ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Haziran 2024, Perşembe 16:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   KULÜP COFFEE CAFE TUTKUNLARININ DİKKATİNE..!!!
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

OrjinalSAZAN

OrjinalSAZAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2007 Pzr 23:23:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

yok abi yok burda hiçbişeyin değeri yok yaaa yazıklar olsun o kadar adamlar terör estiriyor hala ne bir önlem, ne bir engel var

adamlar elini kolunu sallaya sallaya geziyor. kapat klübü. herkes kapatsınnn.  olmaz böyle şeyyy  !!

değmezz.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 08:51:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·DesertxRain· :

Kafenin son bi kaç günü arkadaşlar ve açık bırakmayı düşünmüyorum çünkü küfür olayı iyice haddini aşmış,almış başını gitmiş durumda. info@chatcity.cc  ye gönderilen loglarda vipli,tipli ve hatta klubü olupta hakareti sohbet olarak nitelendiren kimseler var fakat sanırım para akışı olduğu için herhangi bir değerlendirlilmeye tabi tutulmuyor.Küfür eden terbiyesiz insanlarda hala sohbet odalarında sırıtarak dolaşıyor.Bütün chatcity in yetkilililerini burdan kınıyorum ve şu andan itibaren bu siteye tek bir kuruş bile harcamayacağım.

Selamlar...
       Kulüp odaları neden açılır? En başından bu soruyla başlayalım... Kulüp odası; sevdiğiniz dostlarınızla bir arada eğlenme amaçlıdır... Size ve arkadaşlarına özel olduğu için kulüp odasıdır...Oda sorumluluğu tamamen oda başkanı tekelindedir ki bu da; size sağlanan bir ayrıcalıktır.
       En baştan üyelikli oda açma imkanı sunulan sizlere, kendi iradenizin kararları ile olanak sağlanmıştır... Üyelikli sistem veya rahat girişler sizin kararınızla netice bulur. Odalarınızdaki başı boş ziyaretlerin, yegane sebebi de yine sizlersiniz. Kulüp odaları açılırken sizlere odanızın tüm sorumluluk ve hakları da teslim edilir... Buna göre kabul eder ve mesuliyeti teslim alırsınız... 
       Kulüp odası açmaktaki amaç, oda doldurup rekabet sağlamak değildir. Mamafih kulüp; birden fazla insanin belli bir tema etrafinda muhabbet edip aktivite yapmasini saglayan oluşumdur. Netice itibariyle yönetimi bu konuda suçlamak yersiz ve yanlıştır. 

SAYGILAR.

keremcem46

keremcem46 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 10:22:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kapatırsanız onlara karşı resmen mağlubiyeti kabünlenmiş olunur.Neden yapacaksınız o denge unsuru bozuk olanlar çıksın ccden,asla yapman öyle bişey lütfen

onlara karşı hep yekün elele savaşılım

.Bu ccde onlara barınma fırsatı vermeyelim,herkes tepkili olursa bişey yapamazlar.saygılarımla dostluk ve kardeşlik ön planda olamlıdır.seviyeli asla kırmadan ve üzmeden iyi bir arkadaşlık ortamı olmasını dilerim....bu uyarı lütfen dikkate alınsın herkese ilgilerinden dolayı  çok tşkederim.Ben herkesi çok seviyorum yinede...

DesertxRain

DesertxRain resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 10:39:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tabiki amaçlar bilinip ve tüm sorumluluklar kabul edildikten sonra kulüp açma girişiminde bulunulup kulüp açılmıştır.Fakat bu demek değildir ki insanların kişisel değerlerine hakaret edip onları rencide eden kötü niyetli insanların kötü amaçlarını gerçekleştirdikten sonra site yönetimi tarafından herhangi bir ceza verilmemesi ve tam tersine ödülendirmiş gibi hala sohbet odalarında gezmelerine izin verilmesi.Buna en büyük örnek MRGOFRET nickli arkadaş gösterilebilir.Chatcityde bu muhterem zatı tanımayan ve ettiği ağır hakaretleri bilmeyen hiç kimsenin olduğuna inanmıyorum ve sergilediği bu davranışları sadece özel kulüplerde değil diğer bütün odalarında da sergiliyor.

·xMrGoFRetttx·

·xMrGoFRetttx· resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları > Fısıltı klubu den Memnunmusunuz?
  3.Mar.2007 Cmt 23:57:54
ben bi uğrıyım bakıyım küfür varmı yokmuu reklam yapma odanda küfürcüler kol gezerr başta ben dikkat ett o oda benim aklını alırım

·xMrGoFRetttx·

·xMrGoFRetttx· resimleri

4.Mar.2007 Pzr 00:01:05 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·JacKheALL· :
senin partine kim gelir la çoban
BABAN ÇOBAN OLA BİLİR AMA SENİN GİBİ BİR EVLADI OLDUĞU İÇİN UTANIODUR UTANIYORUM

xISekeriMIx·

·xISekeriMIx· resimleri

4.Mar.2007 Pzr 21:35:08 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

·Celinex· :
umarim hic kimse gelmez senin partine.kufur ustune kufur duyarlar yoksa...iyyhh
kızım sen akıllanmazsın valla uğraşmaaa artık yeter bak mafederim seni bu arada bende gofrett ahahahah kulübü aldım gelde noluo bakalım

Haklısınız site yönetiminin bu konuda hiç bir suçu yok.Tüm suç bu tarz insanların davranışlarını kabullenemeyen bizlerde.

xXravenousXx

xXravenousXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 11:42:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

AMAÇ SEVİYELİ BİR SOHBET ORTAMI SAĞLAMAKSA BUNUN YUKUMLULUĞUNUDE YERİNE GETİRMELİSİNİZ AMAÇLARI SADECE HUZURU BOZMAK , İNSANLARI RENCİDE ETMEK OLAN BU KİŞİLERİN BARINDIRILMASI ONLARIN BU YAPTIKLARINA PRİM SAĞLAMAKTIR NEREYE KADAR BU ŞAHISLARIN HUZURU BOZMA GİRİŞİMLERİ GÖZ ARDI EDİLECEK BİZ BU TUR PORTRELERE SEYİRCİ KALMAK İSTEMİYORUZ  GEREKEN YAPILMALI !!

·xMrGoFRetttx·

·xMrGoFRetttx· resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları > Fısıltı klubu den Memnunmusunuz?
  3.Mar.2007 Cmt 23:57:54
ben bi uğrıyım bakıyım küfür varmı yokmuu reklam yapma odanda küfürcüler kol gezerr başta ben dikkat ett o oda benim aklını alırım

·xMrGoFRetttx·

·xMrGoFRetttx· resimleri

4.Mar.2007 Pzr 00:01:05 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·JacKheALL· :
senin partine kim gelir la çoban
BABAN ÇOBAN OLA BİLİR AMA SENİN GİBİ BİR EVLADI OLDUĞU İÇİN UTANIODUR UTANIYORUM

xISekeriMIx·

·xISekeriMIx· resimleri

4.Mar.2007 Pzr 21:35:08 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

·Celinex· :
umarim hic kimse gelmez senin partine.kufur ustune kufur duyarlar yoksa...iyyhh
kızım sen akıllanmazsın valla uğraşmaaa artık yeter bak mafederim seni bu arada bende gofrett ahahahah kulübü aldım gelde noluo bakalım

YORUMSUZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!

eJosi

eJosi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 11:50:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

tabiki hayırr     üsülüorum öle bişiy olrsa  can sıkıcı insanlar war ewet  ama kulübe maal edilmesi çok  anlamsz başkanın yoklğndanda yaralanıolar yoksa izin werlmiş diil göz yumulmuş diil bu drma  sonç olarak NEYİN

NE OLDĞUNU BİLİO HERKEZ ayrıca ii güsel filitremiz war cezalar war ama çok güsel anlatıolar dertlerini  argo kötü etiket küfür hepsi gayet anlaşılır bence yetrli bi kıstlama diil

COFFEE  CAFEtutknlarını we başkanını sefiorus

hayalimektup

hayalimektup resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 13:22:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yönetim istifa

sagof

sagof resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2007 Pzt 22:04:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kapatılsın odayı açan tatile gidiyor sorumlulukdan kaçanlar cezasını almalı

luzmaria

luzmaria resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2007 Sal 00:17:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

COFE COFFE  icin yonetim kurulu rahatsizlik veren kimseler kufur,saygisizlik seviyesizlik vs.vs... gibi seyler yuzunde kapama karari almissa eger bunlar sadece COFE COFFEE de olan seyler degil DIKKATINIZI CEKERIM ,,bugun JADE dede yine bi nick agiza alinmicak sekilde igrencce seyler soyledi ve o kufurler edilirken baskan yoktu odada ve buda demektirki bu olaylar her odada yasaniyor ve sizce COFE COFFEE yi kapamak ne kadar dogru???...ve ne kadar hak???.... 

ki bu kufurler sizin actiginiz odalardada oluyor peki sonuc ne?? geneli kisi elini kolunu sallaya sallaya odadan cikiyor.. ayrica soyledigimiz en ufak seyler yuzunden yarim saat ceza aliyoruz ki soyledigimiz seylerde ne kufur,ne hakaret nede karsi tarafi rencide edecek hicbirsey yokken....Ben su sonucu cikardim...HERKES KENDI BILDIGINI YAPIYOR!!!

COFE COFFEE yi kapamakla cok buyuk bi yanlislik ve haksizlik yapildigina inaniyorum...ASLA KAPANMAMALIYDI!!!

HIC AMA HIC YAKISTIRAMADIM!!!!!!!!!!!!!......

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir