ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Haziran 2024, Salı 09:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   SizCe MesaFeLer AşKı EnGeLLer Mi?
 <<1234 567891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2008 Sal 23:14:24sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

·zampara0· :
senin olmadigin bir şehirde, yangını olmadığın bir kalpte , nefesi olmadığın bir bedende hayat devam ediyor...
Sadece yaşadığından ve yaşattığından ibarettir hayat...
Her biten gün başlayacak yeni bir günün habercisidir...
Tıpkı sevdalar gibi...
Biri gelir...
Biri gider...
Gelen gideni aratır derler ama gelen gidenden daha yürekli çıkar...
Ben güneşi umutla uğurluyorum ki geceye,umutlarımla tekrar doğsun diye...
Seni gözyaşlarımla birlikte akan nefretimle uğurladım...
Bir daha dönme diye...
Dönmeyi düşünme diye...
Döndüğünde beni değil nefrete susamış gözlerimi göreceğini bil diye...
Kavra...
Düsünme...
Niye diye sorma diye...
Bedenim sensizde nefes alacak...
Dünya sensizde dönecek...Dönecek unutma
ve
yüreğine , ellerine , gözlerine söylüorum dinle...
Nefretimsin oysaki nefesimdin!!!

Murat sonu çok fena be hakkaten Nefretimsin oysaki nefesimdin tam olarak bu cümleyi ilk aşık olduğum kıza söylemiştim ne acıdır ki aynı anlatılan gibiydi aynı şehirde ayrı odalarda nefes alamazdık ama şehirler ayrıldı yataklar ayrıldı gözler eller bir süre sonra düşünceler ayrıldı ve benim olmadığım o yatağa bir başkası alındı o gün bugün ve o gün tamda bu gündü herşey mazide ama benim kalbim bergamada kaldı ne o anladı ne anlattıklarım ihanete ramen hala aşıktım Çok sevdik be abi cümlesini ne çok kurardım o zamanlar her bira şişesini masaya koyarken her yeni sigarayı yakarken utanmadan elim telefona giderdi ulan boynuzlandın be var mı ötesi ne utanmaz adamsın hiç mi şerefin yok diye azarlardım kendimi önce sonra bırakırdım telefonu aldığım yere İsminin baş harfini görsem önce kalbim çarpar sonra tepem atardı zira ne olursa olsun önce geçen güzel günler sonra ihanet düşerdi aklıma ama herşeye ramen diyemedim elveda son sözüm hoşçakaldı ona ve bir daha asla aşkla bakmadım hiçbir kadına sadece aşık olmak umuduyla yollar olsada arada unutmamak aldatmamak sevdiğine değil  aşkına ihanet etmemek gerekir ama uzaktan olmuyor yada birileri gerçekten sevmiyor.

xxDOCKERSxx

xxDOCKERSxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2008 Sal 23:17:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Vız geLıR DağLaR DenızLeR Yaßan eLLeR SevMEye EnGeL DeiL MesaFeLeR 

Bence EngeLLemez .( : : )

slaveofpast

slaveofpast resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2008 Sal 23:30:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·justerixx· :

·zampara0· :
senin olmadigin bir şehirde, yangını olmadığın bir kalpte , nefesi olmadığın bir bedende hayat devam ediyor...
Sadece yaşadığından ve yaşattığından ibarettir hayat...
Her biten gün başlayacak yeni bir günün habercisidir...
Tıpkı sevdalar gibi...
Biri gelir...
Biri gider...
Gelen gideni aratır derler ama gelen gidenden daha yürekli çıkar...
Ben güneşi umutla uğurluyorum ki geceye,umutlarımla tekrar doğsun diye...
Seni gözyaşlarımla birlikte akan nefretimle uğurladım...
Bir daha dönme diye...
Dönmeyi düşünme diye...
Döndüğünde beni değil nefrete susamış gözlerimi göreceğini bil diye...
Kavra...
Düsünme...
Niye diye sorma diye...
Bedenim sensizde nefes alacak...
Dünya sensizde dönecek...Dönecek unutma
ve
yüreğine , ellerine , gözlerine söylüorum dinle...
Nefretimsin oysaki nefesimdin!!!

Murat sonu çok fena be hakkaten Nefretimsin oysaki nefesimdin tam olarak bu cümleyi ilk aşık olduğum kıza söylemiştim ne acıdır ki aynı anlatılan gibiydi aynı şehirde ayrı odalarda nefes alamazdık ama şehirler ayrıldı yataklar ayrıldı gözler eller bir süre sonra düşünceler ayrıldı ve benim olmadığım o yatağa bir başkası alındı o gün bugün ve o gün tamda bu gündü herşey mazide ama benim kalbim bergamada kaldı ne o anladı ne anlattıklarım ihanete ramen hala aşıktım Çok sevdik be abi cümlesini ne çok kurardım o zamanlar her bira şişesini masaya koyarken her yeni sigarayı yakarken utanmadan elim telefona giderdi ulan boynuzlandın be var mı ötesi ne utanmaz adamsın hiç mi şerefin yok diye azarlardım kendimi önce sonra bırakırdım telefonu aldığım yere İsminin baş harfini görsem önce kalbim çarpar sonra tepem atardı zira ne olursa olsun önce geçen güzel günler sonra ihanet düşerdi aklıma ama herşeye ramen diyemedim elveda son sözüm hoşçakaldı ona ve bir daha asla aşkla bakmadım hiçbir kadına sadece aşık olmak umuduyla yollar olsada arada unutmamak aldatmamak sevdiğine değil  aşkına ihanet etmemek gerekir ama uzaktan olmuyor yada birileri gerçekten sevmiyor.

teşekkür ederim yorumun için cem. Gerçekten unutmak gibi zoru yok bazı şeyleri kabul etmiyor herşeyi eskiye dönderip sadece keşkelerle bakıyor insan hayatına. belkide haline acıyor eski günler geliyor yaşadıkları anıları iyi kötü günleri kavgaları sarılmaları. bi insan gönülden sevdimmi gerçekten unutmak onun için o kadar basit olmuyor belki zamanla alışıyor ama unutmak kelimesini kaldırmıyor yorgun bedeni. hala gözlerinden akan yaşlar onu bırakıp giden birisi için.ömrüne hayatına aşkı sıgdııramaz oluyor çünkü br yenilgiyi daha kaldıramaz üzüntü dolu ruhu.bende öyleyim işte şimdi çaresiz yorgun terkedilmiş ve gözü yaşla dolu

BaNDiD0S

BaNDiD0S resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2008 Sal 23:57:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Farklı şehirlerde aşkı yürütmek.Aşk birçok şeyin temelidir ama aşk herşey değildir.İki kişi birbirlerini tanımak,anlamak,anlaşmak adına birçok şey yaşar,bunlara tartışmalar,kavgalar da dahidir ama eninde sonunda eğer aralarında gerçek bir aşk varsa herşey çözülür.Fakat malesef bir ilişki nedense sadece iki kişilik olabilecek ortama sahip değildir.Başka birileri mutlaka o ilişkide söz sahibidir,hakları olmasa da.İşte böyle iki kişi birlikteyken bile birileri karışıp aşkı tuzaklara sürükler ya,arada mesafe de varsa işte o birileri aşkı onlardan yürütme gücüne sahiptir.Demek istediğim,mesafe olunca herşey çok daha zordur ama eninde sonunda herşey gerçek aşkın önünde eğilmeye mahkumdur,tabi gerçekse..

slaveofpast

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2008 Çar 00:01:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·BaNDiD0S· :
Farklı şehirlerde aşkı yürütmek.Aşk birçok şeyin temelidir ama aşk herşey değildir.İki kişi birbirlerini tanımak,anlamak,anlaşmak adına birçok şey yaşar,bunlara tartışmalar,kavgalar da dahidir ama eninde sonunda eğer aralarında gerçek bir aşk varsa herşey çözülür.Fakat malesef bir ilişki nedense sadece iki kişilik olabilecek ortama sahip değildir.Başka birileri mutlaka o ilişkide söz sahibidir,hakları olmasa da.İşte böyle iki kişi birlikteyken bile birileri karışıp aşkı tuzaklara sürükler ya,arada mesafe de varsa işte o birileri aşkı onlardan yürütme gücüne sahiptir.Demek istediğim,mesafe olunca herşey çok daha zordur ama eninde sonunda herşey gerçek aşkın önünde eğilmeye mahkumdur,tabi gerçekse..
bencede celal gerçek olan herşey aşkın önünde eğilmeye mahkumdur. çünkü aşk her zaman yükseklerdedir. aşk eğilmez hiç bir zaman eğilen hep gerçekler olur

beyza66

beyza66 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2008 Çar 09:24:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bence Engel Tanımaz Gerçekten Seviyosan Tüm Engeli Aşıp Olursun Sevdiğinin Yanında Yeterki Gerçek Aşk olsun İçinde..

oneMADperson

oneMADperson resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2008 Çar 09:42:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Benim sevdiğim bir insan vardı.Onu çok seviyordum.Seygimi kelimelere dönüştürmek zor ama seviyordum! O da beni çok seviyordu.Sonra uzaklara gitti (mecburdu).Sonra bir daha gelmedi,gelemedi.Gelemezdi ki...Artık insan değildi.Daha da uzaklara gitti.Var olduğu dünyada yok olmuştu  belki de ama  bir var olduğu yer var ki; her zaman o orada olacak!
Hatırladığımda, dudaklarımda tebessüm yaratan o cümlesi şu idi ;
-Seni seviyorum ama anlatamıyorum!Anlatamıyorum işte...Anlatılmaz sadece yaşanır sana duyduğum sevgi & aşk! Anlatamıyorum sadece yaşıyorum...

Engellemez! Çünkü o senin yüreğindedir.Ne kadar teni,kokusu,güzel yüzü uzakta da olsa...

hardworkgirI

hardworkgirI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2008 Çar 11:30:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kesinlikle engellemez !!

F4lLingLovE

F4lLingLovE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2008 Çar 23:03:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aradaki mesafe aşkı tabikide engellemez ama tabiki engelleyen nedenlerde olabilir. MEsela sevdiğin insanı görcegini biliyosan tabikide seversin sonuna kadar gidersin onunla ama Bi bakarsın Hiç görüşme imkanınız yok yani sadece Vep Cap Bide tel başka umudunuzda yoksa ve hiç bi gelecek söz konusu değilse dahada aradaki sevgiyi alevleyip daha kötü şeyler yapmamak gerekir. İnsan her zaman aşık oldugu kişiyi öpmek koklamak ona sım sıkı sarılmak ister Bunuda en fazla 1 sene bekler İstediği kadar aşık olsun her şeyin geleceğini düşünmek lazım tamam seviyosunuz ama bi daha görüşme imkanınız yoksa bi geleceğinz yoksa bu evcilikten başka bişeye benzemez onun için uzaktaki biriyle aşk yaşıcaksanız inşallah durumunuz buna müsait olur sonunda pişman olmassınız ;) mesajıma kimse yorum yapmasın ltf

slaveofpast

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2008 Per 10:28:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·F4lLingLovE· :

Aradaki mesafe aşkı tabikide engellemez ama tabiki engelleyen nedenlerde olabilir. MEsela sevdiğin insanı görcegini biliyosan tabikide seversin sonuna kadar gidersin onunla ama Bi bakarsın Hiç görüşme imkanınız yok yani sadece Vep Cap Bide tel başka umudunuzda yoksa ve hiçme bi gelecek söz konusu değilse dahada aradaki sevgiyi alevleyip daha kötü şeyler yapmamak gerekir. İnsan her zaman aşık oldugu kişiyi öpmek koklamak ona sım sıkı sarılmak ister Bunuda en fazla 1 sene bekler İstediği kadar aşık olsun her şeyin geleceğini düşünmek lazım tamam seviyosunuz ama bi daha görüşme imkanınız yoksa bi geleceğinz yoksa bu evcilikten başka bişeye benzemez onun için uzaktaki biriyle aşk yaşıcaksanız inşallah durumunuz buna müsait olur sonunda pişman olmassınız ;) mesajıma kimse yorum yapmasın ltf

ısrarla yorum yabma dediğin için yabıcam mehmet im sen benim mehmetim din ve hep öyle kalıcaksın. emin ol engel dediğin nedir aşılır. çaresi bitmeyen tek şey ölümdür. öLümün Çaresi olmaz hangimizin öleni geri döndü ki ;) ama diğer ölüm dışında çareler çaresiz değildir. ben Çaresiz kalcağğımı bildiğim halde sevdim seni ve sonuç çaresizim ;) fark edermi seviyorum .sevmiyormuşsun umrumda mı ben yine seviyorum. diyorsan kendi kendne sev ben yine severim ben seni her zaman her yerde her halukarda severim. içimde yaşarım sevgiyi acı çekerim ki çekiyorum ama yinede sevgim bitmez sana. UzaKmışsın faRkedermi unutturucak mı sanıyorsun. hayalinle yaşarım. göremiycekmiyim de unutucakmıyım. resimlerin ne güne duruyor. ben seni hiç bir şekilde unutmıycam. unutma aşılmayan engel yoktu sadece o engeli sen beyninden geçen bazı fikirlerinle yaratttın. sonu olmayan bir yolda değildi seviyorduk ;). elbet herşeyin sonu vardı bizim sonumuz bu olmamalıydı. ben yakıştırmadım ama bitiren sendin demekki sen bu sonu yakıştırdın bize.

CC sohbet icin buraya
 <<1234 567891011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir