ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Mayıs 2024, Pazartesi 23:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   CC de MAGAZIN ( sayi: 3 ) :))
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2006 Çar 11:52:32      CC de MAGAZIN ( sayi: 3 ) :))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Evettttt. Iste yine karsinizdayiz. bakalim dün CC de neler olmus

GÜNÜN  SOK   YARATANLARI          

Muhabirlerimiz herkesin ögle yemeginde oldugu bir saatte plaj3 te gezinirken sok bir görüntü yakaladi. Büyük zorluk sonucunda muhabirlerimiz  bu görüntüyü kayit etmeyi basardi.

Banu Balkon  la taninmis bir CC userini deniz sefasi yaparken yakalayan muhabirlerimiz ikili ile konusmayi basardi. Peki ama kim bu taninmis CC useri?

Banu hanim yine bir deniz sefasindasiniz. Yaninizdakinin kim oldugunu sorabilirmiyiz?

Ya inanamiyorum. Nasil oldu da yakalandik anlamadim. Yanimdaki benim yeni sevgilim Model71 . Bana cok güzel bir sarki yapmis. Inanin bu sarki NEREMI NEREMI  sarkisini bile geride birakacak. Suan cok heyecanliyim. Bütün cc userlerinin yeni kasedimi 4 gözle bekledigini biliyorum. Merak etmeyin canlarim yakinda bomba gibi bir kasetle geliyorum. Hepinizi öptüm meleklerim. Mucuxxxx

Peki Model bey siz neler söyleyeceksiniz?

Yok kardesim ask mask biz sadece cok yakin iki arkadasiz. Burda Banu Balkon hanimla yeni bestem hakkinda konusuyoruz sadece.

Model  bey yarin ajansimizin külahini göndeririz siz ona bunu anlatirsiniz artik

GÜNÜN BOMBA ASKLARI                

Muhabirlerimizin kulagina bomba  ask haberleri geldi. Hemen bu konuyu arastirdilar. Iste günün bomba asklarindaki son dakika gelismeleri.

Deniz Seksek ile ask yasayan  taninmis cc ajani kim?

Peki Izzet Güneshan in ben onsuz olamam dedigi cc useri kim?

Iste bu iki askin soru isareti yaratan taraflari ile görüstük

Ajan Litros; Deniz  Hanimla hizli bir ask yasadiginiz dogrumu?

Yok öle birsey kardesim. Biz deniz hanimla sadece arkadasiz. Kim cikariyo bu dedikodulari.

Ama gecen gece muhabirlerimiz sizi Deniz hanimla bar1 cikisinda yakaladi. Buna ne diyeceksiniz?

O gün  benim evde elektirikler kesikti tesadüf ya Deniz hanimin evindede elektirikler kesilmis. Bizde bari bar1 e gidip orda biraz vakit gecirelim dedik  (dabi dabi)

Melek hanim Izzet beyle bir ask yasadiginiz dogrumu?

Aslinda benim böyle bir ask yasamak gibi bir istegim yoktu. Ama Izzet bey hergün özel odamin kapisini güllerle doldurdu, hediyeler yolladi. Bende sonunda birbirimizi tanimak amacli bir arkadasligi kabul ettim. (ne diyelim hayirli olsun)

GÜNÜN TARTISMASI             

Kusum Ayhan i  disko cikisi yakalayan muhabirlerimiz. Kisa bir ropörtaj yapti. Bakin Ayhan neler söyledi.

Efendim CC nin bir kusu vardi oda bendim. Ama duydumki HürremSultan, emre32 ye Kusum  diyormus. Burdan Hürrem e sesleniyorum. Ben bu Kusum kelimesini ünlü edene kadar kac kez ban aldim biliyomusun? Lütfen  bir daha bu kelimeyi kullanmayin Hürrem hanim

Kusum Ayhan in bu sözlerini Hürrem Hanima sorduk

Efendim ben "kusum" demiyorum gusum diyorum. Bu gusum kelimesi Ayhan in bildigi sekilde degil. Ben burda Sahin , Kartal, Atmaca cinsi kuslari kastediyorum. Sevgili Ayhan in ici rahat olsun CC nin tek kusu o dur.

Peki Hürrem hanim emre abiyle aranizda  bir ask oldugu dogrumu?

Evet. O benim herseyim kolum, kanadim. Allah bizi hic ayirmasin insallah.

GÜNÜN GURURU          

Günün  gururu görev geregi Dogu ya giden emre32 oldu.

Allah yardimciniz olsun emre abi. Dualarimiz senin ve bütün TÜRK askerlerinin yaninda. Emre abi Hürrem hanim la aranizda bir ask oldugunu Hürrem hanim dogruladi. bu konuda siz ne diyeceksiniz?

Onu cok seviyorum. Sizin araciliginizla ona sunu söylemek istiyorum. " Bekle beni gusum, yakinda dönecegim insallah. Sakin kendini üzme"

Bizde Allah kavustursun diyoruz 

Editör: 1987NiL

AHS ( Asparagas Haber Stüdyolarinda Hazirlanmistir)

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2006 Çar 12:01:04sohbet oyun linki

En bastan berı Chatcity nın Dallas tan pek bır farkı yoktur dedım.Nil in yazdıgı yazılar benım dusuncemı kanıtlar nıtelıkte:)

Paylasım ıcın Tesekkurler  Nil.Ama biraz yavas git unlu kalmayacak meydanda:)

1987NiL

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2006 Çar 12:04:06sohbet oyun linki

Ali merak etme 1 aylik haber stogumuz var Bekle yakinda senin haberinde geliyo

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2006 Çar 12:04:29sohbet oyun linki
Nil seni bi elime geçirirsem...CC deki karismamı yerle bir ettin...Toplamak için adam tuttum...Arkadaşlar haber asılsısdır...Mahkemede görüşürüs Nil..Sürüm sürüm süründürceem..Tansimat dafası açıp ne kadar vip in tip in farsa icraya ferceem...Yandın sen...Bu arada Banu Hanım a saygılar

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2006 Çar 12:07:56sohbet oyun linki

Canım ellerine sağlık yaaa çok güzelll

Her sayıda kopuyorumm..Genel istek varr devam devamm :))))

Teşekküerlerr nilimmm

1987NiL

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2006 Çar 12:11:52sohbet oyun linki

tesekkürler tinimmmmmm Ama CC" de MAGAZIN kisa bir ara veriyor yakinda tekrar yayinina devam edecek

minimix

minimix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2006 Çar 12:15:08sohbet oyun linki

Maushehehehehe NiLim kopuyorum bebişim ya

Nerden çıkarıyosun bunları yaa

Bu sefer benide yayınlıjan ona göre

1987NiL

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2006 Çar 12:20:09sohbet oyun linki

Model; haber özgürlügü denen birsey var kardesim yakaladikmi yayinlariz

BASKILARRRR BIIIZIIII YILDIRAMAZZZZ

XCooLXizmirX

XCooLXizmirX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2006 Çar 12:20:28sohbet oyun linki
yehehe niL choq quseL oLmus  baya guLdum

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Eyl.2006 Çar 13:21:54sohbet oyun linki
Ne basın ösgürlüğünden bahsediyon sen yaaw.Ösel hayata bodoslamadan saldırıyonus sonra da basın ösgürlüğü diye ciyyaak ciyyaak yaygara koparıyonus.Banu ile aramda geçenler sadece bisi ilgilendirir.Lütfen ösel hayatımıs ifşa edilmesin...Bırakın bu dedikoduları.Gerçekleri konuşalım.Kasap et derdinde koyun can derdinde... Fotomontajla bi yere faramassınıs Nil Hanım.
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir