ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 22:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   ALT YAZI YAYINLAR HAKKINDA
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Ryujin

Ryujin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2010 Cum 20:34:27sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
HurremSuItaan :
Mesela o listede yer almaya değer birşeyler yapsanız?.. Belki o zaman değişir en popülerler listesi... O liste neye göre güncelleniyor biliyor muydunuz? Şu sıralar orada olmayı hak edecek bir konu var mı sizce?
     şöLe bişey oLurmu acaba HurremSultaan    4 tane  vipLi tipLi  nikim  var    herkeste biLiyor  sence bu popüLerLikmidir  Herkes  beni konusuyor      :DDDDDDDD

SlMONE

SlMONE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2010 Pzr 11:07:17sohbet oyun linki

Arkdaşlar,

Eksik yalnış veyahut kullanıcı olarak karşılaştığınız herhangi bir sorunu burda paylaşıyor olmamız, neden engelleniyor ya da hoşlarına gitmiyor. Bunu birçok kullanıcının yazısında chatcity içerisinde konuşmalarda rastladım. Spiderist sadece bunlardan biriydi. Öncelikle, eleştriyi alternatifleriyle sunmak olumlu bir ilerlemek sağlamak içindir. Hepmiz chatcity seviyoruz. Lakin Hürremcim, değer ya da değmez diye bir kavram ortaya attıysan o zaman bu değer dediğinim ölçütlerini kim standatlaştıracak. Arabanın arakasına oturayım püfürpüfür essin hem yol alsın demek yanlış arkadaşım. Buraya ben dahil sende ve birçok kullanıcı vip, tip, oda... için kısaca para harcıyor o zaman noksan olan şeylerin yazılması rahatsız etmemeli, mesela He he ...  Hııııımmmmmmmmm   diyin :)

Başka bir hususta şudur. Başlığı açalı 4. gün olmuş. Site yazılımcıları ya da adminleri tarafından herhangi bir geri dönüş sağlanmamış. Bürokrasiye mi takıldı Hürremcim. Olur ya sen foruma yazılan içerikleri ve başlıkları kontrol ediyor ve bir süzgeçten geçiriyorsun. Belki kullanıcı olarak bu site de rastladığım "Alt Yazı Bandının İşlevi" konusunda supervisor ına rapor sunar, o da değerlendirir ve en nihayetinde bir değişim yaşanır. Ah Keşke...

yay80

Guaranteed

Guaranteed resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Kas.2010 Cmt 23:13:10sohbet oyun linki
     Sayın SlMONE, şu an alt yazılar ciddi derecede düzenli olarak güncelleşiyor. Sizin gözünüzden kaçmış olması CC yönetiminin alt yazıları güncellemiyor anlamına gelmiyor. Bazı önemli yazılar günlerce kalıyor. Sizin gözünüze de önemli yazılar gelmişse, ve devamlı görüyorsanız kendi kendinize şöyle diyor olabilirsiniz: "Abi ben bu yazıyı daha öncede gördüm" Ayrıca CC yönetimininde bir insan olduğunu unutmayınız. Onlarda yemek yiyiyor, nefes alıyor :)

kemalIL

kemalIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2010 Pzr 00:01:53sohbet oyun linki

allah allah ammada uzatın ya. madem o kadar haber okumak istiyosun yaz googleden oku adamların işi gücü yok senin için o kadar uğraşacaklar. şu milletin saçma sapan istekleri yok mu ya...

SlMONE

SlMONE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2010 Pzr 01:20:20sohbet oyun linki

Beyler relax olun biraz. Yazdıklarınızdan anlaşılan şu ki yazdıklarım anlaşılmamış. Zaten mesleğimde öğretmenlik değil. AB Proje Uzmanlığı. Bu başlık altında anlatılmak istenen şuydu. Chatcity sohbet ekranının alt kısmında bulunan hareketli yazıların bir kısmı güncel flash bilgilere haberlere yer verilmekte. Bu başlıklar sohbet esnasında sadece CHAT te değil ekrana bir bütün olarak bakanın ilgisini çekecebilecek yazılar ve başlıklardır. Misal " Deprem 5.7 şiddetinde 1200 kişi hayatını kaybetti" bu başlık benim için CHAT te yazılandan daha dikkat çekicidir. Onun güncel olup olmaması önemli değil. Konu olan başlığın benim ilgimi çekmesi ve ben ona tıkladığımda o başlığa dair en ufak açıklayıcı metne ulaşamıyor olmamdır.  Ekranın sağ alt köşesinde GAZETELER bölümü oluşturulmuş. Ona tıkladığında sadece gazetelerin ana başlıkların yer alıdığı görsel resimler konulmuş. Yahu! tabiki ben haber okumak istesem internette gani.... ganiiii gani sayfa var. Lakin, mademki CHAT yaparken bu tip hareketli yazılarla insanların ilgileri çekmek isteniyor ve gözlerini yoruyorlar hareketli yazılarla o zaman o gereksiz ayrıntıları kaldırsınlar. Amaç zaten o panele parayla yazı yazdırmak :D Eh işte bende SAF Chatcity nin ekmeğine bal sürdüm. :D

yay80

alsalsa

alsalsa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2010 Pzt 12:42:07sohbet oyun linki

ab proje uzmanı

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir