ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
4 Haziran 2024, Salı 19:39   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

tamara007> Forum Mesajları
    tamara007'e ait Toplam 14 Forum Mesajı var
<<1 2>>

tamara007

tamara007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >ZONE HASTALIGI>
  29.Nis.2009 Çar 05:27:15
fiogf49gjkf0d
geçmiş olsun deniz allah şifa versin

tamara007

tamara007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Barbiemy Nice Yıllara..>
  25.Nis.2009 Cmt 14:50:59
fiogf49gjkf0d

26 nisan günü hayatıma girdin güzel kızım

tweety m küçük cadım benim

İYİKİ DOGDUN GÜZEL KIZIM .ALLAHIMIN EN BÜYÜK HEDİYESİ SENSİN  BANA  BENİM HER ŞEYİM  CANIMSIN TEK YAŞAMA SEBEBİM SİN. DİLERİM  HEP GÜL HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN    

tamara007

tamara007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC NIN EN SAYGILI VE SAKIN KARAKTERI>
  13.Mar.2009 Cum 13:55:27
fiogf49gjkf0d

haklısın ceza en sakin karekter ccjoyfulcc ve jüliyet oda bi marifet bence

tamara007

tamara007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >ajanları seçmek bizimde hakkımız ( lütfen bakınız )>
  6.Mar.2009 Cum 19:39:38
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

ceza bende bu konuda sana destek veriyorum

jüliyeti bende seviyorum ve işini iyi yaptıgına inandıklarımdan bir tanesi

Zuzuze ozkooo ve dekman gibi

tamara007

tamara007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >dekmannnn(Alpellam)ın Doğum günü..>
  3.Mar.2009 Sal 16:17:52
fiogf49gjkf0d

ALP CANIM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..

tamara007

tamara007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Danger Girl ccAhu>
  1.Mar.2009 Pzr 12:25:33
fiogf49gjkf0d

ahu hanım bu yazıyı bi ajan olrak size hiç yakıştıramadım bu sitede cok ajan tanıyorum slm vveriyoruz slm alıyolar siz burdaki hiç bi cc li umursamıyosunuz

sizin gibi bi ajan görmedim hiç kimsenin sorunuyla ilgilenmiyorsunuz bi şey söyledikmi sanki duvara konuşuyoruz ajanlık bumu sizce

bi ajan ne olursa olsun saçını başını yolarım dermi cc ahu hanım

tamara007

tamara007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >xJULIETx BAŞIN SAGOLSUN>
  28.Şub.2009 Cmt 15:12:57
fiogf49gjkf0d
jüliyet başın sagolsun canım allah babanın mekanını cennet etsin sanada sabır versin . bilirim bu acının nedemek oldugunu .acını yürekten sanle paylaşıyorum tatlım

tamara007

tamara007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC DE GÜMÜŞ ROZET KİMİ GÖRMEK İSTERDİNİZ>
  26.Şub.2009 Per 16:23:45
fiogf49gjkf0d

dekman cok bey efendi ve cc nin sorunlarıyla ilgilenen cagırdıgmızda bir sorunumuz oldıgunda ilgilenen birisibende dekmanıngümüş rozet olarak görmek isterim seni seviyoruz dekman inşallah rozetini alırısın  bence gec bile kalmışın bu rozeti almaya

tamara007

tamara007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CCJOYFULCC NICE SENELERE>
  7.Şub.2009 Cmt 11:07:56
fiogf49gjkf0d

NİCE YILLARA HEP BİRLİKTE JOY İYİKİ DOGDUN DİLERİM SENEYEDE  DOGUM GÜNÜNDE HEP BİRLİKTE CC DE OLURUZ

tamara007

tamara007 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CCJOYFULCC NICE SENELERE>
  4.Şub.2009 Çar 01:31:07
fiogf49gjkf0d

dogum günün kutlu olsun !! iyiki doğdun alp

dilerim dilediğin tüm dileklerin gerçek olur..belki yanında değilim ama bil ki,kalbimin en derinn yerinde bu günü seninle kutluyorum..saglık ve mutluluk dolu nice yıllara

allah her şeyi gönlüne göre versin ...

ceza sanada teşk ed . uilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...

<<1 2>>