ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

23 Mayıs 2024, Perşembe 09:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   | Formula 1 - 2008 Sezonu |
 <<12 3456789101112...17>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2008 Pzr 23:05:29sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
ilk yarış beklediğimizden çok süprizle başladı,gerçekten heycanlı dakikalar yaşandı,özellikle bir ferrari taraftarı olarak kimi ve massa nın geçişleri yarışta bana büyük zevk verdi...
ama bahsız bedevinin ötesinde iki pilotta, özellikle kimi okadar kıçını yırttı kazanabileceği duruma geldiğinde yarışı en sona düştü gene rahat 4. filan olucakken , dün kaldığı yerin aynı metrelerinde otomobil iflas etti,bu şansızlık nedir çözemedim adamdaki

walla kimi ve massa her yakış böyle çoşsun ,şampiyon olmasalarda süper sezon olur benim için...

torro rosso ya çok uzuldum ya 5 tur kala patladı motor,ama çok iyi yarş çıkardı o çaylak... kubica aynen çok talihsizdi, kimse kimi kadar talihsiz olmasada , baya talihsizlikler oldu

Alonso son turda çok feci bir geçiş yaptı onu tebrik etmek istiyorum valla kaptırdıgı 4. lüğü ,tere yağından kıl çeker gibi aldı,o nasıl bir geçişti ben anlayamadım elinin tersiyle resmen itti kova yı... 

velhasılı kelam ilk yarış heycanı bize çok zevkli geldi,devamı da böyle olur, yanlız tek uyuz oldugum konu, şu çekiş kontrol sistemi olmadıgı halde (guzel bir uygulama sözüm yok,pilotaj ustunlugu daha önde artık hoş olucak)  şu pistlerin geçişe elverişsiz olması, kimi bugun o yuzden yandı hep,pilotaj ın önde oldugu bu sezonda pistlerde daha geniş olmalı artık...

zuzuzezezizi

zuzuzezezizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2008 Pzt 00:17:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Son 2-3 yıldır uygulanan güvenlik kuralları ile aslında heyecanımı yitirmiştim ancak bugün izlediğim ilk yarış inanılmaz heyecanlıydı .Sürprizlere açık bir sezon olacağını ilk yarışla hissettirdi. Ferrari taraftarı olmakla beraber bu yıl teknik değil pilot farkı görmek istiyorum.

zuzuzezezizi

lPANl

lPANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2008 Per 23:13:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

21-23/03/2008 Malaysian Grand Prix Kuala Lumpur, Malezya
04-06/04/2008 Bahrain Grand Prix Manama, Bahreyn
25-27/04/2008 Spanish Grand Prix Catalunya, İspanya
09-11/05/2008 Turkish Grand Prix Istanbul, Türkiye
22-25/05/2008 Monaco Grand Prix Monte Carlo, Monaco
06-08/06/2008 Canadian Grand Prix Montreal, Kanada
20-22/06/2008 French Grand Prix Magny-Cours, Fransa
04-06/07/2008 British Grand Prix Silverstone, İngiltere
18-20/07/2008 German Grand Prix Hockenheim, Almanya
01-03/08/2008 Hungarian Grand Prix Budapest, Macaristan
22-24/08/2008 European Grand Prix Valencia, İspanya
05-07/09/2008 Belgian Grand Prix Spa-Francorchamps, Belçika
12-14/09/2008 Italian Grand Prix Monza, İtalya
26-28/09/2008 Singapore Grand Prix Singapore City, Singapur
10-12/10/2008 Japanese Grand Prix Fuji, Japonya
17-19/10/2008 Chinese Grand Prix Shanghai, Çin
31/10-02/11/2008 Brazilian Grand Prix Sao Paulo, Brezilya

Türkiye GP si 11 Mayıs ta
Uluslararası Otomobil Federasyonu, Formula 1 2008 sezonu takvimini açıkladı. Türkiye, 11 Mayıs 2008 te sezonun 5. yarışına evsahipliği yapacak.

Bu yıl F1 in 12. yarışı olarak takvime giren ve 24-26 Ağustos tarihleri arasında İstanbul Park Pisti nde koşulacak Türkiye Grand Prix si, 2008 yılında öne çekilerek 11 Mayıs a alındı ve ilk kez ağustos ayı dışında bir ayda düzenlenmesine karar verildi.

Öte yandan uzun tartışmaların yaşandığı Fransa Grand Prix sine gelecek 2 sezon da devam kararı alınırken, Indianapolis te düzenlenen ABD Grand Prix si 2008 takviminde yer almadı.
Gece yarışları düzenlenmesi için yoğun çaba sarf edilen Singapur Grand Prix si ile Valencia Grand Prix si F1 takvimine ilk kez dahil edilirken, bu yarışların pistlerin onaylanmasından sonra tarihinin kesinlik kazanacağı ifade edildi.

Formula 1 de 2008 yılı yarış takvimi şöyle:

YARIŞ TARİH
Avustralya GP 16 Mart
Malezya GP 23 Mart
Bahreyn GP 6 Nissan
İspanya GP 27 Nisan
Türkiye GP 11 Mayıs
Monaco GP 25.Mayıs
Kanada GP 8 Haziran
Fransa GP 22 Haziran
İngiltere GP 6 Temmmuz
Almanya GP 20 Temmuz
Macaristan GP 3 Ağustos
Valencia / Avrupa GP 24 Ağustos
İtalya GP 7 Eylül
Belçika GP 14 Eylül
Singapur GP 28 Eylül
Çin GP 12 Ekim
Japonya GP 19 Ekim
Brezilya GP 2 Kasım

lTraCyMcGrady1l

lTraCyMcGrady1l resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2008 Cmt 13:02:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Malezya daki sıralama şöyle:
1) Felipe Massa -Ferrari - 1:35.748
2) Kimi Räikkönen -Ferrari-  1:36.230
3) Heikki Kovalainen -McLaren-Mercedes- 1:36.613
4) Lewis Hamilton -McLaren-Mercedes- 1:36.709
5) Jarno Trulli -Toyota- 1:36.711
6) Robert Kubica -BMW- 1:36.727
7) Nick Heidfeld -BMW- 1:36.753
8) Mark Webber -Red Bull-Renault- 1:37.009
9) Fernando Alonso -Renault- 1:38.450
10) Timo Glock -Toyota- 1:39.656

Forza Tifoziler .

lTraCyMcGrady1l

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2008 Cmt 17:27:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sıralama turlarını 3. ve 4. sırada tamamlayan McLaren pilotları Finli Heikki Kovalainen ve Avustralya Grand Prix sinin birincisi İngiliz Lewis Hamilton a, rakiplerini engelledikleri gerekçesiyle hakemler tarafından 5 er sıra geriden başlama cezası verildi. Yarınki yarışa, Kovalainen 8, Hamilton ise 9. cepten başlayacak.

lTraCyMcGrady1l

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Mar.2008 Pzr 10:44:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Formula 1 2008 Sezonu nun ikinci yarışı Malezya Grand Prix si Sepang Pisti nde büyük bir mücadeleye sahne olurken, zafere Ferrari pilotu Kimi Raikkonen ulaştı. 56 turun sonunda yarışı birinci bitiren Raikkonen böylelikle kariyerindeki 16. şampiyonluğuna ulaştı. BMW Sauber pilotu Robert Kubica ikinci, Mclaren pilotu Heikki Kovalainen ise üçüncü oldu.

Dördüncü Toyota pliotu Jarno Trulli, beşinci McLaren pilotu Lewis Hamilton, altıncı BMW Sauber pilotu Nick Heidfeld, yedinci Red Bull pilotu Mark Webber ve sekizinci Renault pilotu Fernando Alonso oldu.

Dün yapılan sıralama turları sonrası Ferrari nin Brezilyalı pilotu Felipe Massa 1:35.748 lik derecesiyle pole pozisyonunun sahibi olurken, yarışın 30. turunda spin atarak yarış dışı kaldı. Toro Rosso pilotu Sebastian Vettel ise 39 turun sonunda yarış dışı kalan bir başka pilot oldu.

FORZA TİFOZİLER ...

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2008 Pzt 19:04:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ya yarışın saati tutturamadım:)
sonra netten raikonen nin aldıgını gorunce ,  tekrarı izlemeye gerek yok dedim...
kubica gene iyi işler yapmış, massa gene bahsız bedevi:)

şampiyon şampiyon gibi yarışmaya devam ediyor

zuzuzezezizi

zuzuzezezizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2008 Pzt 20:18:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Noan massa bahtsız bedevi falan değil. En önde rahat rahat giderken spin atıp yarışdışı kalmayı beceren yegane pilot. Sen onun hiç ikili mücadelelerde başarılı olduğunu gördünmü. Sinir oldum ve izlemekten vaz geçtim o anda. Ferrari massa dan vazgeçmeli.

zuzuzezezizi

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2008 Pzt 20:24:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

massa ya bu sezon katlanıcaksın mecbur, yollanmaz heralde bu sezon :)

massa dan geçen sezon çok ümitliydim ben ama geçen sezonda talihsizlikler bırakmadı peşini...

tamam kimi kadar hırslı yarışmıyor ama yeteneğide var, geçen haftaki ilk yarışta gördük bir kimi,bir massa geçiş yapıyordu ama noldu gene kenara geldi arabadaki sorun yüzünden...

gerçi bu sezon şampiyon olabileceğini düşünmüyorum gene favorim kimi ama en azından yardımlarıyla markalar şampiyonluğunu getirebilir...

bu arada vettel dedikodusu varmış, ki ben buna çok memnun olurum , iyi bir gelecek görüyorum o çocukta... ama 2010 yılında filan diyorlar :)

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2008 Cum 21:50:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Renault
5 Fernando Alonso (İsp)
6 Nelson Piquet (Bre)

Alonsooooooooo nerde ben ordaaaaaaaaaaa

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789101112...17>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir