ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

2 Haziran 2024, Pazar 14:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   aF !!!
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2009 Cum 10:31:08sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

·XxErisXx· :
OHA BE OHA SEVGİNET HADDİNİ SEN NE DEMEYE ÇALIŞIYOSUN YHA ADAMA BAK TERÖRİSTE BENZETMİŞ BİZİ OLUM SEN KİMSİN LAN

1.Dilimizi bilerek ve kasten yanlış kullanmakla kapitalizmin yandaşı bir birey olarak ülkemizle soğuk savaştasınız. Bunu halen anlayamamışsınız.

2.Siz önce kendi haddinizi bilin. Adam gibi adama dünyada laf söylemem, saygı gösteririm.

3.Ağzını topla; yaşına başına bak. Dünkü velet bana oğlum diyor... Kafanı kırdırtma

XSerSeriJojuqX

XSerSeriJojuqX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2009 Cum 19:13:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
dekmannnn :
sevginetix :

Bir gün af için yalvaracağınız zamanı, o haltı yerken düşünecektiniz. Af yok sizlere!!!

DeK  HaCıı Sen ŞeFmisin Yoq FaLn Diosun ßiz ßurda YaLwaRmioruz Sadece İsteKte ßuLunduq. NicKLer öneMLi deqLdir KişiLer öneMLi Ama SEnin KişiLiqinide qöRduq ßöLece

dekmannnn

dekmannnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2009 Cmt 13:21:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Birincisi,kişilik sorgulayan kişiler ilk önce vakti zamanında insanların hayatlarındaki önemli değerlere küfür etmelerini bir eleştirsinler derim..

İkincisi,doğru bir tespiti onayladım. Asıl lafı söyleyen arkadaşımıza değilde bana atıfta bulunman asıl amacını belli etti :)

Üçüncüsü,bir yetkim olsa forumda neden cevap vereyim :)

Ve son olarak da aynı sözle bitiriyorum konuşmamı :)

------------------------------------------------------------------------

Bir gün af için yalvaracağınız zamanı, o haltı yerken düşünecektiniz. Af yok sizlere!!!

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2009 Cmt 17:12:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Öncelikle burası bir oyunsa bu nickler neden bu kadar önemli? Nickle kişiliktemi değişiyor anlamadığım konu şu Ahmet olsan ne Mehmet olsan ne noktalı noktasız kavramı nedir? Burdaki amacınız nedir? Banlanırken neden düşünmedin  neden banlandın bu sorularımı cevaplayın ben açıcam nicklerinizi ahuahauha

XSerSeriJojuqX

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2009 Cmt 17:13:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

EsKide YaŞanmıŞLar EsKide  KaLmıŞ...

We ߀n ßu Forumu  Kendim İçin deqL arKadaşLarım İçin AÇtım

ßi DieR Konu KuFr İse YaPıLmış ßuyuK ßir HataDır Ama Sen qeçMişTe EdiLen KuFrLere Coq TaKıLdın ßu .şu DeMeK  OLuyor qeçMişTe EdiLen KuFr Senin Epey ßi Zoruna qitMiş

XSerSeriJojuqX

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2009 Cmt 17:15:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nobodyisbad :
Öncelikle burası bir oyunsa bu nickler neden bu kadar önemli? Nickle kişiliktemi değişiyor anlamadığım konu şu Ahmet olsan ne Mehmet olsan ne noktalı noktasız kavramı nedir? Burdaki amacınız nedir? Banlanırken neden düşünmedin  neden banlandın bu sorularımı cevaplayın ben açıcam nicklerinizi ahuahauha

ßiz aFFı qeÇmişTe YaptıkLarımız HataLar için İstediq AçıLmasıda AçıLmamasıda Coq önemLi deqL önemLi OLan KiŞiLer

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2009 Cmt 17:26:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·XSerSeriJojuqX· :

Nobodyisbad :

ßiz aFFı qeÇmişTe YaptıkLarımız HataLar için İstediq AçıLmasıda AçıLmamasıda Coq önemLi deqL önemLi OLan KiŞiLer

işte bu gelecek kaygınız olmadığından geçmişteki hatalarınız bugün böyle krank diye yüzünüze çarpar.. Geçmiş adı üstünde geçmiş gitmiş geçmiş olsun demekten başka söz yok madem  geçmişte hatalar yapmışsınız bugün affını değilde hatalarınızı tekrarlamamayı deneyin.. Hatalarında geçmişte kalmış nickinde bırak kalsınlar..

XSerSeriJojuqX

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2009 Cmt 18:10:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nobodyisbad
HakLısın Ama ßi Aff  İi  OLuR ߀nce Kendim İçin İstemiorm Dier ArKLar için AFFederLersede CanLarı SaoLsun EtmeseLerde 

MasteeRboy

MasteeRboy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2009 Cum 16:02:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Benim Sadece AnnemGitKızBulDedi Nickimi Acsınlar Baska bişe istemiyorum DigerLerini KoleksiyonLarına KaldırsınLaRRR . . .

Yoksa İnfo@chatcity  Okunması icin 3 Gün boyunca Floodd Atarım Aralıksız :Pp

xXAbuKPreNSeSXx

xXAbuKPreNSeSXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2009 Cmt 07:05:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
loirena :
·xXAbuKPreNSeSXx· :
·V0DKA· :

·XxErisXx· :
BENCEDE GÜZEL FİKİR YHA :( BİR SÜRÜ NOKTASIZ NİCKİM BANLI BENİM :( AF İSTİYORUZ AF AF AF AF AF

"YHA" sözcüğü türkçe değildir. Ayrıca hiç bir dilde de anlamı yoktur. Türkçe konuşun İdiotlar.

"YHA"sözcüğü Türkçe değildir.Ayrıca hiç bir dilde de anlamı yoktur.Türkçe konuşun idiotlar.

Önce sen öğrende bir hele

O Türkçe Bilmemezlik değil  yazım yanlışı Abukcum ve bu normal ama YHA sözcüğü gerçekten hiç bir anlam ifade etmiyor ve aşırı derece göz tırmalıyor gerçekten güzel türkçemizin içine etmeninde alemi yok

Bir insan gerçekten Türkçe biliyorum diyor ise yazım yanlışıda yapmasın kendisiyle çelişmesin!ayrıca idiot sözcüğü Türkçe mi?Yorum yok!Loirenacığım"yha" lafına gelince bencede hoş değil ama çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batırmak gerekhepimiz hata yapıyoruz ama bunları sırf insanları rencide etmek için farklı ve alakasız bir başlıkta eleştirmek saçma Türkçe ile ilgili birçok başlık var bu tarz yorumlar oraya yapılmalı bence! isim veya nick vermek zorunda olunduğunu düşünmüyorum amaç Türkçemize sahip çıkmaksa sataşmadanda çıkılabilir.

Not:Türkçe dersi vermeye çalışan vodka nickli şahsiyet bunu tamamen muhalefet amaçlı yazmıştır %99!!!

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir