ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

2 Mayıs 2024, Perşembe 12:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Özlü Yerlerde Söylenen Özlü Sözler ve Özlü Film Replikleri
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DeliDumrul8706

DeliDumrul8706 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2008 Sal 06:40:39      Özlü Yerlerde Söylenen Özlü Sözler ve Özlü Film Repliklerisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bazıları sadece orjinal dilinde çok şekilli o yüzden bazılarını çevirmicem(işin büyüsü bozulmasın), bazı yerlerde konuyu anlatcam, bazı yerleri izlemeyen yada bilmeyen anlayamaz ama elimden geldii kadar yardım edecem ve başlıoruz...

Tabiiki Mustafa Kemal ATATÜRK ile başlıcaz

· Ne mutlu "Türküm" diyene.

· Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak
Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

· Sizlere saldırmanızı değil, ölmenizi emrediyorum.

· Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir.
Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve
hissediyorsanız bu yeterlidir.

· Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise,
"Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım"
diyebilenindir.

· Egemenlik verilmez, alınır.

· Tarih bir milletin kanını, varlığını hiçbir zaman inkar edemez.

· Bizim görüşümüz -ki halkçılıktır-kuvvetin, kudretin, egemenliğin, yönetimin doğrudan doğruya halka verilmesidir, halkın elinde bulundurulmasıdır.

· Hürriyet ve istiklal benim karakterimdir.

· Bu memleket dünyanın beklemediği, asla umut etmediği ayrıcalıklı bir varoluşa sahne oldu. Bu sahne en az 7 bin senelik bir Türk beşiğidir. Beşik doğanın rüzgarıyla sallandı; beşiğin içindeki çocuk doğanın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk doğanın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu sonra onlara alıştı; Onların oğlu oldu. Birgün o doğa çocuğu, Doğa oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu... Türk budur. YIldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

Yukardaki sözlere yorum yapılmas ztn...

Ve dierleri...

V for Vendetta:Gerçeğin gücüyle yaşadığım sürece kainatı bile fethedebilirim. "Vi veri veniversum vivus vici"

"Savaşacak kadar genç, ölecek kadar yaşlıyız" Çeçen atasözü

Dizlerimin üstünde yaşayacağıma, ayaklarımın üstünde ölürüm !
                                                                                         Ernesto Che Guevara

Ölüm Nereden Ve Nasıl Gelirse Gelsin...
Savaş Sloganlarımız Kulaktan Kulaga Yayılacaksa
Ve Silahlarımız Elden Ele Geçicekse
Ve Başkaları Mitralyoz Sesleriyle
Savaş Ve Zafer Nağralarıyla
Cenazelerimizde Ağıt Yakacaklarsa
ÖLÜM HOŞGELDİ SEFA GELDİ
"Ernesto CHE Guevera"

Bir muhabir ve Fifty Cent in konuşması;
Muhabir: Çok güçlüsünüz, bugüne kadar hiç taşıyamadığınız birşey oldumu?
Fıfty Cent: 2 şeyi taşıyamadım, bir; bir haftada kazandıım 100   miyon doları birde; sırtımdaki 9 kurşunu, bana parayı yönet kanunları kimin yaptığı önemsiz...

Lucy Number Sleven "Charle Chaplin Monte Carlo daki Charle Caplin e benzeyenler yarışmasına girmiş ve üçüncü olmuş..."

Taxi Driver "Are you talking to me?"

"Bir ülkede namuslu insanlar en az namussuzlar kadar cesur olmadıkça o devlet için kurtuluş yoktur..."-Sicilyalı-

"Basit yaşaki başkalarıda var olsun" -  Mamatha Gandi(Hindistan ın kurtarıcısı)  - Güneşin Battığı Yer

Gladyatör "My name is Maximus Decimus Meridius, commander of the Armies of the North, General of the Felix Legions, loyal servant to the true emperor, Marcus Aurelius.
Father to a murdered son, husband to a murdered wife.
And I will have my vengeance, in this life or the next."

Dostunu satan düşmanınıda satar. -Godfather-

Cehenneme girdiğinde sana ancak şeytan yardım edebilir. (Testere 2 )

Rus komutanlarla yemekte olan Şeyh Şamil, çok iştahlı yemektedir Rus komutan dalga geçerek "sen şimdi benide yersin" der Şamil cevap olarak "ben domuz yemem" der.(Şahsi fikir: Her zmn ezilen tarafdan yana oldum Çeçenler in Ruslarla savaşını ve direnişini sonuna kadar destekliorum)

Şeh Şamil ve bir arkadaşının konuşması;
-Arkadaşı: Ruslar bizi sabun yapacak  
Şamil güler
-Arkadaşı; Neden güldün?
-Şamil: Köpürürsem namerdim...

(Morpheus - "The Matrix" ) Bu açıklanamaz, ama hissedersin. Hayatın boyunca dünyayla ilgili bazı şeylerin yanlış olduğunu hissetmişsindir. Ne olduğunu bilmezsin, ama o ordadır; beynine saplanmış bir kıymık parçası gibi... Seni deli eder... Kişisel not: Ben Matrix diilim ama Deli Dumrul um

İnsan büyüyünce hayalleri kücülür mü?-Babam ve Oğlum-

Bilinç, korkunç bir lanettir. Düsünürsün, hissedersin, acı çekersin...
Craig Schwartz "Being John Malkovich - John Malkovich Olmak"

Doğru ya da yanlış diye birşey yok, sadece popüler fikirler var...
Jeffrey Goines "Twelve Monkeys - 12 Maymun"

Bizim neslimiz Büyük Depresyon u ya da Büyük Savaş ı yaşamadı. Bizim savaşımız ruhsal bir savaş. Bizim depresyonumuz kendi hayatlarımız...
Tyler Durden "Fight Club - Dövüs Klubü"

Kalbimde yaşarken nasıl cehennemde olabilirsin...? (Cennetin Krallığı)

-G.O.R.A-     Arif: Dünya sana ayak uydursun güzelim, altı üstü bir gezegen

-Godfather- Don Vito Corleone "Ona reddedemeyeceği bir teklif yapacağım" reddederse ölecek yane

---SCARFACE--- " All I have is my balls and my word..."
---SCARFACE--- "Say hello to my little friend" Tony Montana nın küçük arkadaşı bomba atabilen bir makinalı tüfek
---SCARFACE--- "What are you looking at? You are a bunch of fucking assholes. You know why? You don t have the guts to be what you want to be. You need people like me. You need people like me so you can point your fucking fingers and say:"That s the bad guy". So, what does this make you? Good? You are not good. You just know how to hide, how to lie. Me, I don t have that problem. Me, I always tell the truth. Even when I lie. So, say good night to the bad guy. come on, the last time you gonna see a bad guy like this again, let me tell you. Come on, make the way for the bad guy. There s a bad guy coming through! Better get out of his way!"

Daha izledikçe ve aklıma geldikçe yazacam

CaRpEdieMx

CaRpEdieMx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2008 Sal 19:26:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
"Bir ülkede namuslu insanlar en az namussuzlar kadar cesur olmadıkça o devlet için kurtuluş yoktur." İsmet İNÖNÜ

LadyTron

LadyTron resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2008 Pzr 01:04:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
"Amerikalıların bir lafı vardır bildin mi ?"

Darkdays13

Darkdays13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2008 Pzr 22:16:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Seri Katillerden Özlü sözler!

-"Ben sadece sokakları temizliyordum." (Peter Sutcliffe)

-"İnsanlar kurtçuklara benzer. Küçük, kör ve değersiz." (David Smith)

-"Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır." (John Christie)

-"Ölümlere sebep olan rüyalar üretiyordum, benim suçum buydu." (Dennis Nilsen)

-"İnsanların dikkatini çekecek ve dünyayı ayağa kaldıracak bir suç işlemek istiyordum." (Susan Atkins)

-"Ben kimseyi öldürmedim, kimseyi öldürtmedim, bıçaklarıyla üzerinize gelen çocuklar, onlar sizin çocuklarınız, onlara ben öğretmedim. Siz öğrettiniz." (Charles Manson)

-"Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız tanrıyı görürsünüz. Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz." (Charles Manson)

-"Bana kadın düşmanı olarak hitap etmeniz beni derinden yaralıyor. Değilim, ben bir canavarım. Ben Sam’ın oğluyum. Ben küçük yaramaz bir çocuğum." (David Berkowitz)

-"Onları incitmek istemedim. Onları sadece öldürmek istedim." (David Berkowitz)

-"Ben hasta bir insanım bunu biliyorum. Normal biri benim yaptıklarımı nasıl yapabilir? Sanki içimde başka biri var gibiydi." (Albert de Salvo)

-"Fahişeleri öldürmek istemedim, fahişeleri severim." (Albert de Salvo)

-"Belki bir parça tuhafım." (George Joseph Smith)

-"Bir palyaço bile katil olabilir." (John Wayne Gacy)

-"Disneyland’da görüşürüz." (John Wayne Gacy)  

-"Her insanın kendi zevkleri vardır. Benimkide cesetler." (Henry Blot)

-"20 kişiyi öldürdüm. Kanı severim." (Richard Ramirez)

-"Zamanımı gerçekten boşa harcadım." (Jeffrey Dahmer)

Son sözleri (cellâdına) -"Acele et. Sen etrafta ahmakça dolaşırken, ben bir düzine adamı asardım." (Carl Panzram)

-"Yaşayan bedenindeki soluğu hissediyorsun. Onların gözlerine bakıyorsun. Bu pozisyondaki insan tanrıdır." (Ted Bundy)

-"Yaşama ve ölüme hükmetmek istiyorum." (Ted Bundy)

-"Bir insanın ölüm ve yaşamına karar verebilme gücünden daha büyük ne olabilir ki?"" (Ted Bundy)

-"Ben şimdiye kadar karşılaştığınız en soğukkanlı ****im."-Düşmanından nefret et,sana vuranı yok et (Ted Bundy)

-"Bazen kendimi vampir gibi hissediyorum." (Ted Bundy)

-"Biz seri katiller sizin oğlunuzuz ve sizin kocanızız biz her yerdeyiz. Ve gelecekte daha çok çocuğunuz ölmüş olacak." (Ted Bundy)

-"Sokakta yürüyen güzel bir kız gördüğünde ne düşünürsün? Bir tarafım onunla flört etmeyi, onunla iyi vakit geçirmeyi, diğer tarafım ise kazığa geçirilmiş kafasının nasıl duracağını düşünür." (Edmund Kemper)

mayki

mayki resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2008 Pzt 09:33:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İBLİS HER GÖZÜN GÖREMEDİĞİ HAİN KELLE, O KELLER KOPMADAN VAR OLACAK BU HİLE...

SAGOPA KAJMER....

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir