ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Haziran 2024, Perşembe 20:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Allahıma Şükür Sacı Gözükmemiş....
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2009 Pzt 07:18:49sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Siz kapalıları ne olarak görüyorsunuz öcümü  neyzen teyfiği alkışlayın kimi alkışlıyorsunuzki bi alkışladığınızı bilin

Atatürk dil uzatmak Allah aşkı için bir kütüphaneye gidin ve bakın  Çanakkalede  Kurtuluş savaşında veya diğerlerinde cephane taşıyan, çoçuğunu bu vatana kurban etmek için kınalayan, Atalarınıza  geçmişinize bir bakın sizi kurtaran insanlara,bir bakın başı kapalı kişilerdi......3 -5 resimle böle olmaz bayanlar baylar. Polis rüşver alıyor hepsimi kötü  yapmayın bu konu kusura bakmayın ama saçma bir başlık olmuş cheron üzüldüm samimi kapalılar adına. mutlaka çürük elma vardır misyoner oyunları bunlar.

Şiire gelince sarhoşken geçsin helal derim, Atatürkü böle konuya alet edip kandıracak sözde... yanarım  sıkışınca Atatürk diyenler değilmi  hep milleti bu hale getiren...biraz vakit ayırın tv lerde cami önlerindeki programlara bakın kapalı ve açık yanyana kol kola veya gezdiğiniz caddelerde bakın açık kapalı arasında sorunmu var bırakın bu işleri.

Hata insana mahsuz birşey her insan hata yapar belki bunlarda hata belki bu fotolar montaj  bilemeyiz....ben seçim zamanında Ankarada Para verilip çarşaf giydirilen ve bara gönderilen  kadınlar gördüm. birde burdan bakın yoksulluk parasızlık neler yaptırır insana, ben şimdi kapalıları karalamak adına üç kuruş para vereceğim, birilerini tutacağım poz verdirip alın kapalı diyeceğim çok kolay bunlar. gülünç olmayın ecdadınıza bakın fazla değil 1-2 kuşak arkanız kapalıydı aslını imkar eden zaten birmiştir.

a-birde şu konu var  anne baba baskısı ile kapanan kızlar arkadaşlar objektif olun ben bir söze inanırım

her kapalı namuslu her açık namussuz değildir...

Ancak kapalımı açıkmı farketmez ben saygı duyarım kim nederse desin ben açıkça sölemektende çekinmem. Ben Allahın katibi değilim yargılayamam kimse kimseyi yargılayamaz,,, zamanı gelince samimi veya değil onu soracak Yaradan.

....İnsanı ve Yaradılan herşeyi severim, beni Yaradan Yarattığı için !!!

TuaL

TuaL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2009 Pzt 07:28:36sohbet oyun linki

"Şüpheliyi bırak, şüphe vermeyene bak. Zira gönül, (sözde ve işde) doğrudan huzur, yalandan kuşku duyar"

Tirmizî, Kıyâmet 60

Sözle çıkarılan fitne, kılıçla çıkarılan fitne gibidir. Yalan söylemek, iftira etmek ile çıkarılan fitne, kılıçla çıkarılan fitneden de kötüdür                                   ibni Mace

nooli

nooli resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2009 Pzt 08:34:34sohbet oyun linki

Benim dokundurma tarbiriyle yazdığım cevap yazılarını Silen forum yada site yöneticisi , Hangi kıstaslara göre değerlendirme yapıyorsunuzki bu alanen küfür ve hakaret içeren şiir li içeriği kaldırmıyorsunuz.!

Şimdi bende cevap yazıyorum NEYZEN TEVFİK `e ve Onun gibilere siliniz lütfen bunuda !

Behey ****Allah` ile arana kim girmişki konuşursun.

Orucu bize değil yaradana hesap verirsin

Müslümanım diyorsan ağızda dilde.

Müslüman bacımın örtüsü neden batmakta gözüne !

Rakı şarap içe içe ***** sana içme diyenmi oldu !

Rakıyıda şarabıda içsen banane.!

Sarhoş kafayla biraz zor gelirsin köprüye.

Eşek cennetine bileti  ; çoktan almışsın Neyzen **** :D

Esir kende yapılır ibadet !, İbadet hayatın her lahzasında dadır.

Yatıp kalkıp Rabbimize ve Atalarımıza herzaman dua ederiz.

Sizin gibi ***** baş açık*** açıklığı  sadece Atatürkün mirası sanar,

Sizin gibiler yüzünden Dinini bi hayli öğrenemedi bu millet.

İşgalde savaşan biziz , Yunana Fransıza dersini verende biziz.

Atatürk`e hangi vatan evladı uzatırki dil ! ?

Soyumuz da sopumuzda Belli çokşükür.

Sizingibilerin düşüp kaltığının sayısı tutarsız.

nooli

nooli resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2009 Pzt 10:34:07sohbet oyun linki

Ne güzel sansürlüyorsunuz öle !

Peh zihniyete bakarmısın

Benim küfürbazım iyi :D sizinkisi kötü

Çok güzel teprikler sy site yöneticisi aynen devaaam.

xxlbabygirll

xxlbabygirll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2009 Pzt 10:56:41sohbet oyun linki
·cheron· :

·xxlbabygirll· :
cheron seni facebooktaki gruplara bekleriz..Orada bu şekilde fotoğraf ekleyen çok ateistler var onlara yardımcı ol

ßen ataist degilim arkadasım ancak böle olmaktansa ateist olmayı yeğlerim

Vay be gerçekten güzel anlamışsınız.Cheron ben sana ateistsin demek isteseydim hiç çekinmeden derdim buna emin ol  Ama benim dinimde ateisti bırak kafire bile kafir denilmeyeceğini öğretti şayet islamı az da olsa bilen bir kişi bunu da bilir.

Ayrıca böyle olmaktansa ateist olmayı yeğlerim demişsin MÜSLÜMAN mısın sen kardeşim ! Bunu hangi akıl ile söylüyebiliyorsun ? Allah seni affetsin…Dinime küfreden Müslüman olsa diye bir laf vardır bilirsin sende ;)

Ve gelelim meşhur facebooğa…Facebook dedim çünkü orada bu fotoğraflar yüzünden sayamadığım kadar kişiyle uğraştım ve hiç biri benle baş edemedi.Çünkü doğru yol belli.Senin her şeyden haberin varda facebookta bu fotoğrafları yayınlayan gruplardan insanlardan hiç mi haberin yok ? Ya da başka sitelerden ? Ben bu fotoğrafları çeken ateistlerle tanıştım  Tam 2 sayfa yazı yazdım kendisine ama bana küfür etti  He birde facebookta bu fotoğrafı ekleyip altında bir sürü saçma sapan yorum yapan insanlar..Onlarada laf anlatmaya çalıştım..İlk başta olgun çok kişilikli biri gibi benle konuşmaya çalıştı..Velakin sonra bana ve ALLAH a küfür etti bende bıraktım.

Senin bu yaptığın sadece boş boş tartışma yaratmak başka insanların yaptıkları gibi aynı fotoğrafları önümüze koyup koyup duruyorsunuz.Siz memnun kaldınız mı bu durumdan ? Ya da böyle yaptınız diye o kişiler düzeldimi ? Ya da sen dinini gerçekten yaşabiliyor musunda onlara laf ediyorsun ? Sen kendi başını kapatıyor musunda onun başörtüsüne laf atıyorsun..Yazık yazık ilk önce insanlık dersiniz insanın içi dersiniz ama dış elbisesine bakıp binlerce laf sıralarsınız ? Nedir bu çelişki..Ama yok bizim insanımız aynaya bakmaz direk karşısındakine bakar.Gel görki insan karşısındakinde hata bulmakta hiç zorlanmaz kendisine baksaydı görürdü kendisinin de bir çok hata yaptığını..Peki birde şu yönden bakalım..Onlar dinimizi kirletiyorlar gerektiği gibi kapanmıyorlar..Peki dinimizde gıybet iftira bunların ne denli günah olduğunu biliyor musun cheron ? Ben pek bildiğini zannetmiyorum..Bilseydin onların izni olmadan buraya o fotoğrafları koymayacağını bilirdin.Sen şimdi dersin görsünler değişsinler diye koydum..Yok öyle bir şey kardeşim ! Ben kalkayım vücudunu satan kişilerin fotoğraflarını koyayım değişirler mi ? Biraz mantıklı olun ya..Dinimizi kötülemekten başka bir şey yapmıyorsunuz.Birde dini sevdiğinizi söyleyip onları yargılıyorsunuz..

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=10541&p=33

Sacma Sacma Sacma Ötesi Kurandan Namaler yapmış Çogu arkadas ben soraraım ki hanginis Kurandaki o namaleri tam yerine getirio ki bu Oldukça sacma yorum yapmak bile yanlış bence Evlenmekten bahsediliyor Evlenecek boyutta sewioyorsan eger birini onun dinine mi Dönüp bakarsın ? Muslumanım diye gecinmeyin Allah aşkına hem Müslümanlık hani hoşgörü idi??? bunun hoş görüsü nerde???? Niye bu kadar celişki dolusunuz?? Bi hristiyanla bir Müslüman arkadaslık yapamıcaksa nasıl hoşgörü bu ??

Bir başlıkta yaptığın yorum..

·        Saçma ötesi kurandan nameler öyle mi cheron kurandan aldığım ayetler ne zaman saçma oldu ?

·        Bence arkadaşlar ilk önce senin kendi içinde yaşadığın çelişkiye bir göz atsın..Şayet bu yazını okuyanlar bir kez daha düşünecekler bu fotoğrafların hangi amaçla koyulduğunu..

Saygılar…!!

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2009 Pzt 11:29:45sohbet oyun linki

Sevgili ·xxlbabygirll·;
İslamiyet inceliklerle dolu bir dindir... Örneğin şuurlu ve kati bir şekilde örtünmüş kadın, gerçekten dini vecibelerini yerine getirmek için örtünmüşse, hele ki binlerce ziyeretçisi olan bir sitede, internet ortamında kendi resmini ifşa etmemeli... Örtünmenin ana kuralı sakınmak olmalıdır, deşifre etmek değil... Resimlerin palavra olduğu ortada... O resimler için yorum yapmanın daha fazla kurcalamanın anlamı yoktur.

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2009 Pzt 13:27:44sohbet oyun linki
Allahın naleti bunların üszerina olsun amin...

xxlbabygirll

xxlbabygirll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2009 Pzt 13:58:09sohbet oyun linki
HurremSuItaan :

Sevgili ·xxlbabygirll·;
İslamiyet inceliklerle dolu bir dindir... Örneğin şuurlu ve kati bir şekilde örtünmüş kadın, gerçekten dini vecibelerini yerine getirmek için örtünmüşse, hele ki binlerce ziyeretçisi olan bir sitede, internet ortamında kendi resmini ifşa etmemeli... Örtünmenin ana kuralı sakınmak olmalıdır, deşifre etmek değil... Resimlerin palavra olduğu ortada... O resimler için yorum yapmanın daha fazla kurcalamanın anlamı yoktur.

Tabi ki o kadar katı bir dine sahip bir şahıs fotoğraf koymayı bırakın bu tür sitelere girmez bile.Ama sizinle yorum yapmanın anlamı olmadığı konusunda aynı fikirdeyiz.Bence bu konu kapanmalı..

iSyaN13

iSyaN13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2009 Pzt 14:01:02sohbet oyun linki
Hurrem senden bahsediyor babygirl : )

oneMADperson

oneMADperson resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2009 Pzt 14:01:10sohbet oyun linki
·xxlbabygirll· :
cheron seni facebooktaki gruplara bekleriz..Orada bu şekilde fotoğraf ekleyen çok ateistler var onlara yardımcı ol
  ateistlikli hiç bi alakası yok ne türban yandaşıyız ne de karşıtıyızz ama yandaşı olanlardan da bi kaç tanesini sergilemek istemiş yani din dışta değil içte olmalı diyor sende her önüne gelene ateist dfemesen iyi olur
CC sohbet icin buraya
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir