ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Haziran 2024, Pazartesi 07:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   CC de MAGAZIN (sayi : 2 ) :)))
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 22:56:34      CC de MAGAZIN (sayi : 2 ) :)))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Evettttt CC magazinin 2. sayisi karsinizda.

GÜNÜN SOK HABERI       

Muhabirlerimiz gece turu sirasinda cafe1 cikisinda Eda Sayan ve Nihat Dogarla karsilasti. Nihat Dogar in gözündeki morlugu ve  dudagindaki patlagi gören muhabirlerimiz ikili ile  kisa bir röpörtaj yapti

Nihat bey nedir bu haliniz?

Efendim cafe1 de Eda hanimla egleniyorduk o sirada Briw iceriye  girdi. Eda hanima bakislari hosuma gitmedi. Bende Briw e " ne bakiyosun kardesim" dedim. Aramizda ufak bir kavga cikti. Belki benim dudagim patladi gözümdede biraz morluk olustu ama Briw i de fena hirpaladim.

Nihat Dogar in bu iddealari üzerine muhabirlerimiz sef Briwle ufak bir röpörtaj yapti

Sef ; cafe1 cikisinda Nihat Dogar la karsilastik. Sizinle arasinda ufak bir kavga gectigini ögrendik. Neler söyleyeceksiniz?

Ya kardesim adam kiskanc olurda bu kadar olmazki. Eda hanima 3 numarali bakisimla bakarken adam birden dellendi. Sonra tartismaya basladik o arada Nihat kardesimizi birazcik oksamisim. Hic farkinda degilim.

GÜNÜN  YORUMSUZU               

Muhabirlerimiz gece turunu sürdürürken  plaj1 de Bred Pitt i DawsonCreek in arkasindan  dil cikarirken yakaladi.Bu olay karsisinda saskinlik icerisinde kalan muhabirlerimiz Bred e bu hareketin sebebini sormayi ihmal etmedi.

Bred bey ne bu hal DawsonCreek in arkasindan neden dil cikarttiginizi ögrenebilirmiyiz

Adam beni deli ediyor. Benim CC nin en popüleri olmami kiskaniyor. Herkese "Ben Bred den daha yakisikliyim, daha  karizmatigim" diyormus. Eeee adama laf etsem ceza yiyorum bende o görmeden arkasindan dil cikarip rahatliyorum.

Muhabirlerimiz olayi ögrenmek icin DC den randevu aldi ve onu özel odasinda ziyaret etti.  

Bred in söylediklerini biliyorsunuz. Bu konu ile ilgili neler söyleyeceksiniz.

Ben dogrulari söylüyorum.Bakin en güzel tipimle dans edeyimde Siz söyleyin ben ondan daha yakisikli, daha karizmatik degilmiyim?  Hem Bred in bir rozeti bile yok, ukala user nolacak.

GÜNÜN YAKALANANI               

Muhabirlerimiz vip kafe cikisinda 1440 dk lik evli kalarak CC rekorunu kiran Hande Kataizi ni  yeni sevgilisiyle yakaladi. Yakalanmanin sokunu atlatan Kataizi muhabirlerimizin sorularini yanitladi.

Hande hanim 1440 dk  evli kalip bosandiktan sonra neler yaptiniz?

Ayyy inanirmisiniz benim evliligimin 1440 dk sürmesinin tek suclusu sefler.

Nasil yani?

Eee bana 1440 dk ban vere vere, hayatimdaki her olayi 1440 dk ye endexlememe sebep oldular. Bende evliligim 1440 dk sini  doldurunca sevincle gittim bosandim. Bu 1440 dk bende iyice aliskanlik haline geldi. Inanirmisiniz gecen gün dusa girdim , dusta tam 1440 dk kalmisim. Bu huydan kurtulmak icin bugün vip cafede  Yunusum555 ile görüstüm bana yardim etmesini istedim.

Muhabirlerimiz vip cafede yakaladiklari Yunusum555 e bu olayi sordu.

Yunusum Hande Kataizi 1440 dk takintisindan kurtulmak icin sizden yardim istemis neler söyleyeceksiniz.

Yazik kizcagiza cok acidim. Zavallicik, 1440 dk onda tik olmus. Inanirmisiniz surda tam 6 saat konustuk kafam sisti. Yeter artik ben gitmeliyim diyorum. Kiz  "asla, 1440 dk dolmadan sizi birakmam" diyor. Bir an cinnet gecirecegim sandim. Yazik Allah yardimcisi olsun.

GÜNÜN   PES  YANILERI              

Muhabirlerimiz  gecenin gec vakitlerinde Vip cafe de gezinirken sok bir görüntüyle karsilasti Becquerel , Model71 ve Kaya Cilingirci  bir masada kafa kafaya vermis fisildasiyorlardi. Objektiflerimizi fark eden Cilingirci  kacmaya calisti. Fakat objektiflere yakalanmaktan kurtulamayan Cilingirci  muhabirlerimizin sorularini yanitladi.

Kaya bey Model71 ve Becquerel le  ne konustugunuzu ögrenebilirmiyiz?

Ya arkadaslar ben capkinligi yüzüme gözüme bulastiriyorum. Ne zaman bir kizla disari ciksam muhakkak yakalaniyorum. Gecenlerde 18 yasindan kücük bir userle disco1 de eglenirken N-O-A ya yakalandim ve 1440 dk ceza yedim. Bende nasil daha capkin olurum ve nasil yakalanmadan capkinlik yapabilirim diye Becquerel ve Model71 den bazi tiyolar istedim.

Peki Becquerel siz bu konuda neler söyleyeceksiniz?

Aslinda 18 yasindan kücüklerle Disco1 de eglenmeye gitmesini KINIYORUM. Kaya ya sunuda söylemeden edemeyecegim:  yani  kardesim sende bulamadinmi 18 yasindan büyük bir kiz yahu.

Peki Model71 siz bu konu ile ilgili neler söyleyeceksiniz?

Ya ben  Becquerel e katiliyorum 18 yasindan kücüklerle Disco ya eglenmeye gitmesini tasvip etmiyorum. Sahsen ben 18,5 yasindan kücüklerle cikmam.

Bugünkü magazinin sonuna geldik. Yarin yeni ve bomba gibi haberlerle karsinizda olacagiz

Editör: 1987NiL

( Asparagas Haber Stüdyolarinda Hazirlanmistir)

minimix

minimix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 23:06:15sohbet oyun linki

Muhahahahayt Alef  Koptum Eline saglık bebişim

Süper olmuş son sürat devam

crema07

crema07 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 23:07:34sohbet oyun linki
al bnden e okadarr  son gaz wınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 23:34:42sohbet oyun linki
 Devamını bekliyoruz ellerine sağlık

yunusum555

yunusum555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 23:35:22sohbet oyun linki

NiL süpersin ne diyeyim... Hande Kataizi 6 saatlik konuşmadan sonra bir 1440 dk daha ban aldı...  Alışkanlık işte ama tedavisi 1440 dk sonra bitiyor inşallah iyileşecek...

Ellerine sağlık

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 23:38:06sohbet oyun linki
Alevim Nerden ßuluyosun ßunları Ya Kopardın Yine..  Harika Olmuş £llerine Sağlık..

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 23:44:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Pis dedikoducu nil  :)LOL

Sene ne miletyin özel hayatından LOL

Benim fikrim cc formda en iyi en kaliteli başlık yemin ediyorum yalan söylüyorsam ,Nicikim ayagı kırsın :)LOL

Dr : Javell bengline

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2006 Sal 00:07:31sohbet oyun linki

Muhabirlerimiz son hiz calismalarini sürdürüyorlar. CC" de  MAGAZIN in 3. sayisi yakinda CC forum  da sizlerle olacak.  Modlarinizdan israrla istemeyi unutmayiniz

candygirlozge

candygirlozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2006 Sal 00:24:48sohbet oyun linki
süper olmuş koptumellerine sağlık

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2006 Sal 06:46:45sohbet oyun linki
Eline sağlık Nil.. Komik ve güldürücü olmuş :)) Pardon güldürcü ve komik olmuş, olacaktı.
CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir