ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 18:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Denizi olmayan Eskişehir in artık denizi var....
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2009 Per 02:27:48      Denizi olmayan Eskişehir in artık denizi var....sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Burası Eskişehir... Korsan geminin şehrin ortasında üstelik denizi olmayan şehirde işi ne diyorsunuz değil mi? Venedik i andıran göletlerinden sonra Eskişehir e yeni bir adet daha geldi de ondan. Bu korsan gemisi Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Kent Park ta duruyor.

Örnek Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen in kente kazandırdığı bu park, 300 dönümlük bir alana kurulu.Porsuk Çayı nın hemen kıyısında.

Parkla birlikte denizi olmayan Eskişehirliler, denize de kavuşuyor. Park içerisinde 350 ketre uzunluğunda bir de yapay plaj kuruldu.

Artık Eskişehir in de ortasından tıpkı Paris ve Viyana daki gibi plajlar geçiyor. Ama o ülkelerin plajlarından denize girilmezken Eskişehir de giriliyor.

Yapay plajın suyu özel olarak klorlanan artezyen suyu. Plajda 15 soyunma kabini, 150 şezlong ve 2 cankurtaran da var.

İşte bu da korsan gemisi... Parkın tam ortasında duruyor. Haliyle seyirlik. Korsan hatırası çektirmek isteyenler de başına üşüşüyor.

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2009 Per 22:02:04sohbet oyun linki
Harika eskişehirin belediye başkanı kimse helal olsun vallahi adam yapmış süperde olmuş

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2009 Cum 20:37:05sohbet oyun linki

Evet mükemmel bir zeka ürünü gerçekten

funnyangel

funnyangel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2009 Pzr 03:31:20sohbet oyun linki
Bi esesli olarak çok sefindim ve gurur duydum Ayrıca Bende gittim. Cidden gerçek Plajları aratmıo Harika

iSyaN13

iSyaN13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2009 Per 11:43:28sohbet oyun linki

Ben üniversiteyi Eskişehirde okudum ve oradaki inanılmaz değişime birebir gözlerimle şahit oldum. Sayın Yılmaz Büyükerşen bu işi biliyor ve görsel zevki çok yüksek..

Eskişehir gibi soğuk bir şehir de palmiye ağaçlarını ürettirdi.Tekerlekli saksılara koydurdu,yazın şehir merkezine getirtiyor kışın seralara geri götürtüyordu..Sayın Yılmaz Büyükerşeni tebrik etmek gerek.Her Şehirde bir Büyükerşen olmalı..

yusufBtrr

yusufBtrr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2009 Sal 16:02:52sohbet oyun linki

Eskişehir i yeniledi resmen adam  şikayet edenlere ragmen yaptıklarını inkar edenlere ragmen

LeCoultre

LeCoultre resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2009 Sal 18:04:04sohbet oyun linki
ßenim güzel memleketim.Gerçekten çok güzel bir şehir oldu.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir