ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Haziran 2024, Cuma 08:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   Görev Tamam, Yola Devam...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2007 Pzr 00:48:49      Görev Tamam, Yola Devam...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Merhaba arkadaşlar,

Temmuz ayından beri ChatCity için yapmakta olduğum editörlük görevini bırakma kararı aldığımı sizlere duyurmak istiyorum. Bu kararı almamdaki tek sebebin, "bir editörün forumda geçirmesi gerektiğini düşündüğüm yeterli zamana sahip olmadığım ve bundan sonra da büyük ihtimalle sahip olamayacağım" olduğunu önemle belirtmek istiyorum. Derslerimin gitgide ağırlaşması zaman konusunda sorun teşkil eden en büyük faktör elbette. Görevi bırakma kararımın ardında başka sebepler arayanlar olabilir, "Aslında zaman yetersizliğini bahane ediyor ama şöyleydi böyleydi..." diyenler olabilir. Bunlara gülüp geçiniz :)

Görevde kaldığım süre içerisinde görevimi kötüye kullanmamaya ve kendi kişiliğime, prensiplerime aykırı olan herhangi bir şeyi uygulamamaya (veya kabul etmemeye) özellikle dikkat ettim. Allah a şükür yüzümü kızartacak hiçbir olay yaşamadım. Kimseye kesinlikle bir kırgınlığım olmamasının yanında istemeden de olsa kırmış olduğum birileri varsa hakkını helal etmesini diliyorum.

Benden desteğini esirgemeyen siz değerli forum kullanıcılarına ve görev arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Zaman zaman yorumlarımla yine forumda yer alacağımı da bilmenizi isterim, benden kurtulmak o kadar kolay değil

Görüşmek üzere...

JanseI

JanseI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2007 Pzr 01:32:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

RestlessOblivion,
Yazılarını beğenerek okuduğumu iletmeliyim. Bırakmana üzüldüm gerçekten. Bu işi en iyi yapanlardan biri olduguna inanıyorum. Ama diğer yandan da derslerin daha mühim. Burası sanal, elbetteki burası sanal da olsa bir misyon edinip topluma faydalı çalışmalar yaptın, hiç olmazsa vaktini boşa harcayan, amaçsız ve sorumsuz insanlardan olmadın. Derslerini ihmal etmeyerek, vaktini okuluna ayırmak istemen de bir sorumluluk örneği. En doğru kararı verdiğine inanıyorum. Şimdiye kadar forumda olan her türlü siyasi, sosyal ve diğer içeriklerdeki başarılı çalışmaların, aydın, araştırmacı kişiliğin, gerçekleri görebilen objektif yaklaşımların için seni tebrik ederim. Keşke herkes senin gibi duyarlı ve gerçekçi olsa. Tüm arkadaşlara örnek olup, gerçeklere yönlendirdiğin için teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim...
Saygılarımla

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2007 Pzr 02:16:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Emekli editörler cemiyeti başkanı olarak derneğimiz adı altında faaliyet göstermek isterseniz minik bir aidat karşılığı sizide aramızda görebiliriz....

Yalnız bir sorunumuz var emekli editörlere vaad edilen cc içi koruma hala hayata geçirilmedi. CC içi can güvenliğimiz alt seviyelerde birde ben emekli maaşımı PTT değilde banka kartı aracığıyla istiyorum...

Emekli Editörler Cemiyeti...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2007 Pzr 02:17:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Chatcity’nin bana sunduğu en değerli insanlardan birisin Güray.Ve en önemlisi kankamsın.Sen,sana verilen görevi layıkı ile yaptın.Hiçbir zaman,kimseye bir ayrıcalık tanımadın,kimseye taviz vermedin,chatcity için doğru kararları kimsenin etkisi altında verdin hep.Chatcity için senin yolu yarıda bırakman söz konusu değil.Sen de bunu dile getirmişsin zaten,senden kurtulmak kolay değil:))Sen editörlük görevini en güzel şekliyle yaptın.Yaptığın yorumlarla,açtığın başlıklarla kendini kanıtladın.Sana her zaman destek oldum.Chatcity’den bir yıldız kaydı diyorum şuan.Şuan diyorum,çünkü ilerleyen zamanda chatcity’de tekrar görev almanı senden daha çok istiyorum.Okuldaki derslerinin ne kadar ağır olduğunu tahmin etmekte zorlanmıyorum.Çünkü aldığın dersleri biliyorum az,çok..Zamanını ayırdığın sürede elinden gelenin en iyisini yaptın.Sana bugüne kadar dediklerimin tersine,şimdi farklı bir şey diyorum:"Doğru kararı kendin vereceksin.Çünkü seni,sen daha iyi tanıyorsun"....

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2007 Pzr 02:24:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Güray doğru bir karar vermişsin dostum, zaman yetersizliğinden dolayı yönetim seni almadan sen böyle olacağını tahmin edip görevini başarılı bir dönemde bırakman akıllarda hep kaliteli bir insan olarak kalacaksın, ama şu var ki başarıyla yaptığın bu görev artık sensiz, insanı hüzünlendiren de bu zaten. Bir gerçek var ki bu da Bu iş için seçilmiş en doğru insanın sen olduğundur. Okulunda başarılar saygılar dostum...

Başarın sebebiyle bu plaketi lütfen kabul buyur :)

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2007 Çar 18:25:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhaba  sevgili Editörümüz Gürayımız için bende birşeyler yazmak istiyorum...

Öncelikle forum için yaptığın tüm çalışmalar için teşekkür ederim.CC de tanıdığım  hayatı ciddiye alıp, baktığı şeyi görüp, tartışma derinliğine sahip olan ender insanlardan biridir Güray...Aldığın karara saygı duyuyorum arkadaşım, önceliklerini bilen sorumlu bir insanın yapması gereken şık bir hareket yaptığın...İdeallerin uğruna hayatında yeri olan eğitimine önem vermenden daha doğal hiçbirşey olamaz...

Gel ara sırada olsa laflayalım, foruma katkılarını esirgeme...Hayat zor Güraycım sana bişey olmasın

JELİN

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2007 Çar 19:30:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

güray hocam, kararından dolayı seni kutluyorum. bu kararınla birlikte çok önemli bir konuya parmak basmıssın, sorumluklar! sen sana verilen zamanda yapabileceğinin en iyisini yapmak arzusunda olan bir insansın. zaman gibi kıtmetli bir değeri senin için en önemlisi olan eğitimin, hayatın için kullanmak istiyorsun. bu davranısa halk arasında "sorumluluk bilinci" deniyor.  zaten herkesin bilidiği gibi, "bir işi iyi yapmak istiyorsan, farklı işlerle meşgul olmamalısın." sen en doğrusunu yaparak eğitimini, hayatını seçtin.umarım bende birgün bu erdeme sahip olabilirim. derslerde dolaylı olarak da hayatta başarılar, tıpkı cc de başarılı olduğun gibi.

ve cc rozetleri birkaç 1 ve 0 dan ibaret (sanal=banal). olması yada olmaması fark yapmaz. ama kalbimizdeki rozetinin hiçbir zaman silinmeyeceğini de bilmeni isterim. 

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2007 Çar 19:35:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Restmm..;

Aldığın karar en mantıklısı fakat şuda bir gerçekki, forumda aranılan bir editördün.Tüm yaşamında başarılar ve olumluluklar senınle olsun.Seni forum özleyecek.....

Edvard

Edvard resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2007 Çar 21:11:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GIZLISAKLI

GIZLISAKLI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Kas.2007 Per 07:45:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bende yola devam ama bir farkla demiştim. Hayırlısı olsun Rest. Sabah çayına her zaman senide bekleriz. Bu arada derslerinde başarılar.

GIZLISAKLI / OZHUR

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir