ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Mayıs 2024, Pazartesi 22:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   RADİO CHATCİTY nin partisinden görüntüler (RESİMLER)İ.
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RugRats

RugRats resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 18:02:50sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
 insanların gerçek yüzünü ortaya çıkartıyoruz engellemeyin  lütfen sayın moderator  herkes bilmeli kimin ne olduğunu

MerCaN_DeDe

MerCaN_DeDe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 18:27:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Mekanın adı Taksim Old City gidip sorabilirsiniz partiyi düzenleyenler herhangi komisyon veya adını ne koyuyorsanız bir kar elde ettimi diye :))))

Şu laf çok doğru İYİ OLAN HER ZAMAN ELEŞTİRİLİR SİZİNLE DAHA İYİ OLUYORUZ :))

Bize inanan arkadaşlarıma kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyorum. Herşey Chat City için.....

TaTLiMeRii87

TaTLiMeRii87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 20:15:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
YAAA TEKRAR PARTİ YAPINNN BEN BU PARTİ Yİ KAÇIRDIIGM İÇİN ÇOK ÜZGÜNÜM YAA BOYABATTA ÜNİVDE OLDUGMDAN GELEMEDİMM DOSTLARIMIN YANINDA OLAMADIMM BENSİZ OLURMUU HİÇ PARTİİ TEKRAR Bİ PARTİ DÜZENLERSENİZ KESİN GELİCEMM VALLA BUKEZ:) AMA LÜTFEN İSTANBULDA OLDUGUM BİZAMANDA OLSUNN

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 20:39:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bi kere başlıktan kaybediyorlar , amaçlarını açıkca belli ediyorlar. RADİO CHATCİTY de büyük harflerle yazılmış nedense.  Merak ettiğim bişey var; Acaba o insanlar partiye Radio Chatcity böyle bir organizasyıonda bulunduğu için mi yoksa Dostlarını görmek için mi geldiler? İnsanlara reklam tabelası muamelesi ile bakılması çok yanlış birşey. Ve merak ettiğim bir şey daha var:

Acaba bu pariyi düzenleyen kişiler, Giriş ücretinden  ve basılan reklam t-shirt lerden ne kadar komisyon alarak cebe kaç lira indirdiler?

SEN NE GÜZEL ŞEYLER MERAK ETMİŞSİN BÖYLE..

HİÇ GÜZEL ŞEYLER DÜŞÜMEZMİSİN SEN .

PARTİNİN  VE ORGANİZASİONUN AMACI BELİ. 

soru:PARDON SENİN  AMACINIZ  NEYDİ 

Burda güzel bir şey yapıyoruz insanlar mutlu sen neden mutsuzsunuz..?

İnsalar bir şeyler yapıyorsa emek vardır SAYGI LAZIM

Kişiler sorunsuz şekilde bitirmişlerse   TEŞEKKÜR LAZIM

BAZI ŞEYLER MADİYATLA ÖLCÜLMEZ .  

Burdaki tek kazanc dostluk oldu arkadaşlık oldu sıcaklık oldu.    

LÜTFEN YAZINIZDAKİ  USLUBUNUZA DİKKAT EDİN   

BENGLİNE

Bengline

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 20:47:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ayrıca     Ne amacla  yazılıyor bunlar bilinmiyor ama iyi amacla yazılmadıgı ortada

Sorun degil yaza bilirsiniz gelen arkadaşlar partide eğlendiler kısmetse bir daha  yapıcaz.

Forumda gene yer alıcak e tabi sizlerde gene kötüleyceksiniz olsun . Bu böyledir. GÜZELİKLER TAŞLANMAYA MAHKUMDUR.Bizce dorun yok arkadaşlar yaza bilirsiniz.

bengline

Bengline

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 20:58:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MASKEMİ ..?

Benim evim msn,m  ve yüzüm herkese acıksa  maske sizin yüzünüzde demeki anlamadınızmı halen .. ( uckur dediniz DEMEKİ BİR BAYAN SİZİ GAZA GETİRMİŞ .Ama o bayan her kimse .Benimle bir yakınlıgı yoktur zaten. Ama kendi nickini buraya yazarsa o bayan kimlerle yakınlıgı oldugu ortaya cıkacaktır.

Başka bir şey yazma geregi duymuyorum ( her sorunuza cevap verdim başka sorularla gelmeyin ,sohbetinize bakın, Parti ile ilgili soruları olan arkadaşlarım msn mi biliyorlar .

SAYGILILARA SAYGILARIMLA

BENGLİNE

MerCaN_DeDe

MerCaN_DeDe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 21:06:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
MerCaN_DeDe :

Mekanın adı Taksim Old City gidip sorabilirsiniz partiyi düzenleyenler herhangi komisyon veya adını ne koyuyorsanız bir kar elde ettimi diye :))))

Şu laf çok doğru İYİ OLAN HER ZAMAN ELEŞTİRİLİR SİZİNLE DAHA İYİ OLUYORUZ :))

Bize inanan arkadaşlarıma kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyorum. Herşey Chat City için.....

tekrar okuyun....

ALlS17

ALlS17 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 21:12:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Onu bunu anlamam da ben adam gibi bir soru sordum. Mercan dede sağolsun güzel bir şekilde yanıtladı. Ama bengline nin neden bu kadar tepki verdiğini anlamadım.**
editExuLLa

MihRaaCe

MihRaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 21:20:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kutluyorumm arkadaşlarr... Süper bir organizasyon düzenlemişsinizz ellerinize sağlıkk...

Tabikide taş atanlar olacakk..

Oraya giden kızların namusu ya da giden insanlarınn akıllarını ölçmek size mi düştü acaba?

Bu kadar polemiğe ne gerek var?

Eğlenmeniz ne güzelll.. Çok sevindimm..

Umarım birgün bu organizasyonlara katılabilirim bende

Sİz tasalanmayınn sizi bilen bilir.. Bunlar ne saçmalıyorsa artıkınn.. Fazla taş atmayın. Önce kendinize bakın.. Siz adam olun sonra öğretinn?

yazmıycaktım tutamadım kendimi

puufff

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 21:25:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Selamlar sevgili arkadaşlar...
·ALlS17· Söz konusu t- shirtleri ben hazırlayacaktım... İşlerimin yoğunluğunluğu nedeniyle ne t-shirtleri yapabildim nede partiye iştirakım oldu... Bengline eleştirmek için tanıman gerekli! Oldukça iyi niyetli bir düşünce olan t-shir konusu hem sitenin reklamını hem radyonun reklamını taşıyacaktı... Bilindiği üzere taksimde bir çok mekan paralı giriştir... Sizler; eğer olmuş olsaydı o giriş parası yerine bu t-shirtleri alacak, hemde günün anısını taşıyacaktınız... Eleştiri nedenini bilmiyorum, zaten tanınan bir nick değilsin! Eğer bu şekilde eleştirilerin var ise lütfen gerçek kimliğinle çık bizde senin bu ısrarlı eleştirilerinin nedenini anlayalım... Yok eğer ben henüz yeniyim diyorsan, Bengline ı tanımadığın için yorum yapma... Bu partinin amacını bile bilmen için, partinin ortamındaki, veya organize aşamasındaki havayı soluman gerekir. Sadece eleştirmek için eleştirme haklı nedenlerin olsun... Saygılar.
CC sohbet icin buraya
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir