ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
6 Haziran 2024, Perşembe 16:24   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

run2010> Forum Mesajları
    run2010'e ait Toplam 15 Forum Mesajı var
<<1 2>>

run2010

run2010 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >**GİTTİ Mİ GİTMEDİ Mİ?*** (OYUN)>
  9.Eyl.2006 Cmt 13:21:10

yoo gitmedim

sinop gittin mi?

run2010

run2010 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >KAPI NERDE:p>
  16.Nis.2006 Pzr 16:07:57
valla ben çok rahatım bi kolik değilim. bazeen bir ay uğramıyom buraya. o kadar kaptıramadım kendimi  hepinize geçniş olsun

run2010

run2010 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >üsttekinin sorusunu cewapla yeni soru sor:)>
  10.Mar.2006 Cum 18:19:24

yaaw şimcik türkiyenin halinin nolcğını bikmem için benimaz da olsa siyasetle ilgilenmem lazım  ama şunu biliyomki bi halt olamıycak bu türkiye

alttaki bak şimcik sevdiği uğruna canını bile vermek normal bişey mi?yani sence ölmeye değermi?

run2010

run2010 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >kullanıdınız nicklerin anlamlarını yazın>
  8.Mar.2006 Çar 15:26:04

run nickini herkez ingilizve olarak değerlendiriyor.ancak ben o niyetle yazmadım. run   ismimin yazılışının tersi.anlaşıldı heralde

run2010

run2010 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Burdaki kızlar kendilerini çok beğeniyorlar,birde dönüp aynaya baksalar...>
  7.Mar.2006 Sal 20:10:26
eğer bi odaya girildiğinde tüm erkekler o kızn peşinde koşarsa tabi kız havalanır burda tek suç kız meraklısı erkeklerin  ayrıca ben hiç kendini çok güzel ilan eden bi kız duymadım iddaada etmiyom

run2010

run2010 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >***Baqmadan geçmeyin Pişman Olursunuz((:***>
  6.Mar.2006 Pzt 17:22:47
fiogf49gjkf0d

keşke bakmadan geçseydim daha az  pişman olurdum çok aptalcaaa komikte değil

run2010

run2010 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BİR ÜSTTEKİ HAKKINDA NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ:))>
  6.Mar.2006 Pzt 17:16:23
ben üstteki arkadaşı sevdim benim gibi ama bende onu tanımıyom ben kimseyi tanımıyom yaww

run2010

run2010 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >RAKESOUL HAKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZZ>
  6.Mar.2006 Pzt 17:13:59
sende kimsin yaww walla bende seni tanımıyom önemli bi şahsiteymisin öyleyse mahrum kalmışım

run2010

run2010 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >En yakışıklı kim>
  6.Mar.2006 Pzt 17:10:57
cc de yakışıklı diye biri yok varsada ben tranımadım  walla bak gerçekten karşıma çıkmadı.kendini yakışıklı sananlarda ancak boş_zevzek_bi de sürekli sırıtan tipler

run2010

run2010 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >cc nin EN lerini seçioruz>
  2.Mar.2006 Per 23:23:52

EN anlaşılmaz kız run_nur VAR MI

İTİRAZ

<<1 2>>