ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 08:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Beşiktaş
forum sohbet oyun basliklari
   Bekliyoruz,Takipçisiyiz!!!
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

okany1

okany1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2007 Pzt 18:45:39sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Ya neyse kupadan elendik de ben bu yukardaki faul pozisyonu hakkında görüşlerimi söylemeden duramam çatlarım...Fanatiklik sizin kanınıza işlemiş bu hareket futbol kuralları içinde faul olarak adlandırılır...Kurallara göre altıpas içinde kalecinin dokunulmazlığı var bu pozisyonda hem elle oynama hemde kaleciye faul var:)...Saygılar benden sevgiler keZman dan:)

volkybeyaw3

volkybeyaw3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2007 Pzt 19:02:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

okany1 :
Ya neyse kupadan elendik de ben bu yukardaki faul pozisyonu hakkında görüşlerimi söylemeden duramam çatlarım...Fanatiklik sizin kanınıza işlemiş bu hareket futbol kuralları içinde faul olarak adlandırılır...Kurallara göre altıpas içinde kalecinin dokunulmazlığı var bu pozisyonda hem elle oynama hemde kaleciye faul var:)...Saygılar benden sevgiler keZman dan:)

Hakketten ohaa:D Fanatiksiniz diyene bak hele:))) yeni bir Ahmet Cakar doguyor:))))

okany1

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2007 Pzt 22:17:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
volkybeyaw3 :

okany1 :

Hakketten ohaa:D Fanatiksiniz diyene bak hele:))) yeni bir Ahmet Cakar doguyor:))))

Volkym:)) ben demiyorum bunu futbol kuralları söylüyo bende kendimce yorumladım:))

INeDvEd10I

INeDvEd10I resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2007 Sal 20:14:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
okany1 :
volkybeyaw3 :

okany1 :

Volkym:)) ben demiyorum bunu futbol kuralları söylüyo bende kendimce yorumladım:))

okany1 sen yorumlayamasın bosuna sallama burda, baske yerden alıntı yapdım de suna:)

okany1

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2007 Sal 20:39:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·INeDvEd10I· :
okany1 :
volkybeyaw3 :

okany1 :

okany1 sen yorumlayamasın bosuna sallama burda, baske yerden alıntı yapdım de suna:)

Nedved hatırlat bir ara görüşelim futbol yorum ve dersi vereyim sana:)..Ama önce türkçe dersi alman lazım:)

INeDvEd10I

INeDvEd10I resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2007 Sal 20:54:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
okany1 :
·INeDvEd10I· :
okany1 :
volkybeyaw3 :

okany1 :

Nedved hatırlat bir ara görüşelim futbol yorum ve dersi vereyim sana:)..Ama önce türkçe dersi alman lazım:)

qeki okan görüşelim zaten sen benden bişi öğrenemesin öğrenırsem ben öğrenırım:)

MaNoWaRCiSeRSeRi

MaNoWaRCiSeRSeRi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.May.2007 Çar 21:56:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Fenerbahçe 2006-2007 sezonunun ve Türkiye Futbol Tarihinin ağlayarak şampiyon olacak ilk takımı...Ama laf yerini buldu.Ağlamayana emzik yok...Utanmasalar Haluk Ulusoy un evinin önünde ağlama duvarı inşaa edeceklerdi...Bravo iyi ağladınız...O kadar ağladınız ki artık bu kupayı size vermeyecekler de kime verecekler...

Bir Beşiktaşlı olarak şunu söylemek istiyorum.Biz hiçbir zaman ağlayarak kupa almadık.Zaman oldu averajla bakın averajla (Henüz 3 puanlı sisteme geçmeden)şampiyonluğu kaçırdık zaman oldu 9 puan öndeyken bir takım oyunlarla (bu oyunların içinde kesin fenerin parmağı vardır)şampiyonluğu kaçırdık.Ama asla bu sezon fenerin yaptığı gibi ay penaltımız verilmedi ay faulümüz çalınmadı böyle federasyon oldukça biz şampiyon olamayız vb. şeyler söylemedik hiçbir zaman...Hele ligden çekiliyoruz hiç demedik.Ayıp gerçekten ayıp.Fener ligden çekilirmi bee.Fenerbahçe ihaleden çekilir ligden çekilmez.O kadar yüzsüz bir takım.Beşiktaşa centilmenliğinden dolayı teşekkür ederler ama kendileri sırf Türkiye Kupasında tur atlayamadılar diye Kadıköy de otoparkta Beşiktaşlı Futbolcuyu (Ricardinho) tartaklayacak kadar küçülürler...Ondan sonra bir tane aptal yönetici çıkar şerefsizler,hırsızlar emeğimizi çaldılar der, ortalığı birbirine katar.Ve bu yönetici Türkiye nin kaderini değiştirebilecek işadamlarından biridir(KOÇ Holding Yönetim Kurulu Başkanı).Avrupa buna kendi medyasında geniş yer verir alaycı bir tavırla...Ayıp yaa gerçekten ayıp.Ben yaklaşık 7 aydır bu foruma yazı yazmıyordum ama bu yazılanları çizilenleri görünce dayanamadım.Beşiktaşlı arkadaşlarım sakın bu yazıyı okuyup beni takdir etmesinler çünkü bunlar herkesin bildiği şeyler.Fenerli arkadaşlar da kusura bakmasınlar ama gerçek bu...Ve kimse de bu saatten sonra fenerbahçe nin şampiyonluğu kıl payı da olsa kaçıracağını düşünmesin.Yine birşeyler döner ortada bu sezon böyle biter maalesef.Maalesef diyorum çünkü durum bunu gösteriyor.Bu arada ben 2 kişiyi kutluyorum gerçekten bu olayların mimarı 2 beceriksiz şahsiyet.Birincisi Tabii ki Beşiktaşlıların tanıdığı bir isim Jean Tigana.İkincisi ise Arthur Zico.Sizi bilmem ama ben bunları bu saatten sonra Klüp takımlarını katleden isimler olarak hatırlayacağım.Onların beceriksizlikleri olmasaydı şu an kesin şampiyon olacak takımla kesin düşecek 3 takım kendini 3 hafta kala belli ederdi.Neyse fazla uzattım galiba.Ben sanırım bir 7 ay daha cc ye gelmem belki de bundan böyle hiç bakmam bile...Fenerliler sakın bana küfür vb. tarzda şeyler yazmayın ben sadece kendi fikirlerimi savundum şöyle söylememde bir sakınca yoktur umarım Fenerbahçe SK futbol kulübü ben kendimi hatırladığımdan beri böyle...Otto Bariç ler,Trabzon kupa maçları,Yayla kupası yok Ova kupası mıydı,Mustafa Denizli zamanı 6 yabancı ile sahaya çıkmak.Hani yanlış hatırlamıyorsam fenerbahçeliler diyor ya ilklerin takımıyız.Evet gerçekten 3 büyükler arasında kupa maçında sahadan çekilen,5+1 yabancı izni zamanında yani 5 yabancı ilk 11 de 1 de yedeklerde yabancı bulundurma kuralı varken 6 yabancıyı birden 11 e süren,yayla kupası gibi aslı astarı olmayan bir organizasyonda oynamak.Hatta ben o dönem dedim ki herhalde fenerbahçe uzun süredir Türkiye kupasını alamıyor ya belki de ondan bu organizasyon a katılarak kupa eksiğini tamamlıyor.Yani bir sürü buna benzer bununla aynı yola çıkan bir sürü olay.Bir de diyorlar ki Ulu Önder Atatürk Fenerbahçe yi ziyarette bulunduğu için o bir fenerbahçelidir.Tamam belki belgelerle bunu ispatlayabilirsiniz ama bir düşünün Ulu önderimiz Türkiye Cumhuriyetimizin mimarı ve kurucusu Fenerbahçe yi bu şekilde ağlarken görseydi acaba ne olurdu.Benim tahminim bir kez daha vefat ederdi herhalde...Ben sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim sözünü kendisi söylememişmidir.Ağlayanını da severim diye bir ibare göremiyorum sözünde Ulu Önderin.

Neyse umarım fikirlerimi azıcık da olsa saygıyla karşılayan vardır...Kendinize ve muhabbetinize ii bakın sakın cc ajanlarını üzmeyin olur mu...

MaNoWaRCiSeRSeRi since 21-08-2001 chatcity...

Hepinisi Sefiom... Hadiyin Bakeem... 

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir