ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 14:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program
forum sohbet oyun basliklari
   Recep İvedik 2
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CONSTANTlNE

CONSTANTlNE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2009 Cmt 21:33:31      Recep İvedik 2sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sizce Recep İvedik 2, 1 in rekorunu kırar mı?

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2009 Pzt 09:49:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

mümkün...

dün saat 14:00 seansı için bilet almaya gittiğim halde ancak 19:00 seansına yer bulabildim

bu kadar doluluk ve yoğunluk filmin rekor kırabileceğine işaret ediyor bence

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2009 Pzt 16:00:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ok.

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2009 Pzt 19:04:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İkinci seriyi birincisi kadar beğenmedim açıkçası ama beklenti büyük ve bilet satışları beklenti ile doğru orantıda, o nedenle 2.nin rekor kırması olası... İzledikten sonra benim gibi ikinci seriyi birincisine tercih etmeyecek bir sürü izleyici olması ihtimali de büyük.

Fraqman

Fraqman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2009 Pzt 19:12:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Recep İwedik 1 i

1 kez sinemada, 2 kez korsan cd den we 6 kezde orjinal cd sinden izledim

Recep İwedik 2 yi ise daha şimdiden 2 kez sinemada izledim

% 1 000 000 eminim ki kırar..

Fraqman...

Fraqman

Fraqman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2009 Pzt 19:36:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Zewkler we renkler tartışılmaz.

Seneryo sadece ßir ßaßaannenin küfürlü konuşmasından ißaret olmadıqı ( 2. seri için söylüyorum) izliyenler için ßariz ortadadır. Herkez işini yapmalı, sinema eleştirmenleri ßile ikinci seriyi ßeqenirken ßir User in söylediqinin pek ßir önemliliqi olmasa qerek.

Zewkler we renkler muhaßßeti...

dekmannnn

dekmannnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2009 Sal 00:22:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Film hakkında biraz sert eleştri yapılmış aslına bakarsak. Yaklaşık 120 dk lık bir filmin 3 snlik bir repliği için filmi yerden yere vurmak anlamsız... Ve bazı yargılar getirip de insanların espri seçeneklerine,nelere güleceklerine eleştri getirmek de ne kadar anlamlı o da tartışılır. Ben gülme konusnun evrenselliğine inan biriyimdir şahsen. Ki böyledir de...

Recep İvedik 2 yi 13 yaşından küçükler kesinlikle izlemesin ! Ama büyükler salyalar saçarak gülebilirler,buna garanti var. Nasıl gülerler neye gülerler merak edenler gitsin baksın...

Recep İvedik deki argolu ve ağıra kaçmayan küfürleri biz gündelik yaşamızda duyuyor ve çoğumuzda belki kullanıyoruz. Şimdi bunları yadırgamak da pek samimice olmayacaktır. Evet işin ahlaki kısmına bakılırsa rahatsız olabileceğimiz şeyler var. Ama bu bir film ve sinemada izlenilen bir film.. TV olsa bende bu konuda katı tutumlu olabilirim. Çünkü TV apayrı birşeydir davetsiz misafirdir.

Sonuç olarak Recep İvedik 2 yapı itibariyle zaten beklenilen bir seviyede düzenlenmiş bir diyologa sahip. Ve bence birinciye büyük ara fark atacak güldürme özelliğine sahip bir film. Hiç boşu yok sürekli güldürüyor... Kendimin haricinde,bulundugum salonda bulunan yaklaşık 100 kişininde tepkisi aynı oranda oldu.. Ama mesela yanımdaki izleyici esprilere çok fazla reaksiyon göstermedi.

Yani göreceli bir kavram olan espri anlayışını dar kalıplara sokmaya gerek yok. Bırakın millet gülsün,ağlaya ağlaya canı çıktı zaten milletin...

buurcaq

buurcaq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Mar.2009 Pzr 17:09:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
recep ivedik1 i beğenmemiştim. 2 yi çok güzel buldum:) inşallah 1.yi geçer:) komedi resmen 2.cisi:):):)
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir