ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 06:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   ALLAH BELANIZI VERSİN iSRAİL
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2010 Cum 16:25:39sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

·hudes· bahsettiğin kapasite düşündüklerini kendi sözleriyle ifade etmeyi de kapsıyor mu ? Sanki kapsamıyor da ondan sağdan soldan bulduğun yazıları kopyalayıp yapıştırıyorsun.

İHH`nın Gazzeye gitmede tek amacı yardım değildi. Bu ambargoyu delmekti bir amacıda. Burada Fettullah Gülenin açıklamalarından esinlenerek mi yoksa kendi düşünceleri mi bilemediğim arkadaşlarımız " Amaç yardımsa İsrail buyrun gelin dedi " demeye getirdiler. Bilginiz olsun diye söylüyorum İsrail böyle bir beyanı sadece operasyonu yapmadan önce anonsla yaptı. Kaldı ki kendi sınırları içinde olmayan bir bölgeye ne bölgesi bildiğiniz devlet işte bağımsızlık mücadelesi veren bir devlete yardım götürüyor. Yardımlar insani değil de askeri mühimmat bile olsa İsraili enterese etmez. Ki malzemeler tamamen insani malzemeler. İsrailin karasularına girmeden gemiler Gazzeye girecekti. İsrail bizim ülkemize ait olan gemiye saldırdı.Bu konuda haberleri takip edenler biliyorlardır saldırı taciz ateşleriyle başladı. Yani sapanla kendilerini savunmadan önce bizimkiler ( evet bizimkiler zoruna gitmesin onlar bu ülkenin evlatları ) onlar çoktan sahte mermilerle de olsa ateşe başlamışlardı. Gemiye inmeden o mermiler de çoktan gerçekleriyle değişti. Gemiye indiklerinde şuursuzca ateşe başladılar. Heralde kendilerini Gazzede sanmışlardı. Ama yok kendilerine atılan misketlere karşılık gemiyi bombalamadılar haksızlık etmiyelim. Neyse bunlar gemiye inince bizimkiler kendilerince kendilerini korumaya çalışıp direnmişler. Vay senmisin direnen. Kafasına sık hemen 4 kurşun. Bizim polislerde örnek alsınlar. Kendilerine taşlarla sopalarla zaman zaman molotoflarla direnen göstericilerin kafasına sıksın. Böyle müdahale etsin. Direk orada kessin cezasını. Bak kafasına sıksın haa. Koluna bacağına felan değil. Yoksa ölmezler. Ne de olsa kendilerine direnmişler. Bi de kendi vatandaşları hesap vermezlerde kimseye. Pardon ya İsraile zaten şimdi kim hesap soruyorki zaten. Baksana kendi vatandaşlarımız bile "gemidekiler ölümü haketmiş"e getiriyor.

Yazık diyorum sadece yazık. Bi tarafta bu saldırıdan bütün yahudileri sorumlu tutan, diğer tarafta İsraili haklı gören vatandaşlarım. Size YAZIK.

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2010 Cmt 02:32:24sohbet oyun linki
dekmannnn :

Dini bilgiler konusunda zayıf kişilerin yorumunu gördükçe kahroluyorum.

Kur`an-ı Kerim haricindeki tüm kitapların aslı bozulmuştur.Siz nasıl ilk kelimesinin doğru olduğunu söyleyebilirisiniz peki?

Hadi doğrudur diyelim,milyonlarca soydaşı ölmüş bir toplumun sanki Hitlerin yaptıklarına nispet olsun gibi Filistin halkına böyle muamele etmesi tezat değil mi? Benim milyonlarca vatandaşım öldü,bende müslümanları katlederim demesini mi alkışlayacaksınız sizde?

Türkiyedeki hiçkimsenin Türk vatandaşı olan Yahudilerle işi de yok aynı zamanda.O gemide Yahudi din görevlileri,İsrail vatandaşlarıda vardı.Bu halk bunu biliyor.O gemide sadece kafasına dört kurşun yemiş 19 yaşındaki bir gencin ve ailesinin yaşadıklarını nasıl olurda Türkiyede yaşayan Yahudilerin korkusuyla eşleştirmeye çalışırsınız?

Yahudiler korkuyor diye ben lafımı söylemekten,tepkimi göstermekten korkmam arkadaş ! 

Adolf Hitler 6 milyon yahudiyi öldürmüş.Banane yahu banane? Neyi savunuyorsunuz siz kimin arkasına geçiyorsunuz?

Benim ülkemde hergün şehit haberi var,bu ülke kurulmaya başladığından bu zamana kadar milyonlarca insanım ölmüş onun  hesabını sorsanıza.

Gemiye inen askere saldıranlarda kabahat yokmuymuş? Yok ya???

-Ben uluslararası açık sulardayım,
-Ben yardım taşıyorum,
-Ben sivilim,
-Beni koruyacak tek bir güç yok güvenlik gücü sıfatında,

Sen gel savaştaymış gibi tam tesisatlı komandolarınla botlarınla helikopterlerinle benim gemime asker indir. Yok ya???

Nerde yaşıyorsun arkadaşım sen? Sen neye hizmet ediyorsun? Kimi savunuyorsun?

İsrailin o gemiye haksızca müdahalesi ve müdahalesinin altındaki sebep bu kadar barizken nasıl kendini sandalyeyle korumaya çalışan sivillerin haksızlığından bahsedilebilir?

Yapılanı birçok devlet ve devlet görevlisi kınamasına rağmen,hristiyanı,ateisti hatta yahudiler bile bu durumun sorumlusunu ve suçlusunu İsrail olarak kabul etmişken,Türk olup böyle futursuzca saçmalayanları görünce çok üzülüyorum çok...

Nonstopdance2

Nonstopdance2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2010 Cmt 11:33:28sohbet oyun linki

mesala dün gece 02:00da şemdinlide 8 asker şehit edilmiş 14 asker yaralanmış şimdi filistin için kıyamet koparan TÜRKLÜKTEN bihaberler ümetçi düşüncedikler neden bu şehit olan askerler için toplanamaz ben 26 yaşındayım şu ana kadar vefat eden askerler için toplanıldığını görmedim ama arap araplar için kıyameti koparırlar

çünkü milli terbiye almamışlar yazık işte ne halere geldi bu ülke

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2010 Cmt 14:03:13sohbet oyun linki
Milyonlarca masum insanı kadın, çocuk, bebek demeden sırf yahudi oldukları için öldüren kişiyi nasıl bu şekilde översiniz! Kaldı ki o kadar ölen kişiler arasında dinlerini kendileri mi seçmişti! Sapla samanı ayıramayan kişilikler nasıl da belli ediyor kendini! İsrail`i savunan da, İsrail` e karşı Hitler i bir katili öven de aynı kefededir. Sizin adaletinizin ne İsrail `den ne de Hitlerden farkı yok. Ön yargısız düşündüğümüzde Filistin`e giden bir insani yardım var ve bu yardım konvoyuna ULUSLARARASI karasularında bir müdahele var ve vefat eden insanlar var. Bütün Türkiye ayaklanıyor sonucunda. İsrail`i kınıyoruz bayrak yakıyoruz. Şehit diyoruz gidenlere. Dünya da yapılan haksızlıklara karşı tabii ki sessiz kalamayız. Sesimiz çıkmalı. Birleşmeli bir olmalı. Ama bakıyoruz ki içimizdeki tamamen nefret. Geçtik, çok merak ediyorum dün gece basılan karakolda 10 u geçen tam anlamıyla ŞEHİT kabul ettiğimiz insanlar için cenaze namazları hariç BİR OLABİLİYOR MUYUZ? BİR kökü ermeni olan  TÜRK VATANDAŞI öldürülüyor, tüm Türkiye hepimiz Ermeniyiz diyor, Ama bu kadar Şehidimize karşı tek yürek olamıyor. Bu mudur sizin adaletiniz. Gelmişsiniz HİTLERi burada övüyorsunuz. Yazıklar olsun size. Faşist olmayı iyi birşey mi zannediyorsunuz. Hitler ve İsrail ne farkı var arada! Birisi Yahudilere birisi Müslümanlara. Ne farkı var. Sonuçta ölenlerin yüzde 99 u masum insanlar! Yazıklar olsun!

wsirine

wsirine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2010 Çar 23:39:38sohbet oyun linki
Nerdesiniz?..
Bekir Coşkun 20 Haziran 2010 Pazar,  

FİLİSTİN için yırtındınız da...
Şimdi niçin ortalıkta yoksunuz?..
Niçin sesiniz çıkmıyor?..
Niçin televizyonları çağırıp iki parmağınızı birden sallamıyorsunuz?.. Niçin dünyayı ayağa kaldırmıyorsunuz?..
Nerdesiniz?..

*

Dün kadın okurum, attığı e-mail’de “Yaban güvercinlerini vurdular yine” diyordu...
Her şartta Mavi Marmara gemisinde ölenlerden kat be kat fazla gelen ilk  haberlere  göre vurulan Mehmetçiklerin sayısı...
Tabii ki onlara da yanmıştı yüreği, vicdanı olan herkes gibi... Ama yaban güvercinleri; bir pis siyasi planın, gemiye doldurulmuş kurbanları olarak ölmediler...

Ya da Filistin toprakları için...
Onlar; yurt topraklarını beklerken, Türkiye rahat uyusun diye, o gece karanlığında vatanları için canlarını verdiler...

*

İyi ama niçin o yeşil bayraklı kalabalıklar Kızılay’a-Taksim’e çıkıp bağırmıyorlar?..
Niçin yurdun dört bir yanında aynı anda mitingler başlamıyor?..
Niçin dinci yazarlar megafonları alıp tepinmiyorlar?..
Niçin toplu gıyabi namazlar kılınmıyor?..
Niçin sesi çıkmıyor mollanın?..

*

Niçin “Dünyayı başlarına yıkarız” diye parmağını dört bir yana sallamıyor ve acele hastanelere koşmuyor Başbakan?..
Hani “van minüt” mü ne?..
Bülent Arınç niçin televizyona çıkıp ağlamıyor?..

Dün “Genelkurmay’dan açıklama bekliyorum” diyebilen TBMM Başkanı, niçin o açıklamayı “açılım”ın mimarı Başbakan’dan isteyemiyor?..
O iktidar milletvekilleri niçin gözlerini sile sile koşup birer çılgına dönmüyorlar?..
Niçin acil kriz toplantıları yapılmıyor?..
Niçin belediye otobüsleri, şehirlerin meydanlarına sembolik “cihat” için  bedava insan taşımıyorlar?..

Nerdesiniz?...
Nerde?..

Kalemine yüreğine sağlık Bekir Çoşkun ..

Sanki bu yazı bu  sayfa için yazılmış  evtt nerdesinizzz?Allah ülkemizi,milletimizi ve devletimizi bütün belalardan  korusun..

CcTiMcC

CcTiMcC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2010 Cum 00:00:55sohbet oyun linki
·Nonstopdance2· :

mesala dün gece 02:00da şemdinlide 8 asker şehit edilmiş 14 asker yaralanmış şimdi filistin için kıyamet koparan TÜRKLÜKTEN bihaberler ümetçi düşüncedikler neden bu şehit olan askerler için toplanamaz ben 26 yaşındayım şu ana kadar vefat eden askerler için toplanıldığını görmedim ama arap araplar için kıyameti koparırlar

çünkü milli terbiye almamışlar yazık işte ne halere geldi bu ülke

katılıyorum sonuna kadarrrrrrr

CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir