ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Mayıs 2024, Pazartesi 20:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   EUROBASKET 2007
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2007 Sal 01:03:36      EUROBASKET 2007sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Basketbol Milli takımımızın da yer aldığı 2007 Avrupa Basketbol Şampiyonası 3-16 Eylül arasında İspanya da oynanacak. Şampiyonanın resmi yayıncısı NTV, Türkiye maçları başta olmak üzere turnuvayı canlı yayınla evlere taşıyacak.

Türkiye’nin Litvanya ile oynayacağı ilk maç Pazartesi 21:30’da NTV’den canlı yayınlanacak. Grubumuzdaki diğer maç ÇEK C.-ALMANYA maçı ise 19:00’da.

Turnuvanın iddialı ekipler arasında bulunan Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Litvanya ve Almanya’nın da yer aldığı C Grubu’nda mücadele edecek.

A Grubu nda Rusya, Sırbistan ve Yunanistan, B Grubu nda Portekiz, Letonya, Hırvatistan ve İspanya, D Grubu nda ise Polonya, İtalya, Slovenya ve Fransa mücadele edecek.

Türkiye, 4 Eylül de Almanya, 5 Eylül de ise Çek Cumhuriyeti ile karşı karşıya gelecek.

4 Eylül Salı
19:00 LİTVANYA-ÇEK CUMHURİYETİ (C)
21:30 TÜRKİYE–ALMANYA (C)
00:00 İTALYA-FRANSA (B)

5 Eylül Çarşamba
19:00 LİTVANYA-ALMANYA CANLI (C)
21:30 TÜRKİYE - ÇEK CUMHURİYETİ (C)
00:00 HIRVATİSTAN

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2007 Sal 01:05:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İlk maçı malesef kaybettik...

Litvanya helal,Jasikevicius takıma gelmesiyle olayı aşmış bir takım olarak oynadılar, ben grupta favori almanya diodum  ama litvanya kadrosunu bulmuş ya, dünya şampiyonasında çok korkuyodum bu takımdan ama yendik 2 maçıda,burda rahatız diyordum ama değişmiş bir yapı ile oynayan litvanya eski günlerine döndüğünü gösterdi bize....

Yarın Almanya maçını kesin kazanmalıyız,yoruldular bunu iyi kullanmalıyız,,,tanjevic memoyu ilk yarıda neden oyundan soğuttu bi anlamadım gitti , artı semih gibi gazla oynayan bir oyunucuyu çıakrıp bidaha sokmamasıda şaşırtıcıydı :s kerem ile semih farkın 10 a indigi anda takımı ateşlerlerdi ama tanjevic sağolsun...

nese haydi dev adamlar size güveniyoruz....

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2007 Sal 01:05:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

12 DEV ADAM A TURNUVADA BAŞARILAR DİLERİM

TANRI YARDIMCILARI OLSUN...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2007 Sal 09:31:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2007 Çar 03:05:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Basketbolumuz çöküş içinde değil kesinlikle katılmıyorum sadece tanjeviç çöküş içince we bizide diplere çekiyor kendisiyle,,,
ewet hawlu attık elemelere ama bence güzel oynayarak italya macını kaybettik,buda ii birşeydir,hep ipler elimizdeydi sonda adamların şansı daha fazlaydı sadece...

maça gelince ,  italya bana ilk periyotta Türkiyenin bir önceki grup maçlarını hatrlattı attığı şutlar girmiyor girmedikçe dahada batıyorlar ama onlar sonra toparlanmasını bildi... hedo için bu maçı kazanmak lazımdı ama olmadı malesef:(  hedonun yanına bu turnuvada skorer çıkaramadık serkan erdoğan olsa herşey çok farklı olcaktı buna çok eminim:(serkanın yerine ibo oynar diodum ama iboda kotu turnuwa geçirdi skorer bi hedo memo kaldı sonuç kaçınılmaz oldu..
Birde size bir soru ; ender arslan oyun kurucumu?  yada soruyu şöle sorim; ender arslan basketçimi ?
kerem tunçeri almadıgına üzülmemiştim onuda fazla sewmiyorum aama turnuwayı izlerken keşke alsaydı dedim, engin atsür zaten bir numara nba de kesin oynicak o çocuk ama adamı fazla oynatmadıgı için hep kaybettik!! bide ilkkes uzun zaman aynı oyuncularla oynuyoduk ama ondan vazgeçince italya farkı direk indirdi,,kaya 11 sayı attı 10 dk da sonra oyundan cıkardı adam maçı 11 sayı ile tammladı:) bu adam kesinlikle saçmalık yaaa ..
nese fransa prestij maçı balim kazanıp weda edelim...

go home tanjevic... 
12 dev adam bir numarasın daima...

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2007 Pzt 03:19:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
beklentilerim beni yanılttı we rusya mukkemmel sawaşarak maçta ilkkez son 2 saniye kala öne geçti we maçı kazandı...   ispanyollar 7. final maçınıda kaybederek final fobisini kıramadılar... gasol sağolsun son 7 serbest atıştan 4 nü kaçırdı ama son 5-6 sayılarınıda o atmıştı ispanyanın göz ardı etmemk lazım...
nese süper bir finaldi iki takımada teşekurler güzel maç için...
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir