ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 09:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   DÜRÜMCÜ... Hassasiyetle okuyunuz lütfen:))
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2007 Pzt 23:16:39      DÜRÜMCÜ... Hassasiyetle okuyunuz lütfen:))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Bir TÜRK  dürümcünün reklam broşüründen harfi harfine aktarılmıştır...                                                       
Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte Türk delikanlılarının ve genelde de Türk milletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmis şuurlu bir düzmecedir.

Gaye, eskiden bir koyunu, bir oturuşta götüren dev gibi babayiğit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp, elde orak tarlada çalışmaya devam eden Türk kadınlarını; kalori hesaplayan, hapşırınca yataga giren, fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve büyük Türk ırkını Çinliler, Japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir.

İcabi halinde 240 kiloluk top mermisini tek başına namluya süren bir babayiğidin, kalori hesaplayan, yoğurtlu kebabı reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykırım olabilir mi?

İç yağının, kuyruk yaglarının, anamızın Vita yağının kolestrol yaptığı palavradır.
Kolestrol, kebapları yedikten sonra iki şişe soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur.
Sakın bu oyuna düşmeyin.

Feminizm, kadın hakları, çevre şuuru ve esitlik adı altında Türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularını, abuk subuk yiyeceklerle yetiştirecek, damak zevki gelişmemiş, sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmişlerdir.

Ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çiğ köfte vb. Lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yigitlerimize hanzo-kıro gibi sıfatlar takmayı öğretmişlerdir.

Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan Çin mutfaği diye birsey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatın, wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır. Sakın kanmayın, sakın yemeyin. Helal değildir!

Unutmayın su uyur, düşman uyumaz!

OLAY BUDUR ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!! :))))

BohemianRhapsody

BohemianRhapsody resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2007 Pzt 23:23:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kesinlikle Dürümcü arkadaşımıza katılıyorum,etkili bir reklam olduğundan eminim.Zaten reklamın iyisi kötüsü olmaz..

***Ayrıca tüm kokoreçcilerin de bu tür reklamlarla gündeme gelmelerini ve örgütlenmesini tavsiye ediyorum( Her ne kadar pek sevmesem de )Malum Avrupa Birliği sürecindeyiz.(Oraya da giremeyiz zaten )Her konuda bir standart aranıyor malum !

Paylaşım için teşekkürler..

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2007 Pzt 23:42:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

güzel bir reklam broşürü olmuş.sivri zekaları ile tüketicilerin bam teline hoş bir gönderme yapmışlar.zaten milli duygularda hassas olan yurdum insanı böyle bir gaz karşısında epey bir kapı aşındırması yapmıştır dürümcünün dükkanında

tv de uzun zamandır gösterim de olan bir reklam var.bi an onu anımsadım

erkek cesurdur,......... kullanır

erkek arkadan konuşmaz, .........kullanır

erkek kazanmasını bilir,.......... kullanır

ERKEKSEN

katılırsın!!!!!

oy oy oy

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2007 Pzt 23:43:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hürrem, yazı karakterini daha da büyütürsen ekrana bir harf sığacak sadece. Sınırları zorlamışsın :)) Yakınlaşma düzeyini değiştirdim, küçülttüm de ancak okuyabildim yazıyı :))

Ayrıca dürümcüyü de kınıyorum. Bana laf atmış :

Dürümcü :
Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan Çin mutfaği diye birsey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatın, wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp,insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır

Oysa benim bunlardan haberim olmadı

Biyolog ya da kimyager olmadığım için konunun içeriğine yorum yapamayacağım. Ne kadar doğru, ne kadar yanlış onu bilemem. Ama Yoğurtlu İskender`ime de laf söyletmem

BohemianRhapsody

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2007 Pzt 23:47:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

Hürrem, yazı karakterini daha da büyütürsen ekrana bir harf sığacak sadece. Sınırları zorlamışsın :)) Yakınlaşma düzeyini değiştirdim, küçülttüm de ancak okuyabildim yazıyı :))

Ayrıca dürümcüyü de kınıyorum. Bana laf atmış :

Dürümcü :
Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan Çin mutfaği diye birsey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatın, wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp,insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır

Oysa benim bunlardan haberim olmadı

Biyolog ya da kimyager olmadığım için konunun içeriğine yorum yapamayacağım. Ne kadar doğru, ne kadar yanlış onu bilemem. Ama Yoğurtlu İskender`ime de laf söyletmem

Aslında bu ayrıntıyı yazacaktım ama asıl muhatap sen olduğuna göre senin cevap hakkını kullanmanı uygun buldum.

ßende kınıyorum ! 

Artık bu yazıdan sonra  başka bir nickte kullanırsın.Misal: FoRuMBaZ  / zaten vardı diyorsundur.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2007 Pzt 23:48:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
ooomygirlll :

Özlem ciğim, ben o reklamın yukardaki kısmı gelince tutamıyorum kendimi gülmekten... İlk duyduğumda, cümlenin sonu gelmeden "oha, brüsttt" falan dedim içimden...

BohemianRhapsody

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2007 Pzt 23:53:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HurremSuItaan :
ooomygirlll :

Özlem ciğim, ben o reklamın yukardaki kısmı gelince tutamıyorum kendimi gülmekten... İlk duyduğumda, cümlenin sonu gelmeden "oha, brüsttt" falan dedim içimden...

Zaten  bu reklamın mefhumu muhalifinden çıkan sonuç şu :

"ßayanlar arkadan önden farketmez konuşur... tutabilene aşk olsun !"

FoRuMBaZ

FoRuMBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2007 Pzt 23:55:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·BohemianRhapsody· :
Artık bu yazıdan sonra  başka bir nickte kullanırsın.Misal: FoRuMBaZ  / zaten vardı diyorsundur.

Biri beni mi andı?

Dip Not:Bu rumuzumu unutmuştum,bahane ile hatırladık

DeLiEmiNE

DeLiEmiNE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ara.2007 Sal 01:44:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Feminizm, kadın hakları, çevre şuuru ve esitlik adı altında Türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularını, abuk subuk yiyeceklerle yetiştirecek, damak zevki gelişmemiş, sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmişlerdir.

Ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çiğ köfte vb. Lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yigitlerimize hanzo-kıro gibi sıfatlar takmayı öğretmişlerdir.

ahahahahahahhahah süper güldüm vallaa... bundan sonra kıro demiycem LOLLOL

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ara.2007 Sal 08:24:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·FoRuMBaZ· :

·BohemianRhapsody· :

Biri beni mi andı?

Dip Not:Bu rumuzumu unutmuştum,bahane ile hatırladık

sanki biri seni anmış gibi tufanım tşkler hürroşum

Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan Çin mutfaği diye birsey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatın, wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır. Sakın kanmayın, sakın yemeyin. Helal değildir!

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir