ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 07:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   İdrar sonrası titreme (Erkekler)
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2009 Çar 23:01:32      İdrar sonrası titreme (Erkekler)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
     Daha önce hiç merak ettiniz mi bilmiyorum ama ben merak ettim.Her erkeğin başına bu olay gelmiştir hemde her idrar sırasında.

İdrarın vücuttan atılımı esnasında  vücut bi gerilir. sonra yavaş yavaş tüyler diken diken olur. akabinde bi taraflarınız kaşınız ve daha fazla dayanamazsınız ve bir titremeyle sanki ruhani bir boşalma yaşarsınız. işte yaşanan budur.

Bu kısım yalnızca erkekleri ilgilendiriyor....

Erkeklerde idrar boşaltımı sonrası titreme, oldukça seyrek görülen bir refleks. Sıklıkla idrarın çok fazla olduğu ya da idrarın uzun süre tutulması gerektiği, yani idrar kesesinin fazla basınca maruz kaldığı durumlar sonrasında tuvalete gidildiğinde yaşanıyor.

Otonom sinir sistemi, simpatik ve parasimpatik olarak adlandırılan ve etkileri birbirlerine ters olan iki alt sistemde inceleniyor. Simpatik sinir sistemi, sıklıkla heyecan ve stres altında çalışıyor ve etkilerinin arasında da idrar kesesinin rahat, idrar kanalınınsa kasılmış olarak tutulması bulunuyor. İdrar kanalının genişletilmesi ve idrar kesesinin kasılması sonucu tuvalet ihtiyacının giderilmesiyse, rahatlama durumunda devreye giren parasimpatik sinir sisteminin işlevi. İdrarın uzun süre tutulması gibi stres yaratıcı bir durum sonrasında parasimpatik sinir sistemi sonunda devreye sokulabildiğinde, kateşolamin adı verilen rahatlatıcı hormonların (dopamin, epinefrin, vb) salgılanması ve kan akışının o bölgedeki anlık hızlanışı, büyük olasılıkla bu titremelerin esas nedeni.

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2009 Çar 23:27:31sohbet oyun linki

Değişik konularla bizleri şaşırtan istemi1016, bu sefer de bir soruna değinmiş. Kimbilir belki tepki alacak, belki alkışlanacak böyle bir konu açtığı için. Ama şu var ki istemeden de olsa tabu olarak kabul edilen konulardan birini bizlerle paylaşarak değişik bir açı yakalamış kendine göre.

Şahsi fikrime gelince; kırk yıl bile düşünsem böyle bir konuyu araştırmak aklıma gelmezdi benim. Hadi araştırdım diyelim forumda paylaşmazdım. Titrediğimden değil, bu kadar merak edilecek bir durum olmadığını düşünmemden ötürü. Neyse...

Burada verilen bilgilerden yola çıkarak birkaç sonuca ulaşabiliriz:

1- istemi1016 titriyor,

2- Birtakım biyolojik nedenlerden dolayı titreme yaşanıyormuş,

3- Her ne kadar "her erkek ve her defasında" dense bile yazıda, kaynak göremediğim için ve daha da önemlisi tecrübelerime dayanarak bunun yanlış bilgi olduğunu demesem ayıp olur.

Her neyse... Değişik bir başlık, ne diyeyim ki daha...

Not: Ben titremiyorum ve titreyenleri de kınıyorum başta Azer Bülbül olmak üzere...  Çok mahrem bir konu sanki bu.

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2009 Per 00:44:10sohbet oyun linki
·HoKKaBaZ· :

Değişik konularla bizleri şaşırtan istemi1016, bu sefer de bir soruna değinmiş. Kimbilir belki tepki alacak, belki alkışlanacak böyle bir konu açtığı için. Ama şu var ki istemeden de olsa tabu olarak kabul edilen konulardan birini bizlerle paylaşarak değişik bir açı yakalamış kendine göre.

Şahsi fikrime gelince; kırk yıl bile düşünsem böyle bir konuyu araştırmak aklıma gelmezdi benim. Hadi araştırdım diyelim forumda paylaşmazdım. Titrediğimden değil, bu kadar merak edilecek bir durum olmadığını düşünmemden ötürü. Neyse...

1- istemi1016 titriyor,

3- Her ne kadar "her erkek ve her defasında" dense bile yazıda, kaynak göremediğim için ve daha da önemlisi tecrübelerime dayanarak bunun yanlış bilgi olduğunu demesem ayıp olur.

Not: Ben titremiyorum ve titreyenleri de kınıyorum başta Azer Bülbül olmak üzere...  Çok mahrem bir konu sanki bu.

SİZ TİTREMİYORMUSUNUZ ACAYİP YOKSA SİZ ERKEK DEĞİLMİSİNİZ VAKKO

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2009 Per 00:56:25sohbet oyun linki
IDIO :
·HoKKaBaZ· :

Bir şüphen mi var?

Not: Zaten düzgün bir şekilde cevap yazan çıksa şaşardım... Beni şaşırtmadığın için sağol.

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2009 Per 12:10:53sohbet oyun linki

·HoKKaBaZ·

·HoKKaBaZ· resimleri

23.Ara.2009 Çar 23:27:31

1- istemi1016 titriyor,

Bu olay tamamen biolojik bir olgudur ve o kadar da doğaldır. Sana olmaya bilir doğrudur.Fakar birçok erkek bunu yaşamıştır.Forumda paylaşmaya gelince de bir mahsur göremiyorum.Çünkü ortada sexüel bir olay yok.Tabii ki yanlış olan bişeyler vardır.Bu yanlışları eleştirmen benim gelişmemi sağlar.
Eleştirin ve paylaşımın için teşekkürler...

CNBC

CNBC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2009 Per 13:12:42sohbet oyun linki
IDIO :
·HoKKaBaZ· :

1- istemi1016 titriyor,

Öncelikle şunu belirteyim çok komik bir başlık olmuş.Şimdi bu titreme olayını anlamadım kimler titriyor işerken parmak kaldırsın!

Şimdi IDIO sen titriyorsun öylemi? demek ki sen erkeksinyalnız konuyu paylaşan arkadaşın paylaştığı yazıda şöyle bir paragraf var ki göz ardı edemeyeceğim;

Erkeklerde idrar boşaltımı sonrası titreme, oldukça seyrek görülen bir refleks. Sıklıkla idrarın çok fazla olduğu ya da idrarın uzun süre tutulması gerektiği, yani idrar kesesinin fazla basınca maruz kaldığı durumlar sonrasında tuvalete gidildiğinde yaşanıyor.

Yani bu sürekli olan bir durum değil herkese olacak diye birşeyde yok demekki neymiş idrarınızı tutmayacakmışsınız idrar kesenizi basınca maruz bırakmayacakmışsınız

Not:IDIO sen çişini tut ve titremeye devam...

CCRAMBO

CCRAMBO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2009 Per 14:59:11sohbet oyun linki

Şöle Özetlesek Olarmı

NE KADAR SALLARSAN SALLA DONA DÜŞER SON DAMLA

IIISAranTuLAIII

IIISAranTuLAIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2009 Per 18:34:23sohbet oyun linki

CCRAMBO

CCRAMBO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ara.2009 Cum 13:55:47sohbet oyun linki
Yeğen erkekler için yazıyor görmüyormusun utanmas arlanmas

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ara.2009 Cum 14:48:40sohbet oyun linki
·CCRAMBO· :

Şöle Özetlesek Olarmı

NE KADAR SALLARSAN SALLA DONA DÜŞER SON DAMLA

Öle değil ne kadar sallarsan salla donda kalır son damla (bu arada ben titriyorum) :)

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir