ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 17:41   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...9293949596979899100101102 103104105106107108109110111112...200...300...400...413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Forumda ki Bölümler Hakkında..>
  26.Oca.2008 Cmt 12:44:25
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

·SusquNs· :

Eğer Şu Forum Düzenli Olsa Emin Ol Çok Güzel Paylaşımlar Yapıcam Ama Post Kasıldığından Dolayı Yaptığım Paylaşım Direkt Aşağıya Kayıyor Ve Konu Yalan Oluyor. Adam Alıntı Yapıyor Konu 3 Snde Hazır Neden Copy Paste ? Ben Tek Tek Yazıyorum 10 Dk ? Adam 10 Dkyı 15 Konu İle Siliyor 15 x 3 = 45 Sn de 10 Dklık Hazırladığın Konu Akıp Gidiyor.

Forumun düzenine fazla takılmışsınız gibi gözüküyor. Sizin hazırladığınız sunum gerçekten ilgi çekiciyse hiç merak etmeyin; başlığınız yukarıya çıkar ve bahsettiğiniz 3 sn´lik konular sizin deyiminizle "yalan olur."

Budur...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Forumda ki Bölümler Hakkında..>
  26.Oca.2008 Cmt 12:43:23
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Şunu nasıl yapabilirim, ChatCity de şu nedir, vs

Şunu nasıl yapabilirim; karşılaştığınız sıkıntılar hakkında yardım almak için kullanılmış bir cümle... Ayrıca bağımsız sorunlarınız ve merak ettiğiniz konular için...
ChatCity de şu nedir; CC ile alakalı merak ettiklerinizle ilgili..

Vs; gibi, benzeri durumlarda kullanılan bir ifade...
MERAK:
Bir şeyi anlamak veya öğrenmek için duyulan istek...

Forumda paylaşılan resimlere gelince, herkesin net canavarı olduğunu düşünmüyorum... Çok iyi net kullanıcıları ve forum müdavimleri bir çok yerde aynı sunumlara rastlayabilir... Bu herkesin aynı sunumu bir yerlerde gördüğünün işareti değildir... Forumumuzda kısıtlama yoktur... VIP üyeliği olan herkes istediği konuyu açar... Forumumuz içinde yok ise kalabilir... Başka sitelerde görülmüş olması, bizim siteden silineceği anlamına gelmez... Şayet ilerki tarihlerde açılmış ve günümüzde yeniden eklenmişse ki, rastladığımız bir durumdur bu... Başlıklar farklı açıldığı için takibi zor olabilir... Yani şöyle ki; aynı resimler farklı başlıklarla foruma eklenmişse, gözden kaçması olası bir durum olabilir. Yine de bu durumda başlığı kaldırmayıp, kimi zaman güncellenmiş olması açısından bırakıyoruz...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

26.Oca.2008 Cmt 12:10:16
fiogf49gjkf0d
·SusquNs· :
HurremSuItaan :
Forumda herşey yerli yerinde, merak etmeyin arkadaşlar!
HurremSultaan

Kategorilerin Tek Tek ScreenShotunu Alıp Tek Tek Mi Anlatayım , Hala Bu Durumda Yerinde Diyorsan " Ben Forum Nasıl  Kullanılır Bilmiyorum ! " Anlatırsan Sevinirim.

Biz öyle uygun gördük, bizim düşünce şeklimiz... Yani editörler olarak böyle uygun görüyoruz. Bu senin foruma yazmana mani değil sanıyorum ki... Abes bir durum ortaya çıkarsa elbette müdahale ediyoruz. Bu arada nickin ne kadar yeni bilemiyorum tabi ama, senin ilk başlığın bu... Öneriler kısmına açtığın bu başlığı, sen bile yanlış bir yere açmışsın... Aslında CC Editörleri ana başlığı, sizlerin bizlere olan eleştirileriniz veya önerileriniz içindir... Bu başlığın yeri de orasıdır... Bizim forumumuz diğer forumlar gibi değildir diye defalarca söyledik... Sohbet içerikli bir sitenin sohbet içeren forumu... Bu demek oluyor ki, günde onlarca başlık açılıyor... Kimi zaman yetişmek zor olsa da, bizler tüm gayretimizle düzenlemeleri yapıyoruz... Burada bizim kadar görev aslında siz kullanıcılara da düşüyor... Ana başlıklar altındaki açıklamalardan yola çıkarak, başlıkları sizler nereye açacağınızı iyi kararlaştırırsanız sorun en az iner... Okuma ve anlama yeteneğine sahip herkesin yapabileceği küçük bir dikkat olayıdır sadece...
       Merak Edilenler başlığında sadece CC ye ait merak edilen konuları bulunduracağız diye bir kaide yok... Kopulası Şeylerde, en başından beri oyunlarımız var, bu da kişilerin birbiri ile olan diyaloglarının kimi zaman hakikaten komik ötesi olduğundandır... Bizim forumumuz sohbet diyalogları ile dolu bir forum... Başka forumlar gibi değildir... Gün içinde onlarca başlığın açıldığı bu forumda, kimi durumlarda daha toleranslı davranıyoruz...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

26.Oca.2008 Cmt 11:00:19
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Forumda herşey yerli yerinde, merak etmeyin arkadaşlar!
HurremSultaan

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski ChatCity den Eski Duyurular >Sosyal bir Deney :) olarak VIPBan Uygulaması>
  26.Oca.2008 Cmt 10:29:03
fiogf49gjkf0d
Allah almasın sizi... Kınıyorlarmış...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >PİNOKYO BİZİMLE GURUR DUYUYOR... En popüler yalanlar..>
  26.Oca.2008 Cmt 09:04:11
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
İŞTE TÜRKLERİN EN ÇOK KULANDIĞI YALANLAR: KALSAYDINIZ BİR ŞEYLER YERDİK YAHU..

HEDIYE OLMASA INAN VERIRDIM.

EVI BOŞALTIN! ALMANYA`DAN OĞLUM GELIYOR...

MERAK ETME HAYATIM SEKRETERIMI GÖRSEN ÇOK ÇIRKIN....

O ELINIZDEKI TEK KALDI, BAŞKA YOK...

DIŞ TRANSFERLER 15 GÜNDE BİTECEK!

FORMU DOLDURUN, BİZ SİZİ ARARIZ!

KİLOLARIMLA BARIŞIĞIM, BEN BÖYLE DE MUTLUYUM!

BANA YAN BAKAN DAHA ANASININ KARNINDAN DOĞMADI BE!!

AĞZIMA İÇKİ, SİGARA SÜRMEM!

YEMEZSEN ARKANDAN AĞLAR HA!

İŞİM BİTSİN, BEN SENİ ARARIM...

AĞLAMIYORUM YAHU... GÖZÜME TOZ KAÇTI!

BÜTÜN KADINLAR GÜZELDİR!

DÜNYA AHİRET BACIMSIN!

KADINLAR EN ÇOK KEL ERKEKLERİ SEVER!

HEPİMİZ BİRİMİZ, BİRİMİZ HEPİMİZ İÇİN!

EE... NE ZAMAN GİDİYORUZ KAFALARI ÇEKMEYE?

ŞU AN 70 MİLYON BİZİ İZLİYOR!

VALLA SARIDA GEÇTİM MEMUR BEY!!

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >YANLIŞ İNANÇ VE CEHALETİN SONU PATATES TARLASI ŞEKLİNDE GEZMEK...>
  25.Oca.2008 Cum 02:44:58
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
SİNİR SİSTEMİNDEKİ GENETİK RAHATSIZLIK NEDENİYLE YÜZÜNDE OLUŞAN TÜMÖR 23 KG ÇIKAN ÇİNLİ HUANG CHUNCAİ BİR DRAM YAŞIYOR.

GEÇEN YIL YÜZÜNÜ KAPLAYAN TÜMÖR 23 KİLOGRAMA ÇIKINCA AMELİYAT MASASINA YATAN CHUNCAİ NİN YÜZÜNDEKİ TÜMÖRÜN 13 KİLOGRAMI ALINDI.

ŞU ANDA YÜZÜNDE 10 KİLOGRAM TÜMÖRLE YAŞAMAK ZORUNDA OLAN ÇİNLİ CHUNCAİ İKİNCİ KEZ AMELİYAT OLACAK.

OPERASYON ÖNCESİ GÖZ YAŞLARINI TUTAMAYAN 32 YAŞINDAKİ HASTA ADAMIN YÜZÜNDE BU AMELİYATLA 4 KİLOGRAM TÜMÖR ALINACAK.

DAHA SONRA YÜZÜNDEKİ TÜMÖR AŞAMALI OLARAK DÜŞÜRÜLECEK

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >YANLIŞ İNANÇ VE CEHALETİN SONU PATATES TARLASI ŞEKLİNDE GEZMEK...>
  25.Oca.2008 Cum 02:38:06
fiogf49gjkf0d
İSPANYA DA YAŞAYAN 51 YAŞINDAKİ JOSE MESTRE NİN GENÇLİĞİNDE DUDAĞINDA BİR UR ÇIKTI. DOKTORA GİREN MESTRE YE, AMELİYAT İLE DUDAĞINDAKİ URUN ALINMASI GEREKTİĞİ BİLDİRİLDİ. YAHOVA ŞAHİDİ ÜYESİ OLAN MESTRE, BU İNANCIN GEREKLERİNDEN BİRİSİ OLAN,"AĞIZDAN VEYA BAŞKA BİR YOLLA BEDENE KAN ALMAK TANRININ KANUNU NUN İHLALİDİR" İNANIŞI GEREĞİ AMELİYAT OLMAYI KABUL ETMEDİ.

ERGENLİKTE DUDAĞINDA BAŞLAYAN BU KÜÇÜK UR YILLAR GEÇTİKÇE BÜYÜDÜ VE ÖNCE AĞIZ VE BURNUNU KAPLADI. AİLESİ DE SIKI BİR YEHOVA ŞAHİDİ OLAN MESTRE, YAŞADIĞI ŞEHİRLERDEKİ DOKTORLARIN VE KOMŞULARININ BÜTÜN ISRARLARINA RAĞMEN DOKTORA GİTMEYİ KABUL ETMEDİ. BİR SÜRE SONRA UR BÜTÜN YÜZÜNÜ KAPLAYINCA MESTRE KÖR OLDU.

ZAMAN ZAMAN YÜZÜNDE OLUŞAN KANAMALAR YÜZÜNDEN OLDUKÇA KORKUNÇ BİR GÖRÜNÜMÜ GİREN MESTRE, YAKINLARININ ISRARIYLA ALMANYA DA DOKTORLARA GÖTÜRÜLDÜ. ALMAN DOKTORLARDAN KAN NAKLİ YAPILMADAN BU URUN ALINMASI İÇİN YARDIM İSTEYEN MESTRE YE BUNUN MÜMKÜN OLMADIĞI SÖYLENDİ. AİLESİNİN DE ISRARLA KAN VERİLMESİN TALEBİNDE BULUNMASI ÜZERİNE ZAVALLI ADAM İÇİN ALMANYA DEFTERİ DE KAPANDI.

EN SONUNDA KONUYLA İLGİLİ DİSCOVERY KANAL TARAFINDAN İNGİLTERE YE GETİRELEN JOSE, BRİTANYA DA İKİ DOKTOR TARAFINDAN MUAYENE EDİLDİ. YÜZÜNDEKİ UR 5 KİLOYA ULAŞAN JOSE YE AMELİYATIN KAÇINILMAZ OLDUĞU TEKRAR SÖYLENDİ. JOSE İLE BİRLİKTE HASTANEYE GELEN KIZKARDEŞİ, YİNE KAN NAKLİNİ REDDEDEN KARDEŞİNE TEPKİ GÖSTERDİ. DOKTORLAR JOSE NİN AMELİYAT OLMAZSA ÖLECEĞİNİ BİLDİRDİLER. ADAM BÜTÜN BU ISRARLARA RAĞMEN AMELİYATI KABUL ETMEDİ.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >BU İŞTE BİR TERSLİK VAR... Ters yüz olmuşlar...>
  25.Oca.2008 Cum 02:26:10
fiogf49gjkf0d
ANGELİNA JOLİE

LİNDSAY LOHAN

DANİEL RALDCLİFFE

SCARLETTE JOHANSSON

CHARLİZE THERON

CHİRİSTİNA RİCCİ

DEMİ MOORE

JULİA ROBERTS

EDDİE MURPHY

SARAH JESSİCA PARKER

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar > PES VALLAHİ DEDİRTECEK BİLMEDİKLERİNİZ...>
  24.Oca.2008 Per 23:11:35
fiogf49gjkf0d
TÜRKİYE DE RESMİ KAYITLARA GEÇMİŞ EN UZUN SOYADI AYYILDIZLI KIRMIZI BAYRAK TAŞIYAN KAHRAMANOĞLU DUR.

BİR FUTBOLCU TOPA HER KAFA VURUŞUNDA, BEYNİNDE 1000 HÜCRE ÖLDÜRÜR.

GÜNEŞ, ISI VERDİKÇE KÜÇÜLÜR.

ANTİK YUNAN DA DOĞMAK VE ÖLMEK YASALARA AYKIRIDIR.

MEDİNE DEKİ HZ. MUHAMMED CAMİİ, 30 FUTBOL ALANI BÜYÜKLÜĞÜNDEDİR. 2000 MERMER SÜTUNU, BİR ASANSÖRÜ, AÇILABİLİR BİR AÇTISI VARDIR. DÜNYADAKİ EN BÜYÜK AİR-CONDİTİON SİSTEMİNE SAHİPTİR.

AHTAPOTUN DUYGULARI, RENKLERİYLE BELLİ OLUR. BEYAZ KORKUYU, KIRMIZI SAKİNLİĞİ İFADE EDER.

BİR KARINCA YUVASINA GÜNDE 2400 BÖCEK TAŞIR.

DÖRT SATIR OKUDUĞUNUZDA DÜNYADA, 40 İNSAN VE 700 MİLYON KARINCA DOĞMAKTA, 30 İNSAN VE 500 MİLYON KARINCA ÖLMEKTEDİR.

KITA İSİMLERİNİN HEPSİ AYNI HARFLE BAŞLAYIP, AYNI HARLE BİTER.

EŞEKLER TARAFINDAM ÇİFTELENEREK ÖLENLERİN SAYISI, UÇAK KAZASINDA ÖLENLERİN SAYISINDAN DAHA FAZLADIR.

BİR DOLUNAYIN GÖRÜLMEDİĞİ TEK AY 1865 ŞUBAT TIR.

17 ŞUBAT 1935 TE İSTANBUL DA KARTOOPU OYNAMAK YASAKLANMIŞTIR.

SADECE DİŞİ SİVRİSİNEKLER ISIRIR.

BİLARDO TOPU, SIKIŞTIRILMIŞ KAĞITTAN YAPILIR.

KONYA, HOLLANDA DAN BÜYÜKTÜR.

BİR OKYANUSUN EN DERİN YERİNDE, DEMİR BİR TOPUN DİBE ÇÖKMESİ BİR SAATTEN FAZLA SÜRER.

BİR KİLO LİMONDA, BİR KİLO ÇİLEKTEN DAHA FAZLA ŞEKER VARDIR.

İNCİLER, SİRKEDE ERİR.
<<1...9293949596979899100101102 103104105106107108109110111112...200...300...400...413>>