ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
19 Mayıs 2024, Pazar 10:19   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Harwest> Forum Mesajları
    Harwest'e ait Toplam 17371 Forum Mesajı var
<<1...100...200...280281282283284285286287288289290 291292293294295296297298299300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...1738>>

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Gözlerime Bak>
  8.Kas.2007 Per 21:57:38
fiogf49gjkf0d
Soğuk bir dokunuşla başladı seni sevmek...

İçimde büyüdün çoğaldın,taştın gözlerimden yüreğimi de kattın o sele..Her şey sana doğru akıyordu kalbim,ruhum, isyanlarım,sevmelerim,üzüntülerim..Her şeyim aktı sana,her şeyim oldun. Canım olsun,kanım oldun,hayatım oldun,hayatıma mal oldun..
Kırılgandım,bilirdin.İncitmeye korkardın. Dokunmaya çekinirdin ellerinde bin parçaya ayrılırım diye.Dokunmadın..
Sevmeye korkardın,bir gün bırakıp gidersin diye.. Sevmedin..
Kalbini vermeye korkardın,alıp geri vermem diye.. Vermedin..

Aldım be canım.! Hepsini aldım senden. Sen nasıl her şeyimi aldıysan sorgusuz sualsiz, ben de aldım. Sana göstere göstere aldım.. Umursamadın..!
Alsın,ne hali varsa görsün diye düşündün belki de. Aldım canım.! Ne halim varsa da gördüm sağol.Yandım kavruldum küllendim senin derdinle.Her şeyi yaktım bir senin yüreğindeki o barutu ateşleyemedi sevgim yazık..

Kırılgandım,bilirdin.Saçlarımı okşamadın hiç,gözlerin gözlerime değmedi,gülüşlerini sakladın hep benden,tenini kaçırdın tenimden.Olsun be canım.Evet kırılgandım ama sana değil,dokunuşlarına,ellerine,gözlerine değil.Beni sevmeyişineydi kırılganlığım.Her kırmamayı düşündüğünde kırmana kırıldım ben.Uzaklaşmana,aramamana,hatrımı bile sormaktan kaçışınaydı bu isyanlarım..

Çığlıklarımı bir sen duymadın.Hoş,belkide duymaktan korktun.Duyup bana koşmaktan korktun sen biliyorum.Kollarımın arasına sığınmaktan,tenimin kokusunu içine çekmekten,kalbimin sözcüsü olan gözlerimle karşılaşmaktan korktun.Seni sevmemden korktun yalan mı?!!
Kork sen sevdiğim.Kork hatta kaç benden.Bildiğin en uzak yerlere kaç kaçabilirsen.İşte istediğini veriyorum sana,hodri meydan..!!Bul seni benden çok seveni bulabilirsen.Bul onun içinde saklan benden.Bu son çığlığımı isyanımı duydun mu peki?Git hadi artık.İçimden azad ediyorum seni.Kalbimin kapılarını senin için açmıştım yine senin için kapatıyorum belki bir gün yeniden gelmek istersin diye.Git artık,git.Daha fazla kalma.Ben ki küçük bir kız çocuğu sensizlikten korkup seni bırakmaktan vazgeçebilirim.Ya da peşine düşüp seni mutluyken mutsuz edebilirim.Git, lütfen git...

Dayanamıyorum.Bu aşkın büyüklüğüne,benim olmana ve sana ait olmaya dayanamıyorum.Korkuyorum.Bunu bir sonu var mı bilmiyorum.Sana şuan olduğumdan daha çok bağlanırmıyım belirsiz.. Git,yalvarırım git..

Seni sevmeye doyamıyorum.Git,sonum olmadan git.

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

8.Kas.2007 Per 21:53:35
fiogf49gjkf0d

Kokundan tanidim seni... Yillardir arayip da bulamadigim o koku... Deniz kokusu kadar buyulu, yabani leylak kokusu kadar bastan cikarici, bebek kokusu kadar saf, taze ekmek kokusu gibi sicacik.
Bir yandan da gibi si olamayacak kadar tanimsiz... Basim nasil donmez simdi benim?
Onum sira alip gitmek varken bu kokuyu, arkami donup de uzaklasabilir miyim senden? Sana karisip, kaybolmak, seninle bir olmak varken...
Kimse senin gozlerinle bakmamis bana, ben kimsenin gozlerinde yitip, o gozlerle seyre dalmamisim dunyayi; senden once...
Ask; ask olali boyle bir hal, boyle bir durus yakalamamis bir cift gozbebegine cennet bahcelerinin golgesi gibi inen, her biri yuregimi tam da orta yerinden vuran kirpiklerde
Gunes, ilk isIklarini nice alemlerin uzerine yaymak, nice karanliklari aydinlatmak icin nazli nazli suzulurken ufuktan gokyuzune dogru, benim guzel gozlu melegim de salacak bakislarini dunyamin uzerine ki anlayayim gecemin gune kavustugunu...
Insan" olan insan sevince, sevdasi da "SEVDA" oluyormus demek; gormemisim ki senden once...

Yalanlari, yamali hirslari, kucuk hesaplari, sinsiligi; sahte asklari ile kusatip her onune gelene lutufmuscasina dagitanlara ibret olsan keske; yureginin safligiyla, durustlugunle... "Boylesi de varmis" dedirten yureginle, beni gercek askin guzelligine inandiran yureginle
Gecmisin tum puslu izleri silindi gitti, dun de sensin bugun de. Yarin varsa, senin icin var. Gorur gibiyim gelecek gunleri, bembeyaz; kollarinda yaslanip giderken saclarima dusecek tel tel aklar gibi...

Tum kelimeler, senin dunya uzerindeki varligini bildigim gun yeni bastan vucut buldular, gercek anlamlarina o zaman kavustular.
Iste bu yuzden "sevgilimsin", iste bu yuzden "seni seviyorum"... Iste bu yuzden ruhumu tum kotuluklerden koruyan bu aydinligin diger adi; "askin SEN hali!.."

Gecmisin tum puslu izleri silindi gitti, dun de sensin bugun de. Yarin varsa, senin icin var. Gorur gibiyim gelecek gunleri, bembeyaz; kollarinda yaslanip giderken saclarima dusecek tel tel aklar gibi...
Su omur dedikleri ruyanin icinde sen bulmussun ya beni, daha ne isterim ki hayattan? Baska ne icin yasanabilir ki bundan sonra? Sadece senin icin; sen diye, seninle...
Senin gulusun, sesin, nefesin, tenin olmadan tutunamam artik hayata...

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >*~~Sol yanım sensiz ANNEM~~*>
  8.Kas.2007 Per 21:16:47
fiogf49gjkf0d

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >EN SON KİM YORUM YAZMIŞ OYUNU :))>
  8.Kas.2007 Per 20:46:55
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
jennif :

Delülerün efendüsü vıp 4 de ne edıyon sen ?

tek başıcığına :(

Valla unutmuşum orda kendimi sen yazınca baktımki ordaymışım işim varda başka yerde ona bakıyordum.Neyse dursun sessiz ve sakince orada

Hoşgeldin bu arada kardeşlerin bidenesi

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

8.Kas.2007 Per 20:40:48
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Yasis :

Canım yine harikalar yaratmışsın  biliyorum sen bana aşıksın aşıkk şiştt..! ama kimse duymasın bende sana aşığımesteryanın bitanesi

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >ŞU ANKİ PSİKOLOJİNİZİ EN İYİ İFADE EDEN SMİLEY???>
  8.Kas.2007 Per 20:23:18
fiogf49gjkf0d

Kovalayan zaman                                        Kaçan Harwest

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >EN SON KİM YORUM YAZMIŞ OYUNU :))>
  8.Kas.2007 Per 20:13:01
fiogf49gjkf0d
A.selammm hg evvil.

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

8.Kas.2007 Per 19:44:24
fiogf49gjkf0d
anneye mektup..
Zaman geciyor,
Hergün bir yaprak,
Hergün bir damla daha hayattan,
Büyüyorum anne.
Hani içinde bir kıvılcım olurya,
Hani herşey çok güzeldir,
Benim kıvılcımım kor oldu,
Ama bak herşey yolunda değil anne

Hani ufacık bir bebekken,
Sadece acıkınca ağlarmışım,
Başka zamanlarda sürekli gülermişim,
Artık sadece acıkınca ağlamıyorum anne.
Bak yıllar ne çabuk geçmiş,
Sadece gülünmeyecegini öğrenmişim,
Belkide öğretilmişim.
Ben büyümüşüm be anne.
Yanından ayrılmayan kızın,
Bak artık uzaklarda,
Üstelik yalnız,

Hemde herkesin içinde anne.
Öyle birde tuzağa düşmüşki,
Of dese olmaz, yok dese hiç,
Adını bile koyamamış,
Yardım etsene anne.
Anlayacağın eskiyi özledim anne,
Yeniden çocuk olmayı,
Sadece acıkınca ağlamayı,
Ve hiç şimdiyi yaşamamayı.
Zaman geriye gitmez değilmi?
Ya da ben yeniden çocuk olamazmıyım?
Söylesene onu unuttum diyebilirmiyim?
Yani herşey söylemek kadar kolay olabilirmi anne?
Dur söyleme,
Ben yine hayal kuruyorum değilmi?
Sadece kendimi kandırıyorum değilmi?
Peki kalbimi kim kandıracak anne?
Eskiden günlerin, hatta dakikaların hesabını tutardım,
Şimdi günlerden Cuma belkide salı,
Günlerin ne önemi kaldıki,
Takvimlere bile küs oldum anne.
Yinede ayaktayım, direniyorum.
Belkide bir ışık arıyorum,
Bulunca herşeyden kurtulabileceğim,
Ne güçlü büyütmüşsün beni anne!

Sen yinede beni merak etme,
Herşeyle savaşmayı,
Güzel günlerinde olacagını,
Ben senden öğrendim anne.
Yinede buralar güzel, soğukları saymazsan.
İnsanlar mutlu, beni saymazsan.
Gündüzler ve gecelerde iyi, yalnızlıgımı saymazsan.
Beni soracak olursan anne,
Bende iyiyim, içimdeki yangını saymazsan

alıntıdır

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

8.Kas.2007 Per 19:39:39
fiogf49gjkf0d
delinazzz :

Harwest saol arkadasım allahrazı olsun.

Anneniz hayatta ise ve nefes alıyorsa kıymetini bilin lütfen..

Annem Sağ ikende özlemimdi yüzüne bakınca elini tutunca gül yüzünü öpünce bile özlüyordum onu yanımda değil ama oda düsünüyor beni biliyorum ...

avuçlarınızdan kayıp gitmesine izin vermeyin....

Sendende Allah razı olsun Annesizliğin ne acı olduğunu bende iyi biliyorum 1992 yılında trafik kazasında kaybetmiştim.Evet dediğin gibi annelerimizin kıymetini sağlıklarında çok iyi bilelim,bırakın karşılık vermeyi yüz ifadelerimiz bile onlara karşı sert durmasın.Onları kaybettikten sonra maalesef eğerki üzdüyseniz kırdıysanız içinizde bir vicdan azabını yıllarca yaşıyosunuz. Onun için dualarımızı ve mezar ziyaretlerini aksatmayalım arkadaşlar!

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

8.Kas.2007 Per 19:22:51
fiogf49gjkf0d

Başın sağolsun delinaz başlığı anne şiirleri başlığı diye biliyordum.

Allah sevgili annemize rahmet eylesin, mekanı cennet toprağı da bol olsun arkadaşım.Sizlerede sabırlar versin.üzüldüm..

<<1...100...200...280281282283284285286287288289290 291292293294295296297298299300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...1738>>