ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
7 Haziran 2024, Cuma 10:28   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...200...209210211212213214215216217218219 220221222223224225226227228229...300...400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)>
  6.Şub.2007 Sal 19:59:55
fiogf49gjkf0d
Ben bu başlığı eğlence amaçlı açtım... Burada tartışma ve sataşma olmasını istememek en doğal hakkım. Başlığımı kimsenin birbirine saldırdığı bir alan olarak görmek istemiyorum. Saygılar.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)>
  6.Şub.2007 Sal 18:32:05
fiogf49gjkf0d
·xxTIGERRRxx· :
·TERRAROSSA· :

bende zaten beğenmediğimi söylemiştim...ama arkadaşlarınız hakaretle tecavüzle falan suçladılaronlar burda tartışsın...biz sohbet odasında tartışalım....olurrrrrrrrrrrr.cewap hakkı nerde doğuyosa orda verilir cewabı...kimse kimseye sormaz foruma yazarken...yasak bi şey görürsen editlersin.....işin bu!

ya da olur ya mesela noayla ilgili bi msn logunu koyarım silersin arkadaşların başına geldiği gibi

ötesi yok!

Sevgili TERRAROSA;

daha 8 köy var canım sana GİT! denilecek

normal user tiplerin konulan resimde silik çıkışı da bu esprinin bi parçası sanırım

ama burası özgür bir sohbet meydanı ve verilen aylık aidatlara göre bir kalıplandırma kimsenin haddi diil

sen takma böle mevzuları pıtırcık  

Titanic i hatırla.. hoş bir filmdi dimi   

hade herkese (sohbet ehillerine) hoş sohbetler...

Sevgili çok bilmiş arkadaşım... O tiplerin silik çıkma nedeni, resmin büyütülmüş olmasından kaynaklanıyor... Normalde resimleri hesap sayfasındaki tiplerden aldım... Bunlar paralı tip olmadığı için hesap sayfasında yok. Odalardaki halleri de çok küçük olduğu için büyütülmüştür... Şimdi; ortalığı bulandırmak yerine yapıcı katılımlarla, forumda iyi vakit geçirmeniz dileği ile hoş sohbetler.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

6.Şub.2007 Sal 17:43:11
fiogf49gjkf0d
   Açtığım başlık altında tartışma istemiyorum arkadaşlar! Beğenen beğenir, beğenmeyen beğenmez! Eğlence amaçlı açılmış bir konudur, kimsenin kirletmesine iizin vermeyeceğim... Tartışmalarınız için lütfen sohbet odalarına ya da msn lerinize... Hoş sohbetler.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

6.Şub.2007 Sal 16:25:45
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·TERRAROSSA· :

böyle bi sınıf ayrımı yapılmamıştı chatcity de kutlarım

balede tanışan,marjinal...cool... tiplerle gündelikçi,para ile dantel yapan,dadı,zengin bir koca bulmak isteyen vs vs arasındaki fark niye bu kadar bariz ele alınırki anlamadım...

Espiri Terettosa espiri... Sen Sweree misin? Hem siz yokken yaşayanlar onlar. Bence eğlenmeyi denemelisin.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

6.Şub.2007 Sal 16:14:52
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Şiddete Hayır!!!>
  6.Şub.2007 Sal 14:03:23
fiogf49gjkf0d

Beni deşifre edersin heeee...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program >BARDA...>
  5.Şub.2007 Pzt 12:21:26
fiogf49gjkf0d
     Çok önceden Şehnaz ve Tango dizisindeki Ergün karateri ile tanıdığımız sinema ve tiyatro sanatçısı Nejat İşler, Gülbeyaz dizisinde Kadir rolünde adını pekiştirdikten sonra, Aliye dizisinde tutkulu aşık Deniz rolüyle yine, sağlam bir karakter oyuncusu olarak ününe ün kattı...
Barda filmindeki performansını ne kadar başarılı bulsam da, rolün kafamdaki Nejat İşler profiline yakışmadığını söyleyebilirim.
İzlenilebilir bir Türk sineması örneği..

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program >BARDA...>
  5.Şub.2007 Pzt 12:13:38
fiogf49gjkf0d
Keşke Türk sinemasında birileri 5-6 tane kelleyi yanyana koymadan afiş yapsa...

Barda
Nail, Nil, TGG, Aynur, Aliş, Sevgi, Pelin ve Cenk, yaşları 18 ile 25 arasında değişen genç bir arkadaş grubudur. Günlük hayatın akışı içinde huzurlu ve neşeli bir hayat sürmektedir. Her birinin kendilerine ait sıkıntıları ve çözmek zorunda olduğu problemler olsa da gençliğin getirdiği umutla hayata sımsıkı bağlıdırlar. Kimi evlilik, kimi mezuniyet, kimi düzenli bir hayata adım atma hayalleri içinde olan bu gençler, birden bire hayatlarının tam ortasına giren nedensiz şiddetle büyük bir yıkım yaşarlar.

Bir gece yarısı, arkadaşlarının işlettiği barda son biralarını içip eve dönecekken içeri giren beş kişilik bir grup tarafından silahla alıkonulurlar. Elleri, ayakları, ağızları bağlanan gençler sabaha kadar dayak, işkence ve tecavüze maruz kalırlar. Kendilerini alıkoyan grubun görünürde hiçbir amacı yoktur. Yaşları 20 ile 45 arasında değişen bu grup, hayatlarında eksik kalan her şeyin hesabını hiç tanımadıkları bu gençlerden çıkartırlar.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >xxx MESAJ SAYISINA GÖRE ÜNVAN xxx>
  5.Şub.2007 Pzt 11:21:27
fiogf49gjkf0d
Aslında bence, herkes açtığı başlığın bir nevi moderatörü gibi olabilir.. Mesela hepimiz başlığımızdaki mesajları kontrol ediyoruz... Herhangi uygunsuz bir durumda moderatörlere haber vermek, fahri moderatörlük gibi birşey olsa gerek...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >DİKKAT TESTİ... BAKALIM NE KADAR DİKKATLİSİNİZ?>
  5.Şub.2007 Pzt 10:04:34
fiogf49gjkf0d

Aslında garip bir mantık... Düşünsenize, en son soruda bende çüçü dedim... Düşünülecek ilk ismi yazmışlar, çüçü...  Tabi cevap Aylin ama çoço, çuçu da düşünüle bilir...

<<1...100...200...209210211212213214215216217218219 220221222223224225226227228229...300...400...413>>