ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
9 Mayıs 2024, Perşembe 23:57   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...200...299300301302303304305306307308309 310311312313314315316317318319...400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Ccde Kedi Tipini Çok Benimsiyen Userin Son Hali :)>
  10.Ağu.2006 Per 09:35:46

Pırlantam..! Bu resmin yerine koyabilceğim o kadar çok isim var ki...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >size kahve yapiim mi? kırk yıl hatrım olsun>
  9.Ağu.2006 Çar 20:24:46
     Çok şık görünüyorlar 0RFE, teşekkürler...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Sibel Can ın Tangası>
  8.Ağu.2006 Sal 21:40:34
 Başlığı Graphist açınca böyle bir şey olduğunu tahmin etmiştim... Akıl işi.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >*** www.sitecilikoynuyorum.com {OYUNNN) ***>
  8.Ağu.2006 Sal 19:02:28
 www.anlasilanonucokozledin.com

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >ÇOK YAZIK İNFUMUN.....>
  8.Ağu.2006 Sal 03:19:15
Speiderist ciğim..! Güzel arkadaşım, forum kurdum, Erman Toroğlu m benim... Ben de seni seviyorum..! Yahu anlayamadığım bir şey var... FL4M3 yok artık neden hala oradasın sen? Aş artık bunları aş..! Umarım 35 yaşındaki tüm iyi adamlar gibi kısa zamanda sende mutlu olursun. 
Prangoşum sana gelince; sen sadece benimle ilgilen... Özledim!

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >İşte Ünlü Bir CHATCITY Kullanıcısı Olan Compeira Evinin Jakuzisinde Böyle Objektiflere Yakalandı :)>
  8.Ağu.2006 Sal 02:04:09
İğrençsin Semih!

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >ÇOK YAZIK İNFUMUN.....>
  8.Ağu.2006 Sal 01:38:12
        Kaç gündür izliyorum... Sabah kuşağı edasındaki tartışma halen sayfaları devirmeye devam ediyor. Semra Hanım olayına dönmüş... 
       Tip vip alımına kabahat bulanlar, yönetimi beğenmeyenler, fazla samimiyet isteyenler, ver Allah ver... Delinin biri kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkarma çabasında değil, kırk akıllı kuyuyu taşla doldurmuş... Başlığı açan unutmuş bile neden açtığını..! Maksat yeşillik olsun, olmuşta (Konya Ovası)... Söz uzamış uzamış, sarmaşık meşeden gürgene sarmış, başkası konu edilmiş falan filan. Zaten milletçe alışığız bu gibi durumlarda hemen tepki vermeye... Biri birşey desede arkasından eklesek.
        Şimdi burada yönetimi elşetiren sizler: Öncelikle buraya ne için geldiğinizi saptayın... Amaç eğlenmek ise; eğlenin neşenize bakın kıldan yünden işlerle kafa yormayın derim. Şayet ben buraya adaletin savunucusu olarak geldim diyorsanız; niteliklerinizi gözden geçirin... Bulunduğunuz nitelikte ne kadar yönetebiliyorsunuz? Ahkam kesmek kolay iş... Ama bunu bile başaramıyorken nasıl en iyi yönetimi sağlar yada tavsiye edersiniz? Bol muhabbetler hepinize bol Semra lı, Ahu lu, Meriç li tartışmalar!

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >*** www.sitecilikoynuyorum.com {OYUNNN) ***>
  7.Ağu.2006 Pzt 20:49:47
 www.sabredendervişmuradınaermişbekle.com

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >CC ÜNLÜLERİNİ GERÇEK YAŞAMLARINDA GÖRÜNTÜLEDİK:)))>
  7.Ağu.2006 Pzt 14:13:22

16 yy padişahlarından Kanuni Sultan Süleymanın eşidir... Hırsı ve zekası ile devlet yönetiminde paye sahibi olmuştur. Öte taraftan benim.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >**CC KEDILERI DE EGLENIYOR!!**>
  6.Ağu.2006 Pzr 18:46:41
 Bir gözüm ufalmış adasakızım... Şey gibi bu ayyaşlar gibi. Ellerine sağlık kedi dostu.
<<1...100...200...299300301302303304305306307308309 310311312313314315316317318319...400...413>>