ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

11 Mayıs 2024, Cumartesi 19:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   neden insanlar kendi oldukları gibi olmuyo da başka biri gibi olmaya çalışıyolar ?
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Christinaa

Christinaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 23:07:38      neden insanlar kendi oldukları gibi olmuyo da başka biri gibi olmaya çalışıyolar ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

cok merak ettıgım bı konu bu dusuncelerınızı beklıyorum arkadaslar!!!!!

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 00:26:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İnsanları  anlamak  Çok Zor. 

Bence  Kendileri olsalar ve  Düşüncelerini açıkça Belirtseler Daha  Fazla  Değer Görürler

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 00:51:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Christinaa· :

cok merak ettıgım bı konu bu dusuncelerınızı beklıyorum arkadaslar!!!!!

Çok güzel bir konu başlığı ama biraz sen de düşüncelerini yazsaydın... güneşşş

Neyse, ben kendi düşüncelerimi yazıyorum...

Öncelikle şuradan yola çıkıyorum,

Olduğu gibi görünen insan kimdir ve ne yapar;

Olduğu gibi görünen insan,

Bilinen anlamda toplumsal değildir...

toplumun kirliliğini farkedip geri çekilmiştir...

toplumda sadece bulunması gerektiği anlarda bulunur. Yani çalışmak,kazanmak,alışveriş yapmak vs..vs... belki evlenmek,belki çocuk sahibi olmak... (neden belki? çünkü gerçek anlamda dürüst insanlar kendilerince doğru olan kişiyi bulmakta güçlük çekerler dedim ya az toplumsaldırlar...) 

Herhangibir yalanınızı ya da oyununuzu farkettiği anda, ki çok çabuk farkeder...

sizden bir anda kilometrelerce uzaklaşır... ve size asla sebebini söylemez çünkü ASİLDİR...

Bu konu çok uzar...

çünkü söylenecek çok şey var ama uzun olursa okunmaz...

Şimdi özetlersem,

Sanalda olduğu gibi görünecek insan aramak hata olur...

Adı üstünde SANAL...

Adı üstünde NİCK...

Nickler de kime özeniliyorsa ya da hangi kahramana özeniliyorsa onun ADI kullanılıyor...

Bu ne demek???

OLDUĞU GİBİ GÖRÜNEN İNSANI ARAMAYIN, BULAMAZSINIZ...

BULSANIZ DA O SİZDEN KAÇAR... :)))

Christinaa

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 01:16:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Onur abim benım bu konuda cok fazla dusuncem var ama buraya yazsam sayfalar yetmez cunku cok doluyum acıkcası mesela şunu dıle getırmek ıstıyorum burda cok yapmacık ınsan var yanı onceden nasıl desem tıpı vıpı yokken o kadar samımı olmayan ınsan vıp tıp alınca bır anda degısıyo ne var bu vıp tıpte anlamıyom.Sonra burdakı ınsanlara ne kadar guvenılır tabıı o kısısıne gore degısıyo ,bır anda basta tanıdıgın ınsan bı kac gun sonra sankı o ınsan deıl sankı o ınsanla daha onceden tanısmadıgın gıbı hal ve davranısta bulunuyo neden bole oluyo .Burda bole olan ınsan kım bılır reel yasamında nasıldır orası tartısılır bence bu tur ınsanlar kendıne guvenı olmayan,kendını kucuk goren ,baskasında olmayan ozellıgı veya ozellıklerı kendınde yapmaya calısan ınsanlardır resmen bole ınsanlara acıyorum ben kendını baskası gıbı gosteren ınsanlara

prangaxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 01:21:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Christinaa· :

Onur abim benım bu konuda cok fazla dusuncem var ama buraya yazsam sayfalar yetmez cunku cok doluyum acıkcası mesela şunu dıle getırmek ıstıyorum burda cok yapmacık ınsan var yanı onceden nasıl desem tıpı vıpı yokken o kadar samımı olmayan ınsan vıp tıp alınca bır anda degısıyo ne var bu vıp tıpte anlamıyom.Sonra burdakı ınsanlara ne kadar guvenılır tabıı o kısısıne gore degısıyo ,bır anda basta tanıdıgın ınsan bı kac gun sonra sankı o ınsan deıl sankı o ınsanla daha onceden tanısmadıgın gıbı hal ve davranısta bulunuyo neden bole oluyo .Burda bole olan ınsan kım bılır reel yasamında nasıldır orası tartısılır bence bu tur ınsanlar kendıne guvenı olmayan,kendını kucuk goren ,baskasında olmayan ozellıgı veya ozellıklerı kendınde yapmaya calısan ınsanlardır resmen bole ınsanlara acıyorum ben kendını baskası gıbı gosteren ınsanlara

Tamamına katılıyorum Güneş...

çok güzel ifade etmişsin...

zaten böyle bir başlık açmış olman da, içinde taşıdığın o hassasiyeti gösterir...

kutlarım...

Christinaa

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 01:27:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

saol Onur abimmm

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 01:33:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

toplumda sadece bulunması gerektiği anlarda bulunur. Yani çalışmak,kazanmak,alışveriş yapmak vs..vs... belki evlenmek,belki çocuk sahibi olmak... (neden belki? çünkü gerçek anlamda dürüst insanlar kendilerince doğru olan kişiyi bulmakta güçlük çekerler dedim ya az toplumsaldırlar...) 

Herhangibir yalanınızı ya da oyununuzu farkettiği anda, ki çok çabuk farkeder...

sizden bir anda kilometrelerce uzaklaşır... ve size asla sebebini söylemez çünkü ASİLDİR...

Nickler de kime özeniliyorsa ya da hangi kahramana özeniliyorsa onun ADI kullanılıyor...

Bu ne demek???

OLDUĞU GİBİ GÖRÜNEN İNSANI ARAMAYIN, BULAMAZSINIZ...

BULSANIZ DA O SİZDEN KAÇAR... :)))

Güneşcim çok güzel bir konu bu sana katılmamak mümkün degil; ve Pranga sözlerinin üzerine ekleme yapmanın anlamı yok gibi geldi bana şu kısacık bölüm bile gerçekleri anlamamıza yetiyor sadece;

Ararsak bulabiliriz diyorum ve kendimi şanslı görüyorum ki  o insanları buldum ender de olsa ve onları seviyorum, sayıları çok az da olsa :))

prangaxxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 01:41:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Nehir· :

Ararsak bulabiliriz diyorum ve kendimi şanslı görüyorum ki  o insanları buldum ender de olsa ve onları seviyorum, sayıları çok az da olsa :))

Ne mutlu sana Nehir... :)))

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 01:44:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili ·Christinaa· bu başlık aslında forumun ilk açıldığında açılması gereken başlıklardan biri bence.. 

Chatcity´de geçen 2,5-3 senelik zaman zarfında 100´ün üzerinde insanla buluştum.. Burada kaliteli gibi gözüküp reelde kültürden bihaber olan çoğu insanı tanıdım ve ilişkimi kestim Geçmişte ajanlık yapıpta Chatcity´nin ağır topu olan insanların hayatları gözümün önüne geldi.. Kimi telefon çırağı... Kimi ise kenar semtlerde tekstil işinde en alt mertebede çalışan insanlar.. Burasının sanal mekan olduğunu unutup krallık sanan insanlara güldüm geçtim.. İlk başlarda ajan olmanın burada önemli birşey olduğunu sanardım ama ajanlık cc içindeki davranışlara göre verilen bir görev olduğunu öğrenince nefret ettim... Yaşamında bir yere varamamış insanların çoğu burada bir yere gelmeye çalışıyor.. Bizde insanlar başka biri gibi olmaya çalışıyor demeyelimde, insanların içindeki eziklik duygusu diyelim..Aralarında sayılı çok kültürlü ve iyi olan insanlar var onlarda benim dostlarım

kayhankus

kayhankus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 01:35:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
!!..::::..::::...BeLKiDe Bu KuRaL,HaYaTıN BiNBiR aCıMaSıZ YüZüNDeN BiRi oLDuĞu iÇiNDiR::::...::::....::::....
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir