ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

11 Mayıs 2024, Cumartesi 10:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   En Yüksek IQ Sahipleri
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2009 Çar 13:35:46      En Yüksek IQ Sahiplerisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bugüne kadar ölçülmüş en yüksek IQ`ya sahip: Tam 228...
Yani Einstein`ı, Newton`u, Kasparov`u geride bırakıyor.

Amerikalı Marilyn vos Savant, dünyanın gelmiş geçmiş en zeki insanı olarak Guinness Rekorlar Kitabı’nda yer alıyor. IQ’su ise, bugüne kadar ölçülen en yüksek seviyede, tamı tamına 228

EİNSTEIN`DAN ÇOK FAZLA

Zeki insan denildiğinde akla Alman bilimadamı Albert Einstein geliyor. Ancak biri var ki, IQ’su ile neredeyse Einstein’ı, yanında ilkokul öğrencisi durumuna sokuyor. Adı, Marilyn vos Savant. Bugüne kadar hesaplanan en yüksek IQ seviyesine sahip olan 62 yaşındaki Amerikalı kadın bir süre dünya çapında şöhretin tadını çıkardıktan sonra, şimdi zekasını başkalarının hizmetine veriyor.

İŞTE DÜNYANIN DİĞER ZEKİ İNSANLARI

Koreli fizikçi Kim Ung-yong / 210
İngiliz fizikçi Isaac Newton / 190
Fransız yazar ve filozof Voltaire / 190
Rus Dünya Satranç Şampiyonu Garry Kasparov / 190
İtalyan bilimadamı ve sanatçı Leonardo Da Vinci / 180
İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu / 180
Alman müzisyen Johann Wolfgang von Goethe / 179
Alman teolog Martin Luther / 170
İtalyan astronom Galileo Galilei / 165
Alman müzisyen Ludwig van Beethoven / 165
Alman fizikçi Albert Einstein / 160
İngiliz fizikçi Stephen W. Hawking / 160
Amerikalı aktris Sharon Stone / 154
İngiliz doğa tarihçisi Charles Darwin / 153

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2009 Çar 13:53:24sohbet oyun linki

(((:

Manolya sen olmasan beni kim neselendirecek bilmiyorum.. Allah`ta seni guldursun..

Bir gün doktorlar, tımarhanede yaptıkları araştırmada en akıllı deliyi seçeceklermiş. Bir gün delilerden biri bahçede bulunan havuza düşmüş ve boğulmak üzereymiş. Delilerden biri havuza düşen arkadaşını kurtarmaya çalışmış. Bunu gören doktorlar arkadaşını kurtaran deliyi yanlarına çağırmışlar ve "seni en akıllı seçiyoruz" demişler. Doktorlardan biri: "Peki kurtardığın arkadaşını çağır da sana teşekkür etsin" demiş. Deli: "Gelemez ki!" Doktor: "Neden gelemezmiş?" Deli: "Çünkü kuruması için onu astım!"

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2009 Çar 14:31:08sohbet oyun linki

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2009 Çar 18:26:49sohbet oyun linki

IQ`na hayran kaldim manolya (bu hayran kalisim senin yukaridaki yoruma cevaben koydugun resimden kaynakli..) kim tutar seni

Bu zekanin kiymetini bir ben birde gurcu bilmiyoruz galiba

bak bu site`nin mesaj veya baslik silmeyi bir marifet sanan gorevlisi  bile senin IQ`na saygi duyuyor...

sen basligi aciyorsun iki gun kimse kilini kipirdatmiyorken ben bir yorum yaziyorum ve senin yazdigim soruya cevap veremeyecek IQ`nu bilen "ZAT" basligi komple silmek gibi yuksek bir IQ ile hareket ediyor.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir