ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

2 Haziran 2024, Pazar 11:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Fıkralar
forum sohbet oyun basliklari
   Trabzon Elektrik Idaresine Dalmış
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2009 Pzt 13:30:15      Trabzon Elektrik Idaresine Dalmışsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Temel akşam eve gelmiş Fadime boynuna sarılarak karşılamış onu.

"Temel"um harika bir haberim var. Bir ay geciktim. Herhalde bir bebeğimiz olacak, Doktor bu sabah test yaptı. Sonucunu alana kadar lütfen kimseye söylemeyelim!" demiş heyecanla.

Ertesi sabah Trabzon Elektrik idaresinden bir görevli son faturayı ödemedikleri için kapıyı çalmış:

"Siz Fadime misiniz? Biliyor musunuz bir aylık gecikmeniz var."

"Bir aylık gecikmem olduğunu siz nereden biliyorsunuz?" demiş Fadime hayretle.

"Bu dosyalarımızda açıkça görünüyor."

"Ne? Dosyalarınızda mı?"

"Kesinlikle!"

"Beyefendi, bu gece eşimle bu konuyu görüşürüm!" demiş.

Fadime korkuyla ve akşam olanı biteni Temel"e anlatmış. Temel ertesi sabah kızgın bir boğa gibi Trabzon Elektrik idaresine dalmış:

"Neler oluyor burada? Karim bir dosyadan bahsetti. Aylık gecikmesi ile ilgili!" diye bağırmış Temel.

"Sakin olun. Ciddi birşey değil!" demiş memur. "Bu gecikme için bize borçlusunuz!"

"Size borçlu muyum? Ya ödemezsem?"

"O zaman sizinkini kesmek zorunda kalacağız!"

"Ama o zaman Fadime ne yapacak?"

"Bilmiyorum!" demiş memur. "Hanımefendi artik mumla falan idare eder...

MveTveP

MveTveP resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2009 Pzt 14:54:32sohbet oyun linki

Çok güzel  birde ben anlatabilirmiyim

Temel otelin birinin odasında kara kara düşünüyor.. `Ulan` diyor, "Ben aşağıdan içki isterken laz olduğum anlaşılır mı acaba?" Geçiyor aynanın karşısına ve prova yapıyor. "Bana bir fvisku.. yok böyle anlarlar".. "Bana bir rakı, yok" diyor "böyle de anlarlar". "Bana bir bira.. tamam" diyor "böyle iyi.. anlamazlar". Ve aşağıya iniyor. Masaya dirseklerini dayıyor ve sesleniyor: - "Barmen bana bir bira". Barmen Temel`i biraz süzdükten sonra soruyor: - "Birader sen laz mısın?" Temel: "uuuy nasil anladın" diyor: - "Burası resepsiyon bar karşıda.."

MveTveP

MveTveP resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2009 Pzt 15:01:59sohbet oyun linki

Temel ile Dursun iki katlı otobüsle seyahat ediyordu. Üst kattaki Temel bir ara cep telefonunu çıkardı ve alt kattaki Dursun`u aradı: - "Tursun, orada durum nasıl?" - "Hüç... Bizim şoför uyumuş, otobüs öylece gidiyor." Temel: - "O da bir şey mi? Bizim katta hiç şoför yok. Otobüs şoförsüz gidiyor."

perseusneptunus

perseusneptunus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2009 Pzt 19:44:20sohbet oyun linki

temel fadime ile  evlenir gerdek gecesinde  fadimenin başka  erkeklere heveslenmesine engel  olma  açısından   der ki...

- bak fadime bu gördüğün organdan  dünyada sadece bende var başka  kimsede yok

fadime  bu  organın  ne güzel bir  şey  olduğunu düşünerek  çok  mutlu olur... fakat  bir gün  dursun  bir  punduna getirir ve  fadimeyle halvet  olurlar ... temel  akşam  eve  gelince  fadime  temele  çıkışır

- ula  temel hani bu  organdan  sadece  sende  vardı .. aynısından  tursundada var

-uyy fadime  doğrudur bende  iki tane varidu arkadaşım diye  birini  tursuna  vermişidum

fadime  tekrar çıkışır

- a benum  salak  uşağum neden  iyisini ona  verdun de kötüsünü  kendune bıraktun

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2009 Pzt 21:06:55sohbet oyun linki

Ellerinize Sağlık          

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eki.2009 Sal 00:30:20sohbet oyun linki
Teşekkürler arkadaşlar sağolun
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir