

Gecenin bir zamanı evine gelince

Kilitte duyuyorsan anahtarın sesini

Anla ki yalnızsın

Elektrik düğmesini çevirince

Çıt diye bir ses duyuyorsan

Anla ki yalnızsın...

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2006 Pzt 11:58:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Her yalnız olduğumu hissettiğimde bu yazıyı okuyup yeterince yalnız olmadığımı anlayıp gülümsicem ((: Güzel bir paylaşım olmuş abisi eline koluna sağlık.

DAMDAKITIFILKEDI

DAMDAKITIFILKEDI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2006 Pzt 12:06:31sohbet oyun linki
MADEM ÖYLE NEDEN GİTMESİNE İZİN VERDİN?

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2006 Pzt 12:18:42sohbet oyun linki
Briw, kesinlikle eline yüreğine sağlık... Bende birşey eklemek istedim; bu insansızlıktan oluşan bir yalnızlık. birçok maddeyi tek tek yaşadım. onun için hepsini hissederek okudum ama birşey varki gün geliyor insanlar doluşuyor etrafınıza ama ne yazık ki artık yalnız ve anlamsızsın... hiçbir yanının törpülenemez onlara uyamaz oldugunu anladıgında; istiklalde sevgilinle dolaşsan da yalnızsın... artık yalnızsın...

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2006 Pzt 12:26:55sohbet oyun linki
Kalabalığın içinde kendini yalnız hissetmek...

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2006 Pzt 12:45:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bırgun hersey bıter. tam yıkıldıgınızı hıssettıgınız an o elınde ıkı kadeh dıgerınde bır sıse kırmızı sarap odaya gırer.ruhunuz bogulur onu gordugunuzde.cunku haklı oldugunu bılıorsunuzdur ama kendınıze bıle bunu ıtıraf edemezsiniz.o gelir yanınızaoturur ve omzunuza basını koyar . ben hep yanındayım der. bundan ınnaılmaz rahatsız olsanızda en cok onun yanında rahat agladınızıı hıssedersınız.canınız yanar.we o sözlerine dewam eder.ben hep yanındaydım.bunu bılıorsunuzdur cunku o en yıkık anlarınızda yada en mutlu anlarınızda biten herseyı hatırlatır ve ekler : ben burdayım. hayır dersınız kabınızza sıgmaz bu sefer degılsın dersınız. o bunları duymaz. ve ekler : boşuna kacıorsun senı ben sevıorum o degıl bana kalacaksın yıne.ruhunda ımzam gozlerınde muhurum saklı.bunun oldugunu bılırsınız ama elinizden bırsey gelmez. sonu gormeye baslarsınız. kapınınz calmamaya  telefonlarınız acılmamaya baslar. derın bır huzursuzluk ve melankoli sizi surukler.ama sonunda o hep elınde ıkı kdaehle dıkılır karsınıza.ve sız sonunda hep onun omzunda aglarsınız.o yalnızlık.. sevdıgım bır adam o.cunku herseye ragmen benı herturlu kabul ettıgını bılıorum.we sonunda ıkı kadehle karsıma dıkılecek olan benı dınleyecek olanda o adam.  adamı sevıyorum.gıtmış gıbı yapıp benımle olması bana huzursuzluk werse de. sanırım cıglıgıma karsılık weren tek yaratık o. onu sevıyorum herseye ragmen , kendıme ragmen... bunu denemelisiniz...

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2006 Pzt 13:50:25sohbet oyun linki
sabaha kadar umut dolu gözlerle uyanık kalmak..
bunu ilk yapan ben değilim evet..
belki önceki
gecelerde yapanlarda var..
ama bilmeliki
insan hep beklenen aynı kişi,
hep uğruna yapayalnız kalınan..
yalnızlık mıdır şu karşımda duran sen..
her an seyretsek bir ışığı
biran bıkkınlık gelmeyecek kapanamayan
gözlerimize...
ne kadar
aydınlık olsada bir yüz
kabrin karanlığını ışıtacak mı..
varlık, burada sahiden ses vermez iken....

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2006 Pzt 14:24:48sohbet oyun linki

herşey bizler icin

ne kadar zaman gecsede silinmeyen izler vardir mutlaka. bazen dalip gözlerimi kisar uzak veya yakinda olmamin ne önemi varki... seni ne kadar sevdigimi sadece benim degil seninde bilmeni cok sey degil sadece ellerini tutmak sevgini avucumun icine döküp icmeyi isterdim. onada yok diyebilirsin,her zamanki gibi gözlerini daha uzaklara kacirmana ne gerek vardiki... ama o kadar seni seviyordumki... derizya küllenmis ates. ne dersen de iste diye kestirip atamiyorum iste. niye diye kendime sorsamda cevabini biliyorum,kendimi sorguluyorum. ben kabahatli degilim desem ne degisecek ki? sevgide gurur,prensip olmazki diyordum,ve hala ayni fikirdeyim:sevginin düsmani tek hasmi,engeli dag gibi gurur,prensiplere bagli olmak... ne gectiki eline. seninle hayaller kurmamismiydik. gökyüzünden mavi atlas kesip ona sarilmayacakmiydik?ne cabuk unuttun,seni bu denli degistiren neydiki. ben senden cok sey istememisdimki... sadece sevgini. ne senin güzelliginde nede senin icin hazirlanan gelecege göz koymustum. sadece ve sadece senin yüregindeki sevgiye ortak olmak istemistim. neydi o güzel günler,bir bahar zamani olmasada,olsun o soguk kisin baslangicinda baslayan sevgi dedigimiz nesnenin tadi hala dudaklarimda. ya sen?sence son ana dek süren beraberligimizin daha üstünde olan örtü neydi?seni ne zaman incitmistimki?gözlerimdeki yaslari arkadaslar görmesinler diye yüzümü overalle kapatmistim,nasil unuturum o günleri. ben senin icin bir hicmiydim?yoksa ben asktan güzüme bürünen karacaligi secemeyecek kadar aptalmiydim. düsüncelerimle satirbasi yapmaktan adeta deliye döndüm. ama seni tüm kalbimle her zaman seviyorum ve sevecegim. ne yazikki bundan senin asla haberin olmayacak.

aziz nesin

JovialJunior

JovialJunior resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2006 Pzt 18:02:39sohbet oyun linki
ellerine kollarına parmaklarına sağlık çok güsel bi  yası olmus

Cuning

Cuning resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.May.2006 Sal 11:30:32sohbet oyun linki

Yaşayan bilir......

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir