ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 00:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   neden insanlar kendi oldukları gibi olmuyo da başka biri gibi olmaya çalışıyolar ?
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 01:47:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Kimse başka biri olmaya çalımaz esasında,Bu başlığa cevap olarak şu dene bilir.

Kendisinde eksiklik hiseden yada kende yeterince Güvenmeyen biri Bu tür davranışlar sergiler.Diğer yandan kişi karşısındaki ile alay etmek adınada kendini kamofle edip var olmayan bir karekter le yakınlaşma sağlaya bilir.

Genelde acılan başlıklarımızın büyük bir kısmı ,yaşadıgımız yada içinde bulundugumuz ruh halimiz buraya yasımısıdır.

Saygılarımlar :

Dr Jawell BENGLİNE     

iceprinsesss

iceprinsesss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eki.2006 Cum 11:34:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

özentidenn

AcHILLeSs

AcHILLeSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 16:28:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·iceprinsesss· :

özentidenn

kesinlikle dogru cevap

jeLib10xxxqirL

jeLib10xxxqirL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2006 Cmt 00:06:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kesinLikLe özentiLikten vede birbirini çekememekten   kendiLeri üretmeyi denemiyoLar biriLerinden gördükLerini yapıyoLar topLum geLişemiyo her yönden

ByAFYOK

ByAFYOK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2009 Çar 18:52:04sohbet oyun linki

Sevgili ·Christinaa· bu başlık aslında forumun ilk açıldığında açılması gereken başlıklardan biri bence.. 

Chatcity´de geçen 2,5-3 senelik zaman zarfında 100´ün üzerinde insanla buluştum.. Burada kaliteli gibi gözüküp reelde kültürden bihaber olan çoğu insanı tanıdım ve ilişkimi kestim Geçmişte ajanlık yapıpta Chatcity´nin ağır topu olan insanların hayatları gözümün önüne geldi.. Kimi telefon çırağı... Kimi ise kenar semtlerde tekstil işinde en alt mertebede çalışan insanlar.. Burasının sanal mekan olduğunu unutup krallık sanan insanlara güldüm geçtim.. İlk başlarda ajan olmanın burada önemli birşey olduğunu sanardım ama ajanlık cc içindeki davranışlara göre verilen bir görev olduğunu öğrenince nefret ettim... Yaşamında bir yere varamamış insanların çoğu burada bir yere gelmeye çalışıyor.. Bizde insanlar başka biri gibi olmaya çalışıyor demeyelimde, insanların içindeki eziklik duygusu diyelim..Aralarında sayılı çok kültürlü ve iyi olan insanlar var onlarda benim dostlarım

Hala buralarda bir yerdesen yazdıklarını bir daha bir daha bir daha ve bir daha okumanı istiyor ve sen kendini ne sanıyorsun bunu düşünmeni istiyorum.

İbret al bakıp da yere düşen yaprağa bir zamanlar o da yüksekten bakardı toprağa...

pretyy22

pretyy22 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2009 Çar 18:55:33sohbet oyun linki
çünkü gerçek hayatta yaşayamadıklarını bastırmış  oldukları tüm duyguları burada gün yüzüne çıkartıp gerçekmişçesine halisünasyonlar görerek burada yaşıyorlar=)

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2009 Çar 21:35:39sohbet oyun linki

Benim ünlü bir sözüm vardır beni tanıyanlar bunu bilir:
"Sanal manyak" oldukları için

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2009 Çar 23:21:13sohbet oyun linki
Bu soruya en doğru cevabı `o` kişiler verir; bende bilmiyorum neden acaba
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir