ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Haziran 2024, Perşembe 01:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Oyunları
forum sohbet oyun basliklari
   CM yle yaşayanlar, ve bir hayat tarzı olarak CM (CHAMPİONSHİP MANAGER)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ucanpijama

ucanpijama resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2007 Sal 01:14:12      CM yle yaşayanlar, ve bir hayat tarzı olarak CM (CHAMPİONSHİP MANAGER)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

sabahın köründe kalkıp cm nin başına geçip, sabaha karşı bırakıp 3 saat uyuyıp sonra tekrar aynı işlemi yapan, hayat fonksiyonları duran, 3 saatlik uykusunda hangi transferi yapıyım, bu daha büyük bi kulübe gitmek istiyomuş ayarı veriyimmi diye düşünen, cm uğruna sevgilisini terkedecek insanlar !! BURAYA 

berkboy09

berkboy09 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2007 Sal 15:29:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
işte bu özl hepsi ben de var.benim  ilk sezonum bitti,şampiyon oldum:)avrupa kupalarında da iyi sonuçlar elde ettim.Ha şunu hatırlatayım takımım Galatasaraydı.cimboma yıldız oyuncular geliyorda bir türlü takım istediğim seviyeye ulaşamıyor....

AsiReTOfKiZiLcikLi

AsiReTOfKiZiLcikLi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2007 Pzr 01:23:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Zaten Klasik Cmci Yalanlarıdır Öff Varya Bilader Gençlerbirliğine figoyu ronaldinhoyu aLdım Kaka Gelmek istedide Klübü bırakmadı hacım napiim Cm Kitlio Adamı Ya Okuldan Kayış Atıp Cm Oynuodum

cadimelek

cadimelek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2007 Pzr 12:08:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bnim Fenerbahçe SK de tam 8.senem...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Kas.2007 Pzr 15:51:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yıllar önce EA Sports`un Premier Manager isimli oyunu ile menejerlik oyunlarına bir giriş yapmıştım.Uykusuz geceler birbirini kovalamış,çitoslar,kolalar ve futbolcularım:)) Daha sonra CM 01/02 çıktı,ve uykusuz geceler aynı hız devam etti...Bilgisayar,dünyam olmuştu adeta...Ve tabiki fubolcularım..İlerde menejer mi olsam ne,demeye başlamıştım:)) Ki gerçek hayata döndüm.Yıllar geçti,adını bile anmadım CM`nin.

Yaklaşık 2 ay önce,internet sorunu yaşadım bir hafta kadar süren..Arkadaşlarımdan biri,al bu oyunu oyna,diye bir CD verdi.Hemen yükledim adını bilmeksizin.İçinde CM vardı..Hayal dünyası yani...Futbolcularım ve ben...1 hafta boyunca internet yoktu evde.Bu da bir fırsatmış gibi,CM oynadım günlerce...7 gün sonunda 72 saat oynamışım:))Bence halt etmişim:))

Oyunu sildim o bir hafta sonunda.Dünyadan koparıyor insanı ya..:)) Benim gibi oyundan anlamayan biri için bu bir rekor oldu

Size tatlı CM`ler

berkinnnn

berkinnnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2007 Per 16:20:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

oyun güzelde.. Galatasarayın başına geçmiştim takımı ligde zor tuttum.. o zor tuttuğum senede yaptığım transferler:
jaap stam,pires,die,traore...  vs yıldız isimlerdi.. ne bilim oyun bana garip geldi

S-N-O-O-P

S-N-O-O-P resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2008 Per 23:11:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CM 04 Oynadım enson 2004 de

2020 yılına kadar gelmişdim. ronaldinho yu Beşiktaşdan Emekli etmişdim. 8 Şampiyonlar ligi şampiyonluğu Tabiki 16 Türkiye ligi ve16 türkiye kupası, 3 de UEFA 9 tanede Süper kupa kazana bildim sadece  ßende Yalan Yok Bilirsiniz...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir