ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 04:43   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...380381382383384385386387388389390 391392393394395396397398399400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >DİLE ALTTAKİNDEN NE DİLERSEN:))>
  3.May.2006 Çar 07:27:11
tüm kalbimle... alttaki sen beni şuan mutlu edecek bişeyler yaparmısın

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >üsttekinin sorusunu cewapla yeni soru sor:)>
  3.May.2006 Çar 07:24:29
evet geç kalmadım kabul edecekmisin

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >DİLE ALTTAKİNDEN NE DİLERSEN:))>
  3.May.2006 Çar 07:22:38
Acılarımdan fırça, gözyaşlarımdan boya yaptım...
Renklerin en güzeli vardı mevsimler içerisinde,
Seni çiziyordum çerçevelerde...
Kanayan göz yaşlarımla boyadım gözlerinin derinliğini,
Yüreğine dokunmak istedim, acılarım sığmadı tualime...
Bir mutluluk, bir hüzün, birde SEN im...
Yanyana sığdırdım portrenizi.
Mutluluk gülümsüyordu sevincimin rengiyle doluydu,
Hüzünde kanayan gözyaşlarım vardı.
SEN!
Sen öylesine bedelsizdin ki hem mutluluğun,
Hem hüznün renklerine karışmıştın...
Ömrümün ağır adımları yavaş yavaş ilerlerken,
Son resmimi tamamladım

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

3.May.2006 Çar 07:20:14
Çok evvelden insanlar henüz yokken, hisler yaşarmış... Birgün canları sıkılmış hiselrin. Düşünmüşler ne yapalım ne yapalım... Saklambaç oynamaya karar vermişler.Çılgınlık atlamış hemen ben ebe olurum demiş... Diğer hisler bunu kabul edip saklanmışlar. Mutluluk dağların arkasına saklanmış, sevinç gökyüzüne çıkmış, üzüntü  uzaklara kayaların arkasına atmış kendini, kıskançlık hemen yakın biyerde gizlenmiş bir tümseğin arkasında durmuş, utanç yerin dibine girmiş ve aşk bir gülün yaprağının içine gizlenmiş... Çılgınlık saymış bitirmiş başlamış aramaya, bütün hisleri bulmuş teker teker... Bir aşkı bulamamış, adı üstünde çılgına dönmüş gene. Kıskançlık buya hemen söylemiş aşkın yerini... Çok kızmış çılgınlık ve elindeki mızrağı gülün yaprakları arasına saplamış... Bir çığlık bir feryat yükselmiş, mızrağı aşkın gözüne saplanmış ve aşkın gözü kör olmuş. Çok üzülmüş çılgınlık af dilemiş ama ne çare aşkın gözü kor olmuş. Aşk; bir şartla seni bağışlarım demiş... Bundan sonra gözlerim sen olucaksın ve beni asla bırakmayacaksın demiş... Çıldınlık kabul etmiş, bir bütün olmuşlar ve aşkın gözü kör bir çılgınlık kalmış.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >KELİME ÇAĞRIŞTIR... BİR ÜSTTEKİNİN VERDİĞİ KELİME SİZE NEYİ ÇAĞRIŞTIRIYOR...>
  3.May.2006 Çar 07:17:16
hürrem

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >KELİME ÇAĞRIŞTIR... BİR ÜSTTEKİNİN VERDİĞİ KELİME SİZE NEYİ ÇAĞRIŞTIRIYOR...>
  3.May.2006 Çar 07:14:08
     gökyüzü

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Teselli etme oyunu :)))))))>
  3.May.2006 Çar 07:13:13
 SS 

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

3.May.2006 Çar 07:11:47
   ben alttakinden değil tanrıdan bin defa diliyrum seni... alttaki beni mutlu edecek bişey yap

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >ŞU AN NE OLSA ÇOK MUTLU OLURDUNUZ?>
  3.May.2006 Çar 07:10:02
çiçekçiden almasa sadece kırdan bir tanecik getirse çok mutlu olacağım

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >üsttekinin sorusunu cewapla yeni soru sor:)>
  3.May.2006 Çar 07:08:18
evet sende kabulmu
<<1...100...200...300...380381382383384385386387388389390 391392393394395396397398399400...413>>