ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Mayıs 2024, Pazartesi 22:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   DÜGÜNE İKİ GÜN KALDI VE EŞİNİZİN HRİSTİYAN OLDUĞUNU ÖGRENDİNİZ.. ŞOKTASINIZ... NAPICAKSINIZ ŞİMDİ...
 <<1...1920212223242526272829 30313233>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

PReNsPaRaDlSe

PReNsPaRaDlSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2009 Cmt 11:14:37sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Merhabalar, Arkadaşlar son zamanlarda artan eleştiriler sebebiyle ki bu eleştirileri manolya41 tetiklemiştir bu konuyu araştırma ihtiyacı duydum çünkü bu başlık gerçekten gereksiz bir başlıksa ben eleştirileri değerlendirerek bizzat başlığımın kapatılmasını isteyecektim.

Keza  Manolya41 in bu başlığı gereksiz saçma olarak nitelemesi ve yorum yapan katılımcılarıma  dolaylı olarak hakaret etmesinin sebebinin altında Manolya41 in hayal kırıklığının bulunduğu aşağıdaki log da açıkça anlaşılmaktadır..

(şekil 1-Manolya41 in DİNİ KONULAR da açmış olduğu tüm başlık logları).. inceleyiniz.

Saygılarımla

PrensParadise

PReNsPaRaDlSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2009 Cmt 11:34:14sohbet oyun linki

Şekil 1 Başlığımızı eleştiren arkadaşların gerçek yüzünü ve niyetini ortaya koymaktadır.. Diger eleştiren arkadaşlarda dini konular dışındaki başlıklarda hüsrana uğramış ve bu hayal kırıklıklarını meyve veren bi ağaçta bu şekilde dışa vurmuşlardır..

Lütfen emeğime ve paylaşımcılarıma hakaret içeren yorum ve hakeretlerden kaçınınız. Saldırı çaresiz insanların başvurduğu yegane savunma mekanizmasıdır.

-----------------------------------------PrensParadise-----------------------------------------

haybik

haybik resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2009 Cmt 13:01:46sohbet oyun linki

Bende Hristıyanım

Kim ne söyluosa gelsın bana söylesin

ayrıca paradise senı siddetle kınıyorum..

böyle bı sacmalıgın baslık olarak acılması bıle yeterı kadar üzücü..

FBuseFB

FBuseFB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2009 Cmt 15:14:36sohbet oyun linki

Gamsemm haklısnn

Ya çok saçma bi konu arkadaşlar boşuna tartışıosunz:D

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2009 Cmt 16:36:57sohbet oyun linki
 Yuhahaha :) Onu Türk işkenceleriyle Müslüman Yaparım Ben

dBass

dBass resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2009 Cmt 17:31:30sohbet oyun linki

kimileri demiş "olmaz", kimileri demiş "müslüman yapmaya çalışırdım". yahu din, dil, ırk ayrımı yapmak zaten günahtır. müslüman yapmaya çalışırdım diyenlere şöyle bir cevap vereyim kendimce... sen eşinin dinine, diline, ırkına saygı duymuyorsun ki değişim çabası içine giriyorsun. bir evlilikte saygı olmazsa zaten o ilişki yürümez.

kendi cevabıma gelince, olur olur gayette güzel olur. :)

cheron

cheron resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2009 Cmt 18:20:29sohbet oyun linki

Çok sacma bi başlık olmus çünkü eger biriyle evleniyorsanız onun dini inancını çoktan örenmiş olması gerekmiyo mu 

Ayrıca hristiyan, yahudi, müslüman, ataist, deist olmuş ne fark eder ki???? Müslümanım diyip kafasını kapatıp başka yerlerini açan, bi ton makyaj yapanlardan daha iyidir bence.. Önce insan olsun dürüst olsun

haybik

haybik resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2009 Cmt 18:33:26sohbet oyun linki

Katılıorm Eylülüm sana.. bu zamanda ayırıp yapmak neyın nesı ya! Hepimis Allaha`a ınanmıomuyus sonucta, hristiyan müslüman ne farkeder?

Cok Ayıplıyorum Böyle düsünenlerı, Ben Müslüman Birini Sevıyorum Mesela evlenmıyımmı ?

ayıp gercekten ayıp! bu baslıgı acan elını vıcdanına koyup vicdanıylada beynını bırlestırsın, o zaman gercekten yanıldıgını anlıycaktır

insanlık kavramını bılmeyen kisiler, kisiliginizi tartın

PReNsPaRaDlSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 04:32:39sohbet oyun linki

haybik burda ayrımcılık yada buna benzer bişey yok.. yani eşiniz olacak olan insanın size dini bir konuda yalanı söz konusu ve bu yalan konusunda ne kadar tölerans gösterirdiniz bunu öğrenmek istiyoruz..

din konusu benim için tartışılır diyende çıkabilir, din benim icin önemli bir kavram ve yaşantıdır benim aile yapımda ağır basmaktadır dolayısyla bu konudaki yalanı kaldıramam evlenmekten vazgecerim diyende çıkabilir, yada ne alakası var bir sebebi vardır bu konu benim icin tartışılmaz bile kesinlikle evlenirdim diyende çıkabilir kiii bu yorumlar ve buna benzer yorumlar geçmiş yorumlara bakıldğında yapıldı ve yapılmaya devam etmektedirr.

Ayrıca baştan sonra forumu incelerseniz cc şef ve cc moderatörlerininde yorumları bulunmaktadır.. Lütfen başlığı yargılamak yerine konuyu yargılayınız :)

Ayrıca bu kadar saçma ise 240 küsür yorum almış bu başlık ve en önemlisi açılış tarihine bakınız vve başlık hala ilk sayfada yerini güncellliğini korumaktadır..  Teşekkürler

Bu konuda benim düşüncem tabiki din konusunda ayrım yapılamas ama ufak böle önemsiz bir konuda kendince sıkışıp  bana bu ayrıntıyı yanlış aktaran eş adayımı ayıplardım ve onu uzun bir süre sorgulardım.. Evlilik önemli bir olaydır ve ufak yalanlar mide bulandırır vede ufak yalanlar büyük yalanları tetikler kiii zaten ufak yalanlar büyük yalanların artçısıdır :)))

Ne konuda olursa olsun eş yada eş adayları

birbirlerine yalan söylememelidirlerr !!! Yalan ve aldatmaca ile beslenen mutluluklar Riya ve aldatmayla son bulurlar

PReNsPaRaDlSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 04:38:15sohbet oyun linki
·dBass· :

kimileri demiş "olmaz", kimileri demiş "müslüman yapmaya çalışırdım". yahu din, dil, ırk ayrımı yapmak zaten günahtır. müslüman yapmaya çalışırdım diyenlere şöyle bir cevap vereyim kendimce... sen eşinin dinine, diline, ırkına saygı duymuyorsun ki değişim çabası içine giriyorsun. bir evlilikte saygı olmazsa zaten o ilişki yürümez.

kendi cevabıma gelince, olur olur gayette güzel olur. :)

özet ve örnek bir yorum  

CC sohbet icin buraya
 <<1...1920212223242526272829 30313233>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir